Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2014., 18:12   #3101
Utrine,iznajmljujem jednoiposoban namješten stan,1500 kn. mjesečno+režije+polog 500 kn.
10 32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2014., 23:13   #3102
Zagreb, Trnsko, iznajmljujem 2-soban stan 50m2, blizina tramvaja, škole, vrtića. Namještena je samo kuhinja. Grijanje je na struju što ima svoje prednosti jer plaćate koliko potrošite. Cijena 1600kn+režije cca 600kn. Molim da se jave samo ozbiljno zainteresirani koji bi ga unajmili na duže vrijeme.
zinoid is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 22:51   #3103
srednjaci, stan 58m2, dvije sobe, kupaona, mali wc, balkon, ful namjesten, telka, kablovska, internet, ves masina, frizider + mali zamrzivac posebno.
250 eura + polog od 250 eura + rezije, iznajmljujem iskljucivo zaposlenim osobama. javiti na pm.
__________________
Prijatelj i ja, sedimo na klupi, gledamo zvezde
bata konj harmonikas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 23:24   #3104
Studentica traži sobu/jednosoban stan u Puli do 10.9., ponude u inbox.
tinkily23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 17:02   #3105
Bračni par bez djece traži stan na području Splita od 35 - 50 m, agencije isključene. Kontakt: [email protected] ili poruka
kore40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2014., 18:22   #3106
kratki dogišnji

Pozdrav,

ja i moja cura tražimo studio apartman negdje na moru na tjedan dana u svrhu godišnjeg u terminu od 08.08 do 18.08. po mogučnosti jeftino . Poželjno bi bilo sjeverna dalmacija bez otoka.

Lijepo molim za povratni odgovor putem P.M.-a

Lp

p.s. isprike adminu ako je offtopic

Zadnje uređivanje blrp : 20.07.2014. at 18:28.
blrp is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 08:44   #3107
Stan,centar Zg, blizina bolnica

Pozdrav, iznajmljujem stan(54m2) po danu ili na kraci period.
Stan je u blizini Britanskog trga, a ujedno i blizu Vinogradske bolnice, Klaićeve bolnice, Instituta za tumore, bolnice Sveti Duh, te dječje bolnice Goljak ukoliko vam treba smještaj na kraće vrijeme radi korištenja bolničkih usluga ili posjete. Radi više informacija javiti se preko pp.
chiarra1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2014., 11:22   #3108
Stan, Vrbik

Iznajmljujem stan na Vrbiku, 30 m2, zgrada iz 2002. godine, 1. kat, plinsko etazno, novi namjestaj, klima, obavezno sklapanje ugovora i prijava.

Cijena: 300 € + polog + rezije.
Tijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 10:19   #3109
Ljudi moji, ja sam pregledala jedno 300 stanova minimalno (ZG), i mogu reci samo - uzas! Standardi su nikakvi, cijene su preogromne, a ne nudi se nista.

Kad vidim onu starudiju od namjestaja, doslovce iz 70-ih, pohabana/prljava vrata, oguljenu stolariju, lose parkete, popucale zidove, smuci mi se.
Pa mene bi bilo sram iznajmljivat takve stanove, grozno.
A kupaone, pola plocica poispadalo, gljivice posvuda, fuge betonirane iz 5000 BC... ono
A 70% stanova je takvo. Ostalih 30% je uredeno, ali svakako osiguraju da to dobrano naplate pa su cesto cijene i duplo vece, cim se ukrasi nekom fensi zavjesicom ili nedajboze, novijim plocicama, a stan 20ak kvadrata.

Definitivno treba postavit neke standarde i za privatne iznajmljivace te time zastititi potrosace od iznajmljivackih silovanja.
__________________
Watch for the sign of the Saint. He will be back.
Ruza2008987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2014., 11:57   #3110
Stan, Donje Svetice

Maksimir, Svetice, ulica Donje Svetice
Moderno uređen dvosobni stan na 2. katu novije manje zgrade od 3 kata površine 36 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i balkona. Opremljen je klima uređajem, perilicom rublja i posuđa, tv-om, moguć internet na ime. U blizini zgrade su svi potrebni sadržaji vrtići, osnovne i srednje škole, fakulteti, KBC Rebro, maksimirski park. Parkiranje je riješeno oko zgrade i ne naplaćuje se. Stan je južno orijentiran, nalazi se u dvorištu te je zaštićen od buke s ulice. Tramvajska stanica nalazi se svega 3 minute hoda od zgrade. Dostupan od 01.08.2014.

cijena 350eur+polog+režije
mm1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2014., 14:26   #3111
Unajmljujem stan

Par sa djecom, unajmljuje stan u Zagrebu, zapadni dio( Gajnice, Vrapče, Stenjevec, Podsused... i okolica istih)
Poželjno je da je u zagradi, a ne u kući, da ima 2 ss+db, balkon ili nekakvu terasicu.
Može i polunamješten uz obaveznu namještenu kuhinju.
Cijena do 350 Eura, ovisno o lokaciji, kvadraturi..
Ponude molim u inbox, hvala
__________________
Za one koji vole zarađivati http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&...55B7BA0D0CA404
nameless ? is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 01:55   #3112
Slobodan stan Vrapče od 15.08

Pozdrav.
Od sredine kolovoza za najam je raspoloživ stan u Vrapču - Jačkovina.
Stan je dvosoban (56 m2), - spavaća soba, veliki boravak spojen s kuhinjom , ostava, kupaona, balkon, parkirno mjesto.
Visoko prizemlje, zgrada s 8 stanova - gradnja 2007.g
Etažno plinsko grijanje, vlastita brojila (struja/voda/plin)
Stan je namješten.
Stanica busa 200m.
Najamnina 2200 kn + režije.
Polog u visini jedne najamnine.
kajgod26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 10:14   #3113
Iznmljujem stan u Zadru

Pozdrav

Iznajmljujem stan u Zadru, Bili brig. Stan je u suterenu, 87m2, dvije spavaće sobe (bračni krevet i za jednu osobu u drugoj sobi), kuhinja (perilica suđa), kupaona (vešmašina i sušilica veša), mali wc, velika dnevna soba. Potpuno je namješten. 100m od Mercatora, Interspar preko ceste, Supernova je već malkice dalje
U stanu je živio i zlatni retriever tako da znam da susjedi nemaju ništa protiv životinje.
Iznajmljujem na dulje vrijeme.
300eur/mj + režije (cca 600kn)
0992102738
[email protected] ili inbox

Zadnje uređivanje strumfeta333 : 25.07.2014. at 10:16. Reason: dopuna
strumfeta333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 14:43   #3114
Mission impossible: Tražim stan u Zagrebu koji ima krevet.
Dakle krevet za spavanje (persona ipo ili dupli), ne kauč, izgleda da to u ovom gradu spada pod luksuz
Poželjne lokacije: Knežija, negdje uz Savsku, Lanište, Savski gaj. Eventualno Trnsko, Siget i Sopot ako je na par min od tramvaja.
Jednosobni ili 1.5, eventualno komodnija garsonjera. 35 - 50 m2.
Preferiram grijanje na gradsku toplanu ili noviji plinski bojler, samo ne onaj šta pola zagreba ima, a njegova ugradnje je zabranjena u EU već preko 20 godina.
Cijena do 250 E
Ništa nije strogi uvijet, +/- se zbroje Uredan sam, održavam stan, plaćam na vrijeme, tražim na duže.
__________________
Potpisujem.... možda.
Ibiza is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 23:29   #3115
Maksimir, Svetice, ulica Donje Svetice
Moderno uređen dvosobni stan na 2. katu novije manje zgrade od 3 kata površine 36 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupaonice i balkona. Opremljen je klima uređajem, perilicom rublja i posuđa, tv-om, moguć internet na ime. U blizini zgrade su svi potrebni sadržaji vrtići, osnovne i srednje škole, fakulteti, KBC Rebro, maksimirski park. Parkiranje je riješeno oko zgrade i ne naplaćuje se. Stan je južno orijentiran, nalazi se u dvorištu te je zaštićen od buke s ulice. Tramvajska stanica nalazi se svega 3 minute hoda od zgrade. Dostupan od 01.08.2014.

cijena 350eur+polog+režije

Ponude na: [email protected]
mm1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 19:21   #3116
Knezija, stan, 40m2

Iznajmljujem jednosoban stan na Kneziji u zgradama kod Baschiere.
Stan se nalazi na 4 katu ( zgrada ima lift) te se sastoji od jedne vece sobe ( spavaca/dnevna), potpuno opremljene kuhinje sa blagovaonom, kupaonicom te balkonom.
Stan ima klimu, perilicu posudja, pecnicu, frizider sa zamrzivacem, ves masinu te TV ( od 9 mjeseca).
Ukoliko se par odluci za najam postoji mogucnost nabavke francuskog lezaja.
Ukoliko se podstanar obveze na vise godisnji najam - postoji mogucnost pregovora o cijeni.
Obvezan je ugovor o najmu te polog u visini jedne najamnine.
Cijena 300 € mjesecno.
Eija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 01:56   #3117
Iznajmljuje neko stan na kneziji ili ful blizu?
do 150 eura + rezije , jednosoban, tocnije garsonjerica?
kontaktirajte me preko poruke hvala
Zackopacko is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2014., 18:57   #3118
Pozdrav,
traži se stan u Novom Zagrebu (po mogućnosti Sopot, Siget, Središće, Utrine) za jednu osobu, znači cca 30, 40 kvadrata do 200 eura. Dakle, relativno novije uređen, potpuno namješten, poželjna je odvojena spavaća soba i/ili balkon ali nije nužno..
Fritulaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 17:03   #3119
Tražim stan u Zadru ...
1. namješten
2. na duže
3. u stambenoj zgradi
4. kat a ne prizemlje
5. cijena do 300E

Ili mijenjam za moj u Zagrebu na Knežiji, 33 kvadrata
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 18:07   #3120
iznajmljujem stan u gornjem Vrapcu:

dvoetazni stan od 56m2 u prizemlju zgrade. U zgradi se nalazi ukupno 8 stanova.

Stan se sastoji od:
hodnika
jedna spavaca soba
kupaona s tus kabinom
dnevni boravak otvorenog tipa sa kuhinjom i sankom
galerija od 10m2 iznad dijela dnevnog boravka
balkon 9.56 m2 s izlazom na vrt
2 vlastita parkirna mjesta s grijanim ulazom na parking
rampa na ulazu

Kompletno moderno namjesten (suderica, vesmasina, televizor + evo tv uredaj, kutna garnitura, ormari...). U dnevnom boravku postoji klima uredaj.

Struja,voda,plin - vlastita brojila

5 minuta hoda od autobusne stanica, u krugu 10 minuta autom nalaze se 3 konzuma, 3 vrtica i dvije osnovne skole, ljekarna, dom zdravlja, trznica...
Grijanje:

Tip: plin
Centralno grijanje

Vrt: Roštilj
Tehnika: Portafon


cijena: 300e + rezije, polog jedna najamnina
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:14.