Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2009., 19:46   #1
Poklon za trudnicu

Najbolja prijateljica mi je u 17.om tjednu trudnoće, prva bebica, termin u rujnu. Za mjesec dana joj je rođendan i tražim neki savršen poklon za nju koji "ima veze" s trudnoćom jer je sva u tom filmu i samo o tome priča Što biste vi najradije dobile na poklon? Izuzmite odjeću jer se vratila iz Amerike i opskrbila se za dvije naredne trudnoće Knjige, raznorazni tretmani, kozmetika... i sve ostalo - predložite!

P.S. Ne bi ništa ni za bebu, ona kaže da je rano, a i nakupovat ću se toga kad se rodi
__________________
Well, THIS is all you have.

Zadnje uređivanje Marina2501 : 11.04.2009. at 20:00.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:16   #2
knjige ima ?
bas sam ti njih htjela preporuciti...
a ne znam sto drugo...oprema za bebu? mozda baby watcher ?

stvarno tesko
__________________
GEMINI
mateeaa=) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:13   #3
Quote:
mateeaa=) kaže: Pogledaj post
knjige ima ?
bas sam ti njih htjela preporuciti...
ja bih rado preporuke za knjige. ali za mene
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:16   #4
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
ja bih rado preporuke za knjige. ali za mene
prelistaj par zadnjih stranica ovog topica https://www.forum.hr/showthread.php?t=79749
ako si na takve knjige mislila
Papirka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:17   #5
Quote:
Papirka kaže: Pogledaj post
prelistaj par zadnjih stranica ovog topica https://www.forum.hr/showthread.php?t=79749
ako si na takve knjige mislila

paaaa, nisam baš za krimiće sada hahahaha.

hvala
cvexter is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2011., 17:33   #6
Quote:
cvexter kaže: Pogledaj post
paaaa, nisam baš za krimiće sada hahahaha.

hvala
ne? otkad sam trudna luda sam za krimićima trilerima i akcijama
moj mali bude pravi kickboxer, a tata mu je već sad ponosan
__________________
little passenger
bblack is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:17   #7
Cuclu za bebu, od srca. Sta hoces vise...
aseemic is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 20:23   #8
Quote:
Marina2501 kaže: Pogledaj post
Najbolja prijateljica mi je u 17.om tjednu trudnoće, prva bebica, termin u rujnu. Za mjesec dana joj je rođendan i tražim neki savršen poklon za nju koji "ima veze" s trudnoćom jer je sva u tom filmu i samo o tome priča Što biste vi najradije dobile na poklon? Izuzmite odjeću jer se vratila iz Amerike i opskrbila se za dvije naredne trudnoće Knjige, raznorazni tretmani, kozmetika... i sve ostalo - predložite!

P.S. Ne bi ništa ni za bebu, ona kaže da je rano, a i nakupovat ću se toga kad se rodi
Sama si sve rekla... knjiga nikad dosta... a knjiga o trudnoći nakon trudnoće i kasnije o odgoju ima dosta... s knjigom ne možeš falit samo provjeri da baš tu nema.. recimo tretman kod pedikera da joj sredi nožice kad više sama ne bude mogla do njih... kozmetika za masiranje trbuha.. neke kupke za opuštanje... svašta možeš... nema veze što već ima odjeće.. možda joj možet uzet neku ludu majicu sa natpisom...
Čokolada07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 21:10   #9
koliko ja znam, trudnici se nikada za poklon ne kupuje nište, ali baš ništa vezano za trudnoću.......to je nesreća, meni je jučer bio rođendan i izrazito sam zabranila ikakav poklon vezan uz trudnoću i diijete
"ami" is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 21:32   #10
ozbiljno?
Nisam čula za to... Jel to samo za rođendan ili joj se općenito ništa ne poklanja (vezano za trudnoću, bebu...)?
__________________
Well, THIS is all you have.
Marina2501 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 21:35   #11
Pa ne obaziru se svi na te babske price.
Ima zgodnih knjiga za kupiti po kojima lijepis slike od ultrazvuka, pa se upisuju mjere, pa skroz do prvog rodjendana.
Ne sjecam se gdje sam vidjela ali bas mi se cini kao zgodan poklon.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 21:53   #12
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Pa ne obaziru se svi na te babske price.
Ima zgodnih knjiga za kupiti po kojima lijepis slike od ultrazvuka, pa se upisuju mjere, pa skroz do prvog rodjendana.
Ne sjecam se gdje sam vidjela ali bas mi se cini kao zgodan poklon.
ja sam vidjela ih u kauflandu,a sigurno imaju ponuda i u knjižarama.i meni je to fora.lijepa uspomena na prvu godinu bebe a i na roditelje kako su tad izgledali(pogotovo mama)
dalia28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 22:27   #13
Quote:
"ami" kaže: Pogledaj post
koliko ja znam, trudnici se nikada za poklon ne kupuje nište, ali baš ništa vezano za trudnoću.......to je nesreća, meni je jučer bio rođendan i izrazito sam zabranila ikakav poklon vezan uz trudnoću i diijete
Istina, meni su dvije bebe umrle, isto pripremala stvari u ranoj trudnoći. Prošle god. mi umrla u 17.tj., zaboravila sam na tu kako da se izrazim, copriju, kupovala sam malo po malo i evo ti vraga.

Nikada nikome i niti jednoj trudnici nemojte nositi stvari za bebu dok ne rodi.

Ne mora biti, al ja iskusila to jako dobro.
I sve sam oprala i ispeglala, kakti samo sad kada mi je lakše. Poslje kad spremala, srce mi se lomilo.

Trudnici bolje pokloniti neku lijepu knjigu, puzzle il slikovnicu za bojati.
Nemojte se smijati, ja kod druge trudnoće, pofarbala cijelu slikovnicu životinjskog carstva (koliko uživala u tome) i još ju čuvam, i malome je pokazala šta radila kad ga čekala.
Lindy2008 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 22:15   #14
ma baby watcher je divan poklon....

knjige si i sama žena bira koje joj pašu.. od kojeg autora i sa kojim pristupom..

a baby watcher je jedan i poklon
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 22:42   #15
ma što fali baby watcher-u???
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 22:57   #16
što je baby watcher?Zvuči mi ko neki aparatić koji gleda bebicu

Stvarno ne vidim problem da se kupi nešto za bebu,nadam se da se nitko neće uvrijedit,ali pokloni nemaju veze s abortusom
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 23:22   #17
ja sam bila jako tuzna kad za svoj rodjendan nisam dobila nista vezano za trudnocu... tad sam bila negdje 25.tjedan. i nitko se nije sjetio tako nesto mi kupit tako da sam bila razocarana... a htjela sam- neku knjigu o trudnoci ili onu knjigu di upisujes kako ti prolazi trudnoca,ljepis slikice s ultrazvuka... a ovaj baby watcher sta ti je lara predlozila,ma idealno!! jedini bolji poklon od tog je da joj kupis ultrazvuk za doma!
__________________
12.5.2009. ~ stigao moj mali miš

slikice
lana1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 23:31   #18
Quote:
lana1313 kaže: Pogledaj post
a ovaj baby watcher sta ti je lara predlozila,ma idealno!! jedini bolji poklon od tog je da joj kupis ultrazvuk za doma!
legendo
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 23:18   #19
pink..to ti je apatarić kojim slušaš bebine otkucaje srca ...... ma idealan za trudnoću....

poklon kao zmaj

nije za bebu već za trudnoću i ne copra se niš
__________________
45°46´04"N,15°51´08"E [URL="❦ Odluka o tome da ćeš imati dijete iznimno je važna. To znači odlučiti da će tvoje srce zauvijek koračati izvan tvog tijela.[/URL]
larazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2009., 23:21   #20
slažem se da je baby watcher dobar poklon na taj način moći će čuti srčeko svoje bebice kad god poželi

meni je to baš super, ali nažalost ga nemam...

a nije loše ni da joj isplaniraš neki spa dan, naravno u skladu s trudničkim posebnim potrebama. imaš baš posebne tretmane u nekim salonima. aromaterapija, tretmani lica, manikura, pedikura... tako da bude lijepa i njergovana trudnica
__________________
All I ever wanted, all I ever needed is here in my arms...
marcipanka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:50.