Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2010., 14:04   #41
ljudi koji su kupili Caragem aparat
a slabo ga koriste, bi li ga možda bili voljni prodati?
Pitaj ih, molim te.
Fala.
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2010., 13:49   #42
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
U Varaždinu se zatvara Ceragem centar
šteta
bio sam tamo 40 puta (preventive radi sam išao)
bilo mi je super
ali izgleda da prodaja aparata nije baš išla
a trebalo je ipak plaćat prostor, ljude, režije...

ne znam zašto su govorili da se nikad nigdje u svojetu niti jedan Ceragem centar nije zatvorio
Imas pm antik..
U Splitu je centar navodno jos aktivan...
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 15:04   #43
ja sam zbog diplomskog prestao ic, al nedavno sam ponovo krenio i super se osjecam, za vlastito zdravlje treba moci izdvojiti sat vremena dnevno
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 20:36   #44
Pošto se u Varaždinu zatvorio Ceragem centar...
srećom danas sam sreo u gradu gospođu koja je tamo radila..
kupila je 4 aparata i ima ih doma.
i može se kod nje doma doći na tretman
ona veli da bu naplaćivala 15 kuna po tretmanu -simbolička cijena
a veli da ju se može kontaktirati na 0912887705
i da je u Harambašićevoj 11
ne znam kako se zove gospođa ali planiram opet ići
jer sviđa mi se ta masaža Creragem aparatom.
evo jedna dobra vijest iz varaždina glede Ceragema
antik is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2010., 12:35   #45
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
Pošto se u Varaždinu zatvorio Ceragem centar...
srećom danas sam sreo u gradu gospođu koja je tamo radila..
kupila je 4 aparata i ima ih doma.
i može se kod nje doma doći na tretman
ona veli da bu naplaćivala 15 kuna po tretmanu -simbolička cijena
a veli da ju se može kontaktirati na 0912887705
i da je u Harambašićevoj 11
ne znam kako se zove gospođa ali planiram opet ići
jer sviđa mi se ta masaža Creragem aparatom.
evo jedna dobra vijest iz varaždina glede Ceragema
ajde, super, bas mi je drago!
__________________
la enfanta
majamcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2010., 18:36   #46
Ovako piše na stranici ceragema: Sunčeve svjetlosti poznat kao biogene zrake (valne duljine od 6 do 14 mikrometara), one poboljšavaju funkciju i ubrzavaju rast žive stanice, biljne, životinjske i ljudske. Kako tjelesna temperatura raste djelovanjem infracrvenih zraka, aktiviraju se molekule vode i povećava se razina kisika, čime se eliminiraju masti i toksini te ubrzava protok krvi.

U prijevodu, to što se aktiviraju molekule vode i povećava se razina kisika znači da se i stvaraju slobodni radikali. Pogledajte si sami što oni rade, a valjda ste već i čuli. Među ostalim, djeluju kancerogeno i ubrzavaju starenje. Čak i piše da to zračenje potiče rast stanica... Ono što želim ovim reći jest da osobe koje imaju maligne ili benigne tvorbe trebaju dobro istražiti kako ovo djeluje i ne samo vjerovati da je sve to u redu na osnovu izjava ljudi koji su zdravi pa im nije naškodilo.
čokomanijakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2010., 16:45   #47
Eto,ja tu aparaturu koristim vec 2 meseci po 2-3 puta dnevno,i mogu reci da sam prezadavovoljan. U vezi gornjeg posta cu morati da se savetujem sa nekim strucnijim,posto se u takve stvari bas i nerazumem.Sasvim je moguce da i tu ima istine,ali jedino me onda cudi kako bi pored gore navedenog uopste dobili bili kakve sertifikate http://www.ceragem.com/certifications.asp za prodaju?
Mr.Wrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 22:43   #48
Quote:
antik kaže: Pogledaj post
ljudi koji su kupili Caragem aparat
a slabo ga koriste, bi li ga možda bili voljni prodati?
Pitaj ih, molim te.
Fala.
Moja baka bi prodala. Pa ako si još zainteresiran mi se javi u privatnoj poruci.
__________________
Život je crtež bez gumice za brisanje.
Morganica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2010., 16:50   #49
jel zna ko oce sta bit od ovog ceragema u osijeku, posto se zatvorio, pricali su nesto da bi trebao bit u ruzinoj ulici
castor8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2010., 20:54   #50
Smile

Mozda je kasno, ali zelim da vam kazem da je Ceragem centar otvoren i u Sarajevu u julu mjesecu Nedavno sam saznala i idem vec tri puta. Osjecam se super i bolovi u ledima su se smanjili
Nihica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2010., 13:45   #51
Quote:
čokomanijakica kaže: Pogledaj post
U prijevodu, to što se aktiviraju molekule vode i povećava se razina kisika znači da se i stvaraju slobodni radikali. Pogledajte si sami što oni rade, a valjda ste već i čuli. Među ostalim, djeluju kancerogeno i ubrzavaju starenje. Čak i piše da to zračenje potiče rast stanica... Ono što želim ovim reći jest da osobe koje imaju maligne ili benigne tvorbe trebaju dobro istražiti kako ovo djeluje i ne samo vjerovati da je sve to u redu na osnovu izjava ljudi koji su zdravi pa im nije naškodilo.
..Gospodine oprosti mu.............., nezna sta pise, on je sa drugog planeta. Kad ovak nekaj procitam uvjek se sjetim Cicera i njegovih citata.[LIST=1]
Onaj ko nezna a zna da nezna pomogni mu
  1. Onaj ko nezna a nezna da nezna, cuvaj ga se
  2. itd.
BigLima is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2010., 21:32   #52
evo ja sam prije mjesec dana krenuo u novootvoreni centar u Zagrebu. Početkom ljeta sam si zeznuo donji dio leđa i ništa mi nije smanjivalo bol. Sad nakon mjesec dana osjećam veća poboljšanja, a što je najbolje tretiraju me besplatno i mogu doći bilo kada.
Centar je sad na Trešnjevci, Ozaljska 7 ali ulaz iz Dobojske. Preporučam svima.

Što se štetnosti tiče, pitao sam doktoricu i ona mi je rekla da nema problema i da mogu slobodno bez ikakvog straha ići tamo.
Ako vas još nešto detaljnije interesira, evo broj telefona sa njihovog letka: 098/684850
pozdrav
jupiter8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 22:57   #53
Dali su žadovi potrošni materijal?

Moji roditelji namjeravaju kupiti CERAGEM. Dali su žadovi potrošni materijal (dali se mjenjaju na određeno vreme)????

Pozdrav svima
Lacocaraca is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2014., 19:36   #54
Ja sam te žadove mijenjao samo kad mi je ploča pala na pod pa su crkli... ali inace se nisu pokvarili sami od sebe
V3dran is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:39.