Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2008., 18:51   #61
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
rodila sam se na noć vještica - gledala sam egzorcistu(film) u kojemu se govori da na taj dan ima najviše egzorcizama, jer su tada zli duhovi najjači
kakve sad veze ima instant američki običaj onog što je nekad negdje bilo samhain, sa ovim prostorima i vješticama uopće?

Quote:
memona kaže: Pogledaj post
na sve velike crkvene blagdane(božić, uskrs) završim na psihijatriji
zimski solsticij, zeko i jaja? crkva?

Khor is offline  
Old 26.04.2008., 19:18   #62
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.
Ak' sumnjaš na opsjednutost nečastivim odi na Sljeme ili obližnju planinu i provedi tako planinareći dosta sati dok se dobro ne oznojiš. I tako radi svaki vikend ili što češće. Kad dođeš do vrha, ako vidiš da stvar u tebi još kuha, počni trčati uokolo i vrišti iz sveg glasa. To se zove "Yóga Vŗştara" i s time ćeš se osloboditi lošeg duha u sebi (evo sad sam vam sve tajne otkrio). Po povratku kući i tokom drugih dana samo ponavljaj neku riječ ili misao koja te opušta i stvar će te proći.
PIPBoy 2000 is offline  
Old 26.04.2008., 19:35   #63
Quote:
memona kaže: Pogledaj post
imam napadaje bijesa,lomim, rušim, udaram, vrištim, plačem, valjam se po podu.
dok čekam autobus nogama udaram kante za smeće ,sve što stignem, ne mogu spavati ponoći, planiram ubojstva, samoubojstva,slušam sotonsku muziku, nemam trenutak mira itd itd. čini mi se da sve to radi netko drugi, a ne ja. netko drugi razmišlja umjesto mene. psihijatri kažu da sam bolesna, a mene zanima jeli moguče da sam opsjednuta zlim duhom.što vi mislite? ili bar, da je netko bacio neki urok na mene
Kako vidim odgovorima nisi bila potpuno odusevljena, ali kako i bi, kada se ateisticki crni talog foruma sruci na tebe i tvoje probleme i sve rijesi kao carobnim stapicen i jednom trenu zanesenosti satanisticke insubordinacije.
Satanovi adepti su i svoga "majstora" stavili u sjenu u inovaciji mizantropskih-ideja ili moralno-etickih i socijalno-interaktivnih odnosa.

Oni imaju rjesenja za sve probleme. Svi religiozni ljudi su podlegli kolektivnoj neurozi, svi neposlusni satanokrati su psihoticni, tako da su psihijatrije i psihoterapeutske ordinacije pune pacijenata i klijenata, kojima oni svojim najmodernijim psihofarmacima lijece "bolesnu" dusu. Oni koji nisu odvise zaglibili u satanovo carstvo oni pruzaju sve mogucnosti, kako bi im i to omogucili, protezirajuci laznu edukaciju u skolama i visokoskolskim ustanovama, tako da danas nitko nije izuzet iz satanokratskih manipulacija i podvala.

Vise puta sam gledao bijedne ljude, kojima se dijagnosticiraju najgravidnije psihicke-dijagnoze, kako bi ih se povuklo iz saobracaja i podvrglo sistematskom razaranju osobnosti. Niti jednoga takvoga bolesnika oni ne uspiju izlijeciti, nego cak i one, kod kojih postave krive dijagnoze uniste do temelja. Oni lijece simptome bolestiju za koje nemaju adekvatne i fundirane dijegnoze. Ponekada se u takvim pseudo-seansama, jer tako ja nazivam njihov nacin terapiranja bez psihofarmaka, uniste i najosnovniji fundamenti dusevnog zdravlja, njima povjererenih pacijenata i klijenata.

A ovaj forum pruza satanokratskim adeptima svu mogucnost da razviju svoje opasne doktrine i napadaju sve sto je Bog i Bozije i time pod plastem tolerancije i humanizma, dehumaniziraju drustvo i forum tjerajuci sa njega sve one koji su religiozni i imaju nesto poruciti o orijentaciji u zivotu. Oni vole kaos jer u njemu se oni osjecaju kao kod kuce, izvrcuci sve sprdnji i ismijavajuci svaki svjetonazor i moralno-eticku ustrojenost.

A sada i za tebe par rijeci. Osobnog sam misljenja da ti nisi opsjednuta. Ali si zato u velikoj opasnosti ako slijedis iz radoznalosti ili bilo kojega drugoga motiva satanistickim ritualima i satanistickom nacinu zivljenja, bez autoriteta, sa drogama u ekstatickoj glazbi i drugim ritualima. Ako slijedis pseudo-bunt kroz agresivnost, unistavanje svih vrsta vlastitog i drustvenog dobra i ako nisi u stanju reci "ne" svim opasnim trendovima, kako u skoli tako i na ulici, onda si bome opasno zdravstveno ugrozena.

Ako se pak nisi u stanju sama oduprijeti satanistickom uplivu iz vana i iz nutra, onda je uvijek pametno zatraziti pomoc strucnih i dobronamjernih osoba. Svi oni koji tvrde da nema ni Boga ni djavla, imaju u vidu unistiti svoju okolinu. Oni zastupaju kulturu smrti i relativizma, gdje je crv po vrijednosti jednak djetetu, a covjek simpansi ili nekom drugom sisavcu.

Bez Boga nema ni ljubavi glavnoga motora u univerzumu. Bez ljubavi nema slobode, a bez slobode nema morala. Ako covjek u zivotu nema nikakve nade i cilja, onda je sve besmisleno i uzaludno. Zivot je besmislen, a smrt jos besmislenija, i na koncu ostaje samo puki pesimizam i praznina, gdje se koncentriraju sve destruktivne moci u razaranju samoga sebe i svoje okolice.
Satan je uspio pobijediti jednu takvu dusu, koja onda ima veoma velike poteskoce raskinuti okove njegova zagrljaja mrznje, beznadja i besmisla.
Uvjerio je ljude da on ne postoji i to mu je najveci uspjeh u povijesti covjecansta. On je zavladao svijetom, preko svojih adepta relativizma i kulture smrti, koje siri preko svih mocnih i manje mocnih medija.
Sve najbolje ti zelim na putu ka slobodi, tj. na putu ka Bogu, jer je sve ostalo samo i iskljucivo ropstvo: novcu, ljepoti, zdravlju ili nekom drugom ispraznom poroku.
Budi mi srdacno pozdravljena!
Aganor1 is offline  
Old 26.04.2008., 20:27   #64
Quote:
PIPBoy 2000 kaže: Pogledaj post
Ak' sumnjaš na opsjednutost nečastivim odi na Sljeme ili obližnju planinu i provedi tako planinareći dosta sati dok se dobro ne oznojiš. I tako radi svaki vikend ili što češće. Kad dođeš do vrha, ako vidiš da stvar u tebi još kuha, počni trčati uokolo i vrišti iz sveg glasa. To se zove "Yóga Vŗştara" i s time ćeš se osloboditi lošeg duha u sebi (evo sad sam vam sve tajne otkrio). Po povratku kući i tokom drugih dana samo ponavljaj neku riječ ili misao koja te opušta i stvar će te proći.
Evala brate.
Još će i nabiti kondiciju.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 27.04.2008., 14:28   #65
Imam par desetaka i nešto više godina.
Sa vremena na vrijeme slušam Wagnerova djela.
Vrijeme znam ubijati čitajuči knjige koje se dotiču politologije pa čak i povijesti ili gledajuči TV. Znam se i čuti sa djecom, nekada.
Kada se potrudim otiči u dučan, uvijek sam neobično nervozan. Redovi na blagajni uvijek u meni izazivaju tjeskobu i agresivnost što nerijetko završava svađom sa zaposlenicima.
Nikada nemam mira. Kapital koji dobivam mi nikada nije dovoljan da bih udovoljio svim svojim željama. Znam se zapitati zašto je svijet tako okrutan.
Jesam li opsjednut?
__________________
Armo7.A.
Ma.Gog.7. is offline  
Old 27.04.2008., 15:13   #66
hice te pubertet + totalno si egocentricna, s bolesnom potrebom za privlacenjem paznje okoline... a ne znas kako bi se drugacije istakla u moru prosjecnosti nego da budes ekscesna i mracna... sve je to furka razmazenog djeteta kojem je najveca fobija prosjecnost i normala

1. pospremi sobu (okolina utjece na psihu i odraz je tvog unutarnjeg stanja...) kad pocnes mijenjati stvari izvana lakse ces disati
2. prestani slusati losu muziku jer bi to sranje koje ti slusas i normalnog covjeka bacilo pod tramvaj
3. nadji si hobi koji ne ukljucuje sjedenje u sobi cijeli dan i kukanje nad svojom sudbinom
4. prestani gledati egzorcista i omen i mastati kak bi bilo super da si demon i da pobijes cijelu familiju (i svi drugi su u pubertetu mrzili starce... nisi nista posebno)
5. skini si tu crnu odjecu jer djeluje depresivno na tvoju psihu i psihu svih oko tebe

ako mrzis crkvu i religiju mozes slobodno mrziti i sotonizam... i on od tebe stvara ovcu i nisi u nista boljem polozaju nego bilo koji drugi vjernik
a to sto su ti mise dosadne i glupe ne znaci da si opsjednuta nego samo iskrena.... 90% ljudi koji ide na misu misli isto tako ali nece priznati

i ne, nisam ateist....
satori is offline  
Old 27.04.2008., 15:23   #67
Quote:
satori kaže: Pogledaj post

i ne, nisam ateist....
ne nosim crno(trenutno nosim jamajčanske boje), ne mrzim crkvu...
memona is offline  
Old 27.04.2008., 15:38   #68
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
hice te pubertet + totalno si egocentricna, s bolesnom potrebom za privlacenjem paznje okoline... a ne znas kako bi se drugacije istakla u moru prosjecnosti nego da budes ekscesna i mracna... sve je to furka razmazenog djeteta kojem je najveca fobija prosjecnost i normala
što tu ima loše?

u svakom slučaju poradit ču na nekim tvojim savjetima
memona is offline  
Old 27.04.2008., 15:40   #69
pocni kackati, citati, voziti bicikl.. imat ces manje vremena i energije za mastanje o tome kako si antikrist

ako mislis pubertet preskociti egzorcizmom... hmmmm... mislim da se neces tako lako izvuci

slazem se da opsjednutost zvuci puno vise kul od adolescentske krize, gladi za paznjom... ali eto...

i prestani unistavati javnu imovinu...osim sto je jadno, nije ni zakonom dozvoljeno
visak energije mozes ispucati i trcanjem, sklekovima, trbusnjacima...


p.s.
javi se na pm.. mozda imam bas ono sto ti treba
satori is offline  
Old 27.04.2008., 15:44   #70
Quote:
satori kaže: Pogledaj post
p.s.
javi se na pm.. mozda imam bas ono sto ti treba
ako si žensko, onda nemaš
memona is offline  
Old 27.04.2008., 15:46   #71


ahhh... pa zar je tako lako rjesiva ta tvoja siza..... malo vitamina k i bit ces ko nova... jedan znojavi egzorcizam
je.. oce to bit kad je covjek frustriran
satori is offline  
Old 27.04.2008., 16:05   #72
satori
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 27.04.2008., 16:09   #73
wuahahaha
memona is offline  
Old 27.04.2008., 16:12   #74
molim da se zatvori ova tema. i previše savjeta, što je previše je previše
memona is offline  
Old 27.04.2008., 16:15   #75
a i tako je sve rijeseno
mozda da fotku stavis.. pa nek se javljaju egzorcisti
satori is offline  
Old 27.04.2008., 16:24   #76
Na LJES, na LJES! :klap:
__________________
.
Endimion17 is offline  
Old 27.04.2008., 16:25   #77
Batina je iz raja izašla. Očito ti nedostaje i ta spoznaja.
fgzcvijetic is offline  
Old 27.04.2008., 16:30   #78
Perverznjaci



__________________
...''you wouldn't see a subtle plan if it painted itself purple and danced
naked on top of a harpsichord,singing "Subtle Plans Are Here Again''.
Scáthach is offline  
Old 27.04.2008., 16:41   #79
Quote:
PIPBoy 2000 kaže: Pogledaj post
Po povratku kući i tokom drugih dana samo ponavljaj neku riječ ili misao koja te opušta i stvar će te proći.
Serenity now, serenity now!!!!
__________________
All glory to the Hypno-Toad!
Niflheim is offline  
Old 27.04.2008., 17:44   #80
To sto se tebi desava curo su sejtani. U tebi se nalazi jedan ili vise njih. To iz sebe moras izbaciti. Ukucaj u google AUDIO RUKJA, skini je i slusaj. Prilikom slusanja imaces odredjene simptome poput hladnoce ili trnjenja u rukama ili nogama, nagon na povracanje, poigravanje misica, bol ili mantanje u glavi, otezano disanje ili tegobu u prsima, poigravanje trepavica, aritmiju, bol u stomaku, poigravanje stomaka i sl. Osim sto je slusanje audio rukje lijek, kao najaci lijek je molitva po islamskim pravilima. Inace sejtan u covjekovom tijelu moze insanu zadati sve vrste psiho-fizickih bolesti pa cak i smrt. Upravljaju covjekovim mislima, tjeraju covjeka na grijeh, da bude neposlusan roditeljima, tjeraju na ubistvo, samoubistvo, blud i na sve najgore. Simptomi osoba koji u sebi imaju sejtana su uglavnom bol glave tj. sinusi, nervoza zeluca, ruzni snovi tj. snovi u kojima se sanjaju zmije, padanje ili propadanje, da te neko tjera, ruzni likovi, da se nalazis na pustim mjestima, velike i male ljude, da covjek cuje glasove iz sebe, da cuje u snu ili na javi da ga neko doziva, prividjenja itd. Inace u sebi ih ima svaki treci covjek.
Mabuss is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:01.