Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2015., 12:20   #1
Malena mačja mrvica izbačena na hranilište traži hitno smještaj

ovu malu mačkicu je netko izbacio na jedno hranilište u zagrebu, pretpostavljam noćas.. mačić je potpuno pitom (sigurno kućni), hoda za ljudima i plače, da se dirati i nostii, prede ko blesav. ne snalazi se vani, hranilište je uz veliki parkinig i mali ide pod aute... ne boji se ničega i time je u velikoj opasnosti

molim za privremeni ili stalni smještaj... srce mi se kida što sam ga ostavila tamo..ali prepunila sam kapacitete i jednostavno više ne mogu uzimat ni na privremeno



uz njega je 10-ak mačaka tamo...jedva im kupujem hranu... ovo su još dva mačića..nešto starija, tigrić oko 5mj, tigrasto bijeli 6-7mj..i za njih sam prije tražila smještaj, neuspješno nažalost





molim vas ako itko može pomoć neka se javi
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2015., 12:38   #2
jučer malenog nisam našla...inače viđena je mlađa ženska osoba to jutro kad ga je istovarila na parking žao mi je što ju ja nisam vidjela... inače na tom području u rasponu 10min hoda sam našla 5 hranilišta....horor
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2015., 19:15   #3
malenoga više nema, ali su 3 nove bebice (vjerovatno tamo okoćene) promolile glavice van neizmjerno sam tužna... nisam ih niti slikala... ako bi itko na bilo koji način mogao pomoć ovim macama, barem s malo hrane, molim da mi se javi
__________________
There is something about the outside of a horse that is good for the inside of a man.
lanaxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.