Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2015., 13:52   #1
Napušteni psić traži smještaj...

Ovaj psić, kojeg sam nazvala Rollo, luta nasuprot Konzuma u Sisku već nekoliko dana. Iskopa si rupu i spava u rupi ispod drveta. Malog je rasta, umiljat i drag. Prati ljude, pogotovo starije muškarce pa pretpostavljam da ga je neki stariji muškarac napustio. Kada vidi tako nekog odmah se zaletava pred njim i prati ga dok ga ne pomirši da to nije gazda. Pretračava cestu pa je zbog toga ugrožen. Sutra su najavili kišu stoga njemu HITNO treba smještaj, makar privremen. Hranimo ga ali to je jedino što možemo pružiti. Voli se maziti, miran je, veseli se djeci, druge pse i mačke. Jedino poštare ganja Uredan je, ima buhe ali se čini zdrav. Do petka sam svako jutro s njim i čuvam ga od ceste jer radim ko prometnik tamo, ali popodne je prepušten sam sebi.










Za bilo kakve informacije obratite mi se ovdje ili na:
[email protected] ili na broj 098/976-9682
GoofyAdri is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 16:36   #2
Javila mi se sada jedna žena iz Minhena koja kaže da je to Bobi koji je živio u blizini Novske, ali da mu je vlasnik nedavno umro. Njeni poznanici koji su iz Preloscice su obecali da će se o njemu brinuti ali izgleda da nisu. Kaže da je razočarana i da 15.10 dolazi u Hrvatsku te da će ga uzeti pa nas moli ako bi ga tko do tada pričuvao.
GoofyAdri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 10:19   #3
Pas je zbrinut. A vidim forumasi su voljni pomoci : S
GoofyAdri is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 14:52   #4
Baš mi je drago!!!!
__________________
Dali vjerujete ljudima koji ne vole životinje?

PROTIV
mala khala is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2015., 16:20   #5
tu svi imamo puno životinja, pa nismo u mogućnosti pomoći. zašto mu ti nisi pomogla smještajem? imaš ih puno? tu su ti uglavnom ljudi s više od 5 životinja. ja ih npr momentalno imam14. i većina nas je zakvih. a ostatak čuva svoj komoditet, što ti je vjerojatno poznato. drago mi je za malenog jer se vidi da je dobrica, presladak je u vrlo udomiv.
lily0 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:17.