Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.07.2014., 12:42   #2301
Quote:
dejaa kaže: Pogledaj post
Da se javimo i mi,saga sa papirima je (nadam se) gotova,ugovori potpisani,ovjereni,vraceni prije mjesec dana nije neki pomak,ali je ipak koracic naprijed.
Oprostite zar se potpisivaju ugovori ili bi se trebala dijeliti riješenja koliko sam ja upoznat.
herceg-bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 12:23   #2302
zanima me dali je jos ikome zbrojeni bodovi koji se ne slazu sa ovima sto su objavili oni na propisima hr hvala
deizi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2014., 18:23   #2303
Pitanje? da li kod izgradnje kuće projekti se dobiju točno određeni ili se može birati? Jer ja sam si složio sam dva projekta otprilike kako bih htio da mi kuća izgleda, pa me zanima postoji li mogućnost da se to prihvati ili se moraju poštivati točno određene norme?
__________________
Bože, sad kada si uzeo Tošu, možemo li dobiti Hendrixa nazad!
*floyd* is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2014., 14:32   #2304
jel neko zna kad se pocinju djeliti rijesenja
nlb is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 08:23   #2305
Postoji li bilo kakva pomoc drzave za sanaciju kuce (stolarija, kroviste...)?
__________________
Živile naše asfaltne ceste!
BlackDwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2014., 21:42   #2306
Mislim da si fulao s temu s pitanjem, ali kad si već pitao ovdje probaj saznat nešta više o onome što vrte reklame po TV-u o nekakvim subvencijama za povečanje energetske učinkovitosti, osdnosno za kvalitenu stolariju, izolaciju i sl.
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 08:00   #2307
Quote:
herceg-bosna kaže: Pogledaj post
Oprostite zar se potpisivaju ugovori ili bi se trebala dijeliti riješenja koliko sam ja upoznat.
Mi smo rijesenje dobili prije par godina
dejaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 12:05   #2308
Quote:
dejaa kaže: Pogledaj post
Mi smo rijesenje dobili prije par godina

Da li ste dobili sve papire za izgradnju tkz.građevinsku,projekat itd.

Zadnje uređivanje City : 02.09.2014. at 13:04.
herceg-bosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 12:40   #2309
I mi smo rjesenje dobili prije par godina,i ostale papire,gradevinsku koju navodis...tj. sam ju ishodis i platis,naravno.
Nazalost,nikakvog pomaka nema sto se tice materijala..
Ljudi ne upustajte se u to.
Ja bi odustao sa svim rjesenim papirima ali ocito se ni to ne moze,navodno se mora platit projektantu 15 000 kn i tko zna sto jos.
Tolike godine gubim zivce i novce i vrijeme i ne zna se sto dalje a ne mozes se ni iscupati iz toga.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 15:48   #2310
Quote:
Bob je majstor kaže: Pogledaj post
I mi smo rjesenje dobili prije par godina,i ostale papire,gradevinsku koju navodis...tj. sam ju ishodis i platis,naravno.
Nazalost,nikakvog pomaka nema sto se tice materijala..
Ljudi ne upustajte se u to.
Ja bi odustao sa svim rjesenim papirima ali ocito se ni to ne moze,navodno se mora platit projektantu 15 000 kn i tko zna sto jos.
Tolike godine gubim zivce i novce i vrijeme i ne zna se sto dalje a ne mozes se ni iscupati iz toga.
Zar nisi ti trebao biti riješen ove godine.Valjda buš materijal dobio prije božića.Strava.Čemu da se nadamo uopće.
gigobanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 11:00   #2311
Gigobanda,trebao sam biti rijesen i prije 2 god.da rade svoj posao i da program funkcionira.
Nitko nista nije javljao i nitko nista ne zna.....
Ma uzas ako niste puno ulozili u to sto vremena,novca i ostalog bjezite od toga.
Vjerujte ima puno sretnijih rjesenja od ove visegodisnje trakavice,neizvjesnosti i svega negativnog.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 16:31   #2312
Quote:
Bob je majstor kaže: Pogledaj post
Gigobanda,trebao sam biti rijesen i prije 2 god.da rade svoj posao i da program funkcionira.
Nitko nista nije javljao i nitko nista ne zna.....
Ma uzas ako niste puno ulozili u to sto vremena,novca i ostalog bjezite od toga.
Vjerujte ima puno sretnijih rjesenja od ove visegodisnje trakavice,neizvjesnosti i svega negativnog.
Prijatelju ja moram čekati jer drugog izbora nemam a nemoj ni ti odustati.Sljedeće godine su izbori.Možda im treba naš glas.
gigobanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 23:42   #2313
Jel netko zna jel ove godine izdano koje novo rješenje?
brzi66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 13:35   #2314
ja i suprug smo kupili malu kucu u jednom selu pa me zanima dali bi mogli kao mladi bracni par dobiti od drzave pomoc za adaptaciju te kuce posto je dosta stara kuca a selo nije pod posebnom drzavnom skrbi?hvala.
kika moja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 14:37   #2315
Evo jedne vruce "ispod cekica" informacije iz prve ruke za sve one koji cekaju materijal.
Trenutno rjesavaju tj. cekaju sredstva za dodjelu materijala onima koji su dobili potpisane ugovore nazad do ozujka 2013 god.
Znaci ako budu radili tj.isporucivali ja sam sa svojim ugovorom na redu za cca 2 god.
Eto mogu samo izraziti sucut svima.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 12:26   #2316
Quote:
Bob je majstor kaže: Pogledaj post
Evo jedne vruce "ispod cekica" informacije iz prve ruke za sve one koji cekaju materijal.
Trenutno rjesavaju tj. cekaju sredstva za dodjelu materijala onima koji su dobili potpisane ugovore nazad do ozujka 2013 god.
Znaci ako budu radili tj.isporucivali ja sam sa svojim ugovorom na redu za cca 2 god.
Eto mogu samo izraziti sucut svima.
bob kad si ti predao zahtjev,koje godine
nlb is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 13:45   #2317
Bob, kakav ugovor? Dobili smo gradjevinsku koja vrijedi 2 god, jel, i sad me zanima kad bi teoretski moglo bit. I ja sam se nadala, haha, uoci izbora, alu bojim se da cemo onanuti, demit! Skoro 6 punih godina jedenja 'ovana..ne bismo, da smo znali.
Pedeji!
kepasa is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 22:45   #2318
2009 sam predao zahtjev.
Posljednji ugovor o dodjeli materijala.
Gradevinsku mozes jedanput produzit a ako ni tad ne dobijemo ode sve u vjetar.
Bob je majstor is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 12:18   #2319
Ima jedna novost.Održan je sastanak.
gigobanda is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2014., 20:33   #2320
Kakav sastanak?
__________________
...sreća je u malim stvarima...
BB- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:58.