Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa

Alternativa Noetički pristup stvarnosti.
Podforumi: Astrologija, Na rubu znanosti, Magija i mistika, Alternativno liječenje

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2014., 23:21   #1901
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Zato može pobiti na milijune ljudi, ako je to nekome u interesu.

npr. puno više ima Kineza nego Amera...ali zato proslijediš virus, i pobiješ na milijune ljudi...razumiješ...

Opcija "Nuklearno" je zadnja....tu ubijaš sve, pored ljudi i život na zemlji za dugo vremena...nije isplativo...
Ratovi općenito i izbijaju zbog prenapućenosti i politike a uvjek je nekome u
interesu da netko strada i ima pik na nekoga.

Da nuklearno oružje je zadnja opcija ali pored istog postoje i druga gadna oružija
koja malo po malo mogu dovest do istog rezultata kao nuklearno.
jetstream is offline  
Old 27.07.2014., 12:22   #1902
.. ovo što radi erdogan sa palestincima .. mislim da je .. uglavnom teatar ..
.. mislim da su turci .. kompleksna nacija .. .. rekao bih .. mnogo izgrađenija nego što bi joj mi priznali ..
.. mislim da imaju pomalo svega .. i zaostalosti .. i stare .. dobre tradicije .. i tradicije svjetovnosti .. i komunizma ..
.. mislim da prilično dobro vide .. zajebenost liberalizma .. i pokvarenost zapada ..
.. tu onda erdogan .. shvaća .. točku u kojoj se turci mogu skupiti .. pa staje tu .. .. kako bi bio .. prirodni vođa ..
.. inače .. sam je prilično sjeben u odnosu na svoj narod .. .. ali i u odnosu na svoju vojsku .. .. njihovi su oficiri bili stalno nekakvo .. sidro .. svjetovnosti .. .. dok je on izgledao prilično .. religiozan ..
.. ima ih 80 milijuna .. .. a pomalo su .. turci .. .. pa se postavljaju kao da ih ameri ne mogu jebati .. .. za razliku od arapa .. najprije saudijaca .. onih staraca koji izgledaju da večer ne mogu dočekati bez podrške nosača .. kakvog nimica ..
.. jordanac je isto jadan .. .. a žena mu stari .. vjerujem ..

.. smjer prema iranu je .. prilično čvrst .. i čist ..

.. a palestince jebu .. solidno .. .. samo ipak treba počekati do kraja .. da se mrtvi pobroje ..
.. ne radi se o tome ko će pobjediti .. radi se o tome je li se mjenja odnos naga ..
.. čak ni to nije tako važno koliko mentalitet ..

.. vjetnam je bio .. drugi mentalitet .. .. stari .. komunistički .. .. posljednji .. valjda .. poraz amera .. .. iz starog doba ..
.. u trenutku kad možeš umrijeti .. tada pobjediš ..
.. francuzi .. dijen bijen fu .. .. i poslije ameri ..
alim is offline  
Old 28.07.2014., 10:32   #1903
.. čekajte .. da vas naučim još nešto .. .. kako treba .. graditi .. i razrađivati .. misao o svjetskom ratu ..

.. zamislite da hoćete slikati .. uljem na platnu .. .. treba vam platno .. (.. treba vam ulje .. .. zajebavam se ..) .. trebaju vam boje .. kistovi .. .. i onda .. treba vam osnovna znanja .. kako mješati nanositi .. .. i poslije .. sve bolja .. specifičnija znanja ..

.. kod svjetskog rata se uvjek zaboravlja .. temelje .. .. platno ..
.. a ono je .. .. odnosi novca u svijetu .. .. u raznim .. slojevima dubine ..
.. evo što to znači ..
.. ratovi se mogu praviti zbog .. interesa .. .. recimo .. ameri svoj interes .. sasvim otvoreno .. dižu u rang boga .. kao .. mi ćemo tako jer je to moj interes .. a što je to suprotno od interesa libijaca .. mi ne možemo gledati ..
.. dakle .. bez toga nije mouće shvatiti ništa ..

.. ali ima još ..
.. novac treba biti .. regulator svega .. .. to je kapitalizam .. .. tržište iznad svega ..
.. a danas izgleda da to šteka ..
.. recimo .. grci dužni .. .. može im se oprostiti 80% duga .. .. ali moraju ostati u odnosima koji ih drže robovima .. sa kamatama koje su jebene .. .. nije moguće reći .. oslabiti ćemo stisak ..
.. novac jebe .. i mora jebati .. u svijetu .. u radu .. u plodinama ženske .. bilo koga .. .. sve jebenije .. a tamo gdje se ništa ne može izvući .. tamo kaže jebiga ..
.. ta situacija sa novcem .. koji više ne može organizirati društvo ljudi .. gdje čovjek mora postati ili zvjer ili stoka .. .. veoma je kompleksna i široka .. .. čovjek ju osjeća kao apokalipsu ..
.. situacija izgleda .. i veoma jebena .. i ne pretjerano .. .. jer na kraju će reći .. i tako se mora umrijeti .. ko mu jebe mater ..
.. veličina te situacije je .. strašna .. čovjek ju zna .. osjeća .. .. ona se pokušava .. ispuhati .. racionalizirati .. nibiruima .. krajevima svijeta .. proročanstvima ..
.. sve su apokalipse uzete u obzir .. osim jedne .. .. da se ovaj svijet .. koji stoji na novcu .. .. mora srušiti ..

.. i to je platno .. na kojem treba slikati stvarnost .. .. pa i svjetki rat ..

.. zanimljivo .. na tom platnu može .. i ne mora .. biti naslikan svjetski rat .. .. iako apokalipsa .. velika promjena .. mora ..
alim is offline  
Old 28.07.2014., 16:17   #1904
Quote:
felga kaže: Pogledaj post
Ne takvo nešto, nego u obliku ubojitog virusa, koji ti mogu podvaliti u bilo čemu.
U vodocrpilište.

Zamisli da netko procjeni da kilogram kristaliziranih virusa i bakterija poput kombinacije botoxa, atraxa, ebole, HIV-a, boginja... može pobiti grad od 100 000 stanovnika, ako je se rasprši u njegova vodocrpilišta.

Što im predstavlja sasuti deset kila toga.

Već bi to i napravili da se ne boje kaosa koji bi nastao. Jedno je pokrenut rat, drugo je dobit ga i nastaviti vladati nakon tako nekog kaosa.

Napravili su oružje, ali valjda ne mogu nikako doći do odgovora na pitanje kako kontrolirati kaos nago što ga se upotreijebi, kako bi zadržali vlast nad smanjenim, razboljelim, demoraliziranim i (opravdano) osveti sklonom stanovništvu.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 28.07.2014., 16:18   #1905
Alim, joj kako si iritantan s tim trotočkama!!!

Bože sačuvaj!!!

Prestani s tim!!!
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 28.07.2014., 18:26   #1906
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Alim, joj kako si iritantan s tim trotočkama!!!

Bože sačuvaj!!!

Prestani s tim!!!
Bas...
Podsjeca me na onog malog u kolicima iz Malcoma u sredini
personaforumska is offline  
Old 29.07.2014., 01:04   #1907
Quote:
personaforumska kaže: Pogledaj post
Bas...
Podsjeca me na onog malog u kolicima iz Malcoma u sredini
Svaka sličnost je slučajna.


Ali moram priznati da još uvijek piše daleko jasnije od mnogih
haram is offline  
Old 29.07.2014., 14:10   #1908
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
Svaka sličnost je slučajna.


Ali moram priznati da još uvijek piše daleko jasnije od mnogih
tako je..........pustite...covjeka..sto vam...malo....tockica smeta.....
RayBan is offline  
Old 29.07.2014., 16:23   #1909
.. pa da .. slažem se .. veoma jasno .. pišem .. .. ne zam nikoga ko bi pisao jasnije ..

.. iako nisam baš .. čisti .. alternativac ..
.. pravi alternativci hoće kometu .. nibiru .. potres .. .. i to preciznog datuma ..

.. mene zanimaju .. težnje .. namjere .. vjerojatnosti .. .. i .. istine .. na kojima bi se .. smjerovi budućnosti .. mogli pretpostavljati ..

.. recimo .. jedna od važnih stvari je .. koliko rusi mogu biti .. načeti .. sankcijama ..
.. mogu li ih sankcije .. prodrmati .. na način da okuraži kakve .. baidene i kasparove ..
.. vjerujem da ukrajinu drže .. pod kontrolom .. i da tu nemaju velikih problema ..

.. recimo .. jedna .. duboko realna .. ali i alternativna .. situacija .. meni je .. stanje grčke ..
.. ona je .. školska situacija .. tamo bi trebalo dosta toga učiti .. pogotovo mi ..
.. život iznad mogućnosti .. ekonomija koja se ne može održati .. korupcija i lopovluk na svim nivoima .. kriza .. vika .. strka .. rezanja .. jačanje ekstrema .. i komunjara i zlatnih zora .. ali koji ne uspjevaju ojačati tako da se nametnu .. pa nastavak .. jedan dio društva pada .. osiromašuje ali valjda ne gladuje .. možda jedan gladuje .. režim se skuplja .. sve stranke su režim .. svi političari su najprije jedači leba .. prije nego komunisti i fašisti .. još jedan dio društva pada .. nekretnine padaju jebeno .. država rasprodaje sve .. lešinari trgaju .. rastrzaju sve .. još jedno padaju .. sve ima manje onih na čijim se leđima živi .. pa može biti i sve manje režimaca .. na dnu se pokušava drugačije .. snalaziti se svakako ..
.. i to je meni zanimljivo ..
.. kapital želi imati čovjeka u šaci .. držati ga za muda .. .. ako se taj izvuče .. svijet se ruši ..
.. a svjetski rat nastaje .. u trenutku kada se osjeti da bi se čovjek mogao izvući .. .. ako kaos odmakne .. prilika za svjetski rat je propala ..
alim is offline  
Old 29.07.2014., 21:15   #1910
Sankcije Rusiji neće ništa napravit. Kakav grčki scenarij u Rusiji, alim???

Mislim da sam ovdje negdje napisao svoje mišljenje o sankcijama prema Rusiji.

Eventualno će široke mase ostat (koju godinu) bez konzumne elektronike, pošto je tu Rusija malo slaba, ali može ju uvest iz Kine.

Sve ostalo imaju. Nafte, plina, uglja, rude, visoku tehnologiju...
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 29.07.2014., 21:18   #1911
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Sankcije Rusiji neće ništa napravit. Kakav grčki scenarij u Rusiji, alim???

Mislim da sam ovdje negdje napisao svoje mišljenje o sankcijama prema Rusiji.

Eventualno će široke mase ostat (koju godinu) bez konzumne elektronike, pošto je tu Rusija malo slaba, ali može ju uvest iz Kine.

Sve ostalo imaju. Nafte, plina, uglja, rude, visoku tehnologiju...

Piskavac, mislim da su ameri otišli malo previše daleko...

Ne bum ovo sve na dobro izašlo...
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Old 30.07.2014., 11:03   #1912
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Sankcije Rusiji neće ništa napravit. Kakav grčki scenarij u Rusiji, alim???
.. nikakav .. .. to nije usporedivo .. ali .. nekakve .. usporedbe su uvjek moguće ..

. prvo .. izraz .. scenarij .. nije dobar .. ali je to .. prilično kompleksna priča ..
.. pernar je skupljao 10 000 ljudi .. i sam je htio biti mali tuđman i pisati scenarije .. ali brzo je bilo jasno da se zajebao .. rekli su mu .. dosta govorancije ..
.. kad naši sindikalci spominju grčki scenarij .. oni nastoje dokazati svima kako su veliki idioti ..
.. ali i grčka nema scenarija .. i nije imala .. .. to je bilo .. događanje naroda .. koje niko nije mogao iskoristiti .. i još ne može ..
(.. recimo .. događanja naroda 90tih .. su tuđman milošević i izetbegović koristili .. za .. ono što je u povjest ušlo kao .. balkanizacija ..)

.. ruje i grčka su .. još .. dva svijeta .. .. sasvim odvojena ..

.. može se reći .. ruje i kina su .. ipak slični .. u nekoj bazi .. teritorjalci .. neimperjalisti .. ili .. jebiga .. komunisti ..
.. ali kad se gleda raspored para i kod jednih i kod drugih .. ali i sva politika .. .. stvar je .. veoma upitna .. .. ispadaju kapitalištačine .. ozbiljne ..
.. ipak su sasvim drugo od amera ..

.. grci su zapad ..
.. njihova kriza je zapadna .. unutarnja .. samostalna .. suvereno zapadnjačka ..
.. nisu baš tako usamljeni .. .. tu su cipar italija španjolci portugalci .. hrvati .. .. grci su .. na vrhu oštrice .. ali ja vjerujem da cjeli zapad ide njihovim putem ..
.. recimo .. švapci su jako dobri .. ali .. plaćaju li grci tu veličinu .. ? .. mogu li švapci sami .. i biti dobri .. ?
.. ameri su jaki .. .. ali one demonstracije okupaj .. proizlaze iz .. iste baze ..
.. svi problemi zapada su vezani uz novac .. i grčki i amerski .. .. ako nađu načina da dođu do mnogo novca .. sve će biti dobro ..
.. ali .. i tasa neće ići glatko .. novac djeluje jebeno .. zvjerski .. .. neki imaju milijarde i nije im dosta .. .. ispada da novac želi nekoga uništiti .. potpuno iracionalno .. makar poslije umro i sam ..

.. to zapad .. on je u tom stanju .. i ide prema grčkoj .. to je zakon ..
.. i mi smo u tome .. .. naš je isto .. jedini problem taj .. što nemamo para ..
.. druge ćemo godine poreze na kamate .. treće na nekretnine ..
.. ciparski .. scenarij .. je još zanimljiviji .. uzeti iz banke .. onome koji ima .. .. recimo 10% ..
.. jebiga .. te stvari dovode u pitanje .. temelje .. i kapitalizma .. i tržišta .. .. i novca kao boga ..

.. a ruje su sa druge strane ..
.. ono što zapad hoće od moskve je .. euromajdan na crvenom trgu .. .. i tien an menu .. .. ključ velike stratgije .. i jedine strategije .. prije svjetskog rata .. je taj .. novi gorbačov .. koji će rasturiti ruje iznutra .. .. nekakav kasparov za predsjednika .. a pičkin urlik u ministarstvo kulture i vanjskih poslova ..

.. traje borba za ukrajinu ..
.. libija je u toj borbi .. .. misss pusić i nije donijela veliki progres libiji nakon gadfija .. ali mis klinton je tamo .. blistavo pobjedila ..

.. nakon sirije izgleda da svijet nije isti ..
.. uvjeren sam da smo tamo bili od svjetskog rata daleko .. samo u satima .. možda minutama ..
.. nakon toga je jedina strategija ova ..
.. ruje treba stjerati .. u proljeće .. .. u stanje iraka afganistana libije ..
.. u koliko se to ne uspije .. treba požuriti sa svjetskim ratom ..
.. u koliko se i to propusti .. kriza razjeda zapad .. rastura ga .. razjedinjuje .. i švapci prvi .. pa i drugi za njima .. napuštaju .. polako amere .. i ulaze u .. bratstvo .. s briksom ..

.. taj proces raspada bi bio .. veoma .. detaljan i dalekosežan .. .. danas ga niko ne zna opisati .. a u bibliji je poznat pod nazivom apokalipsa ..

.. po pitanju svjetskog rata .. ameri i ruje se u sličnom stanju kao 63će .. .. samo što su tamo bili .. na odlasku .. a danas se .. na dolasku ..
alim is offline  
Old 30.07.2014., 15:53   #1913
Ubiše me tvoje trotočke!!!

mod, de malo kartoniraj Alim-a.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10

Zadnje uređivanje piskavac : 30.07.2014. at 16:00.
piskavac is offline  
Old 30.07.2014., 16:01   #1914
.. mod .. de razmisli malo .. .. ako nađeš trojicu koji mogu pričati pametnije od mene .. kartoniraj .. .. ako nađeš jednog .. jebiga .. kartoniraj ..

.. dvije točke .. .. bolje broji ..
alim is offline  
Old 30.07.2014., 19:49   #1915
VRIIIŠT!!!
haram is offline  
Old 30.07.2014., 20:02   #1916
Quote:
.. nakon sirije izgleda da svijet nije isti ..
.. uvjeren sam da smo tamo bili od svjetskog rata daleko .. samo u satima .. možda minutama ..
Imaš pravo: pet minuta.

Doomsday Clock


Dobre su ti geostrateške analize na ovoj stranici, rekao bih.

Zadnje uređivanje haram : 30.07.2014. at 20:07.
haram is offline  
Old 31.07.2014., 13:43   #1917
.. ne vjerujem u te minute ..

.. mislim da je 62ge .. sa kubom .. situacija bila .. na sličnim .. minutama ..
.. nakon toga je svjetski rat bio .. sve dalje i dalje .. 70tih 80tih 90tih .. veoma daleko .. .. recimo 100 puta dalje .. ili još više ..

.. ona je situacija bila .. .. ovakva ..
.. izlazak iz rata .. obje sile kao pobjednici .. .. i svi ostali iza .. englezi francuzi kinezi .. .. ruje i ameri naprijed ..
.. ameri u prednosti .. i sa atomskim bombama u digičiji i kod turaka .. otvarala se mogućnost udara .. bez da ti mogu vratiti ..
.. i tada su rusi po svaku cjenu htjeli izjednačiti .. a ameri to nisu dali ..
.. ali se .. poslije .. polako .. izjednačavalo .. .. i prednost se više nije mogla stvoriti ..
.. niti u jednom trenutku niko nije moga steći toliku prednost da bi .. bez velike štete .. mogao napasti ..

.. svijet je bio .. na uzletu .. .. rast svega .. tehnike sloboda mogućnosti .. .. trka u svemir kao teatar nadmetanja ..

.. danas je svijet u .. skupljanju .. .. kapitalizam posebno ..
.. i nema načina da se preorganizira ..
.. novac djeluje kao zvijer .. kao mikrobi .. .. on iznutra tjera i razjeda .. .. ako mu se ne da prostora .. pojest će grke digiće .. ali i amere .. bajdena i obamu .. i klintonovicu ..
alim is offline  
Old 31.07.2014., 20:03   #1918
.. vidite argentinu .. ? .. neko je iz tog duga istjerao trećinu .. a neko hoće sve .. sa bog te pita kojim kamatama ..
.. a istina je da se novac zadužio .. .. ali je istina da je upitno i hoće li biti vraćen ..
.. i iza toga lešinarenja postoje ameri .. kao neka sila koja će istjerati ..
.. a istina je i da ovaj put .. ovaj bankrot .. ne zvoni kao prvi put ..

.. slično je sa grčkom ..
.. samo .. stvarno izgleda logičnije kad je razrješenje .. neki dogovor ..
.. ako dogovora nema stvarno izgleda da je sve prepušteno kaosu ..

.. a najčudnije od svega je to .. što se rusiju .. sasvim stabilnu i jasnu .. nastoji stjerati u isti kaos ..
.. i kod toga da se svi zajebu .. .. samo da bi ameri mogli .. malo isplivati ..
.. a što im ipak .. teško .. može biti dovoljno ..
alim is offline  
Old 01.08.2014., 14:23   #1919
.. neki englezi .. pisali .. kako se rusi i švapci dogovaraju .. .. recimo .. vama to nije zanimljivo .. .. a meni je ..

.. mislim da je čak malo .. van kontrole ..

.. to da se ruje i merkelovica nekog kurca dogovaraju .. i nije neko čudo .. .. i prilično je javno ..
.. mislim da pomalo znači i poziv francuzima austriji pa i svima pomalo .. .. osim hrvatima .. jer neko .. veliki idiot .. ipak treba ostati ..
.. ali ..
.. ako to govori neki engleski list .. .. onda .. ima problma ..
.. jer taj list govori englezima .. .. i to u stilu .. .. oni kurci od švabaca nas misle jebati ..
.. a pitanje se postavlje .. jebati koga .. ? .. engleze i amere .. ? .. .. pa možda je interes cjele evrope suradnja sa rujama .. pa sa kinom .. pa sa latinskom amerikom .. pa sa arapima .. .. a najmanje sa amerima ..
.. i .. u tom slučaju .. ti novinari .. od engleza stvaraju .. jedan prirepak evrope .. koji ne želi evropu .. jer želi biti prirepak amera .. koje više ne voli niko ..

.. postoji mogućnost da ameri propuste .. vrijeme .. za svjetski rat ..

.. vidite palestince .. ?
.. koja govnjarija .. a mi ni mišljenje nemamo ..
.. da bi bar rekli nismo za to da se ubijaju djeca .. .. ova pussi .. i milanče .. i josip mali .. .. stvarno izgledamo kao govna čovječanstva ..
alim is offline  
Old 01.08.2014., 15:39   #1920
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ubiše me tvoje trotočke!!!

mod, de malo kartoniraj Alim-a.
Ma ubiše i mene ali za što da mu dam karton (osim što me bole oči ga čitati )?

Quote:
alim kaže: Pogledaj post
.. mod .. de razmisli malo .. .. ako nađeš trojicu koji mogu pričati pametnije od mene .. kartoniraj .. .. ako nađeš jednog .. jebiga .. kartoniraj ..

.. dvije točke .. .. bolje broji ..
Nisi nimalo pametan, da jesi, shvatio bi da sam ja po defaultu pametnija od tebe. A ima tu i drugih modova

A sada prestajemo s offtopom, svi skupa
Begemotica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:07.