Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Plava šapa (Udomljavanje)

Plava šapa (Udomljavanje) Udomljavanje kućnih ljubimaca

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2015., 01:05   #1
nađena maca -KOzala (Rijeka) - UGINULA

Molim vas pronašla sam uvu macu na KOzali prije sat vremena, maca je pitoma i bez problema je ušla u transporter. Maca je u lošem stanju.
Sutra je vodim kod veterinara, ja je ne mogu uzeti jer imam već poveći broj mačaka i živim u stanu. Također se mogu javiti potencijalni udomitelji.Hvala. mob 098 184 9802, 228- 275.

Toliko sam već love potrošila na životinje, sama financiram sterilizacije vanjskih mačaka i bezbroj puta sam donirala novce kada sam mogla, na ovim i na drugim stranicama.

Molim Vas da mi svi pomognete, i da oni koji su s područja Rijeke, ako ništa drugo share-ju moj post na FB
https://www.facebook.com/bubicama.bu...45?pnref=story







__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Old 08.09.2015., 08:12   #2
Draga Bubicama, ovo je strašno. Molim Te da se hitno javiš Pravoj šapi. Pokušala sam naći na njihovim stranicama, ali ne mogu sad pronaći. Oni su imali jednu bijelu mačku koja je imala tumor na nosu (od sunca) i koju su vodili na operacije uklanjanja zahvaćenog tkiva i lokalnu aplikaciju injekcija citostatika u nos. Meni nos ove mačke izgleda identično njihovoj mački. U svakom slučaju, ako i nije to njihova mačka, ovu bi mačku hitno trebalo odvesti nekom dobrom i stručnom veterinaru na pregled i obradu.
birdy13 is offline  
Old 08.09.2015., 08:13   #3
Ajme jadna!!! Jbmu ljude i sve - ovo nije normalno! Eto, tako to izgleda kad bijela mačka boravi na suncu!

Nadam se da ima nade.
LinaLena is offline  
Old 08.09.2015., 09:51   #4
Pozdrav svima, bila sam kod veterinara i maca je uspavana. Tek sam zapravo ujutro vidjela u kakvom je lošem stanju maca.

Hvala svima koji su pomogli lajkanjem i savjetima. Ovaj post se može zatvoriti, a ja se nadam da kada bude vrijeme ću se sa svima njima naći iza duge.
__________________
Začin mora teći
BUBICAMA is offline  
Old 08.09.2015., 10:14   #5
R.I.P. malena bezimena.
LinaLena is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:29.