Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2017., 23:28   #8201
Istina takva kolica su teška za baratati kada se mora po stepenicama,zauzmu cijeli prtljažnik(ja čak moram i skidati kotače) ali zato ih je milina voziti,idu ko luda po neravnom, ja uspavljujem bebu kada je jako nervozna tako da idem na jedan neasfaltirani dio i tako se vozimo dok ne zaspe Za off road su fantastična ja imam Tako Omegu https://djecjakolica.eu/proizvod/dje...mega-grey-2u1/ , beba stara 4 mj,sada smo još u košari koja je zakon,kao mali krevetić,na visokom,zaštićena, još mjesec dana pa ćemo u sportski,malo mi je i žao jer mi je prekrasna

A dobila sam i kišobran kolica https://www.google.hr/search?q=4baby...11tuyBG7AabpM: koja opet imaju svojih prednosti-,jako lagana i okretna,super se sklope i malo zauzmu mjesta,koristim ih najviše za kod bake ili kada idemo autom ali za neravan teren su komaaa. Tako da najbolje imati oba i kombinirati jer 1 savršena ne postoje da imaju sve-i da su čvrsta,komforna,kvalitetna sa pravim gumama a jako lagana i da se sklapaju full
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:12   #8202
Može mala pomoć oko toga što je to zapravo 3u1?

To su sportski dio (kad je dijete već starije), košara kad je dijete malo i jaje = autosjedalica? Jesam dobro skužila?

A ako su kolica 2u1 onda nemaju jaje tj. autosjedalicu?
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:38   #8203
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć oko toga što je to zapravo 3u1?

To su sportski dio (kad je dijete već starije), košara kad je dijete malo i jaje = autosjedalica? Jesam dobro skužila?

A ako su kolica 2u1 onda nemaju jaje tj. autosjedalicu?
Tako je!
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 15:41   #8204
Inače, potpisujem sve što su cure rekle za Bebetto (mi imamo Holland).

Nakon više od godinu dana korištenja proslijeđujem ih seki, a mi kupujemo kišobranac (najviše zbog težine i glomaznosti hollanda).
ajam24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2017., 23:24   #8205
Quote:
Eneida kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć oko toga što je to zapravo 3u1?

To su sportski dio (kad je dijete već starije), košara kad je dijete malo i jaje = autosjedalica? Jesam dobro skužila?

A ako su kolica 2u1 onda nemaju jaje tj. autosjedalicu?
Ne nuzno. Moje 2u1 su imale jaje/autosjedalicu i sportski dio, kosara se mogla dodatno kupiti pa bi to bilo 3u1
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2017., 22:10   #8206
Ovo sam sad vidjela na fb:

"RASPRODAJA IZLOŽBENIH MODELA do -30%
Požurite! Samo danas i sutra!

Povodom preseljenja Showroom - Zagreb radimo rasprodaju izložbenih modela! Rasprodaja je organizirana za danas 18.05.2017 četvrtak u radnom vremenu od 09:00-18:00 i 19.05.2017 petak u radnom vremenu od 09:00-18:00. Vidimo se na adresi: Vukovarska 271 (Chromos toranj), Zagreb "
Mighty S is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2017., 11:33   #8207
Žene, kupila sam rabljena kolica peg perego book plus, mislim iz 2015. E sad imam jedno pitanje...sportski dio se da sklopiti onako po pola i sad kad ja to rasklopim da stavim na kolica to mi u rukama nije onako ravna površina...kad se stavi na kolica to se onda izravna..je to ok? Neznam kako bi drugačije objasnila ako ima tko takav model da mi veli da je to ok?
__________________
Čovječe, pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Eneida is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 10:26   #8208
Ponekad taj "nulti " položaj i nije baš najravniji kod nekih kolica . Zato je ok imat kosaru za početak u tom slučaju

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2017., 15:28   #8209
Kod PP Book je sportski dio potpuno ravan samo kada okrenes sjedalo prema sebi (tj da beba gleda prema tebi). Kada je beba od od tebe, ide u skoro ravni polozaj, ali ne do kraja. U tom polozaju se kolica sklapaju do kraja

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
glupipalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2017., 10:38   #8210
Kod mojih PP kolica sportski dio ne ide u nulti polozaj, tj. skroz ravno, u koji god smjer da okrenes, uvijek ima mali nagib. Moram priznat da nisam to jos cula ni primjetila da se to mijenja ovisno u kojem smjeru okrenes sjedalo.. I kolica mi se mogu sklopit sa sjedalom neovisno u kojem je smjeru sjedalo..
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 09:10   #8211
Ima li netko Bebetto Tito kolica?

Gledala sam Murano i Holland, ali sam sad vidjela Tito i ona mi imaju najljepse boje

Moram jos iscitat specifikacije, ali sva tri mi se cine tu negdje.
Krajem tjedna cemo poc do westgatea da ih vidimo uzivo.
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:26   #8212
Evo samo info da naša naručena Bebetto kolica 3.4. još nisu stigla...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 10:38   #8213
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Evo samo info da naša naručena Bebetto kolica 3.4. još nisu stigla...
Odakle ste ih narucili? :/
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2017., 13:54   #8214
Djecjakolica.eu...oni su dobavljači za HR
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:52   #8215
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
Djecjakolica.eu...oni su dobavljači za HR
i mi smo mislili od njih uzet
nadam se da ce 15 tjedana bit dovoljno da kolica dođu
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 15:54   #8216
To svakako. Ma možda vam se svide neka koja imaju na lageru pa nećete uopće čekati. Meni je žao jer sam mislila stvari za izlazak bebe spakirati u torbu od kolica, sad moram u običan ruksak, al ok...
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:48   #8217
Quote:
charmed84 kaže: Pogledaj post
To svakako. Ma možda vam se svide neka koja imaju na lageru pa nećete uopće čekati. Meni je žao jer sam mislila stvari za izlazak bebe spakirati u torbu od kolica, sad moram u običan ruksak, al ok...
Odlučili smo se (zasad) za Bebetto Tito kolica, ali 2u1.
Ja bih htjela da dođu ranije tako da se pas može naviknut na kolica, inače joj treba više remena da se navikne na izmjene u stanu.

Mislili smo uzet Maxi cosi jaje, ali sad sam gledala adaptere za Bebetto kolica i piše da imaju adaptere i za BeSafe AS, iako Bebetto nisu na popisu na besafe stranici.

Jel ima netko kombinaciju Bebetto i BeSafe?
Lentil is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 21:12   #8218
Mi smo narucili Bebetto Murano sa slovenske stranice buduci da nam je bila ogromna razlika u cijeni te imamo dovoljno vremena buduci da bebac stize u kolovozu, ali prije toga sam ovdje https://www.bebetto.hr/porownanie usporedila razlike izmedju tih modela jer mi nije bilo jasno u cemu se razlikuju...gledali smo i Tito jer je mala razlika al' na kraju smo uzeli Murano sa sivom ramom :-)
PiruetaCipelic is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 22:40   #8219
Quote:
Lentil kaže: Pogledaj post
i mi smo mislili od njih uzet
nadam se da ce 15 tjedana bit dovoljno da kolica dođu
Ja naručila od njih 7.10, a stigla su 28.11
FIGICA is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2017., 10:08   #8220
Mi idući vikend idemo po Bebetto Holand. Točkice su presudile Idemo po njih u Novi Sad i izaći će nas manje od 3000 kn. Jedva čekam!
Silver09 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:57.