Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2008., 11:37   #1
Thumbs up ANDRENALIN GRUPA VATIKAN III

Evo ovako hvala vam na hrpi mailova koje sam dobio jos ih nisam stigao sve procitati tek sam se vratio s puta, svi cete dobiti formulare od jednog od mojih kolega....

Eto na savjet jedne djevojke koja se javila putem maila, kojoj se unaprijed zahvaljujem javit cu ti se uskoro, pisem ovaj post ponovo!!!
Da se ponovim radi se o grupi istomisljenika koje zanima sto se nalazi unutar podruma Vatikana, ljude koje zanima zasto niko neulazi u Rimsku kanalizaciju, za one koje nije strah pogledati sto kucka u noci.

Cilj je posjetiti mnoga mejsta na zemlji gdje rjetki imaju srca krociti, do turskog Arara, Rumunjske Šume, Djingis kanovih vrtova, itd... znaci ciljevi su mnogi pocetak je jedan , oni koji imaju srca, neka se jave oni koji se boje mraka ostanite doma

Evo ovako za one koje jos zanima Extreme Exploring klub je osnovan, svi koji su zainteresirani neka se jave na [email protected]

Time cete dobiti pristupnicu koju valja ispuniti te poslati na mail.
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 14:04   #2
A šta su ta mjesta????
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:06   #3
Ta mjesta su povjesne lokacije, neke su legende, neke sazdane na cinjenicama sve ovisi od osobe...
Sto se tice svecenika... nebih znao... zao mi je, iako nije zdravo nemasturbirati radi reproduktivnog sistema dodje do upalie testisa, onda imas problem...
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2008., 17:17   #4
Moze kratko objasnjenje? Za smo to zainteresirani slanjem mail-a na tu adresu?

hvala
baharain42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 17:35   #5
hmmm, baharian bas ne kopcam tvoje pitanje, za smo to zainteresirani, molim objasnjenje ako je moguce, ali ako se odnosi , dali poslati mail ako ste zainteresirani da tako je poslati mail
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 17:37   #6
Ferasi ni ne zans koliko sam ja zainteresiran
al samo da zans da mi je cudno da ljude tako trazis na forumu to mi je cudno...
tako ce vas neki mason ili iluminat nac i upast vam u red ko krtica
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2008., 19:04   #7
Ajd pošalji matični broj kluba, pa da zainteresirani provjere. Znaš kako je, internet je pun zamki.
žalosna sova is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 22:33   #8
Ne vergille netrazi se ljude vec informacije a ako se u procesu upoznaju osoboe isog interesa i volje zasto ne, a nismo kriminalci (jos) hahahaha... opustite se ljudi...
zalosna sova. mb kluba hahahhahaha jako dobro ces i fax...
mozda i clansku iskaznicu... sori salim se malo to je pro forma radi da se vidi ko je za sta i gdje
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 22:40   #9
hm, da, ali čemu otvaranje ove teme kad ti još stoji na prvoj stranici tema ANDRENALIN GRUPA VATIKAN BROJ II ‎
mirkov high kick is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2008., 22:52   #10
Quote:
žalosna sova kaže: Pogledaj post
Ajd pošalji matični broj kluba, pa da zainteresirani provjere. Znaš kako je, internet je pun zamki.
Owned
looki is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2008., 21:36   #11
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
Da se ponovim radi se o grupi istomisljenika koje zanima sto se nalazi unutar podruma Vatikana

Vrpa zlata, jako jako puno zlata
Palek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 11:24   #12
E pa vidis nova je otvorena jer me netko zamolio da otvorim novu pa eto ja ispunih
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 17:22   #13
Pozdrav prijatelju Ferasi
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 19:09   #14
Alo Prijatelju Obavjest svima, uskoro su svi clanovi prikupljeni i prelazi se na forum pod passom pa molim sve zaniteresirane da posalju mailovo , jos imate 7 dana... Nakon toga mailovi ce biti ignorirani, Unaprijed Hvala
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 22:58   #15
dam se kladit da necete otic dalje od ZG-a, pazi sta kazem... kakve su to nebuloze, vatikanski podrumi i sl. jao... tu neke shume, to treba neko financirat, za takve stvari treba jako dobar vodic kojeg dobivaju samo jake tv kuce za svoje dokumentarce itd.

zato, smirite se djeco...
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:24   #16
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
dam se kladit da necete otic dalje od ZG-a, pazi sta kazem... kakve su to nebuloze, vatikanski podrumi i sl. jao... tu neke shume, to treba neko financirat, za takve stvari treba jako dobar vodic kojeg dobivaju samo jake tv kuce za svoje dokumentarce itd.

zato, smirite se djeco...
Meni stvarno nije jasno što ti radiš na ovom podforumu. Samo vrijeđaš, omalovažavaš i ismijavaš tuđa mišljenja, stavove i iskustva, a nikakve relevantne argumente ni konstruktivne kritike ne daješ, da ne kažem da ti je većina zaključaka totalno neinteligentna. Ideš od jedne teme do druge i pljuješ, pljuješ... Ajde lijepo više uopće ne otvaraj NRZ, jer očito ti mozak nema dovoljan kapacitet da shvati neke stvari.
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2008., 23:28   #17
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
dam se kladit da necete otic dalje od ZG-a, pazi sta kazem... kakve su to nebuloze, vatikanski podrumi i sl. jao... tu neke shume, to treba neko financirat, za takve stvari treba jako dobar vodic kojeg dobivaju samo jake tv kuce za svoje dokumentarce itd.

zato, smirite se djeco...
joj daj khm ne seri!
Naravno da ne ce krenuti odmah.. dok se upozna ekipa i dok se vidi tko je pouzdan, dok pocnu live susreti, pocet ce kak treba
uostalom sto ti ja to govorim kad je John u pravu, ne mozes ti to shvatiti...
zato se ti bolje okreni nekim drugim stvarima, idi radi nest sto nikome ne smeta i sto nikoga ne zivcira... Citaj knjige, mozda shvatis neke stvari...
__________________
nemam potpis. Ups... potpisao sam se
Vergilius is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 11:33   #18
John i Vergille, prijatelji, u svakom savrsenom zitu imate zrno sumnje zbog kojeg sva druga istrunu, iako mladic ovo sto istice ima tocnosti naravno, ali u njegovom svjetu, jer ipak taj mladic ko zna sta radi u zivotu i nema pristupa mozda stvarima koje ima neko od nas ,sredstva da naravno. ali zato postoje odredjeni nacini za dolazak do njih , sto nije nuzno nemoguce... skupiti srestva za neku ekspediciju opce nije problem sve ovisi o nama.. a .... za ostalo... pa svako nekog zna... khm.. Btw ova djecica kako ti od milja nas zoves su ono stobi ti volio imati a to je drustvo pa makar i za razogvor o zanimljivim temama..
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 13:08   #19
Quote:
John_Frusciante kaže: Pogledaj post
Meni stvarno nije jasno što ti radiš na ovom podforumu. Samo vrijeđaš, omalovažavaš i ismijavaš tuđa mišljenja, stavove i iskustva, a nikakve relevantne argumente ni konstruktivne kritike ne daješ, da ne kažem da ti je većina zaključaka totalno neinteligentna. Ideš od jedne teme do druge i pljuješ, pljuješ... Ajde lijepo više uopće ne otvaraj NRZ, jer očito ti mozak nema dovoljan kapacitet da shvati neke stvari.
mislim da sam dao dobre argumente, a to sto ti nisi bas najbistrija osoba da to vidis to je neki drugi problem...

a ja cu prestat otvarat NRZ kad posjetite BAR JEDNO mjesto, a to ce biti nikada
khm is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2008., 15:16   #20
Quote:
khm kaže: Pogledaj post
mislim da sam dao dobre argumente, a to sto ti nisi bas najbistrija osoba da to vidis to je neki drugi problem...

a ja cu prestat otvarat NRZ kad posjetite BAR JEDNO mjesto, a to ce biti nikada
Kad posjetimo neko mistično mjesto tebi ćemo prvom reći, jer si nam ti ipak jedan od bitnijih faktora u životu i jako cijenimo tvoje mišljenje kad si tako pametan i pronicljiv. Svaka čast majstore, keep up the good work!
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.