Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2012., 02:17   #1361
https://www.forum.hr/showthread.php?t=160770&page=17

lokacije za fotkanje, jer je važno biti drugačiji... bolnica, zološki, dječji parkić, ribnjak,onda klasika gradska kavana.
Splenda is offline  
Old 16.03.2012., 02:58   #1362
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
haljina za nakon ponoći....

haljina ŽMK.



Kako bolje pokazati selu da si udajom postala ŽMK, nego original krojem haljine same ŽMK!
** Tara ** is offline  
Old 16.03.2012., 19:25   #1363
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
u glavnom, vratimo se mi na wc i bidet. Meni jos najgore kada najdem u kupaonicu gdje osim da nema bidea,nema niti onog kvalitetnog papira na miris kamilice nego onaj jeftiniji papir sto se raspada u dupetu...... stvarno, to onda postane onako ocajno,ti komadici jeftinog papira u dupetu su katastrofa. S time se mozemo boriti samo imajuci bidet u kupaonici.

Ja na pocetku,kada sam tek dosao u italiju, nikako nisam shvacao korist bidea jer u hrvatskoj ga nisam ni imao u mom stanu. I to mi se cak gadilo jer sam mislio da talijani s wc-a,s jos govnetom koji kaplje iz guice, se bace na bidet pa peru se... i meni staviti ruke u svijeze govno je bilo stvarno uzasno samo pomisliti.
Ali sam onda shvatio kako se mora koristiti bidet. Ti prvo se obrises s toalet papirom, a onda uz to jos se operes na bideu.


Toliko detaljan opis brisanja guzice od strane muškarca...

Jedna stvar mi nije jasna - pa zar on ima bodljikavu žicu na šupku pa mu se sav papir zaplete u to i zato ostane tamo
** Tara ** is offline  
Old 16.03.2012., 20:32   #1364
Morat cu pocet stalkat Vj3encanja.

ovo je pregenijalno s cim se one zamaraju
Bogomoljka is offline  
Old 16.03.2012., 20:44   #1365
Ne znam staviti post pa kopiram. Sa teme Vjenčanica iz snova - NOVA TEMA!


"Ma naš kaj...ja mislim da ja neću probavat prije šivanja. Tak da,možda ni ne moraš. Sve si mislim da prije žene kad su šivale haljinu,sigurno nisu išle isprobavat. Super ideja za naramenicu."


Ah te žene prije.
black_sheep is offline  
Old 16.03.2012., 20:47   #1366
Quote:
black_sheep kaže: Pogledaj post
Ne znam staviti post pa kopiram. Sa teme Vjenčanica iz snova - NOVA TEMA!
Klikneš na Quote pa kopiraš cijeli post. Onda dođeš ovdje pejstat
Chansomps is offline  
Old 16.03.2012., 21:28   #1367
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1492

ne znam šta bi izdvojila
ukratko-njihov savršen porod,savršena i sretna (kako zna jebemu) beba,savršeno rodilište sa savršenim sestrama,savršenim doktorima.čak ih je i sam bog dr.podobnik posjetija 2 puta.i sve to iz muške perspektive

kvragu,ne znam jel mi ovo samo treši il mi je i skeri
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 16.03.2012., 21:29   #1368
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1492

ne znam šta bi izdvojila
ukratko-oni su rodili savršenu bebu u savršenom rodilištu sa savršenim sestrama,savršenim doktorima.čak ih je i sam bog dr.podobnik posjetija 2 puta.i sve to iz muške perspektive

kvragu,ne znam jel mi ovo samo treši il mi je i skeri
Ja ne kužim možda je čovjek samo stvarno jako oduševljen klinikom?
Sadie G. is offline  
Old 16.03.2012., 21:31   #1369
Quote:
aneri46 kaže: Pogledaj post
Ma nisi draga, kakav prerano!
Ja planiram već skoro 3 godine a od prije 1g i 10mj već sve bilo kapareno i rezervirano, godinu dana prije kupljeno odijelo, 10mj prije kupljena vjenčanica....tak da nekad kad misliš da imaš puuuuno vremena za sve, ne okreneš se a već 3 i pol mjeseca do vjenčanja kao meni a nisam još poklončiće napravila, nit našla drugu haljinu, ni nakit, ni vjenčanicu prepravila al kao imam još vremena!
3godine
što ima planirati 3godine



Miseducata-scary za moj ukus...kakav opis...i još se registrirao samo da to podijeli sa forumom..ponosni tata, najbolja supruga na svijetu bla bla..malo too much..
sophiella is offline  
Old 16.03.2012., 21:34   #1370
Quote:
sadie_g kaže: Pogledaj post
Ja ne kužim možda je čovjek samo stvarno jako oduševljen klinikom?
a dobro,možda je problem u meni.meni je cili taj opis porođaja u množini treš.a s napomenom da je ing strojarstva i kompliciran mi postaje i skeri
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 16.03.2012., 21:38   #1371
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
a dobro,možda je problem u meni.meni je cili taj opis porođaja u množini treš.s napomenom da je ing strojarstva i kompliciran mi postaje i skeri
A pusti čovjeka da se veseli ja poznam ljude koji se tako ponašaju i govore inače pa mi valjda nije čudno
Sadie G. is offline  
Old 17.03.2012., 13:56   #1372
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1492

ne znam šta bi izdvojila
ukratko-njihov savršen porod,savršena i sretna (kako zna jebemu) beba,savršeno rodilište sa savršenim sestrama,savršenim doktorima.čak ih je i sam bog dr.podobnik posjetija 2 puta.i sve to iz muške perspektive

kvragu,ne znam jel mi ovo samo treši il mi je i skeri
Taj savršeni doktor bog Podobnik i njegove sestre mojoj su poznanici pri carskom rezu unutra ostavili gazu, sve se zagnojilo i bolilo je, dobila je sepsu, skoro umrla. Još ju je na kraju, kada se došla požaliti, izvrijeđao na pasja kola.

Zadnje uređivanje Carla Marx : 17.03.2012. at 14:03.
Carla Marx is offline  
Old 17.03.2012., 15:20   #1373
Nastavak s Higijene žena na ŽK-u.

Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
pa cak ako imas trvdu stolicu,opet ti dupe ostane malo prljavoto tebi sa toalet papriom izgleda cisto,ali zapravo nije! I onda ja volim da si zena ispira picku...ipak je picka malo druckija od penisa,muskarac bas i ne treba poslje svakog mokrenja si ispirati penis,ali zena bolje da se ispira.Inace nista od jezika u picku.
Quote:
Dumber kaže: Pogledaj post
Istina, budući da žena piša na istu rupu na koju se jebe, za razliku od muškaraca kojima je to različito, na jedno pišaju, a drugo stavljaju ženi u usta da im puši.
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
ne znam je li me ti to zezas ili ne. Buduci da moj kurac, hvala Bogu, funkcionira, ja sve ispisam,nije da mi ostane pisanosti u kurcu. Shvacas? a zene uvijek koriste one ...ne znam kako se zovu na hrvatskom.... uloske za picku? eto, mislim koriste one stvari jer se nikad bas ne ispisaju do kraja.
Quote:
Klipan kaže: Pogledaj post
pa valdja jer imate mikro-mokrenja u toku dana! A ja kad pisam pisam i onda se ispisam!
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 17.03.2012., 16:05   #1374
Ja ću se ubiti

'ulošci za pičku'
__________________
- Pješčani sat: Daj si operi ta moderatorska usta sapunom. Kakvo je to ponašanje?
- makyca: Radije sama, nego ženica.
- QuercusRobur: Žirko niti kao beba nije baš kakao u pelenu, nego odmah na WC.
Simpsolina is offline  
Old 17.03.2012., 16:08   #1375
Koji klipan? Dobro mu stoji nick!
__________________
Vocal trance, uplifting & progressive trance - muzika koja jedino danas nešto znači i zvuči.
Nella5 is offline  
Old 17.03.2012., 16:09   #1376
"mikro mokrenja u toku dana"
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Old 17.03.2012., 16:56   #1377
Jaooo...
JKD01 is offline  
Old 17.03.2012., 17:00   #1378
Quote:
** Tara ** kaže: Pogledaj post



Kako bolje pokazati selu da si udajom postala ŽMK, nego original krojem haljine same ŽMK!
jednog dana možda budu na prodaju original haljine ŽMK, u svrhu dobrotvorne akcije, slično je bilo već sa haljinama naših diva ....sretnica je ona koja kupi tu haljinu.
Splenda is offline  
Old 17.03.2012., 18:19   #1379
Quote:
miseducata kaže: Pogledaj post
https://www.forum.hr/showpost.php?p=3...postcount=1492

ne znam šta bi izdvojila
ukratko-njihov savršen porod,savršena i sretna (kako zna jebemu) beba,savršeno rodilište sa savršenim sestrama,savršenim doktorima.čak ih je i sam bog dr.podobnik posjetija 2 puta.i sve to iz muške perspektive

kvragu,ne znam jel mi ovo samo treši il mi je i skeri
Mene strah ljudi koji o sebi govore u 3. licu jednine kao spomenuti "ponosni tata"
Iako me ne bi čudilo, nakon ovog teksta o ženi koja je skoro umrla od sepse, da ga je napisao Podobnik osobno.

edit:

"najbolja supruga na svijetu je dobila trudove..."



khm, khm

Da mi je čuti verziju događaja od strane najbrižnijih sestara na svijetu
"(ispričavam se svim sestrama koje sam ponekad i pretjerano dozivao zvoncem iz naše sobe)."
hurts is offline  
Old 17.03.2012., 18:24   #1380
Quote:
Roberta1976 kaže: Pogledaj post
Cure,hvala vam na podrsci...dala sam si zadatke do nedjelje,sutra odradjujem posao i zavrsavam sve repove,subotu sincicu slavimo rodjendan,radim dakle kolace torte..nedjelja popodne letimo za zagreb,navecer u kino,da za boravim sve...
Jedno pitanjce,vama iskusnima-isle ste tamo nasminkane ili ne ??? Danas mi dr rekao da moze kao neka mala sminkica,sad ne znam da li to skidam prije operacije??? Inace bez pudera ne idem ni kruh kupiti pa zato pitam...
naravno,tema o silikonima.
ona pita jel može našminkana na operaciju.na operaciju pod općom anestezijom.i želi se našminkat,a neće znat za sebe cili dan.vjerojatno će i rigat.

zapravo,koji vrag se uopće čudim?

@hurts,meni je isto taj dio sa zvoncem super
__________________
And now I know how Joan of Arc felt..
miseducata is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.