Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2003., 00:51   #21
Unhappy Re: Dokle je stigao bezobrazluk nekih trgovačkih lanaca...

Quote:
Moonlight Cat kaže:
Evo da navedem primjer koji mi je zadnjih mjesec dana najviše digao tlak.
"Pevec" u Splitu.
Pogledajte ovaj natpis na ulazu koji stoji već više od mjesec-dva.

Ne znam samo šta radi tržna inspekcija.
Koji je to jebeni softver i koji su to programeri koji ga mijenjaju mjesecima.
ma koja trzisna inspekcija, mislis ova tu kod nas.... HA HA,...

evo mog primjera
LESNINA - ZAGREB
narucila ja krevet- Meblo u Lesninini, da bilo je to davno btw. prosle godine znaci 12.2002. ... = jos NIJE STIGAO
vise se i ne sjecam koji sam narucila ,
no dobro zvala ja nasu cjenjenu trzisnu inspekciju,
nakon niza spajanja sa ovim i onim brojem, ovom i onom osobom - konacno se javio neki njihov pravnik ( barem se tako predstavio) i pita ti on mene " gospodicna jeste li vi ugovorili uzance" , i ja sad njemu " pa nisam samo pise ono na fakturi datum isporuke, cijena ", ebiga ,
a onda on meni, otprilike ovako "pa dobro nije to ni vazno, jer ionako niste mogli to ugovoriti, jer znate... ovo ono... to vam bas kod nas i nije uobicajeno, bla bla..." odnosno to vam se kod nas bas i ne primjenjuje (za te stvari)
poanta citave price mogu traziti samo penale i nista vise, tj. mogu ih tuziti, ali kakvo je nase sudstvo... zaista ne bi imalo smisla,
tako da , ja u potpunosti kuzim sto si zeljela reci, ali sto mozemo...
Old 18.05.2003., 02:54   #22
Re: Re: Dokle je stigao bezobrazluk nekih trgovačkih lanaca...

[QUOTE]vukojarac kaže:
Radnici non-stop nešto preslaguju, premještaju, a kad ih pitaš za bilo kakvu informaciuu, možeš se slikat. Mislim, ne sudim te ljude koji tamo rade za nekakvu crkavicu, ali zaista je glupo kad vidiš da netko prodaje nešto o čemu nema pojma.

1.Radnici preslaguju jer moraju glumiti da rade nesto jer ako ne rade nista onda ti dodje poslovođa sa spikom "Oces ti na Burzu mozda?".
2.Ne mozes ocekivati od prodavaca koji je po struci trgovac sa iskustvom 3 mjeseca da ti objasnjava princip rada kosilice.Tako ti je to u vecini centara bilo "PEVECA" ili nekog drugog.
3.Placa i nije neka crkavica ako usporedjujes malo s ostalima ali su zato uvjeti grozota!

Odgovori s citatom
Old 18.05.2003., 19:31   #23
Na kraju krajeva, nije Pevec problem sam po sebi, nego je problem to, što je ovo takva država u kojoj jedan lik poput Peveca može postojati.
Moonlight Cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2003., 01:09   #24
Kad su na vlasti takvi poput Peveca!
Primjer Magma (Fizulic)
Ttnobt is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2015., 21:03   #25
Pevec dostava Skurinje Rijeka

Neki dan sam bio u Pevecu Skurinje Rijeka, njihov dostavljac u biti neki vanjski dostavljac trazi za dostavu od 3 km 150 kuna, iako pise na reklami Peveca da dostava do 5km iznosi 80 kuna.

Pitam se koliko to zakona i propisa to krsi?!?
Ima li neko slicna iskustva?!?
LORDLORD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.