Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.11.2009., 16:07   #81
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
Fish jel bi mi mogla molim te malo samo prokomentirati u ovom kontekstu par detalja;

1. sve tri kuće 4,8,12 u vodenim znacima
sam Ne (vladar 8) u 4 u sextilima s Pl i So te kvadrat s Mo (koji je zapravo dosta velikog orbisa...) a Mo je vladar 12...
zapravo me najviše zanima ovaj kvadrat Ne/Mo u kontekstu vidovitosti

2. Ne (vladar 12) u 8. u sextilima s Pl i Sa (Sa predstavlja prošlost?)
Pl konj Sa= dubok uvid u prošlost? u smislu shvaćanja stvari iz prošlosti uz izvlačenje pouke?

kužim sve po pitanju Ne (zakaj je on u ovoj priči) ali možeš pliz malo pojasniti Ur i Pl, zakaj su oni značajni?

te, ako netko ima predispozicije (gledajući Ne i karakteristične kuće), na kojoj razini ostaje to bez Me? samo u obliku osjećanja?

e, i još nekaj- pretpostavljam da tranziti djeluju kao okidači, pa se takve sposobnosti pale i gase?
npr, Ur kroz 12
Žulaj, na žalost ne bih mogla prokomentirati na osnovi ovako postavljenih masu malih pitanja. Svaki čovjek je svemir za sebe - ne možeš rascjepkati kartu na par aspektića i pitati za komentare u smislu vidovitosti osobe. Mislim možeš, ali to nema smisla, nije to sam tak. Znam da bi svi rado bili "vidoviti", no na žalost ne ide to tako.


A što se tiče neosobnih tijela piše ti gore u postu što je s Uranom i Plutonom. Aspekti na sva tri neosobna tijela ukazuju na specifične dimenzije života. Sva tri kao transpersonalna tijela ukazuju na poriv za nadilaženjem materijalne sfere života, za njenim "prevazilaženjem" u smislu ostvarenja većeg stupnja slobode. U tom smislu Uran je napeta, munjevito promjenjiva vibracija, poruke Urana dolaze poput bljeskova genijalnosti i uvida, dolaze u djeliću sekunde i nestanu. Dok su one Plutonove korjenite i spajaju s vrlo dubokim iskustvima i dubokim izvorima života...što se veli onima koji najviše imaju veze s "masovnom karmom".


Što se tiče veze s Merkurom ona je bitna da bi kao što napisah osoba imala spoj uma (Merkura) i "viših sfera" te mogla izraziti to što "vidi". U tom smislu važan je i spoj vladara ASC (samoizražavanje) s Neptunom (vančulna percepcija) jer omogućuje sposobnost stupanja u kontakt s "suptilnijim dimenzijama".
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 16:18   #82
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Žulaj, na žalost ne bih mogla prokomentirati na osnovi ovako postavljenih masu malih pitanja. Svaki čovjek je svemir za sebe - ne možeš rascjepkati kartu na par aspektića i pitati za komentare u smislu vidovitosti osobe. Mislim možeš, ali to nema smisla, nije to sam tak. Znam da bi svi rado bili "vidoviti", no na žalost ne ide to tako.

pa mene je to više zanimalo u smjeru neke intuicije i "filinga" jer do sada baš nisam vjerovala nekim stvarima a možda bi trebala...ugl tx Fish
Žulaj is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 16:57   #83
Vidim da je u ovoj temi Neptun glavni,pa me zanima pošto znam jednu osobu koja kaže da je vidovita kroz snove...kako sve to objasniti kroz konkretno snove?

Naime,ta osoba kaže da obično sanja stvari vezane za budućnost,rijetko sanja prošlost i da poslije svakog sna zna već unaprijed kako će proći taj dan...i slično.
Tvrdi da rijetko sanja snove,a da se nisu ostvarili.
 
Odgovori s citatom
Old 20.11.2009., 18:23   #84
Quote:
Žulaj kaže: Pogledaj post
pa mene je to više zanimalo u smjeru neke intuicije i "filinga"
Pa svejedno je...nije pitanje intuicije ni malo manje kompleksno od pitanja vidovitosti. Hoću reći u jednom i drugom slučaju treba gledati cjelinu natalne karte.
Quote:
jer do sada baš nisam vjerovala nekim stvarima a možda bi trebala...
A čuj...kome ćeš drugo vjerovati nego sebi?
Quote:
ugl tx Fish
Nema na čemu.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2009., 10:08   #85
Sunce u 12.polju-svjetlo u tami.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:27   #86
Htio bi spomenuti slijedeće... Nema pravila... Moja malenkost je naišla i upoznala dosta osoba sa jako dobrom intuicijom, extraosjetila, vidovitost... Primjetio sam da se u većini slućajeva dešavalo ovo... Mjesec u aspektima sa Uranom Neptunom ili na ASC ili u 9 polju sa aspektima na acs ili 12 polje aspekti su većinom konjuncije sa Mjesecom, ili u 9 polju ili na AS, čak i 12 polje blizu asc as spomenutim aspektima... Može se desiti da je i 90 ili 180 u pitanju... Ali treba provijeriti da li se samo radi o labilnoj osobi ili da li je to dovoljno jako za spomenute darove....
__________________
Prvo odeš desno, zatim skreneš lijevo, a onda samo ravno........
astromaestro is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2009., 22:29   #87
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
Sunce u 12.polju-svjetlo u tami.
Meni je sunce u 12 polju i ljudi me zivkaju puno, traze savjete itd.

Ja mislim da je to samo prirodna ostroumnost.
__________________
“Nothing takes the taste out of peanut butter quite like unrequited love.” Charlie Brown
Ona007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 02:59   #88
Quote:
astromaestro kaže: Pogledaj post
Htio bi spomenuti slijedeće... Nema pravila... Moja malenkost je naišla i upoznala dosta osoba sa jako dobrom intuicijom, extraosjetila, vidovitost... Primjetio sam da se u većini slućajeva dešavalo ovo... Mjesec u aspektima sa Uranom Neptunom ili na ASC ili u 9 polju sa aspektima na acs ili 12 polje aspekti su većinom konjuncije sa Mjesecom, ili u 9 polju ili na AS, čak i 12 polje blizu asc as spomenutim aspektima... Može se desiti da je i 90 ili 180 u pitanju... Ali treba provijeriti da li se samo radi o labilnoj osobi ili da li je to dovoljno jako za spomenute darove....
od jučer pokušavam napisati post veoma sličan ovome.
interesantna mi je tema pa ne odustajem
nema pravila,da.uran u 1.ili na asc plus aspekti mjeseca ili sunca sa uranom,neptunom,ali i plutonom također.
ako se veže na 4. najčešće je nasljedno...
vladar asc po mogućnosti da je mjesec,sunce pa kombinacija sa uranom,neptunom,plutonom...
opozicije su po mom skromonom mišljenju izuzetno snažne kao i kvadrature.
daj reci is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.11.2009., 03:28   #89
još nešto sam primjetila-element vode je precijenjen.
naravno,postoje izuzeci...
lilith u kombinaciji s nekim teškim tijelom,prvenstveno uranom i neptunom...ako je u 4.,8. ili 12.kući-nevjerojatno intenzivira moć "viđenja"...pa merkur 180 neptun pogotovo ako je u igri MC...
daj reci is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2010., 22:33   #90
Pročitala sam temu, i evo, navešću neke svoje aspekte iz karte, a ona je u mom potpisu, iako zaista ne znam odakle bih krenula, ali ću pokušati ovako:

1. Dupli sam Strelac ( SO, ASC )

2. Vodene kuće u vodenim znacima ( IC u Ribama na egzaltaciji VE, 8 p. u Raku, 12 p. u Škorpiji )

3. Vladar 4 p. je NE sa sledećim aspektima: NE 0 ASC ( orbis oko 0,30* ) NE 0 SO, NE 60 JU ( vladar SO, ASC ) NE 60 PL ( PL je vladar 12 p. i dispozitor MO i ME )

4. Vladar ASC i SO mi je JU u Vodoliji, koji opet pravi 60 NE, i 120 PL ( dakle vladar 12 p. MO i ME )

5. Vladar 8 p. je MO u 12 p. u Škorpiji, MO 0 SO

6. ME u Škorpiji, u 11 p. na 12* ( stepen Riba ) i na fiksnoj zvezdi Alpheca ( za koju sam pronašla da je odlična za astrologe ), UR kao vladar 3 p. je na samoj granici 10 p. i 11 p.

7. Jaka 12 kuća, a vladar 12 je PL na MC koji ima 6 ptolomejskih aspekata, od kojih su PL 60 SO, PL 60 ASC, PL 120 JU ( moj vladar ), PL 60 NE i PL 90 SA ( ovo je separacija 3* )...

Masa pokazatelja, jako 12 polje i poveznica sa ASC, povezane vodene kuće i njihovi vladari, vatra, najjača planeta mi je NE uz JU u Vodoliji.
Vladar 12 p. je takodje MA u Ovnu 180 UR ( agzaktno ) što bi moglo možda doneti neke munjevite ideje...

Da, i imam sepraracioni JU 90 ME, orbis nekih 5* koji se rešava dobrom dispozicijom, PL 120 JU...

Zaključak...nisam vidovita...

Ali imam izuzetno razvijenu intuiciju, promućurnost da pročitam osobu i osetim joj slabe tačke i karakter...izuzetno sam hipersenzibilna, osećam one najneprimetnije vibracije mislim da sam jako oštroumna ( posledica MO i ME u Škorpiji )...intuicija mi je izuzetno razvijena, ali sam opet sa druge strane, karakterno, jako veliki idealista, mislim da sam neiskvarena i da često prilazim ljudima sa nadom i željom da u njima probudim najbolje osobine i veru u njih same, pri čemu često zanemarim onaj prvobitni osećaj o njima...zato često ostanem povredjena i razočarana kada se ostvari ona bolna slika koju sam prvu imala pred očima...samo zato što jako volim ljude i imam izraženu želju da ih zaštitim i probudim zaboravljenu nadu, želju i volju, optimizam, da može biti bolje, u njima...shvatila sam da imam dar da drugima donesem sreću u život, i to pripisujem aspektu JU 120 PL 120 DSC...

Zadnje uređivanje MiSterium : 11.06.2010. at 22:40.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2010., 12:59   #91
[QUOTE]
Quote:
Mrs.Stelium;
Zaključak...nisam vidovita...
A mene je tvoj post zaintrigirao !

Po onome što ja vidim,a i ti si to nesvjesno spomenula (hipersenzibilna,razvijena intuicija,osječanje vibracija,ostvaruje se bolna slika...) ti si itekako vidovita i u susretu s ljudima imaš fleševe potsvijesih reminiscencija od kojih te prolaze žmarci.Pribjegavajući traženju onog najboljeg u ljudima ti zapravo neprestano bježiš od tog svog izuzetno jakog osječaja (intuicije),ali jednog ćeš se dana ipak s njim neminovno morati suočiti.Mislim da taj period upravo nailazi s ulaskom Saturna u Vagu,jer sve je to njegovo maslo.Jupiter koji ti trenutno kvadrira s njim upravo ti kroz ovaj moj post šalje tu radosnu vijest.Ničeg ni lošeg ni strašnog u tome nema !
Saturn,iako je izbjegao,u tvom je horoskopu izuzetno jak.Usuđujem se reći najjači.Prigrli zato darove koje ti Saturn udjeljuje,jer njegovi su darovi toliko rijetki da u trenutku kad ih ugledamo ostajemo zatravljeni dojmom da nam je poklonjen cijeli svijet.
Da parafraziram Sv.Ivana krstitelja :" Tvoje dosadašnje unutarnje biće mora polako nestajati kako bi ovo novo iskonsko moglo početi rasti".

__________________
Istom,kad otvorimo treće oko spoznajemo što je laž !
Deus is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 16:02   #92
[QUOTE=Deus;27299434]
Quote:

A mene je tvoj post zaintrigirao !

Po onome što ja vidim,a i ti si to nesvjesno spomenula (hipersenzibilna,razvijena intuicija,osječanje vibracija,ostvaruje se bolna slika...) ti si itekako vidovita i u susretu s ljudima imaš fleševe potsvijesih reminiscencija od kojih te prolaze žmarci.Pribjegavajući traženju onog najboljeg u ljudima ti zapravo neprestano bježiš od tog svog izuzetno jakog osječaja (intuicije),ali jednog ćeš se dana ipak s njim neminovno morati suočiti.Mislim da taj period upravo nailazi s ulaskom Saturna u Vagu,jer sve je to njegovo maslo.Jupiter koji ti trenutno kvadrira s njim upravo ti kroz ovaj moj post šalje tu radosnu vijest.Ničeg ni lošeg ni strašnog u tome nema !
Saturn,iako je izbjegao,u tvom je horoskopu izuzetno jak.Usuđujem se reći najjači.Prigrli zato darove koje ti Saturn udjeljuje,jer njegovi su darovi toliko rijetki da u trenutku kad ih ugledamo ostajemo zatravljeni dojmom da nam je poklonjen cijeli svijet.
Da parafraziram Sv.Ivana krstitelja :" Tvoje dosadašnje unutarnje biće mora polako nestajati kako bi ovo novo iskonsko moglo početi rasti".

Dragi Deus,
ne znam šta ti misliš pod vidovitošću, ali ja nemam nikakve slike onako kako to obično čine vidovite osobe. Ja imam veoma jake i živopisne snove, i to da osetim pozitivne i negativne energije ljudi oko sebe, tj. da li je neko dobar, loš, uplašen itd...i kakve namere ima. Imam čini mi se jak osećaj da osetim tudju bol, muku ili strah.

Ja mislim da je kod mene izraženo isprepletan taj jak uticaj dve potpuno suprotne struje i energije, od kojih je jedna izuzetno pozitivna a koju podstiče Strelac, Jupiter i Vodolija u mojoj karti, a druga potiče od onog podsvesnog, koji predvodi jaka Škorpija, voda, pa čak i taj ugaoni Saturn čiji dispozitor je Mesec u Škorpiji u 12 kući...

A sve to, čini mi se povezuje Neptun koji je kao most izmedju dva sveta.

Da, tranzit Saturna preko MC i Jupitera preko IC su mi doneli ogromne promene u životu, i verujem da će prave promene nastupiti mojim ulaskom u Sade sate...ja se ne bojim ničega, ja se svakoj promeni radujem...

Zadnje uređivanje MiSterium : 06.07.2010. at 16:08.
MiSterium is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2010., 21:32   #93
Quote:
Mrs.Stelium kaže: Pogledaj post
Dragi Deus,
ne znam šta ti misliš pod vidovitošću, ali ja nemam nikakve slike onako kako to obično čine vidovite osobe. Ja imam veoma jake i živopisne snove, i to da osetim pozitivne i negativne energije ljudi oko sebe, tj. da li je neko dobar, loš, uplašen itd...i kakve namere ima. Imam čini mi se jak osećaj da osetim tudju bol, muku ili strah.
Ja mislim da ljudi imaju životopisne snove zbog planeta u škorpionu,jer i ja imam mjesec u škorpionu i također imam životopisne i jake snove,koji kao da me na nešto upozoravaju,a događa mi se i meni sve to što si ovdje opisala.

Negdje sam pročitala da (još davno) vidovitost daju informacije ili slike koje se naglo pojave u našoj podsvijesti.


Quote:
Da, tranzit Saturna preko MC i Jupitera preko IC su mi doneli ogromne promene u životu, i verujem da će prave promene nastupiti mojim ulaskom u Sade sate...ja se ne bojim ničega, ja se svakoj promeni radujem...
Što su to točno sade sati?
__________________
Moja natalna karta:

http://de.tinypic.com/r/t5je52/5
Vega_21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2010., 00:19   #94
Quote:
Dragi Deus,
ne znam šta ti misliš pod vidovitošću, ali ja nemam nikakve slike onako kako to obično čine vidovite osobe. Ja imam veoma jake i živopisne snove, i to da osetim pozitivne i negativne energije ljudi oko sebe, tj. da li je neko dobar, loš, uplašen itd...i kakve namere ima. Imam čini mi se jak osećaj da osetim tudju bol, muku ili strah.
A što su osjeti nego boje kojima naša duša u savršeno iznijansiranim tonovima slika (naše) unutarnje slike vremena.
Zar moraš vidjeti da bi vjerovala ! ?
Uostalom svi su već čuli,kako sve što dolazi kroz naših pet osjetila može biti pretočeno u,i izraženo bojom.Čas se osječamo ovako;čas onako!A zašto?
Zato,jer naša duša cijelo vrijeme slika i šalje nam poruke o svojim utiscima.
Poanta je dakle u tome da dopustiš tim utiscima (slikama) da iz tvoje podsvijesti (snova) dopru do tvoje svijesti.Rečeno u duhu mog prethodnog komentara,da te slike prestaneš potiskivati u sferu snova.

Saturn je zapravo taj koji u našem životu nevidljivo pretvara u vidljivo te će on u narednom razdoblju,koje je zapravo već sada tu i kod tebe to učiniti.

Tvoja je karma,da se pridružim tvom pozivanju na -Sade sate -,koliko je to god bilo moguće preuzeta od tvoje majke,ali onaj najvrijedniji dio ipak ti je ostavljen.

__________________
Istom,kad otvorimo treće oko spoznajemo što je laž !
Deus is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2010., 07:36   #95
hi

bas interesantna tema.da vam ispricam novi slucaj sto me spasio prije dve sedmice.
idem noci u banku da pismo predam,stavim kuverat u sanduce i opet prema kuci.odjednom stanem i mislim,joj,nemoj ici dalje,predji ulicu.ja prijedjem i opet se okrenem a u zbunju gdje nisam htjela da idem maskirani covjek.kad sam ga vidila soking.tako sam brzo trcala kuci,prepala sam se sama od svega.od tog covjeka,moje podsvesti,moje kuraze,svega.a osjecam sto sam starija ta jaka intuicija sto me od malena vec prati se sve vise sistematise na meni.uvjek me spasi i sve oko mene.ali je stvarno tesko poznati sta je sta.mislim da se takvim stvarima treba covjek da prepusti vise ali ratio je isto tu.kako naci za sve mjesta.lijep pozz.shopgirl
http://de.tinypic.com/view.php?pic=14y2zv6&s=3
shopgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 23:51   #96
telestezija

Zelela bih da analiziram svoju kartu u skladu sa temom vidovitost.Nadam se da nije zakljucana i da ovaj put nisam promasila mesto za pisanje

1.u osnovnoj kombinaciji imam dve transcendentalne planete uran/venera/neptun

2. 12.serija, u XII-om polju je Pluton na 29-om stepenu.
Pl 60 Ne ( u umetnutom znaku Strelca u III)
Ne0Ju0Ma (u umetnutom Strelcu u III)
Mesec u Ribama

3.zastupljenost serije VIII :
(Sa u VIII) 60 (Mo u Ribama) i 120 (vladar XII Me)
Pl u XII 0 Asc
Vladar VIII-me Ma 0 Ne

4.vladar ASC je Venera i u umetnutom znaku strelca
Ve 90 Pl (mada ja ovaj aspekt ne priznajem ima 7 stepeni orbis i to mi je mnogo za plutona )

5. veza serije 3 sa serijom 12
vladar XII je Merkur u Jarcu 120 Saturn u VIII i 60Mo u Ribama
Ne je u III 60 Pl u XII

6.vladar ASC Venera ja u egzaktnom 60 sa SMC i 120 sa JMC (off topic: Fish,dal mi ovo malo olaksava moju nesrecnu Veneru?)

7.Vladar Asc jeste ukljesten (iliti umetnut)

8.4 planete u ukljestenom Strelcu (Ne0Ma0Ju + vladar ASC Venera)

9.os cvorova je na 22 vodolija/lav (ovo mozda nije signifikantno)

10. od stepena imam 'samo' Pl u XII na 29 Device

Elem,reklo bi se ima mnogo materijala za pomenutu osobinu vidovitosti. Mogu reci vecina snova su mi kao i kod mnogih - i ovakvi i onakvi.
Ima onih koji su jake simbolike i koje kasnije na javi samostalno tumacim oslanjajuci se na sopstvenu intuiciju.Uglavnom se ispostave tacnim
Nekoliko puta sam razgovarala sa umrlim osobama.
Najjaci snovi su mi oni gde cisti glasovi govore o stvarima koje su se dogodile ili koje ce se dogoditi.Glasovi me nikada nisu prevarili da sada ali niti se javljaju cesto niti po mojoj zelji mada su u vezi mojih licnih dubokih emotivnih veza ili iskustava
Ovaj post i priznanje (koje smatram prilicno intimnim) poklanjam Fish za nesebicno odgovaranje i obrazlaganje na (moja) pitanja

Zadnje uređivanje Miranda333 : 30.10.2011. at 01:03.
Miranda333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:11   #97
Ne znam je li se ovaj tekst ranije spomenuo, al evo, astro pokazatelji za vidovitost:

- serija 12, znak na vrhu 12.k, planete tamo i vladar 12.k. NE i Pi
- vladar Asc u vezi sa serijom 12, na 29° ili u uklještenom znaku
- vladar Asc u aspektu sa čvorovima ili vladarima čvorova
- serija 12 vezana sa svjetlima SO i MO.
- planete u uklještenim znacima, 29°
- planete na 12° i 24° koji su analogni znaku Riba
- nešto iz serije 12 na 4° i 5° koji su analogni SO i MO
- planete na 0°
- serija 12 sa serijom 3 i ME
- serija 12 sa serijom 8
- lične planete sa dalekim planetama. Sa Saturnom (prošlost), Uranom (sadašnjost), Neptunom (budućnost) i Plutonom (reke genetike, jer natus mora genetski biti predodređen za svoje paranormalne sposobnosti)
- vatreni znaci Ar, Le, Sag, jer preko njih dobivamo vizije i slike
- uz standardne aspekte i minorni septil (51,4) koji ima prirodu Neptuna, mističan, medijumski aspekt
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:38   #98
Evo ja bih po ovome gore bila ekstra vidovita jer imam gomilu pokazatelja, međutim, treba napraviti razliku između vidovitih ljudi, kojih je jako malo ali ih ima, i onih kao ja i mnogi ovdje koji se služe raznim pomagalima a da bi zavirili u budućnost (astrologija, karte, i ostalo). Vidovitoj osobi definitivno ne treba ništa a da bi vam rekla nešto o vama i vašoj budućnosti ili nadolazećim mundanim događajima.

Svatko ko se bavi astrologijom, kartomantijom, snovima i sličnim ima interesovanje prema tim područjima pa mora imati istaknute i neke od gornjih stavki koje se uzimaju za određivanje vidovitosti, al to ne znači da je ta osoba vidovita.

Ne znam koga bih uzela za primjer, al evo moj natal:

- serija 12, znak na vrhu 12.k, planete tamo i vladar 12.k. NE i Pi:
ovo je prilično izraženo

- vladar Asc u vezi sa serijom 12, na 29° ili u uklještenom znaku:
vl Asc PL u 12.k, 60 NE

- vladar Asc u aspektu sa čvorovima ili vladarima čvorova
Asc je Škorpija, a čvorovi u Vi/Pi, vladari čvorova ME i NE, oni su u aspektu sa vladarem Asc, PL60NE, MA0ME

- serija 12 vezana sa svjetlima SO i MO.
Sunce 120 Neptun, Sunce 180 Pluton u 12.k, Mjesečev vladar u 12.k

- planete u uklještenim znacima, 29°
Jupiter 29° Can

- planete na 12° i 24° koji su analogni znaku Riba
ništa

- nešto iz serije 12 na 4° i 5° koji su analogni SO i MO
Mars jest na 5° ali nema neku jaku vezu sa serijom 12, eventualno 0 ME u Pi

- planete na 0°
ništa

- serija 12 sa serijom 3 i ME
Merkur u Ribama, Merkur 90 Neptun, dispozitor vladara 3.k u Ribama

- serija 12 sa serijom 8
vladari 8 i 12 ME0VE, vladar 8 u Ribama, Pluton u 12.k, PL60NE, VE u Pi 150 PL u 12.k

- lične planete sa dalekim planetama. Sa Saturnom (prošlost), Uranom (sadašnjost), Neptunom (budućnost) i Plutonom (reke genetike, jer natus mora genetski biti predodređen za svoje paranormalne sposobnosti)
SO120NE, SO180PL, MO60SA, ME120UR, ME90NE, VE120UR, VE90NE, VE150PL, MA150SA.

- vatreni znaci Ar, Le, Sag, jer preko njih dobivamo vizije i slike
SO i MA u Ar, NE u Sag, MC Le

- uz standardne aspekte i minorni septil (51,4) koji ima prirodu Neptuna, mističan, medijumski aspekt
ništa


Eto, gomila pokazatelja, i mislim da mnogo osoba koje se zanimaju za ezoterična područja i prakticiraju neki oblik rada na tom području imaju ove pokazatelje. To ne znači da su vidoviti.
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 19:51   #99
Baba Vanga,

- natalna karta


Nažalost, nema sata rođenja, pa se nemože napraviti neka analiza, al evo,

- od serije 12, ME60NE, Mjesečev dispozitor 180 Neptun
- Pluton na 29°, Merkur na 24°
- serija 3 + 12: Mars u Ge 120 Mjesec (neptunov dispozitor)
- serija 8+12: Jupiter u Sco 120 Neptun u Can
- lične planete sa vanjskim: MO 90 SA, ME90PL, ME120UR; ME60NE, VE120SA


Sat rođenja je neophodan, radi Asc i njegovog vladara te stanja 3, 8 i 12.k....
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2011., 22:29   #100
Quote:
Saradonija kaže: Pogledaj post
Evo ja bih po ovome gore bila ekstra vidovita jer imam gomilu pokazatelja, međutim, treba napraviti razliku između vidovitih ljudi, kojih je jako malo ali ih ima, i onih kao ja i mnogi ovdje koji se služe raznim pomagalima a da bi zavirili u budućnost (astrologija, karte, i ostalo). Vidovitoj osobi definitivno ne treba ništa a da bi vam rekla nešto o vama i vašoj budućnosti ili nadolazećim mundanim događajima.

Svatko ko se bavi astrologijom, kartomantijom, snovima i sličnim ima interesovanje prema tim područjima pa mora imati istaknute i neke od gornjih stavki koje se uzimaju za određivanje vidovitosti, al to ne znači da je ta osoba vidovita.
U tom slucaju postavila bih nekoliko nivoa vidovitosti i ovaj koji si ti navela a ja podebljala mozda bi bio jedan od najvisih.
Moja iskustva sa 'snovima koji znace' su dugogodisnja a mozda i nasledjena jer su po ocevoj liniji i baba i tetka i sam otac sanjali u simbolima i simbole tumacili (uglavnom ispravno).No,mislim da veliki broj ljudi ima takve snove pa me nije puno fasciniralo.
Nakon vrlo bolnog emotivnog iskustva,poceli su da mi se javljaju glasovi u snu. Ono sto mi govore kao sto sam napisala vezano je iskljucivo za ljude sa kojima sam duboko povezana (znaci nista od love na proricanje ) i do sada me nisu prevarili. Ne smatram ovo nikakvom svojom zaslugom niti sposobnoscu,narocito sto ja nikoga niti prizivam niti bi mogla prizvati u san ali se prosto desava .
Motiv sto ovo pisem nije titula vidovitosti vec ako mogu da pridonesem astrologiji dajuci na uvid i svoju kartu i svoje iskustvo
Miranda333 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.