Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.06.2007., 02:18   #101
@ferasi, kakve su pripreme?
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2008., 23:18   #102
i kak idu pripreme? treba oziviti ovu temu ljudi..
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 02:09   #103
a zadnja aktivnost dragog nam Ferasija je bila 29.10.

možda je već postao nečiji obrok
Pepy the Killer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 03:15   #104
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
ja sam se vratio, imao sam neke obaveze i bolest meni drage osobe pa nisam bio u mogučnosti vam se posvetiti ali vratio sam se da zavrsim sto sam zapoceo, ja nisam zbrisao kako neki kazu, niti sam otisao itd.

Jer svi nažalost imamo životne obaveze i situacije koje nas vezu za neko mjesto... tako i ja.

e di smo stali aha, kazete papa vam se cini kao zla figura hmm... ima nesto u tome ali nemojte zaboraviti da je to bio desna ruka vojtile koji je navodno bio olicenje svecenstva i katolicke crkve, mislite da bi ga vojtila drzao kraj sebe da je zao hmmm...

ali da se vratim mojoj temi ja smatram da ulaz je moguc i znam da su oni u sarenim tajcama specijalci itd..

ali ko je opce reko da se ide na glavni ulaz cjeli vatikan je kao sto sam naveo prije na kanalima velikim, koji se sastoje od raznih mreza ispod grade te je moguce sa raznih strana doci do njih, mogucnost se je povezati sa istomisljenicima (ajmo ih tako nazvati) da nabave GEOLOŠKE KARTE po kojima se vidi gdje se sto nalazi, a taj ulaz postoji! eto zasad toliko!!

Its Good To Be Back !!
mozda ova "ekipa" zna istinu > www.worldslastchance.com
overklokan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 04:36   #105
Evo tek sad sam sve ovo pročitao i moram priznati da me jako zaintrigiralo... Šteta što se Ferasi nije tako dugo javljao, što se dogodilo...? Ferasi ako se odlučiš nastaviti raspravu bilo bi mi drago, možda si nešto saznao od svog zadnjeg javljanja, pa daj napiši nešto, tema ti je super
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 10:36   #106
Eto Ferasi s obzirom da na vijestima nije bilo nish tipa "Opljačkan Vatikan" pretpostavljam da nisi niš roknuo....
Ako i dalje tražiš ekipu za provalit tamo eto pa ja se javljam...
Zli is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2008., 23:04   #107
ja isto za...

tak i tak nemas kaj izgubiti...hehe (osim zivot)...

šalu na stranu,bilo bi pametno kad bi se UŽIVO skupila neka grupica koja voli ovakve stvari...najvise radi druzenja i prici...

ja sam sam sebi rekao da kad se vratim doma pred kraj 2. mjeseca,pocinjem sa citanjem knjiga....nemogu vjerovat koliko to moze bit zanimljivo...
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 02:06   #108
ferasi je nestao baš kad se spremala oformit 1. udarna.

mislim da bi se forumaši zapili na prvoj autobusnoj stanici... ili bi bilo kao s onom nikad ostvarenom "idemo u vrbovec u ukletu kuću" grupom.
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 02:26   #109
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
ferasi je nestao baš kad se spremala oformit 1. udarna.

mislim da bi se forumaši zapili na prvoj autobusnoj stanici... ili bi bilo kao s onom nikad ostvarenom "idemo u vrbovec u ukletu kuću" grupom.
A jebiga, previše smo čekali, nismo imali dovoljno znanja, hrabrosti, odvažnosti, nismo bili dovoljno pronicljivi da prepoznamo priliku koja nam se pruža i mogućnosti koje nam se otvaraju
Ali upravo to što kažeš, i ja sam se sjetio teme o "ukletoj kući" u Vrbovcu u koju se ekspedicija spremala mjesecima, a kad ono na kraju kuća najobičnija ruševina. Ekipa se nabrije, i mora se priznat, jaki su na riječima, al kad treba nešto konkretno poduzet...
Al šta je je, Ferasijeva teorija je stvarno jako zanimljiva, šteta što ga je tama progutala...
Ferasi bori se, ne daj se, vrati nam se da posvjedočiš o užasima koje si doživio
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 03:07   #110
Quote:
John_Frusciante kaže: Pogledaj post
A jebiga, previše smo čekali, nismo imali dovoljno znanja, hrabrosti, odvažnosti, nismo bili dovoljno pronicljivi da prepoznamo priliku koja nam se pruža i mogućnosti koje nam se otvaraju
Ali upravo to što kažeš, i ja sam se sjetio teme o "ukletoj kući" u Vrbovcu u koju se ekspedicija spremala mjesecima, a kad ono na kraju kuća najobičnija ruševina. Ekipa se nabrije, i mora se priznat, jaki su na riječima, al kad treba nešto konkretno poduzet...
osobno sam grupi za vrbovec prognozirao neuspjeh već pri samoj inicijativi što se na kraju i ispostavilo upravo zbog toga jer je cijela ta priča bila isuviše jednostalna i lakosmislena, iako nije bila neostvariva
a što se tiče kuće - možda nije toliko bitna ukletost nego neki mali dodir avanturizma. nekolicina neznanaca s nekim ciljem i pričom. pomalo bohemski...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 03:17   #111
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
a što se tiče kuće - možda nije toliko bitna ukletost nego neki mali dodir avanturizma. nekolicina neznanaca s nekim ciljem i pričom. pomalo bohemski...
Ja bih prije rekao bajkovito, filmski, pomalo nestvarno... Realnost je takva da su to samo zgodne pričice, ništa drugo... Iako mi je žao zbog toga, jer sam avanturističkog duha. Ali avanture nigdje
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 03:19   #112
uskrsnimo ferasija i bit će avanture... i to samo kakve!
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 03:28   #113
Hehe... Pa ja se trudim i bilo bi mi drago da se opet raspiše o planovima, misterijama Vatikanskog podzemlja i svemu ostalome što ide uz to, ali... Možda je stvarno okupio ekipu, otišao u nepoznato i nikad se nije vratio...
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 03:39   #114
sumnjam. eno ga, prije koji mjesec - traži pomoć oko web dizajna, kaže za blog. navodno je pisac, bloger

sve ostaje na priči...
Khor is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 03:49   #115
Quote:
Khor kaže: Pogledaj post
sumnjam. eno ga, prije koji mjesec - traži pomoć oko web dizajna, kaže za blog. navodno je pisac, bloger

sve ostaje na priči...
A tako dakle... Nisam znao da daje tragove života na forumu od zadnjeg posta na ovoj temi. Znači još jedan wannabe Indiana Jones... A ja mislio ovo sve za ozbiljno
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2008., 13:00   #116
a jbg, šteta...no svaka čast, napravio je zanimljivu temu...i zamisao...dok je trajalo...mozda se vrati...ili ce netko drugi nastaviti njegovim putem? mislim,da preuzme organiziranje i planove?
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:31.