Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.01.2013., 17:13   #1
Banshee (2013-2016)




Quote:
Banshee is an American action-drama television series created by Jonathan Tropper and David Schickler originally appearing on the Cinemax network beginning on January 11, 2013.

Set in the small town of Banshee in Pennsylvania Amish country, the series' main character is an enigmatic ex-con (Antony Starr), who assumes the identity of Lucas Hood, the town's murdered sheriff, to hide from powerful crime lord Rabbit (Ben Cross). Imposing his own brand of justice, Hood attempts to reconcile with his former lover, Rabbit's daughter, Anastasia (Ivana Miličević), who has herself adopted an assumed identity, married, and raised a family during Hood's incarceration. Hood struggles to maintain his new identity while still embracing crime alongside his partners Job (Hoon Lee) and Sugar (Frankie Faison), and coming into conflict with local kingpin Kai Proctor (Ulrich Thomsen).

The series is based around an unnamed protagonist, who spent 15 years in prison after stealing $10 million in diamonds from his employer, Rabbit, a Ukrainian mob boss. Upon leaving prison, the protagonist realizes that Rabbit is still after him, and he escapes to a small town called Banshee.
This is also the town in which he believes his former lover and accomplice, Anastasia, resides; she is also hiding from Rabbit, who is her father. She has also assumed a new identity, "Carrie Hopewell", is married and has two children.
In an attempt to start a new life, the protagonist assumes the identity of Lucas Hood, a police officer, and becomes the town sheriff. Banshee sees Hood struggle with adapting to his new identity while dealing with the machinations of local crime lord Kai Proctor, piecing together his relationship with Anastasia, and remaining hidden from Rabbit.

The series was developed as part of Cinemax's drive to develop original content. A 10-episode second season debuted in January 2014. Banshee was renewed for a third season that same month. In February 2015, the series was renewed for an 8-episode fourth season, which will be its last season.


IMDB
Cinemax



Serija ide petkom, za pilot epizodu je bilo čisto ok, dosta nasilja a nije falilo ni sexa i golotinje.
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...

Zadnje uređivanje lie : 21.09.2015. at 20:29. Reason: apdejt
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 17:19   #2
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post

Serija ide petkom, za pilot epizodu je bilo čisto ok, dosta nasilja a nije falilo ni sexa i golotinje.
Skidam pilot.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2013., 22:16   #3
Kratak sadržaj:

Red seksa.
Red pucačine.
Red lizanja.
Red šoranja.
Red klanja.
Red pušenja.
Red Amiša.
Red pucačine.


glavni likovi:

Bad boy gone good.
Bivša cura.
Zločesti small-town boss s psihološkim poremećajem iz djetinjstva.
Još zločestiji big boss koji želi ubiti našeg heroja.
Policajka koja će odradit red seksa sa glavnim junakom, čim on uzmogne od silnih obaveza.

Uglavnom, tko ne pogleda bar pilot, ne zna što propušta, jer niti jedna serija u povijesti nije u sebi imala pomiješano apsolutno sve što se pomiješati da. Osim svemirskog broda. Koji stiže uskoro.

Uglavnom:


Ivana nema cice, Ivana nema cice....:ruga se:
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 06:51   #4
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Kratak sadržaj:

Ivana nema cice, Ivana nema cice....:ruga se:
A daj nemoj tako, ali zato vjerujem da ima ukusnu vađajnu
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 08:04   #5
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
A daj nemoj tako, ali zato vjerujem da ima ukusnu vađajnu
Ma za.ebavam se, neće me valjda pomahnitale feministice raščerečit odmah.

Svaka joj čast, nije da nema para za operaciju, žena jednostavno odlučila ostat ravna ko daska i doviđenja.

Kad smo već kod te scene, još sam u šoku i nevjerici što su postavili glumce u poziciju koja izgleda (pre?)realistično. Obično je muško negdje kod njenih koljena kad se tako nešto snima.

Ne vidjeh dugo realističnijih scena seksa u tv seriji. Scene nasilja morat ću još bolje proučit...
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 11:57   #6
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Kad smo već kod te scene, još sam u šoku i nevjerici što su postavili glumce u poziciju koja izgleda (pre?)realistično. Obično je muško negdje kod njenih koljena kad se tako nešto snima.
Ne vidjeh dugo realističnijih scena seksa u tv seriji. Scene nasilja morat ću još bolje proučit...
Da, da, nekoliko puta sam premotao tu scenu hmm što reći, dobili su na umjetničkoj slobodi

Što se tiče scene nasilja, pa ono rekao bi da je ok, ono kada mu je nabio bocu u usta , ubiti nema neke borilačke vještine pa mislim da ne bude serija u stilu Stevan (sve bum ih spasil) Segal...
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 16:58   #7
Lajk za pilot (ne samo zbog seksa).

Prvo sam mislila da će me odbit zbog prečeste pucačine ili nekih gangsta madafaka čuda, ali ne, taman je sve u granicama.
Sviđa mi se kako su me uspjeli iznenadit nekim scenama, bilo je neočekivano, tipa kad je našminkani digao salon u zrak ili na kraju - bila sam sigurna da će Rabbit zaklat onog, ali nije.

Neobična je serija. I drukčija. Sviđa mi se. Držala mi je pažnju sat vremena.
I čini se da sam ja jedina koja nije čula za ovu Ivanu, morala sam je guglat.


Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Uglavnom, tko ne pogleda bar pilot, ne zna što propušta, jer niti jedna serija u povijesti nije u sebi imala pomiješano apsolutno sve što se pomiješati da. Osim svemirskog broda. Koji stiže uskoro.
What?

Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Ne vidjeh dugo realističnijih scena seksa u tv seriji.
Ne vidjeh ja dugo scena seksa u tv seriji.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 20:40   #8
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Da, da, nekoliko puta sam premotao tu scenu hmm što reći, dobili su na umjetničkoj slobodi
A jesi ha? ( :hihoće se: )

Jesi zapisivao sve?

O, da, to s flašom je bilo originalno. Obično ju razbiju nekome o glavu, ali ovo je izgleda učinkovitije.

Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
tipa kad je našminkani digao salon u zrak


Kad smo kod našminkanog, imam neki deja-vu što se njega tiče, kao da je prekopiran odnekud - crossdresser hi-tech know-it-all wizzard koji će uvijek biti na raspolaganju našem junačini kad problem bude zahtjevao veći broj moždanih vijuga no što ih on ima.
Začudo, čak i on nije too much, dobro funkcionira.


Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Ne vidjeh ja dugo scena seksa u tv seriji.
Gledaš krive serije.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 21:31   #9
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
A jesi ha? ( :hihoće se: )

Jesi zapisivao sve?
Zapisivao? Stavio si klip na mob
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2013., 23:04   #10
Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Zapisivao? Stavio si klip na mob
Sad me baš zanima dal će nastavit u revijalnom tonu ili je ovo bio samo publicity stunt.

Za tvoje blagostanje i sreću, nadam se da ćeš uskoro morati u kupovinu dodatne memorije da ti svi ti klipići nekam stanu.

Promo za sljedeću:

http://www.youtube.com/watch?v=qSwxfzoMdBI
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 00:29   #11
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Gledaš krive serije.
Vjerojatno.
Mehh, ni u jednoj neće prikazat penis, svejedno je.

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Zapisivao? Stavio si klip na mob
Ovo i nije loša ideja.

Meni je kao najzanimljiviji lik ispao onaj.. Kit Poler? (vjerojatno ne ide tako ime, ali ne da mi se sad guglat).
Našminkani je odmah iza njega. Glavni mi nekako nije sjeo... skroz.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 00:55   #12
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Kratak sadržaj:

Red seksa.
Red pucačine.
Red lizanja.
Red šoranja.
Red klanja.
Red pušenja.
Red Amiša.
Red pucačine.


glavni likovi:

Bad boy gone good.
Bivša cura.
Zločesti small-town boss s psihološkim poremećajem iz djetinjstva.
Još zločestiji big boss koji želi ubiti našeg heroja.
Policajka koja će odradit red seksa sa glavnim junakom, čim on uzmogne od silnih obaveza.

Uglavnom, tko ne pogleda bar pilot, ne zna što propušta, jer niti jedna serija u povijesti nije u sebi imala pomiješano apsolutno sve što se pomiješati da. Osim svemirskog broda. Koji stiže uskoro.

placem!
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
I čini se da sam ja jedina koja nije čula za ovu Ivanu, morala sam je guglat.
+1


nasminkani mi je super.
ludo me zanima kako ce se ovo razvijati.
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2013., 21:52   #13
Kaj je ovo neki Spartacus u moderno doba?
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 13:40   #14
It's official : Ovo je najtreš serija ikada!

Jedva čekam dalje.

Uglavnom, kratak sadržaj druge epizode:

Glavni mačo ( - skidam majcu da se vide trbušnjaci dok lopatam rupu u zemlji u pol noći da zakopam ovog kaj sam ga koknuo- ) u osjećajnom modu objavljuje kako još voli bivšu mu bajnu djevu bez cica.

Supersweet.

Deset minuta nakon toga povaljuje prvu s cicama koja naiđe. (Amiš style).

Čim se ona iskoprca s njega, munjevitom brzinom vraća se u osjećajni mod i počinje patiti za bivšom prisjećajući se njihovih zajedničkih trenutaka.

Ne sjećam se kaj je još bilo...



Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Mehh, ni u jednoj neće prikazat penis, svejedno je.


Sad sam tek snimila ovo. Ne odustaj, ovo je ipak groundbreaking show, pionir novotarija, maštovitih twistova, nepredvidljivih trenutaka...tko zna?
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 17:16   #15
Quote:
kaya714 kaže: Pogledaj post
Deset minuta nakon toga povaljuje prvu s cicama koja naiđe. (Amiš style).
Vidim, skinut ću i drugu epizodu.

Quote:
Sad sam tek snimila ovo. Ne odustaj, ovo je ipak groundbreaking show, pionir novotarija, maštovitih twistova, nepredvidljivih trenutaka...tko zna?
Fingers crossed.
__________________
”Everyone is a bad person if you dig deep enough.”
Miss Gavella is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 17:19   #16
Ok Kaya, rekao bi možda da si pre oštro nastupila, ali kada je došao na red Rave Party u štali u malenom "Amiškom" gradiću i prodaja droge eh onda sam skužio kaj si htjela reći...

A onaj Amiški narko psiho boss i rezanje prstiju + rottweiler, jednostavno neprocjenjivo

Pratim i dalje

ps. A da i vidjetli smo cice i guzice male Amiške
__________________
I've never been confronted with my own thoughts
They don't bother me when I'm alone...
Lex Luthor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2013., 22:29   #17
Quote:
Miss Gavella kaže: Pogledaj post
Vidim, skinut ću i drugu epizodu.
Pa skinut ćeš ih sve, to je jasno. Vidiš da ga je krenulo.

Quote:
Lex Luthor kaže: Pogledaj post
Ok Kaya, rekao bi možda da si pre oštro nastupila, ali kada je došao na red Rave Party u štali u malenom "Amiškom" gradiću i prodaja droge eh onda sam skužio kaj si htjela reći...
Preoštro s izjavom da je serija majka svih treševa?


Mislim da je najbolje da to odmah na početku raščistimo, da ne bi poslije bilo nekih grozno ozbiljnih analiziranja i pokušaja racionaliziranja. Samo će pokvariti uživanje.

Vidi, krenule i umjetničke fotografije Romea i Julije ( ma jel to ona ima push-up? )



Inače, techno party u štali je samo početak. Njušim ovdje neprocjenjive bisere u budućnosti.

Na primjer, jedva čekam scenu kada nam budu servirali da je mala zapravo njegova kći, očekujući od nas da budemo izneneđeni i šokirani. Jel'da da ćemo se pravit da jesmo?



Smjernica za popratit ovu seriju do kraja:

kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 17:00   #18
Trash kakvog nema, ali je svejedno gledljivo. Jebe me što su mi u pamćenju Amiši iz Sex Drivea pa svaki put kad ih vidim očekujem Seth Greena kako skače u kadar i krene prcat sarkazmom. Trebaju proradit na glumljenju murjaka i prestat onako očigledno pokušavat prikazati kako je bivši Amiš Danac opak da nakon što odreže frajeru prst nastavi papati svoj odrezak s istim nožem.



Ali neka, sve u svemu da se gledat.
__________________
Were you about to call me an asshole?!
Swagger is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 22:29   #19
umirem na komentare.
potpisujem sve.
gledam dalje

al pazite šta pričate, vidjet ćete kad vam ovo bude najdraža serija, ima potencijal samo takav
OpenRadio is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 22:33   #20
Quote:
Swagger kaže: Pogledaj post
Trebaju proradit na...

Ne copraj. Ne trebaju poradit ni na čemu, jer to onda više ne bi bilo to. Mora ostati točno ovako kako je. Dapače, treba još pogoršat neke stvari.

Uzmimo onu scenu kad Ivančica bezbrižno s torbicom preko ramena nekamo hoducka, (mi ne znamo kamo hoducka, jaaaako je napeto) i onda ju zaskoči lik iz čista mira. Slijedi najjadnija šora koju je tv ekran ikada morao otrpjeti, da bi se ispostavilo kako je lik njen sparing partner sa zadatkom da ju zaskače kad se ona najmanje nada. Tak da ona ostane u fight formi.

Samo mi je Kato bio u glavi kako zaskače inspektora Clouseaua.

http://www.youtube.com/watch?v=Q7YwGLrIlns


Neprocjenjivo.
kaya714 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.