Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 03:08   #3041
Malo mi je smijesno citati sve ove tehnike i pokusaje da se dozivi izvantjelesno iskustvo jer to nije nista cool ili specijalo i nije ni blizu tome da dozivis to iskustvo pa ides ko duh kod komsije vidit sta on radi sa svojom zenom. U par navrata sam dozivo izvantjelesno iskuatvo i nadam se da vise necu. Nikakve pripreme i gluposti nisam radio nego lego u krevet i zaspo ko i svaki put samo sto taj put sam se probudio i bio mozda tridesetak centimetara dalje od svog tijela,ustvari dalje od svoje glave i bio sam svijestan toga i gledo sam se i pratio se dok sam hodao po sobi,otvarao i zatvarao ormare,premjesto stvari sa stola. U tom trenutku bas i nisam bio svijestan događanja samo mi nije bilo jasno zasto se ne mogu natjerat da se vratim u krevet jer prakticki tijelo samo radi sta hoce,osjecao sam jezu i to neko prisustvo od kojeg me bilo strah. Sve je trajalo mozda 10-15sec nakon cega sam se vratio u krevet i nisam se budio do jutra i tek onda sam bio svijestan svega al nisam obraco posebnu paznju na to. Nikake simptome pistanje ni cvrkutanje u usima,bljeskanje svijetlosti ili bilo sta drugo nisam imao,nego se jednostavno desilo. I najbolje se ne petljat s tim glupostima,bljeskalicama i prizivanjima koje kakvih stvari itd. jer osjecaj koji sam imao kad mi se to desilo je da nista dobro ne moze izac iz toga sto se dozivi takvo iskustvo. Eto,ne ponovilo se.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2
Fuker is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 08:39   #3042
Ja bih volio iskusiti astralnu projekciju Možda sam jednom i doživio, al nekak mi je u magli pa nisam siguran dal je bio san ili ap. Kakav god dojam da steknem, bilo bi to još jedno zanimljivo iskustvo.
__________________
Od sreće do uspjeha - savjeti i inspiracija za bolji život
zoki89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 00:19   #3043
Quote:
Fuker kaže: Pogledaj post
Malo mi je smijesno citati sve ove tehnike i pokusaje da se dozivi izvantjelesno iskustvo jer to nije nista cool ili specijalo i nije ni blizu tome da dozivis to iskustvo pa ides ko duh kod komsije vidit sta on radi sa svojom zenom. U par navrata sam dozivo izvantjelesno iskuatvo i nadam se da vise necu. Nikakve pripreme i gluposti nisam radio nego lego u krevet i zaspo ko i svaki put samo sto taj put sam se probudio i bio mozda tridesetak centimetara dalje od svog tijela,ustvari dalje od svoje glave i bio sam svijestan toga i gledo sam se i pratio se dok sam hodao po sobi,otvarao i zatvarao ormare,premjesto stvari sa stola. U tom trenutku bas i nisam bio svijestan događanja samo mi nije bilo jasno zasto se ne mogu natjerat da se vratim u krevet jer prakticki tijelo samo radi sta hoce,osjecao sam jezu i to neko prisustvo od kojeg me bilo strah. Sve je trajalo mozda 10-15sec nakon cega sam se vratio u krevet i nisam se budio do jutra i tek onda sam bio svijestan svega al nisam obraco posebnu paznju na to. Nikake simptome pistanje ni cvrkutanje u usima,bljeskanje svijetlosti ili bilo sta drugo nisam imao,nego se jednostavno desilo. I najbolje se ne petljat s tim glupostima,bljeskalicama i prizivanjima koje kakvih stvari itd. jer osjecaj koji sam imao kad mi se to desilo je da nista dobro ne moze izac iz toga sto se dozivi takvo iskustvo. Eto,ne ponovilo se.

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Boldano sam ja inače bio predložio za eksperiment da li je pravovaljana A.P.

Da bi A.P. bila dokaziva trebao si otići na neko nepoznato mjesto i pokušati upamtiti što vidiš oko sebe. I drugi dan otići tamo.
Jer ovo što si radio po sobi može biti i neka vrsta lucidnog sna kojeg si radio sa stvarimo i u prostoru koje jako dobro poznaješ.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 19:51   #3044
Talking

Quote:
jobbrecht kaže: Pogledaj post
Evo ja ti mogu laički reći ono što znam, tj. što sam naučio na netu. Paraliza sna je pojava kad sanjaš da si se probudio, vidiš sve oko sebe a ne možeš se pomaknut, česte halucinacije; astralna projekcija je kad ti 'duša izađe iz tijela' pa vidiš npr. sebe kako spavaš i možeš lutat uokolo po susjedstvu.
I odeš masturbirat na neku sexy susjedu dok se tušira, PRED NJOM, a ona te ne vidi.
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 15:53   #3045
a sta mislis zasto su ljudi zainteresirani za AP?
Genscher is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 16:52   #3046
__________________
daj da lutamo ulicama praznim, puni snova
Jobi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 10:28   #3047
Sad mi je postalo jasnije
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 15:42   #3048
nadam se da mi netko iskusan može pomoći, znači spavam i lucidno sanjam i pošto znam da se preko lucidnih snova može ući u astralnu, probam i osjetim kak se dižem iz kreveta i prolazim kroz strop i sve vidim, i znači dođem na ulicu i odlučim da odem do dečkove kuće jer je blizu i nisam se mogla sjetiti ničeg drugog pa idem najsigurnijim putem, i čim sam pomislila na njegovu kuću počnem se kretati tj. lebdjeti, mogu osjetiti da zapravo nemam fizičko tijelo, neg samo lebdim, i dok sam lebdila odjednom krenem ići u suprotnom smjeru i odjednom više nemogu kontrolirat kud idem, neg jednostavno samo idem i pustila sam se da vidim kud će me odvest, na kraju je ispalo da sam napravila veliki krug što je duplo duži put, i sad me zanima zašto ja nisam mogla upravljat kojim putem ću ići i dali ulazak u astralnu putem lucidnih snova može biti isto kao ulazak u astralnu normalnim putem, tj. preko paralize, jer malo je drugačiji osjećaj kad uđem iz lucidnih, onak nekak ko da je napola
__________________
...our trip was different...our trip was different..
All_Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 15:15   #3049
to su ti sve velika sranja, razmišljala si o tome pa si sanjala. Tak se i meni dogodilo, tak da ne vjerujem da je stvarno moguče biti u toj ap bez utjecaja nekih halu droga
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 19:47   #3050
meni se dogodilo da sam bila i bez ikakvih utjecaja droga tak da znam da da je to moguĆe
__________________
...our trip was different...our trip was different..
All_Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 21:04   #3051
Quote:
All_Star kaže: Pogledaj post
meni se dogodilo da sam bila i bez ikakvih utjecaja droga tak da znam da da je to moguĆe
ne vjerujem dok ne vidim
Brutalis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 02:15   #3052
oke, to je prihvatljivo nadam se da jednom hočeš
__________________
...our trip was different...our trip was different..
All_Star is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 17:48   #3053
Može li mi netko tko je imao voljnu, znači svjesnu astralnu projekciju opisati, barem na pm kako ju je doživio... tj. kako je došao do nje? Bio bih jako zahvalan.

Ja sam pročitao pola knjige Roberta Petersona: Izvantjelesna iskustva i pokušavam već više od godinu dana, probao sam brdo tehnika i ni jedna mi nije upalila...
Zokizy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2014., 18:10   #3054
Meni nikad za ap nije trebala nikakva tehnika mogu je izvest svaki put kad spavam ili kroz lucidan san ili se jednstavno dogodi, a to sve mogu zahvalit svojoj obitelji čudaka koji su mi to što genetikom što utjecajem prenjeli. nije najugodnija stvar na svijetu i onaj tko kaze da savršeno kontrolira situacijom u astralisu nikad nije ni dozivo astralis. Nije istina da samo dajes naredbe i da se to dogodi i da ces ic u zeljenom smjeru jer tako zelis treba prakse, koncentracije, komunikacije...
hamstercat is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2014., 00:33   #3055
Da, to sam vidio tek čitajući knjigu Roberta Petersona, znam to, tako da od prvih par puta očekujem samo da izađem, a ostalo će doći. Samo, ovih dana to forsiram i ponekada osjetim da propadam ili se podižem, no nikada ništa, jedino što ovih dana budem svijestan svega u mojim snovima... Ali mislim da sam još daleko...

Možeš li mi, bar na pm malo pojasniti kako ti se obično ap dogodi?

PS. Jel si otvorila treće oko ili samo ap i lucidni...?
Zokizy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 23:59   #3056
Quote:
hamstercat kaže: Pogledaj post
Meni nikad za ap nije trebala nikakva tehnika mogu je izvest svaki put kad spavam ili kroz lucidan san ili se jednstavno dogodi, a to sve mogu zahvalit svojoj obitelji čudaka koji su mi to što genetikom što utjecajem prenjeli. nije najugodnija stvar na svijetu i onaj tko kaze da savršeno kontrolira situacijom u astralisu nikad nije ni dozivo astralis. Nije istina da samo dajes naredbe i da se to dogodi i da ces ic u zeljenom smjeru jer tako zelis treba prakse, koncentracije, komunikacije...
Jesi li uspio posjetiti koju seksi susjedu i gledati je kako spava.
krena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2014., 14:49   #3057
Quote:
krena kaže: Pogledaj post
Jesi li uspio posjetiti koju seksi susjedu i gledati je kako spava.
Nešto mi govori da nije lezba da bi ju to zanimalo...
Zokizy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:58   #3058
e

Pozdrav prije 6 godina dogodilo mi se nesto dali je astral ili nesto 10 ali prica je cudna.Znaci legao sam spavat oko 02 i do 03 nisam mogao zaspat stalno sam mislio na dan koji dolazi a to je da idem igrat tenis sa kolegama.I zaspao sam da bih u snovima doslovno sanjao kako igram tenis,lica nevidim ali tijela i sve da i odjednom kolega udara i mene pogodi u bradu,boom trzaj iz sna me probudi bas taj udarac.I dosao je taj dan pocnem igrat tenis i odjednom udari me lopta bas u taj dio,zastao sam i u sekundi znoj kao ono da je to vec bilo.

Drugi slucaj je bio da sam hodao oko kuce,u snu naravno i kad sam krenuo malo dalje pojavilo se neko stvorenje sa jednim okom crvenim izgledao je kao crv koji uspravno stoji i gleda prema meni,u tom trenutnu netko do mene me odvlaci u sobu i budim se...
ex_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 01:08   #3059
E mene je ovo pocelo zanimati i zelim pitati da li neko zna za neki nazovimo to tutorijal kako to doziveti
SES HD is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2014., 03:05   #3060
Quote:
SES HD kaže: Pogledaj post
E mene je ovo pocelo zanimati i zelim pitati da li neko zna za neki nazovimo to tutorijal kako to doziveti
Cesto se javlja nakon jake psihotraume, kao oblik autoterapije.
Sandiran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.