Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.05.2014., 14:40   #2081
Dobra teorija
Jer meni nema logike da je to on ak je ubijen javno u zatvoru.
Jedino ak je to od početka lažirao i spremao sve ovo.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2014., 15:48   #2082
Quote:
berta25 kaže: Pogledaj post
jos ce ispast da je ovo Davidov brat blizanac, kakvi su postali ne bi ni to cudilo hahha
Ovo sam baš ja pomislila.Aidenova smrt mi je bila pretužna i kad ga je Emili našla,grozno zasuzile mi se oči.
__________________
lola
Lola 27 is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 09:41   #2083
ne bi me čudilo da conrad preživi...

ali david c. alive? nema mi smisla..jer bi to značilo da je cijelo vrijeme pratio što ems radi...

ali kako je gideon smjestio daniel-u..prejebeno
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 17:48   #2084
jeben kraj treće sezone.

kak je Victoria samo ubila Aidana, cijelo tijelo joj se treslo, kak se nagnula nad njim, pa mimika licem

a tek ono kad ga Emily nađe, s otvorenim ustima, ajme!

To što je Clarke živ ima smisla. Cijelo vrijeme je Emily govorio u dnevnicima da svima oprosti, da nastavi sa životom, da je on oprostio...
ona je ta koja nije htjela slušat
tak da meni serija i dalje ima savršeno smisla
baš se radujem četvrtoj sezoni. iako će mi konrad i njegove fore faliti
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 19:32   #2085
Mislim da Conrad bude živ.Nije to to bez njega.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 22:53   #2086
čitala sam intervju sa scenaristicom, kaže da je to konačno
a opet, možda nas zavlače
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2014., 23:33   #2087
Ni prvi ni zadnji put,tak u svakoj seriji,ne samo ovoj.
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 19:32   #2088
Conrad je mrtav, pomirite se sa tim! Serija ak izdrži još jednu sezonu biće dobro! Vjerujem da je ova četvrta zadnja
deki00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 22:40   #2089
Quote:
*soul*mate* kaže: Pogledaj post
To što je Clarke živ ima smisla. Cijelo vrijeme je Emily govorio u dnevnicima da svima oprosti, da nastavi sa životom, da je on oprostio...
ona je ta koja nije htjela slušat
tak da meni serija i dalje ima savršeno smisla
baš se radujem četvrtoj sezoni. iako će mi konrad i njegove fore faliti
Ali zašto onda on nije reagirao ? Mislim ako je vidio što ona radi i zašto to radi , zašto nije došao do nje, otkrio se i spriječio ju ?

Meni je to malo da on kao otac, ne bi reagirao kad vidi da mu je kćer krenula onim putem kojim on nije htio da ide, bilo bi fer prema njoj da joj je prišao , a onda ako ona odluči dalje se svetiti, mogli bi reći da je to onda njena stvar, ali ovako , meni ta sad cijela osveta nema smisla jer se ona temeljila najviše na tome što je on bio ne samo proglašen nevin krivim , već što su ga i "ubili" u zatvoru.

I kada Emiliy sazna da je on živ, sumnjam da će biti previše oduševljena, ne mislim na to što je živ, već na to što joj se nikad nije javio, što je ona žrtvovala toliko toga,a za što ? za čovjeka koji je živ i koji da se htio svetiti bi se sam svetio

A ako se David zaista nije htio svetiti nikome, zašto je onda ubio Conrada ? , mislim čemu to? , mogao ga je jednostavno ostaviti da trune u zatvoru, a to bi za Conrada bila veća kazna nego smrt
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 22:45   #2090
Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post
Ali zašto onda on nije reagirao ? Mislim ako je vidio što ona radi i zašto to radi , zašto nije došao do nje, otkrio se i spriječio ju ?

slažem sa svime što si napisala.

kakav bi to bio odnos oca i kćeri da je on pušta da riješava njegove stvari i time uništi njen život.
ili taj odnos nije bio tako idiličan kako ga se ems prisjeća ili s davidom nešto gadno nije u redu..

a možda je na kraju ems kćer od vicky?
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 22:57   #2091
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
slažem sa svime što si napisala.

kakav bi to bio odnos oca i kćeri da je on pušta da riješava njegove stvari i time uništi njen život.
ili taj odnos nije bio tako idiličan kako ga se ems prisjeća ili s davidom nešto gadno nije u redu..

a možda je na kraju ems kćer od vicky?

E to , kakav je to onda odnos? zašto je time što joj se nije javio manje više iskoristio Emily, jer to otac kakvim ga je ona smatrala ne bi nikad napravio.

Ali zato mi odmah dolaze riječi od Viktorije : "Ti nemaš pojma tko je tvoj otac, tj. kakav je on čovjek! "

Opet teško je i reći koliko ga je Emiliy mogla upoznati, ipak je ona bila dijete, i ona slika koju ona ima o njemu je vrlo idilična i savršena. Možda bi tek kasnije kad bi odrastala zaista upoznala njega kako treba, ovako teško

Sumnjam ipak da je kći od Viktorije
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 23:15   #2092
toliko se preobrata moglo vidjeti da ni u što nisam više sigurna

ali da, jedva čekam nastavak.

i što je s jackom? hoće li na kraju završiti s ems ili ne? i s kim će daniel završiti?
puno je tu otvorenih pitanja.

uglavnom napeto je, što jest jest.

ali ima smisla u victorijinim riječima da on nije otac kakvog si ems zamišlja. to bi objasnilo njegovo "uskrnuće".
hm...dobro kad će slijedeća epizoda
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 23:51   #2093
Ja se iskreno sve bojim što nas to čeka u novoj sezoni i zapravo se nadam da ću do nove epke zaboraviti one zadnje 2 minute koje su se dogodile Mada znam da će me u novoj epki brzo na to podsjetiti, ali do tad želim zaboraviti.

Prije sam jedva čekala novu epku , ali sad baš i ne

Ma joj trebali su to završiti i gotovo.

I da Danielu predviđam blistavu budućnost u zatvoru
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 00:03   #2094
Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post

a možda je na kraju ems kćer od vicky?
To sumnjam,Viki ne bi mrzila toliko Amandu Clark

Quote:
leogirl kaže: Pogledaj post

I da Danielu predviđam blistavu budućnost u zatvoru
Me too
__________________
40-year old virgin D2!Still???LOL
Jeguljica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 23:46   #2095
Ja sam u svega par dana pogledala dvije sezone i mogu samo reći da sam ODUŠEVLJENA !! Navukla sam se na seriju samo tako, ne odvajam se od laptopa, toliko sam uživljena :P Ne znam odakle da krenem, u seriji nema šta mi se ne sviđa, počeviši od radnje, glumaca, lokacija, načina na koji ih oblače i sređuju, atmosfera, taj njen plan osvete, sve mi je famozno

Glumci su me svi oduševili, počeviši od Emily Van Camp, ona mi je predivna Cura je zaista presavršena i odlično mi se snašla u ulozi Madeleine Stowe mi je isto odlična, Queen Victoria, obožavam ju Daniel, Nolan, Jack, Conard, Charoltte... ma svi svi.

Sad ubrzo krećem na 3. sezonu, prve dvije su mi odlične, mogla bi gledati još tisuće sezona, meni ne smeta što snimaju 4. ja bi potpisala još 10, što se mene tiće :P Samo da uživam u seriji i glumcima!
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2014., 22:28   #2096
hm...možda je zaista greška gledati po jednu, možda da pričekam pa pogledam cijelu sezonu u jednom mahu , možda bi mi bila opet super
Moš mislit bojim se da ni tako neće popraviti ovo što su sad na kraju izveli
__________________
Masquerading as a man with a reason my charade is the event of the season and if I claim to be a wise man, well It surely means that I don't know/Don't be afraid. I'm going to give you the choice I never had.
leogirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 23:03   #2097
Upravo sam dovršio treću sezonu,odgledao sam je cijelu u komadu,tako mi je najbolje i što reći nego odlična.Ima neke lakše padove,ali sve u svemu i dalje mi je jedna od najboljih i najnapetijih serija koje trenutno pratim,nikad dosadna i s likovima koji su mi se zavukli pod kožu,pogotovo Emily.
POsljednja epizoda mi je bila šok,ne mogu vjerovati da su napravili ono Aidenu i još kako su ga smjestili na onaj kauč,morbidno.
Ne vjerujem da je ono stvarno DC,neznam,bilo bi too much i za njih,ali tko zna.
Zadnja scena u ludnici mi je fenomenalna,totalno mi priziva Grofa Montecristo na neki način.I cijeli clifhanger je odličan kao što je bio onaj na kraju prve sezone.
Baš me zanima što li će biti u 4. sezone,kako će autori nastaviti priči i tko će se vratiiti a tko ne.Nadam se da će serija dobiti cijelu sezonu a ne samo dio kao što se šuška,štoviše,nada mse da će biti ideja i za 5.i 6. sezonu (možda s novim likovima,i to sam nešto bio čitao,ali ništa službenog),jedva čekam 9.mjesec.
lexluthor84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 01:26   #2098
Quote:
lexluthor84 kaže: Pogledaj post
Upravo sam dovršio treću sezonu,odgledao sam je cijelu u komadu,tako mi je najbolje i što reći nego odlična.Ima neke lakše padove,ali sve u svemu i dalje mi je jedna od najboljih i najnapetijih serija koje trenutno pratim,nikad dosadna i s likovima koji su mi se zavukli pod kožu,pogotovo Emily.
POsljednja epizoda mi je bila šok,ne mogu vjerovati da su napravili ono Aidenu i još kako su ga smjestili na onaj kauč,morbidno.
Ne vjerujem da je ono stvarno DC,neznam,bilo bi too much i za njih,ali tko zna.
Zadnja scena u ludnici mi je fenomenalna,totalno mi priziva Grofa Montecristo na neki način.I cijeli clifhanger je odličan kao što je bio onaj na kraju prve sezone.
Baš me zanima što li će biti u 4. sezone,kako će autori nastaviti priči i tko će se vratiiti a tko ne.Nadam se da će serija dobiti cijelu sezonu a ne samo dio kao što se šuška,štoviše,nada mse da će biti ideja i za 5.i 6. sezonu (možda s novim likovima,i to sam nešto bio čitao,ali ništa službenog),jedva čekam 9.mjesec.
Ja sam u nekih mjesec, mjesec ipo, pogledala sve 3. sezone, serija me jednostavno oduševila! Slažem se, nije bilo previše dosadnih likova i odugovlačenja, ako su se jednu epizodu malo spustili u drugoj bi odmah sve popravili! Emily Van Camp mi je postala jedna od dražih glumica! Kako je samo maestralno odradila lik Emily Thorne, famozna je!

Naježila sam se na scene s Aidenom, ono kad ga Victoria ubija (predobro odglumljeno, svaka im čast) i ono kad ga Emily pronađe otvorenih usta u kući, jezivo!

Po meni su jedinu glupost napravili to što su vratili Davida i ubili Conorda, ako su već htjeli 4.sez. nisu trebali to napraviti! No, dobro, ima dosta materijala za 4. sez. i nadam se da će dobit cijelu od 22.ep. Možda bi im ovo mogla biti zadnja, jer ne znam što bi se još moglo raditi u 5. ili čak 6. sez. (ne vjerujem da će do toga doć)
Ugl. ja također jedva čekam deveti mjesec i 4x01 !

Nego, jel netko zna kakava je bila gledanost kroz sezone i koja je najgledanija? Hvala!
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 17:12   #2099
pipls

jel tko zna kad će 4. sezona? nemrem se ščekat

na imdb-u nema nikakvih info, osim ovoga
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.

Zadnje uređivanje deep-in-blue : 10.08.2014. at 17:18.
deep-in-blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 17:24   #2100
trebala bi 28.9.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:05.