Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2010., 12:56   #1
Pantene

Devojke, da li koristite njihove sampone/balzame i maske? Mene konkrentno interesuje maska, i to ona u kutijici, hranljiva a postoji jos neka za na bzi ulja cinimi se. Sad mene buni da li su to mozda one stare maske koje su nekada bile u tubama? Ako je to ta ista ne bi je opet uzimala jer nije nista posebno
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2010., 18:17   #2
Smile

Quote:
marizza kaže: Pogledaj post
Devojke, da li koristite njihove sampone/balzame i maske? Mene konkrentno interesuje maska, i to ona u kutijici, hranljiva a postoji jos neka za na bzi ulja cinimi se. Sad mene buni da li su to mozda one stare maske koje su nekada bile u tubama? Ako je to ta ista ne bi je opet uzimala jer nije nista posebno
Ja koristim Panten već jako dugo,liniju za intenzivnu regeneraciju kose i jako sam zadovoljna,koristila sam i masku,ali je negdje nestala,pa sam kupila Dickson masku za kosu i to je bila ljubav na prvo pranje,ako možeš izdvoji za tu masku 80 kn,ja je imam od Božića i potrošila sam je tek pola,a perem kosu 3 puta tjedno i uvjek je obilno nanesem,nadam se da sam ti malo pomogla
aaatina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2010., 08:32   #3
Aaatina, hvala ti a dikson masku sam imala i ja i koristila sam sigurno godinu dana, odlicna je
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2010., 21:17   #4
Ček' jel to ova maska (mislim na Pantene) koja se sad prodaje u nekoj teglici (nešto za tanku i finu kosu bla bla) , bijela teglica sa zelenim poklopcem?
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 09:18   #5
Quote:
KANARinka27 kaže: Pogledaj post
Ček' jel to ova maska (mislim na Pantene) koja se sad prodaje u nekoj teglici (nešto za tanku i finu kosu bla bla) , bijela teglica sa zelenim poklopcem?
Da da na tu sam mislila, jel si probala? Da li radi posao uopste?
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 14:24   #6
Probala jesam, ali nije mi bio baš neki efekt. Puno mi je bolja spomenuta Diksonova maska.
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.04.2010., 18:37   #7
Quote:
KANARinka27 kaže: Pogledaj post
Probala jesam, ali nije mi bio baš neki efekt. Puno mi je bolja spomenuta Diksonova maska.
Ok, pretpostavljala sam da nije nesto, tako da je necu uzimati. Hvala ti
marizza is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2010., 23:11   #8
Nisam znala gdje da spuknem jedno pitanje, a s obzirom da se ipak radi o Pantene proizvodima, činilo se kao donekle pravo mjesto
Dakle, kupila sam paket:šampon, regenerator, serum Nature fusion (za tanku i slabu/oštećenu kosu, "ono novo što je došlo" (da se zdravoseljački izrazim )) No, što mene zanima je li uredu to sve koristiti "istovremeno" nije li to malo too much za kosu...što ako se predozira?

Usput, navodno su Pantene proizvodi prema nekom istraživanju dobili ne tako laskavu titulu najštetnijih, opasnih za zdravlje , pa se spominje neko ispadanje kose, i ine žmrflj bljuć informacije...ima li koja žrtva Pantena tu?
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:31   #9
bas sam htjela pitat kakav je taj sampon sa cvijetom kasije ako se ne varam.......a neznam ,dal je stetno ..znam da je jednom bilo u oprah kao hvaljeni hiihih njihovi samponi itd...
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 11:38   #10
Ne znam, ja sam isto cula iz vise izvora da su im samponi grozni i stetni i blabla. A meni je recimo njihov za obojanu kosu bio jedan od boljih DMovskih, vise mjeseci sam ga koristila pa mi je dopi*io.
__________________
Look in my face, step in my soul.
Rin0a is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 18:43   #11
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
bas sam htjela pitat kakav je taj sampon sa cvijetom kasije ako se ne varam.......a neznam ,dal je stetno ..znam da je jednom bilo u oprah kao hvaljeni hiihih njihovi samponi itd...
Nije los sampon, ali ne znam kako je to za tanku kosu kad mi je od njega kosa jos zagladenija i svilenkastija, sto mojoj kosi bas i nije primarna potreba, bolje bi bilo da daje vise volumena...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 20:51   #12
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Nije los sampon, ali ne znam kako je to za tanku kosu kad mi je od njega kosa jos zagladenija i svilenkastija, sto mojoj kosi bas i nije primarna potreba, bolje bi bilo da daje vise volumena...
da bas gledam na stranici ovoj http://www.pantene.com/en-US/hair-ca...e-shampoo.aspx i pise za ostecenu kosu ,vjerojatno se tako misli istanjena ..neznam ,steta da nema nest bas za nas takve ..
__________________
***pinterest***
ajetam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2010., 20:54   #13
Quote:
ajetam kaže: Pogledaj post
da bas gledam na stranici ovoj http://www.pantene.com/en-US/hair-ca...e-shampoo.aspx i pise za ostecenu kosu ,vjerojatno se tako misli istanjena ..neznam ,steta da nema nest bas za nas takve ..
Ja sebi opet kupila Keune za volumen, taj je odličan za tanju kosu, neću više eksperimentirati
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 19:29   #14
Evo, ja danas oprala...sva kosa na mjestu štoviše: mekana, svilena, krasna Naravno, samo je prvo pranje, ali mislim da ću potrošiti do kraja bočice...
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.08.2010., 22:00   #15
Ja sam davno koristila Pantene i bila sam zadovoljna. Jedino mi smeta što je toliko jak da mi skine lak sa noktiju

Inače, mislim da ću se vratit njihovim proizvodima, ali više sam zbunjena jer neznam koji uzet. Imaju toliko izbora da nemam pojma koji bi uzela...Too much

Inače imam tanku kosu, voljela bi nešto što daje sjaj i volumen, ali ovi novi šamponi su za svaku tu stvar posebno. I šta sad?
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2010., 13:30   #16
Kupila sam prije koji dan Pantene 7 results spectrum shine i nije loš. Uzela sam samo šampon. Nakon pranja mi je kosa čista, ali malo suha, pa kad sam drugi put prala stavila sam na kosu onaj regenerator od Gliss Kura za sjaj kose koji se ispire i onda mi je kosa bila puno mekša. Uglavnom, u kombinaciji mi je ok.
blue kitty is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 15:11   #17
Nego...mene zanimaju oni proizvodi Restorative od Pantenea.
Jel to netko probao? Kakvi su vam?
__________________
Iglasto čeljade...
KANARinka27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2010., 18:01   #18
jeli netko probao ovu masku:
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 11:04   #19
Quote:
plavusaxxxxxx kaže: Pogledaj post
jeli netko probao ovu masku:
Nisam masku, ali jesam serum To mi se čini ista stvar...samo eto finiji naziv od seruma
Meni je odlična stvar! Kosa puno bolje izgleda
__________________
Take life with a grain of salt, a slice of lime and a shot of tequila.
Anubisova Robinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 13:48   #20
budem si ju onda kupila
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=vQqUKhZeRbc
plavusaxxxxxx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:57.