Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.05.2015., 14:43   #61
Na godišnjem nam je (osim kaj smo išli doktoru) bilo super. Bili smo u stanu gdje ne možemo van pa nam je teta složila mrežicu na prozor da budemo u toku s golubovima (koje smo sad prvi put u životu vidjeli!) i svim događanjima u kvartu Puno smo se igrali lovice, hrvanja, jeli i spavali, evo par fotki:

Ovo smo mi na trajektu. Kuleri, ne drečimo, ne dramimo, ne obavljamo ništa u transportere cijelim putem (oko 3-3,5h sve zajedno):


Ovo vam je jedan šušur mačaka


Yoga workout:


Sastanak i rasprava:


Na našim temama na Udomljavanju ćete moći pogledati nove fotke svakog od nas
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 16:19   #62
Pozdrav narode, evo vam nas sa novostima! Jeste spremni? Kastrirani smo! O da, teta nam jedan dan nije htjela dati večeru, zabrinulo nas je to malo, ali reko ajde, veliki smo pa nećemo kukati. Onda nas je odvezla kod veterinara i kad smo se probudili više nismo imali zvončiće! Sreća pa nije Božić, pa nam sad ne trebaju, ali kaj ćemo mi za Božić bez zvončića, hmm?! To je bilo u utorak, sad smo već u punom pogonu, opet dobivamo normalno jesti (hallelluja ), skačemo, igramo se i sve!
Druga važna novost je da više nismo na otoku! Odselili smo na kontinent pa sad primamo pozive za udomljenje na širem (i za udomljavanje plodnijem) teritoriju: Čakovec i okolica, Varaždin i okolica, i sve tamo do Zagreba i okolice!:klap:
Tako nam sad piše i na našim oglasima na Njuškalu, red je da ljudi znaju gdje smo

Sad će vas teta malo upiliti sa administracijom, a onda čekirajte naše nove fotke! I da, baš ćemo se pohvaliti kako smo putovali u vlaku 6 sati ko gospoda kakva jesmo, bez mjaukanja, piš-pišanja ili nedajbože kakanja, pfuuj!
Onda smo se prebacilil u auto u kojem smo se vozili bez transportera, jer smo mi takvi, kul i svjetski i to. Vidjet ćete na fotkama! Ajde teta ti i tvoja administracija..

Evo, sad kad su kastracije konačno riješene, stavit ću pregled uplata kako bi bilo pregledno i kako bi svaki donator znao za što je otišla njegova donacija. Kako ne znam jel netko želi ostati anoniman, stavit ću inicijale nicka tako da se možete naći i po iznosu znati.
Sve uplaćeno je išlo za 2 cijepljenja (Huljo i Lino), Čedino liječenje i krvnu sliku i 3 ampule. Hrana i transporter su na meni, računi su bili stavljeni toliko da ne ispadne da se novci troše za nešto drugo dok čekamo kastracije.
Dobili smo povoljnije kastracije preko udruge PŽ, tako da je jedna došla 100kn.




Ovim kastracijama potrošene su sve dosad uplaćene donacije za koje vam puno hvala! Račun od kastracija je ispod, a od ostalog su računi već ranije stavljeni. Hvala još jednom!

firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 16:22   #63
A sad fotke!

Čedo u autu






firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2015., 21:26   #64
Boze, boze, kakve predivne macke. Mislim, to kazem na svakoj temi skoro ali tako je puno lijepih maca na forumu! Procitala sam cijelu temu o ovim ljepotanima i pravi vas je uzitak citati.
Umrla sam na ovaj dio sa zvoncicima

Miceki se tako super slazu da bi ih bila steta razdvajati. A i vi imate savrsenu kemiju s njima kako se cini No dobro, ne zelim praviti antireklamu biti teme. Puno srece svima, i slobodno nabacite jos slikica da im se jos divimo.
-Animal- is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2015., 18:50   #65
Zaista posebne i toliko prekrasne mačke - da mogu uzela bi ih sve u kompletu.
LinaLena is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2015., 14:43   #66
Momci zahvaljuju na komplimentima
Kako imamo brdo foto materijala, a stavljanje svega na forum dugo traje+ spušta teme koje su hitne, odlučili smo napraviti facebook page na kojem ćete moći pratiti njihove dogodovštine!
Zezancija, friške fotke i izvještaji svakodnevnih događanja iz života ovog trojca

Link:
https://www.facebook.com/Purrrrthatshowyousayit1
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:10   #67
Pozdrav od ekipe!
Da vam se javimo di smo, kako smo!
Mi smo super, puno spavamo, sunčamo se, igramo, penjemo, trčimo, klopamo
Poziva nikakvih bilo nije.. Rastemo i čekamo.
Lino je i dalje dežurni bucmasti mazni medonja, Huljo pametnjaković, a Čedo žmigljavi filozof Čedo je poprilično narastao, sad je skoro ko Huljo. Lino i dalje vodi po masivnosti, hihi

Htjeli smo vas podsjetiti na link gdje ima svakakvih stvarčica koje mijenjamo za nofčiće kojima bi si svako od nas kupil ampulu za gđe buhe
I Čedo će opet morati na čišćenje analki, jer opet ide guzom po podu. Ne znamo koliko za to uzimaju nofčića. Ko da nije dovoljno da će mi dirati guzu na čudan način
Ako vam se nešto iz albuma svidi, javite se teti u inbox!
Link na album: http://public.fotki.com/firta/


firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2015., 23:23   #68




Mašemo i javimo se brzo!


Čedo je narastao o pravog momčića

Huljo je uvijek Huljo

Medvjedić Lino
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2015., 14:52   #69
Prelijepi su
Lily04 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2015., 17:38   #70
Pozdrav svima!
Čedo je jučer bio kod veterinara zbog analki i jer ga opet ponekad primi kašalj. Analke su ovaj put bile prazne, a kao druge razloge zašto nekad sanjka guzu vet je rekao gliste (tako da je dobio tabletu za čišćenje), ali i da može biti od hrane pa da mu probam promijeniti hranu da vidim hoće li prestati.
Slušao mu je pluća i nakon što sam mu rekla na šta liči njegov kašalj, koju terapiju je do sad dobivao i sve, rekao je da bi mogla biti astma, tako da je dobio Medrol tablete (1/2 tablete dnevno).

Ima li netko iskustva i savjete vezano uz mačju astmu?







Dečki su inače dobro, poziva nikakvih
Podsjećamo na našu fb stranicu: https://www.facebook.com/Purrrrthatshowyousayit1
I album sa stvarima od čije prodaje ide za veta, ampule, hranu, pijesak (računi na što je potrošeno bit će objavljeni ovdje na temi, samo ništa još nismo uspjeli prodati ) : http://public.fotki.com/firta/
firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2015., 12:20   #71
Jesen je tu! Otočka mačad skupljena u kojekakvim stanjima na Korčuli već mjesecima uživaju na kontinentu, no fali im jedna stvar - pravi pravcati najbolji ZAUVIJEK DOM!

Pa, da ponovimo gradivo:
HULJO (bijeli, ime skraćeno od PaHuljo) nađen sa slomljenom nogom, ranama od ugriza buha kojih je bio pun, šugarcima itd. Izliječen, oporavljen (nogu 100% koristi i najnormalnije mu stoji, nema traga da je ikad bila slomljena), kastriran, cijepljen, očišćen od nametnika.
KARAKTER: jako znatiželjan, smiren, svojeglav, naučen na druge mačke i pse.

LINO (crno bijeli debeljko) plakao negdje oko stana cijelu olujnu noć, ujutro me dočekao pred ulazom sa sljepljenim očima i gnojnim zaštopanim nosom. Izliječen, kastriran, cijepljen, očišćen od parazita.
KARAKTER: flegmatična bucmasta lijena maza koja se voli puno maziti, spavati i klopati, odlično se slaže sa svim životinjama - mačkama, psima, kunićem.

ČEDO (sivo-krem baletan) je bio divlje žgoljavo mače koje je preživljavalo na Korčuli, danas je velika maza, 'podnožno smetalo' koje vozi osmice oko nogu kad hodate. Mršavac elegantnih dugih nogu, nekakve posebne paperjaste dlake posebnih bojai šara. Kastriran i očišćen od parazita.
KARAKTER: Velika maza koja se voli nositi, maziti, spavati po vama. Najmlađi od njih, najzaigraniji - obožava loviti trakice, loptice. Slaže se s mačkama i flegmatičnim psima.

Udomljavaju se u stan ili kuću uz izlaske van. Nalaze se u Čakovcu, al udomljvaju na potezu Čakovec-Varaždin-Zagreb uz potpisivanje ugovora.

Više fotki na njihovom fb profilu: https://www.facebook.com/Purrrrthatshowyousayit1







firta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2015., 16:58   #72
Da malo potakne ljude kako bi njemu i dečkima pomogli naći zauvijek dom, Huljo se odlučio za predbožićno darivanje.
Sve je na njihovom fb pageu Purrrr- that's how you say it
https://web.facebook.com/Purrrrthatshowyousayit1

treba samo share-ati njihove fotke i tako im pomoći naći zauvijek dekicu
Osoba koja je tokom tjedna share-ala najviše fotki, biti će objavljena iduću nedjelju u 21h.

firta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:09.