Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2012., 17:18   #1
problem sa akumulatorom

jucer sam se normalno vozio sa autom, a danas skuzim ne radi centralno kada sam ga otkljucavao. stavim kljuc u bravu i ne dogodi se bas nista, uzmem unimetar izmjerim voltazu na akumulatoru i pokazuje oko 5,5 V.

akumulator je 70 Ah, mislim da je originalan i star 9 godina jer ima opelov znak na sebi, auto je corsa C 1.7 dti

auto je do sada normalno palio i akumulator nije pokazivao znakove zamora cak ni kad su bili debeli minusi prije malo vise od mjesec dana.

ima li tko kakvu ideju sto bi to bilo, je li se akumulator ispraznio sam od sebe tj. je li moguce da su probile celije ili ga je nesto ispraznilo preko noci?

hvala
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 17:23   #2
kratak spoj u akumulatoru i sad je pokojni.
plati starome misu u nedjelju i kupi novoga.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 18:17   #3
znaci samo akumulator, nije do auta?

koji akumulator preporucate? ne mislim ovaj auto jos dugo voziti pa ne bi trosio previse na njega, ali opet ne bi htio da ode do kraja godine.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 19:27   #4
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
znaci samo akumulator, nije do auta?

koji akumulator preporucate? ne mislim ovaj auto jos dugo voziti pa ne bi trosio previse na njega, ali opet ne bi htio da ode do kraja godine.
Svakako ga zamijeni, a što se tiče marke mislim da nema baš neke prevelike razlike jer ih skoro sve ionako radi svega par većih korporacija u nekoliko tvornica pa nađi neki koji ti odgovara cijenom, dimenzijama (pripazi na orijentaciju polova!) i da ima što dužu garanciju.
mattco is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2012., 21:41   #5
Quote:
flatoos kaže: Pogledaj post
znaci samo akumulator, nije do auta?

koji akumulator preporucate? ne mislim ovaj auto jos dugo voziti pa ne bi trosio previse na njega, ali opet ne bi htio da ode do kraja godine.
u Kandaharu???

topla 74 Ah za 474 kn. odlična cijena i kvaliteta ali je u Križevcima
http://www.trgo-agencija.hr/kategori...umulatori.aspx

beren 70 Ah za 516 kn u zagrebu
http://www.beren.hr/maloprod.html
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 00:53   #6
hvala!

uzel bum ovog berena jer su mi krizevci daleko.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:49.