Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.05.2005., 10:19   #1
Trudnička odjeća

Dolaskom ovih ljetnih dana, malo mi je postalo teško s oblekom. Pri kraju sam 5.mjeseca, a do sad sam furala većinom lanene hlaće i neke majčice. No, ovih par dana je katastrofalna vrućina pa sam pokušala ući svoje stare haljinice ali bezuspješno.

Sitne sam građe i opće nisam puno dobila u trudnoći, ali trbuh mi raste ko lud. S obzirom da više-manje svu obleku kupujem po "normalnim" dućanima (ne onima za trudnice jer su koma), s obzirom na modu ove godine to je itekako moguće, sve je lepršasto, topići rezani ispod grudi itd..zanima me da li je tko možda naišao na nekakvu ljetnu haljinicu u koju bi trudnica mogla stat. Fora je u tome da,ako uzmem običnu haljinicu, u S ne stanem, a u L mi stane trbuh, ali se vidi dami je full prevelika. Ak me kužite...
Trebalo bi mi nešto npr na bretelice, rezano odmah ispod grudi i da se lagan širi. Jel netko u Zg možda naišao na nešto slično?
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 12:24   #2
u top shop-ovom ducanu u importaneu imas i dio za trudnice pa pogledaj tamo njihove su trudnicke stvari malo modernije od ostalih ducana
undercover is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2005., 17:48   #3
Ova mi je preslatka



Ako ti nije problem kupovati on line, mozes zaista naci finih komada. Pocni sa Gap Maternity.
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 09:28   #4
annie imaš u x-nation u rozoj, zelenoj i smeđoj boji haljinicu do koljena gore je ko na žabice nabrana pa se odma širi tako da ti stomak može stat sto posto odi i vidi cijena je nekih 270 kn....ja sebi kupila odma zelenu..... ne bi da će mi stomak sad odma narast al uživila sam se briga me se
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 10:15   #5
Ma da,super! Idem odmah u x-nation! Di si ju ti kupila, ja bi otišla do king crossa, valjda imaju istu ponudu.
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 12:43   #6
annie ja u st-u pa ti ne mogu puno pomoć...sve šta ti mogu reć je da postoje te tri boje al ne mora značit da ćeš u svakome nać sve pa malo pogledaj
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 13:12   #7
ti si trudnica iz Splita!?

ajd, hvala bogu da postoji još koja ovde na Forumu!
ja sam nadobudno prije par dana otišla u x-nation (skoro sve kupujem u njih), pogledala sam haljine, al nisu mi nekako sjele....

na kraju sam izašla sa suknjicom, al je na konop, pa je mogu regulirat kako budem "rasla"

cijena 269 Kn
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2005., 20:44   #8
Ima na pocetku Jurisiceve s desne strane ak ides od Trga u jednom prolazu Indijski ducan, ima svu silu haljina ko stvorenih za trudnice i ljeto ... a cijene smijesne .........



Sestra mi se neki dan tamo obukla za cijelo ljeto a trbuh joj je sad sa 5 mj. vec do nosa!

KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 01:50   #9
Quote:
KatarinaJ kaže:
Ima na pocetku Jurisiceve s desne strane ak ides od Trga u jednom prolazu Indijski ducan, ima svu silu haljina ko stvorenih za trudnice i ljeto ... a cijene smijesne .........



Sestra mi se neki dan tamo obukla za cijelo ljeto a trbuh joj je sad sa 5 mj. vec do nosa!

cijene? recimo, haljina prosjecna?
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 09:43   #10
Quote:
Tigrica kaže:
cijene? recimo, haljina prosjecna?
pa tak ... stotinjak kunica ... kako koja
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 18:11   #11
Quote:
KatarinaJ kaže:
pa tak ... stotinjak kunica ... kako koja
pa onda bas i nisu smijesne cijene, kao sto si rekla.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2005., 22:04   #12
Quote:
Tigrica kaže:
pa onda bas i nisu smijesne cijene, kao sto si rekla.
mislila sam smijesne u pozitivnom smislu
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 11:04   #13
Quote:
KatarinaJ kaže:
mislila sam smijesne u pozitivnom smislu
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 11:32   #14
trenutno mi je muž u ZG i poslala sam ga u taj dučan - jadničak se oduševio u pao u nesvijest jer nije znao šta da mi kupi... pozvao u pomoć sestričnu i kupili mi par stvari!




mali tip: prodavač je rekao da krajem tjedna dobivaju novu pošiljku - odite tad!
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 19:13   #15
Quote:
Tigrica kaže:
pa smijesno male ... kaj nisu?
sad sam ja confused
KatarinaJ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2005., 20:37   #16
Malta, i kakve su stvari?
Ja bi vam poslala sliku haljine koju tražim, ali ako mi netko objasni kako da umetnem sliku
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 08:23   #17
donio dvije predivne košulje laganog materijala, stanem u njih do samog kraja, jedna je ravnih krojeva, izvezena oko vrata, kratkih rukava,
druga je materijala sličnog gazi, konopom prošivena oko vrata, tako da ju možeš stegnut ili nosit preko ramena, rukavi od tri frtalja.
cijena prve 80 kuna, a druge 90.
Malta is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 11:05   #18
Quote:
KatarinaJ kaže:
pa smijesno male ... kaj nisu?
sad sam ja confused
pa meni stvarno nisu male, ako je jedna stotinjak kunica, kao sto si rekla, onda ne. Neka smijesna cijena bi mi recimo bila oko 40-50 kn. ali takvih nema tamo, jel?
mozda ima u kineskim trgovinama tako jeftinih.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 16:30   #19
Pa s obzirom da je u dućanu za trudnice cijena haljina oko 300 kn, ovo je definitivno jeftino!
__________________
Možeš mi ubiti ljeto - al živjet će proljeće...
Annie1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2005., 17:47   #20
Quote:
Annie1 kaže:
Pa s obzirom da je u dućanu za trudnice cijena haljina oko 300 kn, ovo je definitivno jeftino!
jasno, ali naspram normalnih haljina je skupo. Ali opet nikako smijesno jeftino. Jeftinije bi prosle da kupujete materijale i date ih sasiti. Npr. materijal oko 50-100 kn, sivanje oko 100 -150 kn. Ili kazem, kod Kineza.
__________________
Falling in love is the best way to kill your heart because then it's not yours anymore. It's laid in a coffin, waiting to be cremated.

V. V.
Tigrica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:21.