Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.02.2010., 20:04   #41
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
"Dok se muškarci bude s erekcijom, spremni za jutarnji seks za kojim su naprosto ludi, nažalost, većina žena ne dijeli isti entuzijazam s frajerima kada su u pitanju jutarnja izmjenjivanja strasti." dragi LJES-ovci,kako vi stojite s tim???mene nekad dragi toliko izludi ujutro (izludi-naživcira)da bi vrištala...pogotovo kad sam nenaspavana,i nije mi stvarno do seksa,a on me počne bezobrazno i samovoljno "bosti" odozada
To se zove nekompatibilnost osobnosti i dobar je razlog za razvod.
__________________
Ja imam onu pravu, nepatvorenu školu, školu života(Mica T.)
mukotrpak is offline  
Old 10.02.2010., 20:05   #42
Quote:
EmmaTia kaže: Pogledaj post
Ja ujutro volim i seks i kavu i doručak u krevet
I najčešće to i dobijem
i ja to volim. A bogme to i dajem. I dobijem. milina

Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
I šta, onda bi ja trebala trpit jutarnji seks bez i jedne puse
čim u tvojim mislima/riječima ima riječ TRPJETI odmah je jasno da nikaj od tebe u sexu barem onom ranojutarnjem
izotonik69 is offline  
Old 10.02.2010., 21:10   #43
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ujutro dok ne operem zube - ne razgovaram ni sama sa sobom


caricee
TommyFame is offline  
Old 10.02.2010., 21:56   #44
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Ja sam to prakticirao nekad dok sam još bio na studiju. Ispod kreveta sam uvijek imao noćnu posudu u koju bih se popišao usred noći da ne moram kljusati do kupaonice. Tako da mi jutrom ne bi mjehur bio pred eksplozijom i onda sam običavao po buđenju komad odmah pojebati. No nakon nekog vremena opazio sam da noću popišam u nošu gotovo do vrha a kad je krenem jutrom isprazniti nema u njoj ni do pola. Mozgao sam što bi to moglo biti dok nisam shvatio da pišalina do jutra u velikoj mjeri ishlapi. Odlučio sam prekinuti s tom praksom kako dalje ne bih udisao noću ureu. Dugo sam se poslije suzdržavao od noćnog pišanja i po buđenju sprintao u WC nakon kojeg to više ne bi bila ona prava prva "jutarnja ševa". Kasnije sam vidio kako to djed radi; on je noću pišao u staklenu bocu od Fructalovog soka koja je imala široko grlo s poklopcem koji se dao lako zavrnuti. Kad sam i ja nabavio sličnu bocu za pišanje već sam se bio odvikao od ranojutarnjeg jeba...
pišanje u zdjelu ispod kreveta?! fuj!! uostalom,kakav ti to mjehur imaš da ti ne izdrži od prije nego legneš dok se ne probudiš?
anci25 is offline  
Old 10.02.2010., 21:59   #45
Od kad smo se dogovorili da za jutarnji sex treba čekati da se probudim a ne me probuditi radi sexa (), sve

Dapače, bolje nego večrenji, kad je čovjek umoran i "vrti film" cijelog proteklog dana!
TurbulentFluid is offline  
Old 10.02.2010., 22:01   #46
ja kad se probudim, operem zube, nabrzinu a onda tarapana

jutarnji sex tad mi je dan onda predobar, ništa me ne može izbacit iz takta.

kad mi je moj prijatelj dobre volje, onda sam i ja
__________________
ne znam kaj da pametno stavim u potpis
:Serpiente: is offline  
Old 10.02.2010., 23:00   #47
Quote:
attention whore kaže: Pogledaj post
"Dok se muškarci bude s erekcijom, spremni za jutarnji seks za kojim su naprosto ludi, nažalost, većina žena ne dijeli isti entuzijazam s frajerima kada su u pitanju jutarnja izmjenjivanja strasti." dragi LJES-ovci,kako vi stojite s tim???mene nekad dragi toliko izludi ujutro (izludi-naživcira)da bi vrištala...pogotovo kad sam nenaspavana,i nije mi stvarno do seksa,a on me počne bezobrazno i samovoljno "bosti" odozada
mrzim jutarnji seks ,i izbjegavam ako mogu tj.pravim se da spavam,ali ako suprug baš uporan odmah ga uhvatim dole i gotov je za10min.
mala ptica is offline  
Old 10.02.2010., 23:02   #48
Zar ima boljeg nacina za zapocinjanje (a i zavrsavanje) dana?!naravno da nema
vanessaella is offline  
Old 10.02.2010., 23:08   #49
ako postoji seks koji ne volim, onda je to jutarnji.

volim onaj usred noći, u 3, 4, 5 ujutro i uklopi se kao dio sna.
ali prije ustajanja iz kreveta, definitivno ne. ne funkcioniram dok ujutro nešto ne pojedem. nakon što pojedem, osjećam se bolje, ali mi ni tada nije do seksa niti bilo koje druge fizičke aktivnosti.
moraju proći 2-3 sata od buđenja.
najdraži mi je poslijepodnevni, oko 17, 18 sati. tada sam najnapaljenija. ali volim i prije spavanja.
gondomirka is offline  
Old 10.02.2010., 23:10   #50
Quote:
vanessaella kaže: Pogledaj post
Zar ima boljeg nacina za zapocinjanje (a i zavrsavanje) dana?!naravno da nema
završiti dan jutarnjom ševom
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Old 10.02.2010., 23:56   #51
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
završiti dan jutarnjom ševom
mislila sam-zapoceti dan sa seksom.zavrsiti dan(privesti ga kraju) sa seksom.ma zapravo htjedoh reci-volim seks u svako doba dana...i noci
vanessaella is offline  
Old 11.02.2010., 05:43   #52
Nezdravo je i ustajati prerano a pogotovo odmah opterećivati srce.

Zadnje uređivanje ivancic : 11.02.2010. at 05:45. Reason: Teška griješka
ivancic is offline  
Old 11.02.2010., 08:12   #53
ma od zornjaka nema bolje!!
__________________
Život je kao pijani konobar, uvijek pogrešno donese i duplo naplati...
zuzu24 is offline  
Old 11.02.2010., 08:46   #54
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
, to se svodi na "odrađivanje" i cilj je spuštanje kurca... kurac je, istina, tvrd ko kamen, ali da sam uzbuđen baš i nisam nešto, i nemam osjećaj onaj koji inače imam dok je dignut...
pa naravno

al ovo meni moj muzjak nece da prizna da je tako?!?!?!
sere, zna da prizna da nebi vise niakd dobio

nekad se i ja probudim sa "uh al bih se nabola", al cesce ne, i onda ak on krene bockat ja ustanem odme na wc, umiti, zube lalal, onda se njemu mal spadne... e onda mozemo pocet ZBOG MENE i napaljenosti a ne zbog jutarnejg drvenjenja
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 11.02.2010., 09:10   #55
Quote:
misho-pisho kaže: Pogledaj post
Ja sam to prakticirao nekad dok sam još bio na studiju. Ispod kreveta sam uvijek imao noćnu posudu u koju bih se popišao usred noći da ne moram kljusati do kupaonice. Tako da mi jutrom ne bi mjehur bio pred eksplozijom i onda sam običavao po buđenju komad odmah pojebati. No nakon nekog vremena opazio sam da noću popišam u nošu gotovo do vrha a kad je krenem jutrom isprazniti nema u njoj ni do pola. Mozgao sam što bi to moglo biti dok nisam shvatio da pišalina do jutra u velikoj mjeri ishlapi. Odlučio sam prekinuti s tom praksom kako dalje ne bih udisao noću ureu. Dugo sam se poslije suzdržavao od noćnog pišanja i po buđenju sprintao u WC nakon kojeg to više ne bi bila ona prava prva "jutarnja ševa". Kasnije sam vidio kako to djed radi; on je noću pišao u staklenu bocu od Fructalovog soka koja je imala široko grlo s poklopcem koji se dao lako zavrnuti. Kad sam i ja nabavio sličnu bocu za pišanje već sam se bio odvikao od ranojutarnjeg jeba...

Ti si zbilja miso -piso ! Ne cudi me sta si si se odvikao . Tebe je tvoja prostata srondala vec u studenskom domu !
Sada se mozes prisjecati gledajuci filmove o lijepim studentskim danima.
Jutarnji seks za mene je najbolji i mislim da sam ga najcesce prakticirala u tim satima ili jako kasnim poslije dva tri.
Za vecernji seks nemam vremena.
cinna is offline  
Old 11.02.2010., 09:16   #56
Jutarnji sex ne podnosim.. ja kasno liježem, i ne funkcioniram do bar 9.. Nema šanse da se jebem ujutro pred ustajanje..

Ali kad je vikend , i spavamo do 10-11.. Pa se probudimo.. A kurac stoji, tvrd i napaljen.. Onda je druga priča
sex-addict is offline  
Old 11.02.2010., 10:00   #57
jutarnja seva je zakon, qrac je tvrd, covjek odmoran. Malo je problem spontanosti sa neopranim zubima, al dobro, tih par minuta za oprat zube nije tolko demotivirajuce
duffus is offline  
Old 11.02.2010., 10:02   #58
Prije kave.. teško. Jako teško.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.02.2010., 10:07   #59
Vi zbilja ne znate sta valja !
uspavas se poslije kao beba i dok ti tako lijepo spavas on sprema kafu i onda te onakav sav svjez poslije tusa ,naprfenisan probudii sa tacnom u ruci .
Da li postoji ljepse budjenje ?
cinna is offline  
Old 11.02.2010., 10:16   #60
moj je s bivšom redovno, a sa mnom neće i nije, pederčina...
a meni se uvijek hoće i čekam i želim, a on niš... a prethodno izjavi kak: ''jutarnji rula! ''
kaj radim još s njim.... ahh...
toconja is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger