Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Hrana i zdravlje

Hrana i zdravlje Posebni režimi prehrane

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.01.2015., 10:56   #201
Imam pitanje. znači danas sam počela s povrćem i sve super. Ali me zanima koliko količinski smijem toga pojest? I u kojim razmacima moraju biti obroci?
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 10:46   #202
Pozdrav ekipa,

evo ja nakon dugog vremena straha stajanja na vagu (svjesna sam da sam previse jelaaaa) sam skupila hrabrosti i danas stala. Uzass. Uvijek sam imala oko 58 kg, no vaga sada kaze 65,2 kg ((((((
Uglavnom sam se psihicki pripremila i od danas krecem s ovom dijetom. Cilj mi je 60 kg., a nakon sto postignem to krecem s Insanityem za zadnjih par kilica. Nadam se do kraja mjeseca tom rezultatu.

Svakako javljajte rezultate, jer Vaši uspjesi su dobra motivacija svima koji krecu s dijetom.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 19:28   #203
Ja sam danas pri kraju sa 3. danom. Tj.sta sam pojela, pojela sam. Danas palenta bila na meniju s par kapi maslinovog ulja. I trenutno stanje na vagi 60.5kg. Pocela sam u subotu sa 62 kg. S time da se uvijek vazem ujutro na prazan zeludac.
Svida mi se ova dijeta jer uopce nisam gladna. I prednost mi je sta volim jesti apsolutno sve tako da mi niti jedan dan nije problematican sto se tice vrste hrane
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 14:39   #204
Super rezultat Mala Vidra 88

Meni je jasno da se gubi i voda i mišići, ali pomak na vagi je, barem za mene, uvijek motivirajući čimbenik da nastavim istim tempom.

Eto i ja se volim vagati. Nakon prvog dana 64,5 kg. Isto se važem ujutro.

Danas meseko na meniju. Za sada dobro ide.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 22:08   #205
Quote:
Mala Vidra 88 kaže: Pogledaj post
Imam pitanje. znači danas sam počela s povrćem i sve super. Ali me zanima koliko količinski smijem toga pojest? I u kojim razmacima moraju biti obroci?
Ja jedem cijeli dan, ali pazim da se ne prejedam, onako normalo koliko mi je potrebno da nisam gladna.
*NoName* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 22:10   #206
meni je danas kraj 5. dana, drugi tjedan. Ukupno mi je ošlo 5kg, do 10% mi treba još -3kg. Nadam se da će otići u preostalih 9 dana.
*NoName* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 22:13   #207
samo nemojte odustati, nakon nekoliko dana postane izdržljivo, meni sada nije teško odoliti dugoj hrani i nisam gladna, ali mi je meni već polako dosadan, nisam baš da mi se da izmišljat i kuhat pa skroz jedem isto..
*NoName* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 07:42   #208
Ja se mislim držat do kraja. Jedini problem mi je za sada sto sam ostala na istoj kilazi od prošlog pisanja. To pripisujem opstipaciji koju imam već 5 dana!!! Ne znam jel to od dijete ili i inače. Jucer sam pocuclala 200 g magnezija ali nista. I sad cuclam jednu tableticu natašte pa ćemo vidjet.
Menija se pridržavam i nije mi teško jer sam kreativac u kuhinji. Danas sam 5.dan prvog tjedna i još nisam došla u napast jesti nešto što nije dio dijete.
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 07:04   #209
Prijavljujem se s 59.7 kg
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 09:44   #210
Odlican rezultat Pomalo ljubomorna sto vidis broj 5 na vagi, ne mogu docekati da ga ponovo vidim

Evo da i ja prijavim, danas pocetak 4 dana prvog tjedna i vaga kaze 63,3 kg ( skoro punih 2 kg u 3 dana).

Juce sam jedino malo poklekla ujutro i popila čašicu malomasnog jogurta (jutro je bilo i slabo sam se osjecala, a vozila djecu u vrtic i jos na neki sastanak, a nisam stigla skuhati rizu, pa da sprijecim vrtoglavicu ili nest jos gore, dok ne dodjem kuci sam uzela jogurtic.

No kile idu dolje.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 12:45   #211
Kažu da se može jogurt u napadaju gladi bilo kada popit. Bitno da nije punomasni.
I ja sam jedva dočekala tu peticu
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 23:34   #212
pozdrav! evo i ja vam se pridružujem od sutra. krećem već po stoti puta na razno razne dijete i uvijek odustanem jer nema rezultata, al ovaj put sam odlučila ići do kraja. nadam se da ću uspjeti krećem sa 65 kg i nadam se doći do 60. držite fige
ladyfive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 12:44   #213
Quote:
ladyfive kaže: Pogledaj post
pozdrav! evo i ja vam se pridružujem od sutra. krećem već po stoti puta na razno razne dijete i uvijek odustanem jer nema rezultata, al ovaj put sam odlučila ići do kraja. nadam se da ću uspjeti krećem sa 65 kg i nadam se doći do 60. držite fige
Dobro došla se družiti s nama.

Startas kao i ja sa 65 kg. I meni je cilj za pocetak 60 kg.

Eto na pocetku 5 dana, kaze vaga 62,8 kg.

Pozdrav svima
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 13:30   #214
Ichiruki bravo, nadam se da cu i ja biti tako uspjesna ja sam danas krenula s vocnim danom jer sam cijeli dan na faksu pa mi je to najlakse nositi sa sobom, za sad sam sita i dobro se osjecam idemo hrabro dalje!
ladyfive is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 13:45   #215
Jej, ima nas više ja trenutno 59.5 polako ali sigurno jučer sa pojela komad komadić pizze jer smo imali team building pa su me pitali sta se pravim fina.
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2015., 19:32   #216
Pozdrav novima i cestitam na rezultatima!!! Ja sam evo prvi dan treceg tjedna..za sada -5,5kg. U prvom tjednu -4,5kg, a u drugom -1kg. Sada bi u trecem tjednu trebala jos -2,5kg daa bi ostvarila -10%
*NoName* is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 19:40   #217
NoName, ovo je pravi poticaj za nastavak. Moje kilice nastavljaju padati isto. 59 trenutno. S time da sam još u prehranu ubacila kokosovo ulje. Svako jutro malu žličicu u čaj. Super je za probavu
__________________
Laku noć, njene pospane oči...
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:01   #218
Gdje kupis to ulje i koliko kosta?
charlizeos is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2015., 21:31   #219
Ovo sam kupila u Rosmannu, ali mislim da ima i u Mülleru ili bio trgovinama. Teglica od 250 ml 18 kn. To ustvari izgleda ko mast ako je na hladnom. U ulje se pretvara na 25 stupnjeva. Može se na njemu i pržiti do 180 stupnjeva. Bitno da je hladno prešano. Ja s njim mažem i usne jer je odlično i za njegu.
__________________
Laku noć, njene pospane oči...

Zadnje uređivanje Mala Vidra 88 : 17.01.2015. at 22:56.
Mala Vidra 88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 09:31   #220
Cure nadam se da niste odustale od dijete?!

Ja sam u nedjelju malo krsila ( dvije pive popila i komad pite sa sirom pojela, eh da i 2 naranče) - bas se mrzim zbog toga, no nema veze, idemo dalje ko da nista nije bilo. Vaga je zbog toga stagnirala u ponejeljak i kaze i dalje 62,2 kg. Danas se nisam stigla vagat, pa sutra javim rezultat. Mada mislim da u ovom tjednu budu kile isle nesto sporije.

Btw, smije li se piti Coca Cola Zero?! ja je pijem jer mi pomogne utaziti volju za slatkim. A kako ima 0 kalorija, mislim da ne bi trebala utjecat na rezultat.

KAko Vama ide?
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.