Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.07.2004., 16:20   #21
Quote:
chiquita kaže:
prvi link ne mogu otvoriti a ovaj drugi mi je da prostiš, strava i užas...
Ovo potpisujem tj.ni ja ne mogu otvoriti prvi link a ovaj drugi je katastrofa
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 16:28   #22
ne,to ne planiramo(jos za sad!)

ovo drugo-link-je jako ljepo..samo kaj su hlace.
a jebiga onaj prvi kaj nemres otvoriti je moj prvi izbor!probat cu ponovo poslati ,evo:
http://wedding19.weddingchannel.com/...t=31&large=yes

ili moj favorit
http://wedding19.weddingchannel.com/...e.asp&count=49

ili opcenito njen site:http://wedding19.weddingchannel.com/...ide.asp&page=1
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 16:43   #23
Quote:
margarita kaže:
mi nemamo svoju pjesmu - za prvi ples smo odabrali jednu krasnu pjesmicu od James Taylor-a : How sweet it is to be loved by you

Afro - ocete se vi onda i razvest ako se ti njegovi kumovi pocnu razvodit od svojih hanumica?
Ma zločko jedan !
Mislim da je njih samo uhvatilo ono što je najnormalnije na svijetu: vole se, imaju djecu zašto se ne bi i vjenčali? Priče sa kumovima su mala isprikica za ono što oboje zapravo žele.
I neka, ja sam zagovornica braka pa neka me sada ispljuju sve feministkinje ovog svijeta.
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 16:45   #24
Quote:
AFRODITA69 kaže:
ne,to ne planiramo(jos za sad!)

ovo drugo-link-je jako ljepo..samo kaj su hlace.
a jebiga onaj prvi kaj nemres otvoriti je moj prvi izbor!probat cu ponovo poslati ,evo:
http://wedding19.weddingchannel.com/...t=31&large=yes

ili moj favorit
http://wedding19.weddingchannel.com/...e.asp&count=49

ili opcenito njen site:http://wedding19.weddingchannel.com/...ide.asp&page=1
Top fantastičan, ako makneš one puste volančiće po donjem dijelu haljine
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 16:49   #25
meni se ove oprave s linkova ne dopadaju, nisam taj tip ali ti afro jesi, tebi nesto prejednostavno ne bi stajalo, ne bi to bila ti
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 16:52   #26
Quote:
Bila boja kaže:
Top fantastičan, ako makneš one puste volančiće po donjem dijelu haljine
a ako pogledas one sve njene haljine u trecem linku-ima jedna sa istim topom(ili jako slicnim)kaj je glat bez volancica...ta mi je jako ljepa!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 16:54   #27
Quote:
Winona kaže:
meni se ove oprave s linkova ne dopadaju, nisam taj tip ali ti afro jesi, tebi nesto prejednostavno ne bi stajalo, ne bi to bila ti
da ne volim ono uobicajeno,gola ravna haljina...pa ak je festa nek je festa kak se veli!ali nemres reci da nema ljepih...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 17:02   #28
Quote:
AFRODITA69 kaže:
da ne volim ono uobicajeno,gola ravna haljina...pa ak je festa nek je festa kak se veli!ali nemres reci da nema ljepih...
ima ali te se vjerojatno ne bi tebi dopale. Ukusi se razlikuju. obuci sto te veseli.

I ja sam tako. A uopce nije bila vjencana haljina. (bio je bijeli kostimic, sve samo ne cedan uzi kraci sosek, uz to sako uzi dublji dekolte ispod koeg ne ide nista, kratki rukavi, pre-jednostavno, materijal finiji) Jos sam upravo dosla s odmora, preplanula bila dosta

Ja tu opravicu nosila jos par put a od tada, smatram dobrom investicijom, evo se sprema neka festa, mislim bas to obuci

Razumijem zene koje zele nesto spesl, meni je to moje bilo spesl

Nisam htjela nista dugo ni siroko, osjecala bi se nezgrapno jedino sam si s torbicom dala oduska, swarovski kristalici, prozirni

I vecina bijelih cipela su mi bas bapske bile, nisam nis posteno nasla, sve mi bilo preozbiljno, ko za moju mamu, gotovo sam bosa otisla na vjencanje
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 17:11   #29
Quote:
Winona kaže:
ima ali te se vjerojatno ne bi tebi dopale. Ukusi se razlikuju. obuci sto te veseli.

I ja sam tako. A uopce nije bila vjencana haljina. (bio je bijeli kostimic, sve samo ne cedan uzi kraci sosek, uz to sako uzi dublji dekolte ispod koeg ne ide nista, kratki rukavi, pre-jednostavno, materijal finiji) Jos sam upravo dosla s odmora, preplanula bila dosta

Ja tu opravicu nosila jos par put a od tada, smatram dobrom investicijom, evo se sprema neka festa, mislim bas to obuci

Razumijem zene koje zele nesto spesl, meni je to moje bilo spesl

Nisam htjela nista dugo ni siroko, osjecala bi se nezgrapno jedino sam si s torbicom dala oduska, swarovski kristalici, prozirni

I vecina bijelih cipela su mi bas bapske bile, nisam nis posteno nasla, sve mi bilo preozbiljno, ko za moju mamu, gotovo sam bosa otisla na vjencanje
Kao da sebe čitam !!!
Isto odabrala klasičniji kompletić suknja+sako, a cipele jedva našla da na nešto liče !!!
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 17:17   #30
pa ona haljina sa topicem i dugom suknjom,tj nije haljina nego set,kaj ima jednu naramenicu je jako jednostavno...to mi je najljepse.a cipele-sve svadbene su koma,ja sam za sandalu,visoka peta,nesto na remen il dva...naglavi nekaj jako maloga i njeznoga...ali nakit treba biti vidljiv!i na muskom nikako ne bjelo odjelo,to mi je
krem ajde..ali ne tuxedo...nego,sire lan...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 17:18   #31
november rain
__________________
Čudno je, kako je malo potrebno da budemo sretni i još čudnije, kako često nam baš to malo nedostaje!
traxdata is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:26   #32
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa ona haljina sa topicem i dugom suknjom,tj nije haljina nego set,kaj ima jednu naramenicu je jako jednostavno...to mi je najljepse.a cipele-sve svadbene su koma,ja sam za sandalu,visoka peta,nesto na remen il dva...naglavi nekaj jako maloga i njeznoga...ali nakit treba biti vidljiv!i na muskom nikako ne bjelo odjelo,to mi je
krem ajde..ali ne tuxedo...nego,sire lan...
Kod nas u HR muški dolaze na vjenjčanje u tamnom odijelu, kao da je sprovod
Ja sam svom dala sašiti odijelo u nekoj pastelnoj zelenkastoj boji. Ne znam zašto imam osjećaj da ga je obukao i na drugom vjenčanju?
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:26   #33
e da, sad sam se sjetila da i mi imamo našu pjesmu...
a ide ovako: ...oj živote što me snaaaađe, sve su moje potonule laaaaađeeee...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:28   #34
Quote:
chiquita kaže:
e da, sad sam se sjetila da i mi imamo našu pjesmu...
a ide ovako: ...oj živote što me snaaaađe, sve su moje potonule laaaaađeeee...
e jesi šašava
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:44   #35
Quote:
Bila boja kaže:
Ma zločko jedan !
Mislim da je njih samo uhvatilo ono što je najnormalnije na svijetu: vole se, imaju djecu zašto se ne bi i vjenčali? Priče sa kumovima su mala isprikica za ono što oboje zapravo žele.
I neka, ja sam zagovornica braka pa neka me sada ispljuju sve feministkinje ovog svijeta.
ma i ja sam zagovornica braka

ali je Afro do neki dan svima prichala da im to nishta ne znachi, a je sve to smao papir - kuzish

a u biti ona je to davno htjela samo on nije - pa se sad konachno predomislio

zato je pitam -

inace nek se ljudi vole - da nije ljubavi ne bi svita bilo
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:47   #36
Quote:
chiquita kaže:
e da, sad sam se sjetila da i mi imamo našu pjesmu...
a ide ovako: ...oj živote što me snaaaađe, sve su moje potonule laaaaađeeee...


ja tebe obozhavam
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:52   #37
a kaj se smijete pa to vam je tak...a kad smo već kod pjesama moraš vidjeti moju mamu kak se razgali kad joj moj dragi zapjeva - punica mi milosti u rubac zamotala...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 18:59   #38
Quote:
margarita kaže:
ma i ja sam zagovornica braka

ali je Afro do neki dan svima prichala da im to nishta ne znachi, a je sve to smao papir - kuzish

a u biti ona je to davno htjela samo on nije - pa se sad konachno predomislio

zato je pitam -

inace nek se ljudi vole - da nije ljubavi ne bi svita bilo
Pa Bogu hvala da se predomislila ! Neka je i pričala što je pričala ja ću joj među prvima uputiti čestitku za vjenčanje A ta mi je najdraža: da nije jubavi ne bi svita bilooooooo
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 19:01   #39
Quote:
Bila boja kaže:
Pa Bogu hvala da se predomislila ! Neka je i pričala što je pričala ja ću joj među prvima uputiti čestitku za vjenčanje A ta mi je najdraža: da nije jubavi ne bi svita bilooooooo
ma sve je to u redu...al ženit se zbog papira...ak su mogli ovih deset godina bez toga onda se ne bi sad trebalo preseravati.
ali to je samo moje mišljenje...
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2004., 19:22   #40
Quote:
chiquita kaže:
ma sve je to u redu...al ženit se zbog papira...ak su mogli ovih deset godina bez toga onda se ne bi sad trebalo preseravati.
ali to je samo moje mišljenje...
Ja ipak nekako mislim da to nije samo zbog papira. Možda sam malo staromodna, ali ipak vjerujem u instituciju braka. A ako ga ne treba, idemo ga zakonom ukinuti.
Mislim da su on / ona to htjeli i ranije, ali danas je tako moderno živjeti u vanbračnoj zajednici da skoro ispadaš fosil ako se deklariraš kao osoba koja JE za brak
Možda i griješim, ne znam, ovo je samo razmišljanje
__________________
Bila boja
Svatko biva sam na srcu zemlje proboden zrakom sunca: i začas pada večer.
Bila boja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.