Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.07.2014., 10:17   #281
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
@ saharun - hehe, mene uvijek razgali kako se prije ili kasnije sve svjetske urote mogu pronaci uglavnom samo na srpskim sajtovima
ma ti srbi su ti mnogo zajebani glede toga

Masoni okupiraju Beograd: Sastanak Velike lože u Srbiji!

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/beo...---339240.html
__________________
"Ja sam tama koja je svjetlost i mir koji se pleše"
Saharun is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2014., 10:26   #282
Quote:
Saharun kaže: Pogledaj post
ma ti srbi su ti mnogo zajebani glede toga

Masoni okupiraju Beograd: Sastanak Velike lože u Srbiji!

http://dnevnik.hr/vijesti/svijet/beo...---339240.html
i na to sam mislio nevjerojatno kako kad svi drugi izgube interes za kojekakve nebuloze, e tek tad se srbi zapale i odvedu stvar u nove sfere ludosti.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:54   #283
Nema laži, nema tajni, nema tajnih projekata, nema zakulisnih igara, nema raznoraznih manipulacija ( u cilju kontrole i dominacije) od strane vlastodržaca i njihovih gospodara. Političar ti govori istinu: istinom dobija izbora, ne govorenjem slatkih laži. Korporacija i tv reklama ti govore istinu. Oni ne ostvaraju profit tako da ti uvaljuju nešto što ne trebaš agresivnim marketingom. Bilderberški empati rade u interesu širokih mAsa, nikad na okrupnjavau kapitala u ruke "iluminirane šačice".

expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 13:45   #284
Quote:
expect kaže: Pogledaj post
ovo je odlicna ilustracija - i naravno potpuno pogresno iskoristena jer pokazuje zalihu pitke vode. covjek vidi vrh sante i misli koja steta da je tako mala, a kad ono vidi ispod dodanu vrijednost
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 06:42   #285
Quote:
expect kaže: Pogledaj post
Nema laži, nema tajni, nema tajnih projekata, nema zakulisnih igara, nema raznoraznih manipulacija ( u cilju kontrole i dominacije) od strane vlastodržaca i njihovih gospodara. Političar ti govori istinu: istinom dobija izbora, ne govorenjem slatkih laži. Korporacija i tv reklama ti govore istinu. Oni ne ostvaraju profit tako da ti uvaljuju nešto što ne trebaš agresivnim marketingom. Bilderberški empati rade u interesu širokih mAsa, nikad na okrupnjavau kapitala u ruke "iluminirane šačice".

Sad sam cekaj da ti se javi jedan "pametan" i da ti kaze kak si ti pregorio i da to kaj si napisao nema smisla.

Teoreticaru jedan :-D
GrIngoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 20:38   #286
U javnost izašlo izvješće Rockefellerove fundacije: Ulagali novac u cjepiva koja služe sterilizaciji i kastraciji stanovništva
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 12:09   #287
Quote:
expect kaže: Pogledaj post
Nema laži, nema tajni, nema tajnih projekata, nema zakulisnih igara, nema raznoraznih manipulacija ( u cilju kontrole i dominacije) od strane vlastodržaca i njihovih gospodara. Političar ti govori istinu: istinom dobija izbora, ne govorenjem slatkih laži. Korporacija i tv reklama ti govore istinu. Oni ne ostvaraju profit tako da ti uvaljuju nešto što ne trebaš agresivnim marketingom. Bilderberški empati rade u interesu širokih mAsa, nikad na okrupnjavau kapitala u ruke "iluminirane šačice".

jedna slika puno kaže
__________________
Lica sa ulica, koja zaboraviš u letu,
čim ubrzaš svoju petu
jarovit ratnik is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 13:35   #288
Izvrsna tema!

Molim kliknite na link u potpisu da vidite što je zapravo teorija zavjere. Meni se neda prepirati.
Vaxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2014., 22:21   #289
__________________
kolektivizam - konformizam - konzumerizam - korporatizam
expect is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 10:18   #290
S dopuštenjem autora, kopipejstam ovdje post s drugog pdf-a, mislim da se savršeno uklapa u našu temu

Quote:
tihobl kaže: Pogledaj post
Ma ovo nije nista u odnosu na objasnjenje zasto je Exxon-Mobil potpisao ugovor sa Rosnjeft. U kratkim crtama:

-Rotsildi su vlasnici Exxona
-Putin je mason
-Putina su na vlast stavili Rotsildi
-Vecina oligarha u Rusiji su masoni pod kontrolom Rotsilda
-Primakov je Rotsildov operativni agent
-Plan Rotsilda je da ponovo uvedu zlatni standard i da ukinu petro-dolar pa su zato stvorili BRICKS
-Rotsildi stoljecima kontroliraju Indiju, Juznu Afriku, a Kinu od opijumskih ratova
-Plan Rotsilda je da stvore Evropu od Atlantika do Vladivostoka kao jedinstvenu drzavnu zajednicu.
-NATO se mora izbaciti iz Evrope i odustati od transatlanskih integracija
-Zato su zapoceli sa odvajenjem Skotske kako bi razbili najvjernijeg americkog saveznika koji se protivi planovima da se Evropa gurne u ruke Rusije.


Sta kazes na ovo demoktatsko objasnjenje zasto Exxon ne postuje sankcije Rusiji?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 12:59   #291
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
S dopuštenjem autora, kopipejstam ovdje post s drugog pdf-a, mislim da se savršeno uklapa u našu temu
citat se izvrsno uklapa u moj upis ranije na ovom threadu kako kad neka teorija izgubi smisao jer je zapravo besmislena, uvijek osvane u srbiji gdje ju objerucke prihvate i opet zavrte
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:15   #292
Quote:
trogir31 kaže: Pogledaj post

da nadodam da se u nas skupilo vec 10 000 potpisa protiv cjepljenja......
na tu temu mogu reći samo ovo
http://doktor.jutarnji.hr/zasto-u-hr...pivo-/1219325/

uz to nedavno sam čitao da i u Americi, od kud je ta glupost sa odbijanjem cijepljenja krenula, ponovo došlo do eskalacije raznih bolesti koje su se smatrale iskorjenjenima...
Da ne ulazimo sad u pro i contra cijepljenja ne mislite li da su štete od ne cijepljenja puno veće od, navodnih, šteta koje cijepljenje stvara?
Mislim dali treba dozvoliti da se bolesti koje su maltene davno pale u zaborav ponovo vrate zato što nas kao truju, zato što cijepljene može dovesti do autizma (više puta i u više studija potvrđeno da ne postoji nikakva veza između navedenog - googlajte malo ako mi ne vjerujete) i sl budalaštine koje čujemo... a u konačnici sve da je to i istina u koliko % slučajeva se događaju neke loše posljedice... u prijevodu dali malo zlo (ako ga uopće i ima) ne zamjenjujemo puno većim zlom?
Rostilj-peka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 15:52   #293
Quote:
Rostilj-peka kaže: Pogledaj post
na tu temu mogu reći samo ovo
http://doktor.jutarnji.hr/zasto-u-hr...pivo-/1219325/

uz to nedavno sam čitao da i u Americi, od kud je ta glupost sa odbijanjem cijepljenja krenula, ponovo došlo do eskalacije raznih bolesti koje su se smatrale iskorjenjenima...
Da ne ulazimo sad u pro i contra cijepljenja ne mislite li da su štete od ne cijepljenja puno veće od, navodnih, šteta koje cijepljenje stvara?
Mislim dali treba dozvoliti da se bolesti koje su maltene davno pale u zaborav ponovo vrate zato što nas kao truju, zato što cijepljene može dovesti do autizma (više puta i u više studija potvrđeno da ne postoji nikakva veza između navedenog - googlajte malo ako mi ne vjerujete) i sl budalaštine koje čujemo... a u konačnici sve da je to i istina u koliko % slučajeva se događaju neke loše posljedice... u prijevodu dali malo zlo (ako ga uopće i ima) ne zamjenjujemo puno većim zlom?
Ovisi od čega se cijepiš i kakav imaš imunitet i alergije.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 18:20   #294
Tocno tako,
ljudi se rutinski cijepe samo za polovinu bolesti za koje postoji cjepivo
jer su

1. neka cjepiva slabozastitna (npr. cjepivo protiv kolere) - tu je bolje izbjegavati cjepljenje
2. neka cjepiva imaju jake nuspojave (npr. preekspozicijsko cjepivo protiv bjesnoce) - tu se cjepljenje preporuca samo rizicnoj populaciji
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2014., 14:19   #295
Od svoje 14te do 27 godine sam bio žestoki pobornik teorija zavjere, pročitao sam 40ak knjiga ( colemanov komitet 300 mi je osobno bio vrh ) i svaki mjesec trčao na kiosk po novi broj nexusa. No onda sam odjednom shvatio da se ništa od toga jednostavno NE DOGAĐA. Već se desetljećima vrte i recikliraju iste ideje o kontroli, trovanju i smanjenju stanovništva, no kao što možemo vidjeti događa se upravo suprotno. Naravno da nije sve u mainstream medijima istina, naravno da političari lažu, naravno da velike kompanije krše malo malo zakon u cilju ostvarivanja profita no za sve to postoje puno logičniiji odgovori od onih koji nude toretičari zavjere. Da zaključim, 95% teorija zavjera su žešće debilane i danas me je pomalo i sramota sam pred sobom što sam nasjeo na to sve i potrošio dragocjeno vrijeme ( jer samo jednom živimo, bar u ovome tijelu i to ne baš dugo ) koje sam mogo puno bolje iskoristiti.
waterbird is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 19:40   #296
Quote:
waterbird kaže: Pogledaj post
No onda sam odjednom shvatio da se ništa od toga jednostavno NE DOGAĐA. Već se desetljećima vrte i recikliraju iste ideje o kontroli, trovanju i smanjenju stanovništva, no kao što možemo vidjeti događa se upravo suprotno.
To je problem. Zavjeraši jednostavno odbijaju pogledati oko sebe i vidjeti da ih realnost pobija. Sve što je suprotno teoriji zavjere treba se ignorirati.

Tako svaki čas na zavjeraškim portalima iskoči vijest da je na Novom Zelandu zabranjeno uzgajati vlastito povrće u vrtu. Navodno u dvorišta upadaju inspektori u pratnji naoružanih policajaca i to kontroliraju. Zanemaruje se da su zavjeraši krivo protumačili odredbe zakona, zanemaruje se činjenica da policajci u Novom Zelandu uopće nisu naoružani, čak se zanemaruju upisi Novozelanđana koji dolaze na te blogove i govore kako se takvo nešto u njihovoj zemlji uopće ne događa. Ma šta jedan siromah Novozelanđanin zna, valjda čitatelji dnevno.hr znaju bolje kako je u Novom Zelandu.

Slična stvar sa stevijom. Navodno je zla elita odredila da se ona zabrani eda bi se svi potrovali šećerom, navodno je policajci čupaju iz ilegalnih vrtova – a eno stevije u svakom dućanu zdrave hrane, odnedavno je ima i u Konzumu. Osim toga, znam jednog Zagorca koji je najnormalnije registrirao OPG da bi uzgajao i prodavao steviju. Ali što jedan seljak Zagorac zna, valjda dnevno.hr ima točnije informacije kad piše da je to zabranjeno i da se ne može nigdje kupiti...

Totalno ignoriranje stvarnosti i život u vlastitom svijetu paranoje.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:23   #297
Najbolje mi je kada ovi pobornici teorije zavjera teoreticare zavjera nazivaju paranoicima. Da tu nema sto sitnih igrica i budala bi vidjela sta se tocno dogadja i onda bi se tome i stalo na kraj, ovako nis od toga. I jedna preporuka tko nije neka pogleda "Run from the cure" od Ricka Simpsona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Ko ne voli životinje ne voli ni ljude!
strijelčic@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2014., 21:32   #298
Nego što nego paranoici. Svakog tjedna novi bombastični naslovi o trovanju, čipiranju, smakovima svijeta. Već desetljećima time prijete. A ništa od toga se ne događa. Ne mogu a da ne pomislim, koja je točno agenda tih osoba koje stalno pišu takve članke? Zašto im je u interesu širiti strah, tko stoji iza njih? Ajde da se bar nešto od tih histeričnih zavjera obistinilo, imali bi neki kredibilitet, ali stvarno ništa. Ali evo, sad će se, svaki čas, budite prestrašeni – i tako već desetljećima.

Čista preslika tih elita koje kao vladaju svijetom: sama negativna propaganda i huškanje.
__________________
I will speak for you, Father. I speak for all mediocrities in the world. I am their champion. I am their patron saint.
Sepulchrave is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 11:35   #299
Quote:
Sepulchrave kaže: Pogledaj post
Nego što nego paranoici. Svakog tjedna novi bombastični naslovi o trovanju, čipiranju, smakovima svijeta. Već desetljećima time prijete. A ništa od toga se ne događa. Ne mogu a da ne pomislim, koja je točno agenda tih osoba koje stalno pišu takve članke? Zašto im je u interesu širiti strah, tko stoji iza njih? Ajde da se bar nešto od tih histeričnih zavjera obistinilo, imali bi neki kredibilitet, ali stvarno ništa. Ali evo, sad će se, svaki čas, budite prestrašeni – i tako već desetljećima.

Čista preslika tih elita koje kao vladaju svijetom: sama negativna propaganda i huškanje.
Većina njih ne može smisliti bolji/lakši način da dođe do para. Jer uvijek postoji masa koja će popušiti iste priče, koliko god one bile opovrgavane. I tako se onda stvori tržište.

Zadnje uređivanje haram : 15.09.2014. at 11:45.
haram is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2014., 17:44   #300
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Većina njih ne može smisliti bolji/lakši način da dođe do para. Jer uvijek postoji masa koja će popušiti iste priče, koliko god one bile opovrgavane. I tako se onda stvori tržište.
Samo da ne krenu teorije kako je zavjera upravo - širenje teorija zavjera.
Nadam se da nisi pokrenuo neki conspiracy loop
mach1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.