Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2015., 19:31   #7381
Sahara je tu ali komb sahara i crna. A moj je granit tj bit ce
Nadam se nekim popustima na sajmu pa cu tamo uzet ako bude
gigi3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 08:11   #7382
Quote:
Atrama kaže: Pogledaj post
Pa koliko ti je velika beba? Moja ima 10 kg i 10 mjeseci i skroz su joj komotna kolica, pogotovo sad bez zimske jakne i dekica... Isto smo sa 3 mjeseca presli u sportski dio.
7kila

Molim savjete: koja kolica uzeti da imaju siroki sportski dio i velike kotace pogodne za makadam. Salo sklapanje mi nije toliko bitno, ostavljam ih u prizemlju...
mare11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2015., 23:24   #7383
Ima li netko iskustva sa Graco Evo kolicima, kakva su? Također me zanimaju Bertonne, konkretno ovaj model http://www.magicbaby.hr/oprema-za-be...-2u1-p680.html
Alyna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 12:55   #7384
Curke, trebam par savjeta.
Zanima me da li je itko imao iskustva sa nekim prodavateljem koji ima Facebook stranicu Baby Wonders (http://www.facebook.com/pages/Baby-W...40656886201786 )?
Naime, taj netko (izgleda polulegalno) dila Cosatto kolica koja su mi super lijepa, ali ih nema za kupiti u Hrvatskoj. Ima ih u Ljubljani i ima ih u online shopovima, ali ako je ovo “legit”, čemu si komplicirati život?
Ima li ovdje ikoga da koristi Cosatto, ili netko je tako naručio kolica i koja su iskustva? Ako nemate iskustva sa naručiteljem, imate li makar iskustava sa Cosattom?
Baš si nekak želim ta kolica, super su mi ti dezeni, lagana su, imaju ručku koja se može podesiti ovisno o visini “gurača”, a košara se može okrenuti na obje strane.
Tinka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:14   #7385
I meni su ta kolica predivna, nemam iskustva jedino sto ti mogu reci da ih imas i u Srbiji ( Beogradu ) Ofy toys ( imaju sajt ) oni su legalni uvoznici i ima jedna radnja u TC Piramida kod njih je sva oprema dosta jeftinija neke stvari i do 100€
__________________
Carpe diem...
Contenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:36   #7386
Zakaj meni zvoni da se Cosatto mogao kupiti u Neonato?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 15:54   #7387
Da, da, moglo ih se kupiti u Neonatu, nekoć, ali ne više.
Znam da ih ima u Srbiji, ali ako sam ispravno zapamtila, došla bi me koliko i u Sloveniji (6000 kn), dok ih online na www.samueljohnston.com mogu naručiti za 5000 kn (u taj iznos je uključena i dostava).
Razmišljala sam jedan vikend skoknut do Ljubljane da ih malo pogledam, kontaktirala sam tu firmu i rekli su da nema problema, da mi ih sa skladišta dofuraju u koji god dućan želim. Lijepo od njih.
Sad još čekam odgovor Cosatta da li bi mi u slučaju kvara omogućili popravak/rezervne dijelove preko zastupništva u Sloveniji/Srbiji. Eto, baš sam se upregnula oko tih kolica....
Još kad bi se našla neka dobra duša da udijeli svoje iskustvo s njima...bilo bi krasno...
Tinka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2015., 09:22   #7388
Ekipa je itko cuo za bebaci.eu webshop? Oni prodaju kolica pod svojim logom, a kazu da se kolica rade u Poljskoj i Njemackoj po ISO standardima. Cijene su im dobre, samo ne bih uzimao kolica koja nisam probao. Ima li itko iskustva?
GuardianOTB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 08:38   #7389
Pa šta ja znam sve je to isto sada postalo, ima na svakom koraku jeftinijih kolica online, imaš na fejsu dječja kolica, adbor marka ima dosta dobre recenzije od ljudi, pišu da su čvrsta, jednostavna, ne preteška iz nekog mađarskog dučana povlače valjda...Baci oko ima raznih modela
enter2013 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2015., 22:03   #7390
Tinka, iz Srbije možeš uzeti povrat poreza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Smiling Helena is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2015., 10:28   #7391
@Smiling Helena, hvala za savjet, toga se nisam ni sjetila.

Međutim, mislim da ću na kraju odustati od Cosatta i kao i 90% ljudi uzeti Peg Perego. Baš smo prošli tjedan malo lunjali po Zg dućanima i zapravo kužim zašto ljudi kupuju Peg Perego. Jednostavno je good value for money. A i svakako je prednost što kolica možeš kupit na 15 min od kuće. S time da ako se nešto i strga na njima, znaš kome možeš ić psovat sve po spisku.

Nego, ako ikoga zanima glede Cosatta, doznala sam sljedeće:
- ako bi se kolica naručivala online iz neke od EU zemalja, na iznos online kupovine bi se svejedno morao platiti naš PDV i carina od 2,7 % (koja se obračunava na iznos online kupovine uvećan za naš PDV), plus 50 kn paušala za poštansku uslugu; naime, iako je Cosatto registriran kao britanska firma, sama kolica se proizvode u Kini, tako da se ne smatraju EU proizvodom, već kineskim proizvodom koji samo u tranzitu prolazi kroz EU prostor – tako su mi lijepo objasnili na info telefonu naše Carinske uprave;
- ako poželite ta kolica naručiti kod npr. svog strica u Sloveniji, proći ćete praktički isto, jedino kaj je u Sloveniji PDV ciglih 20%, ali carinska stopa je jednaka, sve su to benefiti ujedinjene nam Europe (i sve se može provjeriti na webu slovenske carinske uprave);
- Baby Wonders profil nudi kolica 2u1 za cca. 5600 kn (to je sistem bez adaptera za autosjedalicu) i sistem 3u1 za cca. 6500 kn – to u biti odgovara iznosu online kupovine uvećanim za PDV i carinu; osoba na tom profilu je vrlo ljubazna;
- kod Cosatta sistem 3u1 podrazumijeva da dobijete pripremu za autosjedalicu (dakle, adaptere) + košaru + sportski sjedeći dio (plus torbu i one navlake i naravno, šasiju), dok se autosjedalica uvijek kupuje posebno;
- Cosatto autosjedalica je kompatibilna samo sa Cosatto kolicima (tako veli njihov customer service);
- Slovenci na www.kakadu.si imaju u ponudi samo 3u1 sisteme i otkantali su me kad sam pitala da li bih mogla naručiti 2u1 i po kojoj cijeni;
- u trenutku kad sam se raspitivala, Slovenci su na skladištu imali nekoliko modela Cosatto kolica i ponudili su mi da će mi traženi model dovesti u koji god dućan želim da ih pregledam, samo da im to moram cca. 2 tjedna ranije najaviti – dakle, vrlo su susretljivi;
- srpske distributere Cosatta nisam kontaktirala, tak da niš o njima ne znam, ali evo, lijepo su me na forumu upozorili da u slučaju kupovine u Srbiji imam pravo na povrat poreza što je lijepa stvar.

Nadam se da će netko imati koristi od ovih informacija.
Tinka32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 11:32   #7392
Hej ne znam da li je doslo kod nas abc serija plus kolica kod kojih se sportski dio moze spustiti u lezeci. To mi se cini super. I zanima me ko ima abc design mambu ili cobru da li se mogu voziti po svim terenima mislim najvise neravnim kao i maci cosi ili ne?
https://m.youtube.com/watch?v=E2TaJDZXdJ8
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:02   #7393
malo puno posla za sve spustit, i sta vise ne produze tu kupolu :/ nisam ih vidila u nas, al abc mi ima super kotace za neravne terene (ja sam imala cordon 4s )
__________________
Padnem. Ustanem. Popravim krunu. Nikad ne odustanem!
vedrana84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 12:05   #7394
Quote:
vedrana84 kaže: Pogledaj post
malo puno posla za sve spustit, i sta vise ne produze tu kupolu :/ nisam ih vidila u nas, al abc mi ima super kotace za neravne terene (ja sam imala cordon 4s )
Bas mi nije jasno zasto to malo ne produze. Ajd ako su sad napravili lezeci polozaj i da jos ima neka ljubicasta boja bilo bi super!
Znaci mamba i cobra mogu na neravne terene? Meni je nesto zenska u magic baby rekla damaxi cosu mogu al abc ne.
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 13:33   #7395
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Hej ne znam da li je doslo kod nas abc serija plus kolica kod kojih se sportski dio moze spustiti u lezeci. To mi se cini super. I zanima me ko ima abc design mambu ili cobru da li se mogu voziti po svim terenima mislim najvise neravnim kao i maci cosi ili ne?
https://m.youtube.com/watch?v=E2TaJDZXdJ8
Mi imamo cobru. Ide svugdje. Soder zemlja asfalt ma sve. Lagana okretna. Ne zalim ni lipe.
gigi3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 14:14   #7396
Quote:
gigi3012 kaže: Pogledaj post
Mi imamo cobru. Ide svugdje. Soder zemlja asfalt ma sve. Lagana okretna. Ne zalim ni lipe.
Zato sam dosla tu pitati, a bilo mi jemalo glupo da ne ide po teakom terenu ( soder i tak), a kotaci skoro isti kao i maxi cosi. Ali su maxi cosi meni uzasno teska
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 14:47   #7397
Quote:
avam kaže: Pogledaj post
Zato sam dosla tu pitati, a bilo mi jemalo glupo da ne ide po teakom terenu ( soder i tak), a kotaci skoro isti kao i maxi cosi. Ali su maxi cosi meni uzasno teska
I nama su nudili maxi cosi ali teska su i meni bila.
Pretezno sama idem kolica u auto pa setnja.... i bitno mi je bilo da su lagana i lako sklopiva. Cobra je.
Dobro ih prouci u ducanu prije kupnje. Neka ti pokazu tj sastave i rastave sve dijelove pa ces lakse odlucit.
gigi3012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:34   #7398
A jel bolje na tri kotaca ili 4?
avam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 16:47   #7399
I mi smo zadovoljni s cobrom Svuda se vozimo, kao i gigi, cesto smo same, bez problema u auto i picimo uokolo

Sta je mc mura dosta teza? Frendica trazi kolica i ja joj danas pokazala muru, jer znam da su se meni svidjala, ali se nisam mogla sjetiti zasto nisu usla u uzi izbor

Ne znam sta ti reci za 3ili 4...neki kazu da su ova s 4 stabilnija (ne znam..nemamo problema sa stabilnoscu na 3 ), ovisi sto vam se vise svidja
__________________
sreća najveća:)http://lb1f.lilypie.com/4Z7dp1.png
bammi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2015., 18:17   #7400
Ima netko ova kolica ili zna nekoga tko ih ima?
Kakve su recenzije?

http://djecjakolica.eu/proizvod/djec...-lj195-akcija/
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:50.