Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 11:08   #4821
Misslyn Eye Believe In Fairytales paleta

Nisam nasla puno reviewa na internetu, osim jednog koji tvrdi da su MUR sjenila bolja. Ja imam tri MUR palete i mat sjenila im nisu ni blizu dobra kao kod ove palete. Svjetlije nijanse nisu najpigmentiranije, ali su i dalje mekane i lijepo se koriste za bazu, transition shade i sl. Tamnije nijanse su prekrasne i ja nemam problema ni s blendanjem ni s pigmentacijom

Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 13:59   #4822
Kolika je cijena paleta?
Velika_kokos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:42   #4823
Black shine dontodent cetkica za zube. Kupila ju na preporuku od Hell(mislit ćeš da te stalkam ). Uglavnom cetkica je super ,mekana ,drska koja klizi kroz usnu supljinu,i to za 10 kn.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 14:47   #4824
Quote:
euphoriah kaže: Pogledaj post
Black shine dontodent cetkica za zube. Kupila ju na preporuku od Hell(mislit ćeš da te stalkam ). Uglavnom cetkica je super ,mekana ,drska koja klizi kroz usnu supljinu,i to za 10 kn.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
I meni je . Drago mi je!
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 17:23   #4825
I meni
__________________
“One day your life will flash before your eyes. Make sure it's worth watching”
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 00:34   #4826
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Pohvaljujem Biorepair fast sensitive pastu za zube, za razliku od njihove Repair zelene linije koja je katastrofalna i radi osijetljivost, ova je bas dobra(p.s. vidjela jutros u Bipi dvije za cijenu jedne, sto je odlicna cijena 34kn za 2 kom).
Ja sad imam onu white verziju za izbjeljivanje. Stvarno skine sve zute mrlje, do sada su mi samo crest trakice napravile taj posao. Jedini minus je sto je skupa za kolicinu koja se dobije i ne pjeni se najnajbolje. Ima pjene, ali ja volim kad se bas jako pjeni sve I na pocetku koristenja sam imala osjetljivije zube, bas kao i kod crest trakica, ali prode za par dana
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 07:31   #4827
Quote:
vitality kaže: Pogledaj post
Ja sad imam onu white verziju za izbjeljivanje. Stvarno skine sve zute mrlje, do sada su mi samo crest trakice napravile taj posao. Jedini minus je sto je skupa za kolicinu koja se dobije i ne pjeni se najnajbolje. Ima pjene, ali ja volim kad se bas jako pjeni sve I na pocetku koristenja sam imala osjetljivije zube, bas kao i kod crest trakica, ali prode za par dana
Zna bit u Bipi 1+1, pa izadje 17kn. Treba samo pazit, zna radit osijetljivost, pa ju treba pauzirat. To je pasta koja se radi u istom pogonu od L.angelice, samo ima puno manje stetnih tvari(zato je skuplja i manje pjeni).
andreatrky is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 11:46   #4828
Quote:
Velika_kokos kaže: Pogledaj post
Kolika je cijena paleta?
100kn
Golden lily is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 02:29   #4829
Quote:
andreatrky kaže: Pogledaj post
Zna bit u Bipi 1+1, pa izadje 17kn. Treba samo pazit, zna radit osijetljivost, pa ju treba pauzirat. To je pasta koja se radi u istom pogonu od L.angelice, samo ima puno manje stetnih tvari(zato je skuplja i manje pjeni).
Ja sam ju tako u Dmu kupila
__________________
Možemo je Pametno i Fokusirano, 2 u 1.
VitaliK is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:49   #4830
Prijavljujem Listerine Advanced White tekućinu za ispiranje zubi.

Već godinama imam probleme sa zubnim mesom, stalno je otečeno, krvari kod korištenja zubnog konca, a i kad jače stisnem četkicu, ništa mi nije pomagalo, ni mekana četkica, nikakvi konci, interdentalne četkice, sve sam probala.

Koristim Listerine zadnjih par tjedana i šokirana sam da su se meni desni preporodile, nema oticanja, ne krvare više uopće, ovako zdrave ih nisam vidjela godinama. A i zubi su mi nekako bjelji. Znam da Listerine neki ljudi ne vole zbog alkohola u sastavu, ali izgleda da je meni taj alkohol poubijao sve bakterije :klap:
Ipak, ne koristim ga konstantno nego jedan tjedan Listerine a drugi neku tekućinu bez alkohola i to super funkcionira zasad.
Melina- is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 17:31   #4831
ova essence olovka za oči je savršena za waterline.tamno crvena bordo nijansa


Jos si moram i rozu kupit.
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:45   #4832
Moram pohvaliti jedan lak za nokte koji opetovanu kupujem - L'Oreal Color Riche jer:
-je super trajan na noktima - dva nanosa (u kombinaciji s BTGN)
-mu je četkica krasno spljoštena i u jednom potezu mogu cijelu površinu nokta preći
-trajan u bočici - ne gusne se, a ima ga 13,5ml
-jako je sjajan
-boja *556 grenat irreverent* je predivna - redovito od pripadnika muškog spola dobivam komplimente kad nosim taj lak, to mi je baš zanimljiv detalj koji vrijedi podijeliti

taj: https://www.pinterest.com/pin/667658713477994974/ - to nažalost nisam ja
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:58   #4833
Quote:
Melina- kaže: Pogledaj post
Prijavljujem Listerine Advanced White tekućinu za ispiranje zubi.

Već godinama imam probleme sa zubnim mesom, stalno je otečeno, krvari kod korištenja zubnog konca, a i kad jače stisnem četkicu, ništa mi nije pomagalo, ni mekana četkica, nikakvi konci, interdentalne četkice, sve sam probala.

Koristim Listerine zadnjih par tjedana i šokirana sam da su se meni desni preporodile, nema oticanja, ne krvare više uopće, ovako zdrave ih nisam vidjela godinama. A i zubi su mi nekako bjelji. Znam da Listerine neki ljudi ne vole zbog alkohola u sastavu, ali izgleda da je meni taj alkohol poubijao sve bakterije :klap:
Ipak, ne koristim ga konstantno nego jedan tjedan Listerine a drugi neku tekućinu bez alkohola i to super funkcionira zasad.
Meni su ok vodice od Mullerove marke Sensident,super odeadjuju svoj posao za puno manju cijenu. Listerine sam bila koristila dva puta u putnoj verziji (jer mi je Bipa blizu kuce) ali me iskreno previse pece,pa sam odustala.

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 18:59   #4834
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti jedan lak za nokte koji opetovanu kupujem - L'Oreal Color Riche jer:
-je super trajan na noktima - dva nanosa (u kombinaciji s BTGN)
-mu je četkica krasno spljoštena i u jednom potezu mogu cijelu površinu nokta preći
-trajan u bočici - ne gusne se, a ima ga 13,5ml
-jako je sjajan
-boja *556 grenat irreverent* je predivna - redovito od pripadnika muškog spola dobivam komplimente kad nosim taj lak, to mi je baš zanimljiv detalj koji vrijedi podijeliti

taj: https://www.pinterest.com/pin/667658713477994974/ - to nažalost nisam ja
Da nemam gel odmah bih ga kupila. Predivna boja posebno na kratke nokte

Poslano sa mog SM-A320FL koristeći Tapatalk
wannaiphone4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 07:07   #4835
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti jedan lak za nokte koji opetovanu kupujem - L'Oreal Color Riche jer:
-je super trajan na noktima - dva nanosa (u kombinaciji s BTGN)
-mu je četkica krasno spljoštena i u jednom potezu mogu cijelu površinu nokta preći
-trajan u bočici - ne gusne se, a ima ga 13,5ml
-jako je sjajan
-boja *556 grenat irreverent* je predivna - redovito od pripadnika muškog spola dobivam komplimente kad nosim taj lak, to mi je baš zanimljiv detalj koji vrijedi podijeliti

taj: https://www.pinterest.com/pin/667658713477994974/ - to nažalost nisam ja
A nekako ih uvijek preskačem na akcijima, sljedeći put neću, a nije da nemam 60 - tak lakova za nokte ( i to probrani, zasigurno sam ih 30 - 40 poklonila frendici ).
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 08:44   #4836
+1 za l'oreal lakove, a i mirišu fino. Imam ih par i svi su one coat-eri, mazivi, super sjajni.
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 09:07   #4837
Bože, kako lijepa boja laka Za moje kratke, jadne noktiće... odoh
elly is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 09:29   #4838
da, super su ti Lorealovi lakovi, imam crveni i rozi (taj što je @Frecume navela kupujem prvom prilikom). No najbolji od svih mi je onaj njihov bijeli lak, snježno bijeli, divota od boje.
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 09:46   #4839
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
da, super su ti Lorealovi lakovi, imam crveni i rozi (taj što je @Frecume navela kupujem prvom prilikom). No najbolji od svih mi je onaj njihov bijeli lak, snježno bijeli, divota od boje.
O kojoj se nijansi radi? iše:
Uzeh wnw bijeli, chippa se, i s nadlakom i bez
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2018., 10:00   #4840
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
O kojoj se nijansi radi? iše:
Uzeh wnw bijeli, chippa se, i s nadlakom i bez
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:02.