Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2017., 19:03   #4021
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Sta cemo ako joj neka bivsa devojka otvori dusu za novine

A sad ozbiljno...od citave te polupismene i razbojnicke druzine, jedino ministar finansija Vujovic izgleda i radi kao strucnjak... nije te sramota negde kad se pojavi...

Sto se tice Ane... ima solidnu biografiju, MBA titula, "Master of bussiness administration" je preporuka za rad u drzavnoj upravi... vidi se razvojni put da je ona americki favorit za to mesto... njihov je djak, jos je zena, i lezba... cekirano je sve neophodno...

Na stranu sad Vucic i cela ta ekipa... mislim da je ovo dobar potez... nikako ne smemo da u ovim mutnim i turobnim vremenima se kacimo sa Amerikancima... neka bude jedan njihov covek tu, samo da nas ne uzmu na zub... Trumpova ekipa nema rukavica, ako im stanes na zulj, zgazice te... imaju poluge da nam tolika sranja naprave, od Kosova, Sandzaka, Bosne... zadnje sto nam treba je neki ruski favorit... prica ovi hoce neke ruske baze... i onda da nas isamaraju za sve pare...

To je ta njihova kabadahijska politika... ali mi moramo biti mudri pa izbeci to... Ana barem nije nikad tukla u ratne bubnjeve, moze da stvori barem svojim izjavama i nastupom podnosljivu atmosferu u okolini... to je samo ipak jedan manji deo... ono sto je glavno, pickousti ce nadzirati sve sa visine faraona...

Ono sto mi je malo drago, oni njegovi botovi i maloumni glasaci, toliko ih je naterao govana da progutaju u proslom periodu... ovo je nova velika porcija, Ana predstavlja sve ono cega su se do juce gnusali... sa zadovoljstvom cu gledati kako i to kusaju...
ja iskreno sumnjam da ce ona dugo potrajati, kapiram da joj ovaj bolesnik nece silaziti sa kicme, a ona, ako imalo ljudskosti u njoj, to nece moci da izdrzi.
Tosislav is offline  
Old 15.06.2017., 19:04   #4022
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Češnješi Vranđel

I ja jedva čekam da krenu rečima tipa :"Meni ne smeta što je ona lezbejka ako radi odlično svoj posao".

Vranđele , nego ja čekam i rafalnu paljubu kletvi i anatemi od strane pravoslavnog sektora u Srba , to će biti tek pravi cirkus.
Susedi katolici se samo krste(križaju) uzdahujući sa rečima :"Sva sreća pa joj je predak otišao u Srbiju".
Jole burazeru, kako ce to podneti tvoja pitoma Vosha, ali nastanjena cernogorskim i hercegovackim dugonogim brdjanima...

Kako se snalaze, kako vare... jel im smotas koju buksnu, da nekako racionalizuju sve... moras u tom smislu da pomognes, situacija je kriticna...
DzonziBG is offline  
Old 15.06.2017., 19:05   #4023
Pa posto ocekujem vanredne izbore 2018. opet mislim da joj je to rok trajanja. Mozda ona opstane i nakon tih izbora, mada ne verujem.

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
Nixma is offline  
Old 15.06.2017., 19:05   #4024
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
sad ce braca Hrvati od ljubomore da izabru gej patuljka za premijera.
Pitam se samo što je sljedeće gay četnici ?
Corvus27 is offline  
Old 15.06.2017., 19:08   #4025
Quote:
šišćevap kaže: Pogledaj post
Kako će SPC reagirati? Kako će se ona postaviti prema SPC? Što Šešelj kaže?

Ne pitaj , ja već čujem gromove gore na nebesima iznad Srbije(sv.Ilija lomi sve po kafani od srčbe) , i ako bar jedna ikona do večeras ne proplače to će biti znak da nas je bog ostavio na miliost i nemilost jednoj lezbejki i Rvatici katoličko-komunističkog porekla.
joe enter is offline  
Old 15.06.2017., 19:08   #4026
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
ja iskreno sumnjam da ce ona dugo potrajati, kapiram da joj ovaj bolesnik nece silaziti sa kicme, a ona, ako imalo ljudskosti u njoj, to nece moci da izdrzi.
Ne verujem... nije tu ona slobodni strelac...

Ledja su joj Amerika... ako hoce sa njima da se kaci, onda ce to da radi... a ne verujem da je toliko glup i lud... racunajuci opsesiju da sto vise opstane na vlasti, napadace sve druge osim nje... napad na takvu krhku zenu bi bio epski autogol...
DzonziBG is offline  
Old 15.06.2017., 19:08   #4027
Quote:
M0ssad kaže: Pogledaj post
Jebes djuku molera, sta nam je sa Prvanom??
prvan sad sigurno masturbira nad slikom predsednika i divi mu se u gej ekstazi
Tosislav is offline  
Old 15.06.2017., 19:08   #4028
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
ja iskreno sumnjam da ce ona dugo potrajati, kapiram da joj ovaj bolesnik nece silaziti sa kicme, a ona, ako imalo ljudskosti u njoj, to nece moci da izdrzi.
Bez uvrede, ali vaša novopećena premijerka izgleda kao da se vratila sa hormonalne terapije.
Corvus27 is offline  
Old 15.06.2017., 19:09   #4029
Jel se ovo srbi furaju na nas. Da desnica ide odveć na lijevu stranu jer misli da je to "napredak"
Tako smo i mi da udemo u EU. Valjda je takva faza dio sazrijevanja.
Sadokann is offline  
Old 15.06.2017., 19:12   #4030
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Ne verujem... nije tu ona slobodni strelac...

Ledja su joj Amerika... ako hoce sa njima da se kaci, onda ce to da radi... a ne verujem da je toliko glup i lud... racunajuci opsesiju da sto vise opstane na vlasti, napadace sve druge osim nje... napad na takvu krhku zenu bi bio epski autogol...
nisi me skontao, ja mislim da ce ona sama otici, ali svakako bumo vidli...


Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Bez uvrede, ali vaša novopećena premijerka izgleda kao da se vratila sa hormonalne terapije.
samo si ljubomoran...zena je vrh picka. dobro, mozda malo lici na marka pantelica pantelu, ali i on je lep momak
Tosislav is offline  
Old 15.06.2017., 19:13   #4031
Zar je gay premijerka član Vučićeve stranke? Pa kako se ona pronašla u njegovoj stranci?
__________________
Svijet neće biti uništen od strane zlih ljudi, već od strane onih koji gledaju i ništa ne poduzimaju!
zeljko_ri is offline  
Old 15.06.2017., 19:14   #4032
Quote:
Sadokann kaže: Pogledaj post
Jel se ovo srbi furaju na nas. Da desnica ide odveć na lijevu stranu jer misli da je to "napredak"
Tako smo i mi da udemo u EU. Valjda je takva faza dio sazrijevanja.
Čekamo srpsku verziju Vesne Pusić.
Corvus27 is offline  
Old 15.06.2017., 19:15   #4033
Quote:
DzonziBG kaže: Pogledaj post
Jole burazeru, kako ce to podneti tvoja pitoma Vosha, ali nastanjena cernogorskim i hercegovackim dugonogim brdjanima...

Kako se snalaze, kako vare... jel im smotas koju buksnu, da nekako racionalizuju sve... moras u tom smislu da pomognes, situacija je kriticna...
Droga zvana "vođa" je najača , i nema tog metha,speeda,dopa,ganje,...koja išta može doprineti da racionalizuju ovo , već uzmeš lasjnu Vučića i veselite bože nek' piče gejevi i lezbjeke do mile volje.

I ranije sam govorio da će gej-rava biti uvreženija kod naroda tek kad to odluči tzv.nacionalistička struja i seljaci(Pink i ostali).
joe enter is offline  
Old 15.06.2017., 19:17   #4034
Quote:
Tosislav kaže: Pogledaj post
nisi me skontao, ja mislim da ce ona sama otici, ali svakako bumo vidli...




samo si ljubomoran...zena je vrh picka. dobro, mozda malo lici na marka pantelica pantelu, ali i on je lep momak
Nisam ni najmanje, nekako sumnjam da je Vučko bio iskren kad ju je instalirao na premijerski tron.
Corvus27 is offline  
Old 15.06.2017., 19:18   #4035
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Čekamo srpsku verziju Vesne Pusić.
Daj molim te, nismo toliko zlocesti.
Sadokann is offline  
Old 15.06.2017., 19:20   #4036
Ali gledajući iskreno , lezbejke ne padaju ovdašnjim narodima jako teško jer većina njih misli da lezbejke zapraovo u duši vole penis , a da je ovo lezbejstovo samo prollazna faza.

Međutim gej-muškarac da bude poliitičar a kamoli premijer je daleko od nas još uvek.
joe enter is offline  
Old 15.06.2017., 19:21   #4037
Quote:
Sadokann kaže: Pogledaj post
Daj molim te, nismo toliko zlocesti.
Ne nikako, to je bila ironija, nju ne bi poželio ni najgorem neprijatelju.
Corvus27 is offline  
Old 15.06.2017., 19:23   #4038
Quote:
Corvus27 kaže: Pogledaj post
Nisam ni najmanje, nekako sumnjam da je Vučko bio iskren kad ju je instalirao na premijerski tron.

to sigurno. on bi kao i pantelija, najsrecniji bio kad bi sebe odredio za naslednika, ali jbg, prokleti ustav, zakoni i ostala sranja ga ogranicavaju.

jbg, vi ste probali sa lepoticom predsednicom i opet ne ide, zato smo mi postavili gabora, mozda je to dobitna kombinacija.
Tosislav is offline  
Old 15.06.2017., 19:25   #4039
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Ali gledajući iskreno , lezbejke ne padaju ovdašnjim narodima jako teško jer većina njih misli da lezbejke zapraovo u duši vole penis , a da je ovo lezbejstovo samo prollazna faza.

Međutim gej-muškarac da bude poliitičar a kamoli premijer je daleko od nas još uvek.
Vaistinu...

Lezbe su nekako... zalutale u svom razvojnom putu, neko ih je razocarao, i samo im treba pokazati cari muskog organa... preverice lako...

Al zato derpe... to je drugi padez... tu nema spasa...

Ali ozbiljno, mnogo manje napada ce Ana doziveti kao lezba, nego da je neki furundzija u pitanju...

Generalno, koje su to pizdarije kad te sexualna orijentacija lansira u vrh politike... bez toga, ona ne bi bila tu... koliko su samo deformisane vrednosti tog "liberalnog" sveta jbt...
DzonziBG is offline  
Old 15.06.2017., 19:26   #4040
Quote:
joe enter kaže: Pogledaj post
Ali gledajući iskreno , lezbejke ne padaju ovdašnjim narodima jako teško jer većina njih misli da lezbejke zapraovo u duši vole penis , a da je ovo lezbejstovo samo prollazna faza.

Međutim gej-muškarac da bude poliitičar a kamoli premijer je daleko od nas još uvek.
Daleko od koga?
Katolickih zemalja, tipa Hrvatske ili Poljske da. Irska vec ne. Za pravoslavne nzn koja je shema. Vjerojatno slicno.
Generalno, vjerski element na svijetu gubi, jer se smatra zaostalim, umjesto cuvanja vrijednosti, iste se relativiziraju i njihovo mijenjanje se smatra napretkom. Tesko ce se tome biti moci oduprijeti.
Sadokann is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:00.