Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 08.05.2017., 18:13   #1
Zar je zaista moguće da sam pretjerao?

Prije nekoliko mjeseci upoznao sam jednu djevojku na faksu (student sam, ona je studentica) i putevi su nas spojili zajedno da kako trenutno stvari stoje izgleda da ćemo u budućnosti dosta poslovno surađivati.

U međuvremenu smo uspostavili bliske i čvrste veze, počeli smo se lijepo družiti i neprestano dopisivati. Kako stvari bivaju u dosta slučajeva, razvio sam velike osjećaje prema njoj i debelo sam se zaljubio. Pokušavao sam joj indirektno dati do znanja jer još nije bilo vrijeme da joj priznam (ono tek dolazi obzirom da se približava jedan događaj) i sve je išlo glatko. Je li shvaćala ili nije, ponekad mislim da je, a onda opet neke su me stvari navodile da nije.Tko će znati.

Uglavnom, jednom prilikom dogovorili smo se da idemo u kino. Tako je i bilo, sve je lijepo prošlo i usput smo se dogovorili da ćemo poslije toga ići negdje na piće. Poslije završetka filma rekla je da je imala neke obaveze (nije lagala, znam o čemu je pričala) i rekao sam u redu, pri čemu smo se dogovorili za drugi dan. Stigao je i taj drugi dan, javio sam joj se i pitao kad i gdje ćemo se naći, da bi mi ona rekla da će mi se još javiti jer nije sigurna zbog dodatnih obaveza i nečega gdje mora ići.

Moj odgovor na to je bio da je sve u redu, nema problema i da se nadam da ćemo ipak ići jer mislim da je došlo vrijeme da se napričamo kao ljudi. I od tog trenutka ona je misteriozno ušutila, svaki dan bi mi se često sama javljala, a sada toga više nema. Javio sam joj se (nisam uopće spominjao temu našeg izlaska) i na prvu poruku nije odgovorila, a na drugu poruku (kad sam trebao njezinu pomoć u vezi naše suradnje na faksu) odgovorila je kratko i brzo. I poslije ništa više.

Sad mene zanima – je li moguće da sam pretjerao? Ili me možda testira koliko mi se sviđa? Iskreno, nemam pojma što da mislim. Ako sam prema njezinim standardima zaista pretjerao, iskreno mi je žao jer nisam imao pojma da to uopće radim. Što mislite? Zbunjen sam.
TajnovitCro is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:43.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger