Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2011., 23:00   #1
Exclamation Naš mili vorum i treš na njemu

The linak.

Društvo, imate link na staru temu i u prvom postu ono čega se trebate držati.
Ali ok, da ponovimo:
Dakle,
Nema vrijeđanja, nema oftopičarenja i beskrajnog četa. Da, dobro ste čuli.
Ili će biti to ili će biti topik bez komentara.. dobro razmislite želite li baš takav topik.

Ukoliko pretjerate u bilo kojem smislu ovog gore navedenog, bit će oštrog kartoniranja, a bogami i banovine. Bez prethodnog upozorenja.
Pa možemo ovaj topik ostaviti na životu ili ga možemo ugasiti jednom za svagda, ovisi o vama i samo o vama.

Enjoy.

__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 09.09.2011., 23:33   #2
fajnli.
baš sam pisala na kutku da je trešu potrebna reanimacija. di ćeš bolje od trešvoruma!

p. s. nemoj me kazniti zbog off-a, samo izražavam oduševljenje.
asdfgh is offline  
Old 09.09.2011., 23:36   #3
OK, znači prvo rakija i tako to,a onda očekujem doprinos.
__________________
"Nemoj jebat mamice." :)
Simple Fille is offline  
Old 09.09.2011., 23:45   #4
prvo rakija i meza.





nego, evo malo sa kokošinjca. odgovor na post od nikolajeve.

Quote:
Nikolajeva kaže: Pogledaj post
Da desilo...dogodilo!

U ljeti, tamo negdje dvijetisuće i neke, izležavam se s prijateljicom na predivnoj šljunčanoj plaži kadli njoj sine da odemo na jednu hladnu limunadu.
Kad smo se nakon pola ure vratile, shvatile smo da joj je iz krasne male platnene borše nestao krasan mali etui za naočale. Ona je bila izvan sebe, doduše, kasnije mi je priznala da je etui bio star i ofucan i već ga se dugo htjela riješiti pa je čak bila i malo zadovoljna.
Ja sam se tada sjetila dečkovog ofucanog etuia i kako ga već sto godina nagovaram da kupi novi pa sam ga sutradan slučajno uzela na plažu i u jednom trenutku predložila da odemo na jednu hladnu limunadu. Kad smo se vratile htjela sam iskočiti iz kože. Netko mi je ukrao krasan mali dečkov etui za naočale a mojoj prijateljici krasne male zimske čizme koje joj mama nije dala da baci i kupi nove a koje je ona, slučajno, ponijela na plažu.

Navečer smo ljutito ispričale cijeloj ulici kako se na plažama bezbožno krade...

Sutradan sam na plaži raširila šugaman i odložila kraj njega veliku vreću u koju sam stavila neke iznošene haljinice, stare emajlirane padele i nonino dotrajalo zubalo i predložila prijateljici da odemo na jednu hladnu limunadu. Ona je taman odlagala na šljunak dva bunta pohabanih lancuna i jednu staru kuhinjsku komodu. Kad smo se vratile nismo mogle doći k sebi. Ne samo da su nam sve te krasne stvari ukrali nego smo ugledale rasplakanu susjedu Marijetu kojoj su ukrali sinovljev playstation i sve igrice (zbog kojih je, uzgred rečeno, mali okinuo razred) a koje je ona slučajno ponijela na plažu.

U četvrtak je naš prijatelj Renato kraj svog šugamana dokotrljao veliku ruzinavu bačvu punu šute a njegov barba Boren raskantanog tristaća koji mu zadnjih dvadesetak godina čami u kantunu dvorišta. Prijateljicu i mene su pozvali na jednu hladnu limunadu..

Neobično smo se svi iznenadili sljedećeg vikenda. Jedna kamionska dizalica je oprezno spuštala na plažu krasan mali stančić od pedesetak kvadrata uzet na kredit u švicarcima. Komunalni redar je zatražio razgovarati s vlasnicima ali mu je rečeno da su se oni upravo otišli osvježiti jednom hladnom limunadom..
Quote:
LuxyLady kaže: Pogledaj post
Stvarno? Zimske čizme i sinov playstation da se slučajno ponesu na plažu? Nije mi jasno, prosvjetljenje molim, kako nešto takvo slučajno završi na plaži?
What the hell, mogli su odmah ponijeti sve što imaju doma.
asdfgh is offline  
Old 10.09.2011., 14:49   #5
^^
Ajme ulova!!
__________________
_________________________________________________žene se dijele na udovice i na one koje rade na tome
my_cloud is offline  
Old 10.09.2011., 18:23   #6
tema: Mali problem oko ponasalju pred curama




Quote:
HyperX kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam mali problemcek, tako cu ga nazvati. Naime, imam 16 godina i imam problem oko cura. Nije da sam neki wannabe biber ili neki mršavko, obratno, normalan, "mišičav" ( nezelim se hvalit niti se uveličavat pa sam to stavio ), no problem je u tome što sam prije bio ženskaroš, odnosno uvijek sam sa curama bio, imao cure a sad u zadnje vrijeme 8-1 razred se to polako gasi ( to da nemam curu ) te sam poceo igre igrat te se bavit treningom ( bavim se "Treningom" vec 6 godina - necu imenovat :P ), a cure bas nisam puno šljivio. Došli su "mladenacki" dani te se pocelo vanka izlazit, piti, zezancija zesca, ali kod mene ta "ženska" strana je zakazala, kada treba prici curi, pricat, flertat, plesat = 0 BODOVA!. Jednostavno nije kao prije ( godina, dve ), nije mi isto pricat prek FB-a i u lice, na FBu, curu nisam imao godinu dana vec, imam malo problema sa skolom ( teška je, nisam pao ni nista al trening + skola + igre = jedva ista slobodnog vremena tijekom dana ). Sada sam se vec odrekao igara, posvetio se curama malo, eto vrijeme me udarilo u glavu a i zelja za curom
Anyway, jos problem jedan imam, izlasci, para se ima uvijek , ali kada treba plesat, jednostavno nisam tu nešto dobar, odnosno vec sam se pomirio sam sam sobom da nisam "slobodan" odnosno opušten i nekada me sram mojih akcija ( dosta sam bio "osramocen" u razredu, 8. razred npr, kada ti se svi smiju etc pa se polako "Povlacis" u sebe ), ocito radi takvih sramocenja je doslo do toga da se ne "razbacujem" i nisam opušten.

Trebao bi mi neki savjet malo oko cura, da se bacim opet "in" te oko plesanja... Znam da ne postoje nikakvi tutoriali ( ROFL ) i znam da mi ništa nece pomoc ako netko kaze " opusti se " jer to je kao da je rekao bebi od 2 godine : reci mama, a nemoze...

Molio bi nekakvu pomoc, mislim da mi ništa ne fali, osim u glavi


lik prije bio ženskaroš, a 16 mu godina

i ne znam zašto beba koja ima 2 godine ne bi mogla reći mama
__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Old 10.09.2011., 19:53   #7
Quote:
Red Blooded kaže: Pogledaj post
Inače, moj bratić je u krajem osnovne škole imao vezu sa djevojkom koja je već bila na fakultetu... Međutim, njegovi roditelji su znali za tu vezu i nisu imali ništa protiv jer su upoznali curu. Ako već moraš biti s tim dečkom, nemoj onda to skrivati, pogotovo ne od njegovih, jer je to recept za katastrofu.
Razlika u godinama
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Old 10.09.2011., 20:37   #8
Isse kakvi osnovnoškolci

Za revival teme
__________________
Old school.
Faca5 is offline  
Old 10.09.2011., 23:50   #9
Tema zaključana brzinom munje pa ne mrem normalno kvotat... (Link na temu dok još postoji)

Quote:
Black Milk kaže:
sve se to desilo u isto vrijeme, on se presto javljat i ja cula da smrdi.
jako sam zbunjena i sokirana.
zasto se presto javljat?
jel moguce da on stvarno smrdi?
Lijepo nas pita da joj odgovorite dal' lik smrdi, s kojim inače dijeli kancelariju... ona nije niš' osjetila.
I opet nije uspjela preko foruma saznati dal' lik smrdi il' ne.

P.s. Ebeš momka bez "mirisa".
Dinah is offline  
Old 10.09.2011., 23:52   #10
Trajala je tema 2,5 sata, al nitko da dijagnosticira
Ionako je to loše trolanje više nego treš. Da je treš, zvučalo bi istinitije.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Old 10.09.2011., 23:53   #11
možda je diskretni smrdljivac - podvrsta koja smrdi samo na manjoj udaljenosti.




asdfgh is offline  
Old 10.09.2011., 23:56   #12
Quote:
Scorpione kaže: Pogledaj post
odmah na početku da kažem da nisam pušač. nego, čuo sam od više njih da ako povremeno popušimo jednu cigaretu da je to zdravo. iskreno da kažem, ja popušim cigaretu svake prijestupne godine i uopće me ne privlače da počnem pušiti...

pa, da li mi možete reći u čemu su one zdrave? da li one utječu na moje zdravlje ako popušim, recimo, jednu mjesečno ili jednu u dva mjeseca?
meni je ovo treš.

tema na zdravlju.
asdfgh is offline  
Old 11.09.2011., 03:41   #13
Quote:
Večer, ubacujem se i ja. Brineta, radim i studiram, 27 godina, iskrena, direktna, nesklona avanturama i raznoraznim igricama, oko 165 cm, kažu slatka.
jel samo meni treš kad ljudi (najčešće na us-u na oglasima) napišu ovo boldano? ima ih dosta...tko im to stalno govori da su slatki?
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Old 11.09.2011., 09:48   #14
Quote:
Mrvica Šećer kaže: Pogledaj post

žao mi je što će ovakav post biti moj prvi post ovdje..

Zaručnik mi je kupio zaručnički prsten u jednoj zlatarni i bio je presladak i moj i odmah sam se zaljubila u njega. Klasični zaručnički: tanko bijelo zlato sa dijamantom.. Dijamant je bio predivan, gotovo pa bezbojan i jako sjajan.
Ja sam u taj prsten buljila DANONOĆNO..zapravo nisam mogla razmisljat o nicem drugom. Nakon 6 dana tek smo odlučili otići opet u zlataru jer mi je prsten bio prevelik za prstenjak( do tad sam ga nosila na srednjem prstu što je bilo vrlo zgodno za pokazivanje).
Sinoć sam otišla sama tamo da pokupim prsten i čim ga je izvadio iz vrećice prvo sam pogledala dijamant..nije mi se činio onakav kakav je bio..no, mislim si, možda tu svjetlo nije dobro, možda sam si umislila, možda sam preuzbuđena da ga opet stavim i sl. pa sam ga lijepo probala dal paše i odnijela..no či sam sjela u auto vidjela sam da to nije to.. gotovo pa sam sto posto sigurna da TO nije moj dijamant. totalno je žučkast i nema približno sjaja..užasno sam ljuta i tužna. danas ga dragi nosi na procjenu pa ćemo vidjet što će reć jer ne pada mi na pamet da na svoju ruku procjenjujem i pravim se pametna pred ljudima koji se time bave. nakon procjene usporedit cemo to s onim st pise u njihovom "certifikatu" i tek cemo ih onda posjetiti..a onda..joj..ONDA..
ma bit cu cool...

Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
Nisam pred zarukama, ali mislim da je najbolje da pitanje postavim ovdje: Dakle, zna li netko koliko košta najjeftinija replika kraljevskog zaručničkog prstena u zagrebačkim zlatarnama? Mislim na ovaj Kate Middleton, naravno.

JPK is offline  
Old 11.09.2011., 16:44   #15
Moj doprinos, pdf Televizija;Neprikazano-tema Spoiler chat, fajt "Turaka" i "Amerikanaca".


Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post
Dok ne nađemo neko bolje riješenje, zasad sam stavio žuti trokutić ispred topica turskih serija...
Quote:
red lad kaže: Pogledaj post
bla bla bla bla...
Gospodine administratore, ne tako davno, jedan je propali umjetnik, obilježio ljude koji mu se nisu sviđali žutom zvijezdom, i svi znamo što se nakon toga događalo!
Ne zaboravite, Vi ste samo skretničar, koji je tu da bi, nama, forumašima olakšao stvari i pomogao da se lakše snađemo u moru pravila! Sve ostalo spada u patologiju, tzv. Mesijanski sindrom, a to nije moja struka, niti moj problem!
Vlasnici ovog foruma imaju pravo ukinuti rasprave vezane za turske serije, ali nitko nas nema pravo izdvajati i obilježavati nikakvim žutim, zelenim, crvenim ili šarenim znakovima. I to zbog čega!? Zbog toga što neki forumaši nisu u stanju pronaći imena svojih omiljenih serija! Ma, baš mi ih je žao! I po tome je vidljivo koliko su im posvećeni i koliko su truda spremni uložiti u njih!
Lijepo Vas molim, ne igrajte se Boga, i iskreno želim vjerovati da ovaj gaf niste namjerno učinili.
Ne vidim razloga za bilo kakva izdvajanja bilo koga, ali, ako tako želite, dok ne pronađete neko sretnije rješenje, molit ću se za Vas! I do tada, kao što jedna naša forumašica kaže- meni ovaj žuti znak simbolizira: Pametne ženske na forumu.
Quote:
cincamarinca2 kaže: Pogledaj post
imam dosta godina i nova sam na forumu, učim. vjerovala sam da ja ovo mjesto za sve ljude, neovisno o stupnju školske spreme, boje kože, godini rođenja i da ne nabrajam dalje, ali sam se na žalost prevarila, jako mi je žao zbog toga.cijeli život me netko označava za nešto ili protiv nečega- još gore što je to subjektivna selekcija-nadala sam se da je mladost pametnija, slobodnija, tolerantnija, da miče granice, da osvaja svijet.
Quote:
Tzipora1001 kaže: Pogledaj post
Vec kad je ovo chat tema ja moram reci da me jako iznenadila vaša netrpeljivost prema turskim serijama. Ne znam samo po čemu mislite da je ovaj podforum rezerviran samo za vas.

Pa stoga ja apeliram za poseban podforum za vas.

To što smo mi došli poslije vas na forum ne znači da ste vi i vaše teme važniji od nas i naših tema. I zato tough luck društvo. Valjda niste toliko nesposobni da nađete svoje teme među našima pogotovo što vam turske liče na hijeroglife.

Moji preci su već jednom prije nosili žutu traku preko ruke, ja se nisam nadala niti u snu da ću i ja dobiti svoju u današnje doba. Jay&AmberFan hvala ti na tome. I nadam se da ti je glavobolja prošla.
Quote:
red lad kaže: Pogledaj post
Jadan ti je forum koji ima takve administratore! Na ove dijelove postova koje ste naveli i ne trebate odgovarati, nego razmišljati o njima prije nego krenete u bilo kakvu trijažu! Radite sa živim ljudima, koji imaju svoju prošlost, traume, kolektivno sjećanje i prije svega, svoj ponos. Dok god ne budete svjesni koliko ovaj problem vuče konotacija, ovaj forum će ostati učmala balkanska jednoumna mahala, u kojoj je vrijeđanje i zakon jačega sasvim normalna stvar, a nesenzibilnosti i dvostruka mjerila uobičajena praksa. Ne želim dalje ovdje raspravljati o ovoj temi, jer je to, nažalost, uzaludno!
Quote:
Markonoc kaže: Pogledaj post
Ma, za turske serije, vi ste bezobrazni, što fali turskim serijama, pravite li razliku - vi ste sami rekli da nećete dozvoljavati kritiziranje ni po kakvoj podjeli...

ovo je sramota... kako je već rečeno - jedan propali umjetnik, kojemu je očito jako dosadno...

sramota je da se takva diskriminacija nalazi uvijek i svugdje - vaš SMAJLIČI su krajne bezobzirni i bezobrazni... zašto recimo niste označili američke serije - pa da vam bude lakše "pregledavati" kad već nemate pametnije posla - ovo je bezobrazluk i samo nestajanje s ovog foruma je logično rješenje...

sramota - ali TKO DRUGOME JAMU KOPA SAM U NJU UPADNE

propali i besposleni umjetnik
Quote:
Jay&AmberFan kaže: Pogledaj post

Super su mi ovi članovi koji upadaju u rasprave bez da prethodno pročitaju o čemu se radi.

Dušo draga, očito vidiš da podforum ima 10-ak stranica. Pobroji topice turskih i bugarskih serija, te latino serija. Jesi? Jesi došao do 10 prstiju? Super. Sad kreni brojat topice američkih serija. Prošlo 10 prstiju? Hm.
Quote:
Markonoc kaže: Pogledaj post
TI mi se molim TE ne obračaj s "dušo" - moj problem nije to što američkis serija ima manje - ali - kao netko stvarno voli neku seriju - naći će ju... Protiv turskih serija prigovarate bez razloga... Usporedba s Hitlerom je premala... Vi, kao moderatori - ste BEZOBRAZNI i nemate pravo onako vrijeđati ljude koji imaju drugačiji uskus od vas... sad mi je samo drago da smo se m i fino maknuli iz ovog drskog foruma koji je pre bogat reklama i sada uživamo s ljudimka boljim od vas i nadam se da više nikad nitko neće kročiti na vaš FORUM... i samo mi je žao što vas nemam gdje prijaviti ... iako se lako da priajviti diskirminacija nekoj nadležnoj instituciji...

A - Štrikalica - kako bi te natukao.. joj.
Yup, smajlić s trokutom = Davidova zvijezda = genocid turskih sapunica?



Ovo je samo izdvojeni dijelić, IMHO, najzanimljiviji.
__________________
It's only a walk of shame if you're capable of feeling shame.
Dumber is offline  
Old 11.09.2011., 19:57   #16
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post
evo mog muškog ormara

ako vas bilo koji dio zanima što je to (imam dosta 'weird' stvari u ormaru, znam ), slobodno pitajte

a sada, da čujem/čitam reakcije
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post
wow, hvala ti puno a na čemu mi cure, vezano za ormar, mogu biti zavidne?
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post
da, moj ormar je relativno uredan, ali je pun čudnih stvari
Quote:
Belinda Carlisle Fan kaže: Pogledaj post
Školjka, molim te reci mi, što je ovo što sam na slici označio crvenom i plavom bojom?

baš me zanima, izgleda zanimljivo posebno ovo što sam plavo označio, bijelo s crnim točkama
Ne bih se zalijetala, al mislim da dečko ima nekakav fetiš na ormare i njihov sadržaj
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Old 11.09.2011., 20:07   #17
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
Ne bih se zalijetala, al mislim da dečko ima nekakav fetiš na ormare i njihov sadržaj
nadam se da se za*ebavas
pa tema jeste "nasi ormari"
Christina is offline  
Old 11.09.2011., 20:13   #18
Quote:
Christina kaže: Pogledaj post
nadam se da se za*ebavas
pa tema jeste "nasi ormari"
ne za*ebavam se.
Kužim da su tema vaši ormari, ali osobno mi je malo treš označavanje bojama i ispitivanje za pojedine stvari i forsiranje da ga netko pita koje su to čudne stvari u njegovom ormaru.
Ako ne spada na temu, brišite.
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Old 11.09.2011., 20:17   #19
lik i krasno crta.

tema
(cijenim i to što ste stavili u naslov trokutičasti uskličnik i sad strepim da i ovdje ne dođu "turci" )
deedeedee is offline  
Old 11.09.2011., 20:37   #20
Quote:
deedeedee kaže: Pogledaj post
lik i krasno crta.

tema
(cijenim i to što ste stavili u naslov trokutičasti uskličnik i sad strepim da i ovdje ne dođu "turci" )
A znači dečko je fešn dizajner pa posvuda vidi inspiraciju!
Ali to još uvijek ne razjašnjava čudne stvari u ormaru...
Samo čekam pm, već mi se znalo događati da me se kontaktira u vezi mog stavljanja njihovog treša na treš

A ovi turci su mi fantastični, hvala vam na tome, keep us updated
Pošto smo žigosani žutim trokutom, trebaju nam i turska imena...
Dibs on Šeherezada!
__________________
I`m a reasonable woman, get off my case.
LadyWriterOnTV is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:18.