Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.09.2023., 22:17   #4521
Quote:
Nefelibata kaže: Pogledaj post
Pranje dječje odjeće.

Dakle, u redovnom pranju koristim kapsule za pranje veša (koje već imam, trenutno Persil) i tekući dezificijens, uglavnom duplo ispiranje, sušenje na suncu.

Ima li potrebe da išta mijenjam u rutini za bebeću robu? :-D
Ne zanima me miris ni ništa slično, zato dodatne omekšivače izjegavam.
nemam pojma kaj je tekuci dezifincijens. valjda mi nije trebalo
dijete je davno bila beba.
imala je atopijski dermatitis i nisam nista posebno mijenjala jer ni prije nje nisam koristila omeksivac, a praskove sam isprobavala. znala sam kupit neki sensitive persil, al sve je to u konacnici isto.
duplo ispiranje stavim ako perem na 30.
(a to bude cesto jer neke majice traze 30)

nikad nisam odvajala djetetovu robu od svoje.
odvajam jedino kuhinjske krpe od svega, tj perem ih posebno
atopijski dermatits je nestao.
__________________
Ako postoji nešto što želimo promijeniti kod djeteta, trebamo vidjeti nije li to nešto što bismo prvo trebali promijeniti u nama samima
Monstera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2023., 07:28   #4522
https://www.dm.hr/denkmit-sredstvo-z...447016550.html to je ovo npr.
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 06:21   #4523
Jutro! Ne znam gdje da drugdje pitam, a sigurna sam da ce netko ovdje znati. Ima li koji Sinsay, a da fizicki u ducanu ima djecu robu? Odnosno za bebe? Jer ovo preko interneta ne zelim narucivati jer moram vidjeti te velicine uzivo. Raste ko gljiva i visinu i ne isplati mi se kupovati nista skuplje od njihove robice trenutno, a treba mi par bodica na preklop jer sve sta sam dobila od odjece ili nasla su bodiji za preko glave, a ima dva mjeseca i tlaka je i meni i njemu to navlaciti. Hvala!
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 07:22   #4524
Pa imaju svi u koje sam usla, i to cak i ovi u manjim gradicima.

Imas u aplikaciji opciju provjeriti dostupnost artikla po ducanima:



Kliknes na velicinu i pokaze ti ducane gdje je dostupno.


Bez beda mozes naruciti i online, ja sam maloj uzimala tamo najcesce do 86 jer je prerastala robu brzinom svjetlosti realne su im velicine, mrvicu manje nego HM. Naruci 2 velicine pa lako vratis ili ostavis za poslije ako fulas, jednostavan im je povrat.
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 07:49   #4525
Većina ih nema, iz mog iskustva

Najveći izbor je u Sinsay u Z centru.
Ima nešto u Supernova Buzin, ali nije velik izbor.
Arena nema uopće, barem je tako bilo.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 09:15   #4526
Najvise me nervira sto 90% toga sto nadjem na stranici pise da je dostupno samo online. Pa bih htjela otici vidjeti fizicki sta imaju u ducanima. Zaletit cemo se onda do Z centra. Hvala!
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 09:22   #4527
Uglavnom je tako i za druge dućane sad, ne isplati im se držati zalihe po dućanima, više se baziraju na online.

Ja u dućanu samo provjerim koji broj trebam, fizički probam/kupim, a onda ostalo šibam online
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 09:45   #4528
Msimba, koliko je malac dugacak/tezak?

Kod nas je sa tocno 2 mjeseca bilo visemanje sve 62 uz neke C&A stvari 68. 58cm, 5.62kg.
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 09:52   #4529
C&A je uvijek manji kalup
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 15:00   #4530
Quote:
Zla barbika kaže: Pogledaj post
Msimba, koliko je malac dugacak/tezak?

Kod nas je sa tocno 2 mjeseca bilo visemanje sve 62 uz neke C&A stvari 68. 58cm, 5.62kg.
58cm, 5130g. Nosi 62. To mu je taman za neke stvari, a na knap za druge. Gatam koji broj mu treba.
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 15:08   #4531
Ne moras gatati nego samo skuziti koji brend vam pase

Sinsay i Pepco su otprilike tu negdje s velicinama, TTS bih rekla.

Kik su nesto vece i cudni su im krojevi, hlace sve nekako dugacke, neproporcionalne pidzame i tako to.

HM su nesto vece, njih je nosila 68 kad je vec sa svime debelo bila u 74 ili cak 80.

Lidl je isto malkice veci, ali oni imaju brojeve tipa 62/68. Mi sad oblacimo 86/92 jer je taman izmedju i jos joj je malo komotno, do kraja sezone ce taman doci do cistog 92.

C&A su mali brojevi.


Uglavnom, naruci Sinsay i olaksaj si zivot 68 ce mu biti dobro. Ako nece sad, za tjedan-dva ce urasti u to
Zla barbika is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2024., 15:26   #4532
Hvala!!

Moram te bodije naruciti na preklop. Svu ostalu odjecu sam naslijedila. Ja sam blesaca organizirala robicu po brojevima koji su pisali, sad cu morati ocito reorganizirati
msimba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:47.