Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2011., 13:20   #1
"smak svijeta" u svjetlu astronomskih činjenica

Danas na većini hrvatskih portala objaviše ovo :
http://dnevnik.hr/vijesti/znanost-it...a-zna-sve.html
Onda ja malo potražih dalje na tu temu (iako već dosta dugo čitam o tim stvarima) i naiđoh na jednu stranicu gdje su stvari skupljene na jedno mjesto sa krajnje zanimljivim grafikonima koji pokazuju razne parametre bitne za ono što se na portalima pokušava prikazati kao samo još jedna od teorija urote (kao da bar 50 % teorija urote nisu ništa drugo nego objelodanjivanje činjenica na čije je objavljivanje u mainstream medijima stavljen embargo) ili čak pukih tlapnji bez ikakvog osnova :
http://www.handpen.com/Bio/sun_freaks.html


Iz svega izloženoga na toj stranici ja bih izdvojio ovo :

Quote:
David Wilcock seems to have found the most intriguing theories on cosmology and what is happening to our solar system. Regarding cosmology, Wilcock drawers on the experiments of Dr. N.A. Kozyrev which prove the existence of aether. His theory on the current status of our solar system comes primarily from a paper, "Planetophysical State of the Earth and Life" published in 1997 by Russian scientist DR. Alexey Dmitriev.

Dmitriev offers compelling evidence that matter and energy containing ions of hydrogen and helium and hydroxyl are entering our solar system in increasing numbers that are having powerful effects on all our planets. You can read more about the effects on our weather produced by sun activity and the flow of “nebular material” into the Solar System by reading an excerpt from Paul LaViolette's 1983 Ph.D. dissertation "Galactic Explosions, Cosmic Dust Invasions, and Climatic Change."
More Dust Arrived in 2003 and More is Coming

From the Introduction: It seems that the more dire a discovery is, the longer NASA will delay its release. Such a delay discourages the media from reporting the discovery. For example, on 10 May 99, the solar wind "stopped" for two days. This is very scary, it means that something from outside our solar system was able to blow the wind away. NASA delayed the release of the information for six months so the media didn't touch it. BUT, NASA sat on the cosmic dust story for THREE YEARS.

On 14 August 2003 an article entitled, "Defenses Down, Galactic Dust Storm Hits Solar System," appeared in Space News discussed the data being collected by the Ulysses spacecraft. Although that article made the following announcement, it completely avoided any comment on the effect of this dust on the sun:

The number of interstellar dust grains increased from four per day, per meter in 1997 to 12 per day in 2000, Landgraf said. The results were announced earlier this month (August 2003). He expects the rate to stay constant until 2005, and then increase by another factor of 3 prior to 2013.

The European Space Agency's online news story of 01 Aug 2003 has more dire news:

Stardust is highly affected by the Sun's magnetic field. In the 1990s, this field, which is drawn out deep into space by the out-flowing solar wind, kept most of the stardust out. The most recent data, collected up to the end of 2002, shows that this magnetic shield has lost its protective power during the recent solar maximum. In an upcoming publication in the Journal of Geophysical Research ESA scientist Markus Landgraf and his co-workers from the Max-Planck-Institute in Heidelberg report that about three times more stardust is now able to enter the Solar System…. the Sun reverses its magnetic polarity every 11 years. The reversal always occurs during solar maximum. That's when the magnetic field is highly disordered, allowing more interstellar dust to enter the Solar System. It is interesting to note that in the reversed configuration after the recent solar maximum (North negative, South positive), the interstellar dust is even channelled more efficiently towards the inner Solar System. So we can expect even more interstellar dust from 2005 onwards, once the changes become fully effective.

Zadnje uređivanje obama_binladen : 07.06.2011. at 13:31.
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 15:35   #2
Cijeli scenario se pogoršava slabljenjem magnetskog polja Zemlje, o tome se isto galami na sve strane, ali ne znam kak to da npr. Dimitrijev u slijedećem popisu posljedica koje izaziva bombardiranje Sunca zapaljivom materijom i energijom galaktičke prašine, ne navodi slabljenje magnetskog polja Zemlje kao također jednu od posljedica izazvanih istim uzrokom ?

Quote:
List of Wild Changes to Our Solar System

These increases seem to be due to increased fuel to the sun. If that is true, such events will continue to increase over the next few years.

* A 300% increase in the amount of "severe" solar activity than what was formerly predicted for the year 1997 alone (NASA 1998)
* A 400% increase in the speed that solar particle emissions are capable of traveling through the energy of interplanetary space (NASA 1997-2001)
* A 200% increase in tornadoes in unexpected areas such as Maryland from 50 years ago. Planetophysical State of the Earth and Life by Dr. Dmitriev (1997)
* A 400% increase in the overall number of natural catastrophes on Earth between 1963 and 1993 (Dmitriev 1997)
* A 230% increase in the strength of the Sun's magnetic field since 1901 (Lockwood, 1998)
* 9 out of the 21 most severe earthquakes from 856-1999 AD occurred in the 20th century (Russian National Earthquake Information Center, 1999)
* A 500% increase in Earth's volcanic activity between 1875 and 1993. For increases between 1973 and 1998 see the graph below (Mandeville 2000 )
* Strange activity in the X-ray emissions of the sun

Earthquakes of the Past 15 Years

Earthquake numbers can be misleading. A lot of medium and smaller earthquakes can keep the number of larger earthquakes lower. Disregard the numbers of larger earthquakes and observe the numbers for the medium earthquakes.

If we remember that the Sun contains fully 99.86% of the mass in the Solar System, then we can easily conclude that it wields the strongest thermal, gravitational and electromagnetic influence. Other possible sun induced changes:

* Recent magnetic pole shifts of Uranus and Neptune, as Voyager 2 observed their magnetic axes being significantly offset from their rotational axes (Dmitriev 1997)
* Visible increases in brightness now being detected on Saturn ( Dmitriev 1997)
* 200% increase in the intensity of Jupiter's magnetic field from 1992-97 (Dmitriev 1997)
* 200% increase in the known density of Mars' atmosphere encountered by the Mars Surveyor satellite in 1997 (NASA 1997)
* Significant melting of Martian polar icecaps in just one year, clearly seen in satellite photography (NASA 2001)
* Significant physical, chemical and optical changes on Venus, including a sharp decrease in sulfur-containing gases in its atmosphere and increasing brightness ( Dmitriev 1997)
Ili slabljenje magnetskog polja Zemlje ima neki drugi uzrok ?
U svakom slučaju ako je ikad magnetsko polje Zemlje trebalo oslabiti onda se to nikako nije trebalo dogoditi baš sada, zar ne ?
Al vele ljudi da jedno zlo nikad ne dolazi samo, a ako se ispostavi da su Maye ispravno predvidjele prognozirani slijed događaja prema Dimitrijevu onda moramo priznati da ko god da im je to dojavio u vrijeme kad je taj kalendar pisan bio je jebeni prognostičar, zar ne ?

Zadnje uređivanje obama_binladen : 07.06.2011. at 15:48.
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:06   #3
što se teme tiče...direktno na nju treba povezati temu o chemtrailsima jer se preklapaju....ali i tema o tzv. globalnom zagrijavanju pa isto tako uzeti u obzir egzaktne pokazatelje da klime zaista "divljaju" širom planete,da se bude vulkani,a pogotovo što izbijaju golemi požari širom rusije,sad itd...
sve je to uvod u očigledno "nešto" što tek nailazi...

Zadnje uređivanje Bat Kol : 10.06.2011. at 23:29. Reason: brisanje offa
tomatix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:17   #4
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
nema komentara dežurnih skeptičara?????
zanimljivi su mi...vjerovatno sada prekapaju po wikipediji da izbace koji kontraudarac,ali pustimo te luzere da uživaju u svojoj zbunjenosti....


što se teme tiče...direktno na nju treba povezati temu o chemtrailsima jer se preklapaju....ali i tema o tzv. globalnom zagrijavanju pa isto tako uzeti u obzir egzaktne pokazatelje da klime zaista "divljaju" širom planete,da se bude vulkani,a pogotovo što izbijaju golemi požari širom rusije,sad itd...
sve je to uvod u očigledno "nešto" što tek nailazi...
ajd da ja nešto velim...
Zemlja je stara koliko...4,5 mlrd godina...i baš danas, kad mi vladamo planetom, po nekim "nadri" vidovnjacima će se dogoditi ovaj ili onaj potres, neka kataklizma, neki poredak planeta, bla bla ,bla...
ja bi to nazvao "zabavnik za besposličare"...

ono što se događa tijekom povijesti, potreisi, vulkan, neki pad kometa, uragani, poplave, ledena doba - su normalne pojave, ali nakon svega toga Zemlja ostaje ćitava. To što će eventualno izbrisati neke životinjske vrste - to je u takvom mjerilu sasvim nebitno. ako smo mi ljudi toliko uznapredovali i ovladali mnogim tajnama prirode - onda ćemo se spasiti i ne znam čemu panika...
A taj Chemtrails ili kako ga ja zovem "kemitralis", najobičniji oblici i formacije oblaka, al već su se našle udruge koje u tom vide novi smak svijeta...
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2011., 22:53   #5
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
ajd da ja nešto velim...
Zemlja je stara koliko...4,5 mlrd godina...i baš danas, kad mi vladamo planetom, po nekim "nadri" vidovnjacima će se dogoditi ovaj ili onaj potres, neka kataklizma, neki poredak planeta, bla bla ,bla...
ja bi to nazvao "zabavnik za besposličare"...

ono što se događa tijekom povijesti, potreisi, vulkan, neki pad kometa, uragani, poplave, ledena doba - su normalne pojave, ali nakon svega toga Zemlja ostaje ćitava. To što će eventualno izbrisati neke životinjske vrste - to je u takvom mjerilu sasvim nebitno. ako smo mi ljudi toliko uznapredovali i ovladali mnogim tajnama prirode - onda ćemo se spasiti i ne znam čemu panika...
A taj Chemtrails ili kako ga ja zovem "kemitralis", najobičniji oblici i formacije oblaka, al već su se našle udruge koje u tom vide novi smak svijeta...
Chemtrails nisu oblici i formacije oblaka nego vrsta kondenzacijski oblaka koji ostaju iza mlaznog aviona. I to nije smak svijeta pogresno si shvatio ili nisi upucen u temu. Teoreticari tvrde da se u gorivu koji koriste komercijalni avioni koriste kemikalije kojim nas "zaprasuju" kao neki farmer polje. Sto se mene tice prica ima smisla jer kondezacijski oblaci ostaju u zraku nekoliko minuta a chemtrails ostaju po nekoliko sati. U najmanju ruku zanimljivo da ne ulazimo dublje u temu...
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 01:54   #6
Quote:
tomatix kaže: Pogledaj post
nema komentara
možda se nikome neda čitat stranjske jezike i prevodit, ipak je ovo hrvatski forum.
__________________
vjeruj samo polovici onoga što vidiš i apsolutno ničemu (od) onoga što čuješ. (bruce lee)
šmokljanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 08:31   #7
Chemtrailsi imaju svoju temu staru 100 godina...

Direktni oblik rasprave o chemtrailsima na ovoj temi ishodovati će kartonom...




Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
možda se nikome neda čitat stranjske jezike i prevodit, ipak je ovo hrvatski forum.
http://translate.google.com/
zoser is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 08:32   #8
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
ajd da ja nešto velim...
Zemlja je stara koliko...4,5 mlrd godina...i baš danas, kad mi vladamo planetom, po nekim "nadri" vidovnjacima će se dogoditi ovaj ili onaj potres, neka kataklizma, neki poredak planeta, bla bla ,bla...
ja bi to nazvao "zabavnik za besposličare"...

ono što se događa tijekom povijesti, potreisi, vulkan, neki pad kometa, uragani, poplave, ledena doba - su normalne pojave, ali nakon svega toga Zemlja ostaje ćitava. To što će eventualno izbrisati neke životinjske vrste - to je u takvom mjerilu sasvim nebitno. ako smo mi ljudi toliko uznapredovali i ovladali mnogim tajnama prirode - onda ćemo se spasiti i ne znam čemu panika...
A taj Chemtrails ili kako ga ja zovem "kemitralis", najobičniji oblici i formacije oblaka, al već su se našle udruge koje u tom vide novi smak svijeta...
Jučer (vidi slučajnosti) na Discovery channel prikazaše jebeni dokumentarac o nestajanju pčela, a siguran sam 100 % da ga ti nisi gledao, jer da jesi ne bi mogao napisati ovakvu umotvorinu (boldano). Ako si želiš dati malo truda i pogledati o čemu se radi odnosno što se može dogoditi ljudskom rodu ako samo izumre jedna tako važna vrsta kao što su pčele onda si uguglaj Silence of the bees, a kad si skineš dokumentarac odi na ovu stranicu pa skini i hrvatski prijevod da ti bude lakše pratiti tematiku ako i ti kao šmokljanica imaš problema sa engleskim :
http://hr.download.hr/titlovi-downlo...ski-19452.html
A ako je i to preteško za neke, evo ja sam proguglao za vas pa bar pročitajte ovo za početak:
http://www.pcelarstvo.hr/index.php?o...tvo&Itemid=273
A da se ne radi samo o ovim razlozima o kojima je govorio Steiner ne mogu odoljeti a da ne navedem podatak koji se spominje u dokumentarcu "Silence of the bees", a radi se o posebno apostrofiranom kuriozitetu unutar svjetskog fenomena colony collaps disorder (CCD), a taj je da su hrvatski pčelari prijavili nestanak 5 000 000 pčela u samo 24 sata !?!?!?!
Prisjećajući se što sam do sada sve čitao o CCD fenomenu (a što se ne spominje u "Silance of the bees") i pretpostavkama o možebitnoj kapi koja je prelila čašu pčelinjeg strpljenja ne mogu se ne zapitati koliko je vjerojatno da astrofizički razlozi leže i u pozadini CCDa (oscilacije magnetskog polja Zemlje koje dovode do dezorijentacije pčela, kozmičko zračenje, itd.)


Quote:
šmokljanica kaže: Pogledaj post
možda se nikome neda čitat stranjske jezike i prevodit, ipak je ovo hrvatski forum.
U današnjem svijetu ne znati bar dva svjetska jezika znači polupismenost, a ne govoriti tečno ili bar jako dobro ne vladati pasivno engleskim znači nedvojbenu nepismenost, to je valjda bar samo po sebi sasvim razumljivo i opće poznato ili možda nekima još uvijek nije ? A imati nepismenog premijera države pa istovremeno očekivati da neki njegov podanik ne postavi pitanje slično tvojemu je isto utopija, i to je jebeno točno... šta jest jest ko što veli Mujo u onom vicu u kojem ga Fata tuži za silovanje !

Zadnje uređivanje obama_binladen : 08.06.2011. at 09:01.
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 13:31   #9
Quote:
obama_binladen kaže: Pogledaj post
Jučer (vidi slučajnosti) na Discovery channel prikazaše jebeni dokumentarac o nestajanju pčela, a siguran sam 100 % da ga ti nisi gledao, jer da jesi ne bi mogao napisati ovakvu umotvorinu (boldano). Ako si želiš dati malo truda i pogledati o čemu se radi odnosno što se može dogoditi ljudskom rodu ako samo izumre jedna tako važna vrsta kao što su pčele onda si uguglaj Silence of the bees, a kad si skineš dokumentarac odi na ovu stranicu pa skini i hrvatski prijevod da ti bude lakše pratiti tematiku ako i ti kao šmokljanica imaš problema sa engleskim :
[ !
ne znam po čemu zaključuješ da bi mene to trebalo zanimati.
isto tako bilo je hrpa dokument. o najezdama skakavaca, koji se broje na milijune i požderu čitave usjeve pa nikakav smak svijeta nije bio...tako da...
tijekom povijesti je više stotina životinjskih vrsta izumrlo - što zbog prirode, što zbog ljudi. pa te opet pitam: kakve to veze sa pčelama i smakom svijeta ima???
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 13:51   #10
... miš-maš znanstvenih opažanja prirodnih pojava sa svih strana, prisilno usmjeren u zaključak kako je kraj blizu...

S obzirom da ne boravimo svi u institucijama zatvorenog tipa pa imamo vremena na bacanje -može li to kraće, velečasni; kad će kraj svijeta, gdje možemo kleknuti pred tvojom veličanstvenošću, i na koji žiro-račun se može uplatiti izbavljenje ?
haram is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 08.06.2011., 14:27   #11
Quote:
haram kaže: Pogledaj post
... miš-maš znanstvenih opažanja prirodnih pojava sa svih strana, prisilno usmjeren u zaključak kako je kraj blizu...

S obzirom da ne boravimo svi u institucijama zatvorenog tipa pa imamo vremena na bacanje -može li to kraće, velečasni; kad će kraj svijeta, gdje možemo kleknuti pred tvojom veličanstvenošću, i na koji žiro-račun se može uplatiti izbavljenje ?
Ma to o kraju su gluposti. Mislil sam da su svi iole bistri to skužili. S ostalima mi se baš ni ne priča
Al da me zanima malo više o tom kaj Wilcox priča, zanima.
Jel' mumbo jumbo il ima smisla? Tebe smatram mjerodavnim pa pitam. ( o eteru konkretno)
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 15:34   #12
Djeco, jel vi razumijete značenje navodnika ? "smak svijeta" je stavljen u navodnike djeco !!! toliko o "smaku svijeta", a što se ostalog tiče to je po onoj :
ako neko izumi motor na vodu (elektroliza) odmah mu pametnjakovići prikače da tvrdi da je izumio perpetum mobile i sl., tako i vi, čim neko iznese nešto što ukazuje na dramatične i zabrinjavajuće pojave u prirodi i društvu taj je odmah teoretičar zavjera, apokaliptičar, epileptičar i sl., a da se prvo malo preispitate o tome što vi o temama u kojima sudjelujete uopće znate i što smatrate nužnim minimumom znanja za sudjelovanje u nekoj temi ? Vjerojatno je vaš minimum ustvari apsolutni minimum, jel tak ? Nazdravlje !
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 16:01   #13
^ehm, to sam pokušao i reči.
__________________
▲▲▲
apollo. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 16:58   #14
smak svijeta bez navodnika

A ako hoćete razgovarati o smaku svijeta bez navodnika onda vas upućujem na slijedeću stranicu :
http://en.wikipedia.org/wiki/Isaac_N...occult_studies

Isaak Newton, nije bilo tko, izračuna da se smak svijeta neće dogoditi prije 2060. god. tak da ima još malo vremena, al i smak svijeta bez navodnika stiže, bez brige, samo to sad nije tema.
A za one kojima je teško kliknuti na link evo bar dvije rečenice iz pera samog Newtona o njegovim proračunima o smaku svijeta bez navodnika :

Quote:
So then the time times & half a time are 42 months or 1260 days or three years & an half, recconing twelve months to a yeare & 30 days to a month as was done in the Calendar of the primitive year. And the days of short lived Beasts being put for the years of lived [sic for “long lived”] kingdoms, the period of 1260 days, if dated from the complete conquest of the three kings A.C. 800, will end A.C. 2060. It may end later, but I see no reason for its ending sooner. This I mention not to assert when the time of the end shall be, but to put a stop to the rash conjectures of fancifull men who are frequently predicting the time of the end, & by doing so bring the sacred prophesies into discredit as often as their predictions fail. Christ comes as a thief in the night, & it is not for us to know the times & seasons wch God hath put into his own breast.[15]
Hahaha, oni bi se izvukli bez smaka svijeta, neće moći, mirisat će ražnjići i ćevapi, a valjda će bit i luka i senfa.
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 17:06   #15
maye su rekle da ce "smak svijeta " biti 21.12.2012. ali ne smak svijeta kao takav nego kako oni kazu 6 zivot.
prije svega smijesno mi je kad se okrecemo na povijest, tko je zapravo napisao tu povijest ?
kako mozemo biti sigurni u tocnost godina uopce?
ma ovo povlaci previse pitanja

ono sto jest da se masa razlicitih naroda i religija slaze da bi sljedece godine trebao biti smak svijeta. ono sto je meni nekako najprihavtljivije je ovo po Maya-ama da ce to biti 6 pocetak svijeta.

cak na preedavanju o tesla metamorfozi su spomenuli taj isti smak svijeta u kontekstu da se mjenja zemlja i njeno energetsko poslje i da ako ne idemo i ne uskladimo se s tim poljem - nema nas. no po tome netko ce ipak opstat-

ima previse teorija
mene.boli is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 17:07   #16
očito je da bi mi vi najrađe da umremo ko ekipa od jednom ali teško da bu se to dogodilo .. jbga nemremo svi od jednom ali doči če smak svjeta svakom od nas kroz narednih 100 godina nekom prije a nekom kasnije
__________________
sunch4ny 8)
S4sh4nn is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2011., 22:35   #17
a to je valjda sad u modi...izmišljat kojekave smakove svijeta..prvo su išli sa Nostradamusom pa kad su se izjalovile skoro sve rečenice iz njegovih psalama, prešli su na druge...sad onaj lakrdijaš spominje i Isaaca Newtona...
Isaaca cijenim kao vrsnog znanstvenika rame uz rame Einsteinu ali da je on tvrdio tako nešto...
a osim toga njegovo ime se navodi kao jedno u nizu iz "Sionskog reda" tako da mi to još više smrdi.

Zadnje uređivanje lampion : 08.06.2011. at 22:42.
lampion is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 07:58   #18
Quote:
obama_binladen kaže: Pogledaj post
A ako hoćete razgovarati o smaku svijeta bez navodnika onda vas upućujem na slijedeću stranicu :
http://en.wikipedia.org/wiki/Isaac_N...occult_studies

Isaak Newton, nije bilo tko, izračuna da se smak svijeta neće dogoditi prije 2060. god. tak da ima još malo vremena, al i smak svijeta bez navodnika stiže, bez brige, samo to sad nije tema.
A za one kojima je teško kliknuti na link evo bar dvije rečenice iz pera samog Newtona o njegovim proračunima o smaku svijeta bez navodnika :



Hahaha, oni bi se izvukli bez smaka svijeta, neće moći, mirisat će ražnjići i ćevapi, a valjda će bit i luka i senfa.
Smak svijeta će doći jer Newton tvrdi tako.

I jedan strip u duhu rasprave
Scythe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2011., 11:52   #19
Quote:
lampion kaže: Pogledaj post
a to je valjda sad u modi...izmišljat kojekave smakove svijeta..prvo su išli sa Nostradamusom pa kad su se izjalovile skoro sve rečenice iz njegovih psalama, prešli su na druge...sad onaj lakrdijaš spominje i Isaaca Newtona...
Isaaca cijenim kao vrsnog znanstvenika rame uz rame Einsteinu ali da je on tvrdio tako nešto...
a osim toga njegovo ime se navodi kao jedno u nizu iz "Sionskog reda" tako da mi to još više smrdi.
Ja sam dakle lakrdijaš ? Hvala na komplimentu ! I Isus je bio lakrdijaš, jel tako ? Glavno da si ti ozbiljan mislilac koji zna da Newton nije napisao to što je napisao, a ako je i napisao time je automatski oblatio svoje ime kao i svaki kršćanin koji vjeruje u ono što je prorečeno u knjizi proroka Danijela, u Apokalipsi, ali i u riječima samoga Isusa, a svi mi koji vjerujemo u Božju riječ, u koju je vjerovao i Newton smo lakrdijaši ponajviše zato što uopće sudjelujemo u raspravama s tako mudrim ljudima kao što si ti i tebi slični.

A da ne govorim kakve ste vi karikature od sugovornika kad uvijek, ali uvijek ne samo da nemate pojma o temi o kojoj se raspravlja, nego onda umjesto da jednostavno suspregnete svoj libido (ili ga ispucate tamo gdje je mjesto za to) i ne pišete svoje velikoumne škrabotine u temi o kojoj nemate nikakvog pojma, uvijek, ali uvijek skrenete s te iste teme i zakačite se za nešto što je primjerenije vašem sveopćem neznanju pa kao u ovom primjeru umjesto da se usmjerite u astronomske aspekte "smaka svijeta" pod navodnicima, vama je milije upuštati se u raspravu o nečemu o čemu i sam Newton prizna da točan datum niko ne zna osim samoga Boga, a on je prema Otkrivenju i knjizi proroka Danijela samo pokušao odrediti datum prije kojeg se taj najavljeni Armagedonski sukob koji će biti uvod u drugi Kristov dolazak ne bi trebao dogoditi. Da znaš engleski onda bi iz citata koji sam naveo već uspio razumjeti ovo što sam ti morao ipak prevesti na tvoj materinji jezik. Samo, bojim se da tipovima poput tebe ne pomaže puno čak ni kad im se stvari prevedu na jezik koji vas je naučila vaša cijenjena mamica, buci, buci !
Treba samo puno papati čokolina i sve će s vremenom sjesti na svoje mjesto, bez brige !
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 09.06.2011., 12:02   #20
Smak svijeta neće doći jer ti tako tvrdiš !
obama_binladen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:07.