Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2010., 15:51   #1
Neugodnosti koje su vam priredila djeca!

Dakle, moja K. (2 i pol godine) je danas ženi u trgovini rekla ''ti si glupa''!

Iznenadila sam se jako i bilo mi je prilično neugodno. Nisam se ženi (babi koja ju je zapravo drukala sa glupavim pitanjima tipa hoćeš mi dati bombona,) ispričala. K. sam rekla da je je to ružno i da se to ne smije govoriti nikome. (Ova ju je nastavila i dalje spitavati i govoriti joj da je ona pametna i tako bi to valjda trajalo u nedogled da nisam ženi rekla da joj se prestane obraćati!).

Sumnjam da derište od 2 i pol godine zna uopće što je rekla. Ne opravdavam sebe, niti nju. Ružno je i ne smije se govoriti nikome. Mene je to jako iznenadilo i dovelo do toga da mi je bilo vrlo neugodno u cijeloj toj situaciji.

Što su vama vaši klinci priredili? Koliko su godina imali tada? Kako ste odreagirali u toj situaciji?
Hrvach is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 16:52   #2
neznam kako bih reagirala u tvojoj situaciji,ali vjerujem da ti je bilo neugodno...
moja će za mj dana dvije godine i stvarno je mala kad smo negdje pristojna,dobra,draga i bombončić...
ali jednom kad smo išle njenoj krsnoj kumi na rođendan,gdje je bilo samih onih pravih snobova koji misle da su poslani od boga...a još tome nitko od njih ni sa 35 još ne planira djecu,nije spreman za njih,a ja je već imam(znate već na što mislim)...
i onda je prvi put i zadnji,neznam ni dan danas zašto,a nisam znala ni tada,za stolom sa tom svitom pljunula na pod svaki komadić mesa ili kruha koji je stavila u usta,bacala hranu na pod..opomenula sam je par puta,ali nije slušala.ja nisam znala kako bih reagirala jer mi je bilo neugodno,...bila sam luda,a opet nisam znala kako za stolom punim nepoznatih ljudi reagirati...odnjela sam je van da prošetamo,a vani opet ko prava mala dobrica i dama...

nikad prije i nikad kasnije se to nije ponovilo..
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 17:53   #3
Prije jedno desetak dana.
Vrućina, na meni topić i vruće hlačice.
Mala skače oko mene, po meni, vješa se...
Drži mi se za pasicu tih hlačica i u jednom momentu ih povuče dole da mi je pola šumarka izvirilo van.
Šogi to gleda i pukne od smjeha.
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:10   #4
trenutno se nemrem sjetit ničeg posebno, osim što zadnjih godinu ima faza kad ima potrebu cijelom svijetu reći - moja mama ima veeelike cice
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:14   #5
stojim na kasiu jednom trgovačkom centru sa svojih troje klinaca a iza nas stariji čovjek sjede kose i duge brade u radnim hlačama ,a moj sin ko iz topa:''mama zašto ovaj djed mraz došao u trgovinu u prljavim hlačama?'' i upire prstom u čovjeka
ja iznenađena ne znam da li bih se smijala ili što, objasnim klincu da čiko nije djed mraz i da je radio pa je došao u trgovinu, a tip namršten gleda prema nama, blagajnica krepava od smjeha a moj sin ne prestaje:'' baš je glup taj djed mraz''
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:19   #6
Quote:
"friška mama" kaže: Pogledaj post
i onda je prvi put i zadnji,neznam ni dan danas zašto,a nisam znala ni tada,za stolom sa tom svitom pljunula na pod svaki komadić mesa ili kruha koji je stavila u usta,bacala hranu na pod..opomenula sam je par puta,ali nije slušala.ja nisam znala kako bih reagirala jer mi je bilo neugodno,...bila sam luda,a opet nisam znala kako za stolom punim nepoznatih ljudi reagirati...odnjela sam je van da prošetamo,..
baš si imala peh, jer su ziher ovi poslije okretali očima i komentirali kak je mala neodgojeno derište i kako ZATO ne žele djecu.

bad timing
Hermina is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:19   #7
eh ,da , ima i jedna neugodnija situacija od prije nekoliko godina, mislim 5.
išla sam sa kćerkom prvi puta kod novog pedijatra , mislim da je bila nekih 2 godine stara. iuđemo mi u ordinaciju i sada on nju treba pregledat a ona počela lupati po njemu s rukama i nogama i viče na njega :''ne diraj me s tim prljavim rukama, idi se operi....''
ja sam pozelenila od neugodnosti jer je doktor bio crnac.
pokušala sam joj objasnit da doktor nema prljave ruke ,da je on takav, a ona je meni na to rekla :''vidiš i da mu je glava prljava ,ima mrvice po glavi''
čovjeku se ljuštila koža na čelu
ajme blama.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:23   #8
gledam kupaće kostime u prodavnici, a moja petogodišnjakinja uzima rozo-crne velike gaće sa grudnjakom na vješalici i dere se:" mamaaaa, evo ove su ti dobre za tvoju veliku guzicu........i piku


zemljo, otvori se
narandžasta76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 18:37   #9
[QUOTE=Hrvach;28626147]
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
trenutno se nemrem sjetit ničeg posebno, osim što zadnjih godinu ima faza kad ima potrebu cijelom svijetu reći - moja mama ima veeelike cice

a njegov tata ima velikog pišu i to svi znaju
Neka, neka, samo neke se u mene ne dira

Al zna da je grudnajk za sise, i kaže uvijek da su to sise.
Jednom je kod frendice vidio njn grudnjak pa ej rekao da su to kape


Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
baš si imala peh, jer su ziher ovi poslije okretali očima i komentirali kak je mala neodgojeno derište i kako ZATO ne žele djecu.

bad timing
o da, ali da im se i desi, sigurno bi puuno bolje odgojili.
Čudi me kako se velika većina isčuđava nad ispadima mog djeteta..
Ali sva sreća pa imam forum hr i vidim da su takva sva djeca.
Pa čude me i one mame kad se isčuđavaju..
A to njihovaje djeca vjerojatno rade u 4 zida pa se prave uber majke
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:22   #10
moja je na moru trčala do svake ženske u toplesu i kad bi došla, derala bi se "maaaama, taaaaaataaaaaa, ova teta ima cice"

ili mi poteže majicu i dere se "di je cica, di je cica, sakrila si ju"

i uredno ima potrebu obavještavat druge ljude da tata ima pimpač, a ona i mama pipicu
blablica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:49   #11
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
baš si imala peh, jer su ziher ovi poslije okretali očima i komentirali kak je mala neodgojeno derište i kako ZATO ne žele djecu.

bad timing
obavezno...
a kumovi je cijelo vrijeme hvale kako je curka odgojena lijepo,dobra itd,itd...
također su valjda i za njih mislili da su skrenuli
"friška mama" is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 19:55   #12
Quote:
blablica kaže: Pogledaj post
moja je na moru trčala do svake ženske u toplesu i kad bi došla, derala bi se "maaaama, taaaaaataaaaaa, ova teta ima cice"

ili mi poteže majicu i dere se "di je cica, di je cica, sakrila si ju"

i uredno ima potrebu obavještavat druge ljude da tata ima pimpač, a ona i mama pipicu


Nemam djecu, al mi je jednom moja pametna (tada petogodišnja) sestra pitala zašto ja nemam cike, a druge cure imaju.
Da je bar tiho izrekla, nego 'nako, 'ko da je svaka na svom brdu.. Nasred krcate plaže.
Kako se se ljudi smijali..
A ionako sam bila zdeprimirana radi malog poprsja..
Apple Pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2010., 22:46   #13
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
stojim na kasiu jednom trgovačkom centru sa svojih troje klinaca a iza nas stariji čovjek sjede kose i duge brade u radnim hlačama ,a moj sin ko iz topa:''mama zašto ovaj djed mraz došao u trgovinu u prljavim hlačama?'' i upire prstom u čovjeka
ja iznenađena ne znam da li bih se smijala ili što, objasnim klincu da čiko nije djed mraz i da je radio pa je došao u trgovinu, a tip namršten gleda prema nama, blagajnica krepava od smjeha a moj sin ne prestaje:'' baš je glup taj djed mraz''
ajmeeee ovo mi je najbolje
__________________
Jel bas moras da dises dok sam nervozna !!!?HA!??
mafri is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 02:10   #14
Odmah da se ispricam ako vrijedjam necije vjerske osjecaje,ali nije namjerno...

Uglavnom,stojimo u trgovini,cekamo red da platimo,a do mene i tada cetvorogodisnje kceri ,stoji zena u tradicionalnoj muslimanskoj odjeci-umotana u veo,maramu,sto li,kad moja mala stane buljit u nju...

I veli glasno: "Mama,mama,teta se prerusila u duha!"



I jos se njoj ljupko nasmije u facu i vikne joj "Buuu!"

Ajme, blama....
Aruena is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 07:56   #15
Moja je jednom prije koju godinu na ulici za nekom starijom ženom iz sveg glasa viknula: Mama, gle stara baba! Ali na kraju je žena svojim komentarom dokazala da je klinka zapravo imala pravo...

Inače, dragi i ja znamo biti prilično "neozbiljni" kod kuće, naganjamo se, vrištimo, vičemo njoj: joj, tata/mama me tuče, dođi me spasi! i cerekamo se k'o blesavi, klinka je davno naučila da su tata i mama opet malo šašavi i samo odmahne rukom na nas... Jednom pričam ja sa tetom u vrtiću i kažem joj kako je mala pričala nešto što se dogodilo u vrtiću, ono u stilu "joj, da znaš šta je teta danas rekla/napravila", a teta kaže meni sa zločestim smješkom: "a tek da znate što priča što se događa kod kuće"

Mislim, zemljo otvori se... Nikada nisam saznala što to moje djete laje po vrtiću, a sve me je i strah pogađati...

I da, dragi i ja moje sise iz zajebancije zovemo Milka i Bilka (to nam je ostalo od zajebancije na moje neuspješne pokušaje dojenja). Naravno da se morala u vrtiću pohvaliti da njena mama ima Milku i Bilku.
__________________
Hazen: "Kad vola stavis u palacu, ne postane on kralj nego palaca postane stala".
shtefy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 08:23   #16
Dobila moja mala kostim dobre vile za maškare, predivan... Ona uzela čarobni štapić i dođe do moje svekreve pa će joj: Pretvori se , pretvori se ,pretvori se u GOVNO! Ajme, obraz mi je otpa!!! Moram napomenut da mi je sveki skroz ok žena i imamo super odnos, sve 5, ali mala, baš njoj tako!
__________________
Sutra je novi dan!
Trnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 09:37   #17
uh ,kad smo kod svekrva.
moja je kćerka sa 3 godine na krstitkama naših bebača pred 50 ljudi za ručkom rekla svekrvi:''bako, nemoj mljackat, vidiš tamo ti je svinjac i tamo ti guce papaju.
hočeš da te odvedem?''
ajme neugode

a ja sam zapravo tako kćerku zezala kako ne bi mljackala.
__________________
Nemam ja onih osamnaest godina ,ni mač u grudima da bih opet sve iz početka, nemam ja milion sudbina ,pa zar nije dovoljna i ova jedna, tako bijedna.?
Elich San is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 10:08   #18
Quote:
shtefy kaže: Pogledaj post
Moja je jednom prije koju godinu na ulici za nekom starijom ženom iz sveg glasa viknula: Mama, gle stara baba! Ali na kraju je žena svojim komentarom dokazala da je klinka zapravo imala pravo...

Inače, dragi i ja znamo biti prilično "neozbiljni" kod kuće, naganjamo se, vrištimo, vičemo njoj: joj, tata/mama me tuče, dođi me spasi! i cerekamo se k'o blesavi, klinka je davno naučila da su tata i mama opet malo šašavi i samo odmahne rukom na nas... Jednom pričam ja sa tetom u vrtiću i kažem joj kako je mala pričala nešto što se dogodilo u vrtiću, ono u stilu "joj, da znaš šta je teta danas rekla/napravila", a teta kaže meni sa zločestim smješkom: "a tek da znate što priča što se događa kod kuće"

Mislim, zemljo otvori se... Nikada nisam saznala što to moje djete laje po vrtiću, a sve me je i strah pogađati...

I da, dragi i ja moje sise iz zajebancije zovemo Milka i Bilka (to nam je ostalo od zajebancije na moje neuspješne pokušaje dojenja). Naravno da se morala u vrtiću pohvaliti da njena mama ima Milku i Bilku.
Jao scene!
__________________
♥♥ Filip 18.02.2010. ♥♥
žeeljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 11:40   #19
Quote:
sanelich1 kaže: Pogledaj post
uh ,kad smo kod svekrva.
moja je kćerka sa 3 godine na krstitkama naših bebača pred 50 ljudi za ručkom rekla svekrvi:''bako, nemoj mljackat, vidiš tamo ti je svinjac i tamo ti guce papaju.
hočeš da te odvedem?''
ajme neugode

a ja sam zapravo tako kćerku zezala kako ne bi mljackala.
Pametno dijete, ne treba ti biti neugodno.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2010., 16:11   #20
Ja isto nemam još bebača ali sam trudna trenutno ali bila je jedna zgoda koju bi mogla ovdje spomenuti.
Šetamo ja i muž gradom i neki dečkić se zaleti k meni i viče:"Mamaaaaaaaa, mamaaaaaa, ja idem s ovom tetom, ona ima bracu u buši".
Ja i mm smo se podrapali od smijeha. Sirota žena se krenula ispričavati. Ziher nije bila sigurna da li sam zbilja trudna ili samo imam koju kilicu više. Hahahaha!
__________________
9.12.2010. upoznali smo svoj smisao života, našeg Ernesta <3
twisted.x.siste is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:49.