Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.05.2016., 10:01   #61
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Pravo musko voli svaku noc
Može svaku noć lizanje i pušenje...to mi paše, ali činit sklekove po ure uru svaku večer ma mani me se...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 10:24   #62
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Stvarnost mi je 11,5 puta na dan. Budi ljubomoran. Smiješ.
Čula sam izjave žena koje imaju i po 30 sexualnih odnosa, ilti jebanja, dnevno..doduše unovče to

Ne zanemarujem kvantitet, ali bih kvalitet stavila ipak stepenicu više.
Za ove brojke koje navodiš, ili ste nevidjeni besposličari, ili vam sex traje....ne traj, ustvari

U svakom slučaju samo nastavite i zaokružite na 12
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 10:51   #63
Quote:
hardworker kaže: Pogledaj post
Slažem se sa psytrance.
I hvala hausfrau.
U ženskom kutku me malo kritiziraju zašto ne koristim vulgarizme..cili je svit poludija..
Žena mi je HOT MILF,misli da je normalno da drman 4-5 puta sedmično,pa čak i da imam 65 god,a ja pak smatran da je to malo previše.Nakraju,uvik ja moran početi,a nekad bi baš samo leža i pustija da me masira,itd..
Gospođa je upućena u ovu temu,pa će pročitati sve ove komentare,iako ovo šta ja pišem ona zna i ovako i onako..
Ozbiljno sad.
Žena ti je bezveze i dobro je nek čita ovo. Ponaša se kao razmaženo derište i napaljeni djevojčurak koji sa toliko godina i iskustva nije u stanju da pridje svom muškarcu i inicira sex, nego šta radi..naredi ti da joj pridješ i digne nos ako ti to sam ne uradiš tačno onda kad je ona zamislila?!

Odlično što je ona HOT i što vodo računa da takva i ostane, ali vjerovatno umišlja da joj je to dovoljno i da je ona svoje završila, spravite me ako griješim.

Ti nisi nikad doživio da ležiš, ona pridje, raskopča te, pripremi, sjedne u krilo, odradi sav fizički posao na obostrano zadovoljstvo, ustane i ode, onako zadovoljno sa smiješkom?!
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 10:59   #64
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Ozbiljno sad.
Žena ti je bezveze i dobro je nek čita ovo. Ponaša se kao razmaženo derište i napaljeni djevojčurak koji sa toliko godina i iskustva nije u stanju da pridje svom muškarcu i inicira sex, nego šta radi..naredi ti da joj pridješ i digne nos ako ti to sam ne uradiš tačno onda kad je ona zamislila?!
Iz čega proizlazi da ga ne prima cjelovito, kao osobu, već ga gleda kao seks mašinu, na što nam se već čovjek požalio. I normalno da mu to utječe na libido. Možda njoj samoj i nije toliko do samog seksa već više do toga da joj se dokazuje da je željena i voljena.

Quote:
Ti nisi nikad doživio da ležiš, ona pridje, raskopča te, pripremi, sjedne u krilo, odradi sav fizički posao na obostrano zadovoljstvo, ustane i ode, onako zadovoljno sa smiješkom?!
Dobro, kakav je ovo scenarij? Kako on može ne raditi ništa, pa sve da se i suzdržava? Drugo, zašto bi ustala i otišla? Da ne ide možda po pivo?
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:14   #65
Na libido mu utiče i to što ona nikada ne inicira, a on zna da mora odraditi svoje. Mora.
Jebote, ne znam kome bi to bilo napaljujuće.

Pa da ode po pivo naravno, po dva, pa nek se češkaju poslije dok se boje ne rastope.
Lady Gala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:27   #66
Quote:
Lady Gala kaže: Pogledaj post
Na libido mu utiče i to što ona nikada ne inicira, a on zna da mora odraditi svoje. Mora.
Jebote, ne znam kome bi to bilo napaljujuće.

Pa da ode po pivo naravno, po dva, pa nek se češkaju poslije dok se boje ne rastope.
A ne znam, valjda ima i onih koji vole inicirati, ako misle da ne moraju. Možda. Ne znam.

U svakom slučaju, ovdje nema stagnacije baš, ili će kopniti ili će procvjetati. Ako žele cvijeće, svakako moraju počupati taj korov što im je narastao.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:35   #67
Quote:
radical change kaže: Pogledaj post
Može svaku noć lizanje i pušenje...to mi paše, ali činit sklekove po ure uru svaku večer ma mani me se...
Ljencugo
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:40   #68
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Ljencugo
Možda te zbunio naslov ili uvodni post, ali ovo nije chat tema za erotski smalltalk, već tema gdje čovjek traži neka ozbiljnija razmišljanja i savjete. Ne znam gdje su ti moderatori i što rade.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:41   #69
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Možda te zbunio naslov ili uvodni post, ali ovo nije chat tema za erotski smalltalk, već tema gdje čovjek traži neka ozbiljnija razmišljanja i savjete. Ne znam gdje su ti moderatori i što rade.
Mense cini.da nisam jedina..
jazPo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 11:49   #70
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Mense cini.da nisam jedina..
Ništa te to ne opravdava.
__________________
hausfrau is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 12:51   #71
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Stvarnost mi je 11,5 puta na dan. Budi ljubomoran. Smiješ.
dobar Cuko
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 16:46   #72
Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Ljencugo
Pih, pa šta bi tebi falilo, rekla si da uživaš u tome, a uživam i ja.... ujutro za dobar dan, uvečer za dobar san...
Prosjek 60 puta mjesečno... dovoljno da se čovjek upiše u knjigu rekorda...
Autor teme će bit isfrustriran, a štaš...
__________________
Daj Mare pizde....
radical change is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 16:54   #73
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
I da, kako to da još nitko nije spomenuo normalno i vaginalno?
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Možda te zbunio naslov ili uvodni post, ali ovo nije chat tema za erotski smalltalk, već tema gdje čovjek traži neka ozbiljnija razmišljanja i savjete. Ne znam gdje su ti moderatori i što rade.
Evo , evo kaj radi baba s statusom kučanice
Trola napačene muškarce i to još na MK , jebote
martin007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 16:56   #74
Quote:
MissComplicated kaže: Pogledaj post
Stvarnost mi je 11,5 puta na dan. Budi ljubomoran. Smiješ.
draga, ne pricamo ovdje koliki ti dragi ima metkic


taka maca, a taki te mali obradjuje tc, tc
SEALION is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 17:19   #75
Quote:
SEALION kaže: Pogledaj post
draga, ne pricamo ovdje koliki ti dragi ima metkic


taka maca, a taki te mali obradjuje tc, tc
Ne projiciraj.
Moj dragi ima metak i pol.
MissComplicated is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 17:28   #76
Nisam više tvoj dragi.

Quote:
jazPo kaže: Pogledaj post
Pravo musko voli svaku noc
Nema šanse.
LongSinceDark is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 18:07   #77
Quote:
LongSinceDark kaže: Pogledaj post
Nisam više tvoj dragi.



Nema šanse.
Di se onda čoek ne bi razvodio.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 18:11   #78
kolko je normalno
nema tu normalnog il ne,kad ti se oce i to je to

btw,el se on to zali kaj ima previse sexa ili....
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 20:14   #79
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Iz čega proizlazi da ga ne prima cjelovito, kao osobu, već ga gleda kao seks mašinu, na što nam se već čovjek požalio. I normalno da mu to utječe na libido. Možda njoj samoj i nije toliko do samog seksa već više do toga da joj se dokazuje da je željena i voljena.


Dobro, kakav je ovo scenarij? Kako on može ne raditi ništa, pa sve da se i suzdržava? Drugo, zašto bi ustala i otišla? Da ne ide možda po pivo?

ili je čula od neke babe da muž koji dobija doma ne traži okolo pa su u nesporazumu oko frekvencije davanja, a da njoj i nije pretjerano stalo.
to kao da svaki dan kuha lonac variva od kelja jer joj se baš i ne da zajebavat a bitno je nešto stavit na stol.. ili oni koji djeci prže pomfrit svaki dan, takve stvari.

nemam pojma šta je normalno, valjda to ovisi o libidu. al i na to se može djelovat. u oba smjera.
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2016., 22:19   #80
Quote:
hausfrau kaže: Pogledaj post
Iz čega proizlazi da ga ne prima cjelovito, kao osobu, već ga gleda kao seks mašinu, na što nam se već čovjek požalio. I normalno da mu to utječe na libido. Možda njoj samoj i nije toliko do samog seksa već više do toga da joj se dokazuje da je željena i voljena.
ke sad ti kompliciras, jel reko da mu je zena hotwife iliti trophy wife. take traze vise kurca nego standardne
__________________
"Beauty will save the world"
SOX-9 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger