Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2010., 15:24   #1001
Quote:
morsko prase kaže: Pogledaj post
Tooo bravo! Stara pa ti rodila! Sjecam se kad si samnom bila na 35+ temi i bila mi podrska u mom jadanju i nedoumicama oko puknutog vodenjaka Pusaaaaa!
rodila, da!!!i već borba s grčevima..
al sve drugo super, pa mora nešto!!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 15:37   #1002
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
rodila, da!!!i već borba s grčevima..
al sve drugo super, pa mora nešto!!!
Ma i nama su poceli u drugom tjednu, to je trend Prezivjet cemo!

Lako meni pricat kad mi mali upravo andjeoski spava, bez grcenja trenutno
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 16:02   #1003
Quote:
morsko prase kaže: Pogledaj post
Ma i nama su poceli u drugom tjednu, to je trend Prezivjet cemo!

Lako meni pricat kad mi mali upravo andjeoski spava, bez grcenja trenutno
a moja jede cijeeeeeli dan!!!danas je 17 dana stara, jel moguće da je to skok u razvoju????
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2010., 16:44   #1004
Quote:
vedra kaže: Pogledaj post
a moja jede cijeeeeeli dan!!!danas je 17 dana stara, jel moguće da je to skok u razvoju????
Da! Prvi je sa 3 dana, a drugi sa 2, 3 tjedna! Imali to i mi, ja se sva isprepadala a moj delija navlacio mlijeko i grcio se jasno pritom
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 13:11   #1005
Kada ste počeli sa primjenom kapi (u kojem tjednu starosti bebe)? ?
Nama je danas 3. tjedan, iako vjerujem da zapravo starosne granice za prirodnim probioticima nema, nekako sam
skeptična već sada započeti sa kapima. Možda griješim i trebalo bi što ranije, mislim početi sa BioGaia kapima.

Hvala!
__________________
sky captain
sky captain is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 13:27   #1006
Quote:
sky captain kaže: Pogledaj post
Kada ste počeli sa primjenom kapi (u kojem tjednu starosti bebe)? ?
Nama je danas 3. tjedan, iako vjerujem da zapravo starosne granice za prirodnim probioticima nema, nekako sam
skeptična već sada započeti sa kapima. Možda griješim i trebalo bi što ranije, mislim početi sa BioGaia kapima.

Hvala!
U drugom tjednu. Naime, kad smo se vratili iz bolnice odmah je pocelo.... Moram reci da sada ima 5 tjedana i vec jedno tjedan dana smo skroz bez grceva (boze molim te nemoj da ureknem sad jezikpregrizla )!
Treba im jedno 2 tjedna da prodjeluju, ipak je to prirodni pripravak...ako beba ima grceve, ja bih odmah pocela s njima.
Odabrali smo ih jer su najmanje kemija od svih drugih sredstava borbe
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 14:57   #1007
a jel netko koristio homeopatiju za grčeve..ja sinoć počela davati kuglice rastopljene u malo, al stvarno minimalno vode i čini mi se da joj iritiraju želudčić..naime danas bljuca cijeli dan i to dosta, a do sad je stvarno jako malo bljucala..
doduše jučer je jela ko luda, al ne bljuca danas zbog toga..čak mi se čini da nešto manje i jede danas!!
sad ne znam dal da dajem dalje te granulice ili šta!!!
vedra is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 17:34   #1008
Quote:
buffy24 kaže: Pogledaj post
one ti se daju samo 5 kapi dnevno i drže se u hladnjaku. nemoj odustajat od dojenja ako se djete ne buni i hoće, moj nije htio i prošli smo svašta i danas mi je žao što nismo uspijeli al eto valjda je tako moralo bit. i diži na podrigivanje čak i u toku jela da ti mjehurići zraka isplivaju što prije van na površinu...
Pametno!

Evo, danas je bolje, jutros popila 5 kapi, iako sumnjam da je to već počelo djelovati. Mislim da je bolje jer smo našli par položaja koji pomažu... pitam se kako će biti po noći.

Može, izbacujem prihranu od adaptiranog, mislim da je ovo izdajanje urodilo plodom, imam po preko 90 mililitara vlastitog mlijeka za svaki obrok, bit će ok. Jedino me i dalje strah bilo što pojesti, da joj ne natovarim još grčeva...

Siroto prvo dijete, sve lekcije moram na njoj naučiti...
nedoumica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 18:20   #1009
Quote:
nedoumica kaže: Pogledaj post
Pametno!

Evo, danas je bolje, jutros popila 5 kapi, iako sumnjam da je to već počelo djelovati. Mislim da je bolje jer smo našli par položaja koji pomažu... pitam se kako će biti po noći.

Može, izbacujem prihranu od adaptiranog, mislim da je ovo izdajanje urodilo plodom, imam po preko 90 mililitara vlastitog mlijeka za svaki obrok, bit će ok. Jedino me i dalje strah bilo što pojesti, da joj ne natovarim još grčeva...

Siroto prvo dijete, sve lekcije moram na njoj naučiti...
Nemoj jesti mahunarke i ono kaj tebe napuhuje..ostalo normalno...ja sam jučer jela i cvjetaču i brokulu i ne vidim da ima ikakvog utjecaja na nju...
__________________
~naše vjenčanje~

Zadnje uređivanje seni001 : 16.12.2010. at 18:56.
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2010., 18:34   #1010
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Nemoj jesti mahunarke i ono kaj tebe napuhuje..ostalo normalno...i agrume...makar, ja sam jučer jela i cvjetaču i brokulu i ne vidim da ima ikakvog utjecaja na nju...
I ja jucer jela brokulu i nema grceve Ali zato ima jos uvijek smrklju u nosu/grlu koju nemre izbacit usprkos fizioloskoj pa ga malo zivcira i danas i jucer nacicava van svakog reda cijeeeeeeeeeeeeeeeeli bozji dan. Uzas, luda sam

Strah me otic na 10 min van kad mi dodje muz da ne bi vristao da oce jest
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 08:50   #1011
Dobro jutro. Evo mene nakon neprospavane noci, mali N se cijeeeeeeeeeeeeeeeeelu noc grcio Nisam oka sklopila, a ni on
Preispitujem sta sam jela jucer i prekjucer i dolazim do zakljucka da nista neuobicajeno nisam stavila u zube, nista sto inace ne jedem, ma uzas.... uh.
Najradje bi da ga mogu piknut nekom iglicom i da se on ispuse ko balon frrrrrrrrrrrrrrr...napinjao se jadnik cijelu noc, strah me da ne dobije kilu od svega. Ja bih vec 3x hemeroide dobila da se tak stiscem.
morsko prase is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 14:40   #1012
http://www.paulsmarteurope.com/produ...btl.--40g.html

savrseni caj koji pomaze kod kolika i grceva
preporučam , može se naruciti na dolcu ili austrija dm
smeđa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:07   #1013
Bok cure! Ne znam da li je tko pisao,nisam sve čitala,ali ispričati ću naše iskustvo. Sužila sam da su se našem L.pojačali grčevi i to turbo od Plivinih D3 kapi i izbacili smo ih na par dana. Nakon toga počeli smo koristiti Oleovit D3 kapi kupljene u onoj apoteci na Dolcu. Uput mu dajem sirup Torminalis,ima ga u svakoj ljekarni i da kucnem ni g od grčeva,a prije toga je jadan urlao po cijele dane dok navečer ne bi zaspao od iscrpljenosti. Nama Sab simplex skoro ništa nije pomogao. Kada bi išlo kakonje ili prduckanje vrištao je od bolova,sad ni ne trepne kad prducne.
Nadam se da sam nekome pomogla sa našim iskustvom.
__________________
buha san-kako ga tata zove L
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:10   #1014
Quote:
majaks kaže: Pogledaj post
Bok cure! Ne znam da li je tko pisao,nisam sve čitala,ali ispričati ću naše iskustvo. Sužila sam da su se našem L.pojačali grčevi i to turbo od Plivinih D3 kapi i izbacili smo ih na par dana. Nakon toga počeli smo koristiti Oleovit D3 kapi kupljene u onoj apoteci na Dolcu. Uput mu dajem sirup Torminalis,ima ga u svakoj ljekarni i da kucnem ni g od grčeva,a prije toga je jadan urlao po cijele dane dok navečer ne bi zaspao od iscrpljenosti. Nama Sab simplex skoro ništa nije pomogao. Kada bi išlo kakonje ili prduckanje vrištao je od bolova,sad ni ne trepne kad prducne.
Nadam se da sam nekome pomogla sa našim iskustvom.
Kad mu daješ Torminalis...prije, za vrijeme ili poslije hranjenja
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:16   #1015
Sada mu dajem u jutro i navečer neposredno prije bočice i lud je za njimjer je fini slatkasti. Na žličicu mu dam i cmakče kao pravi.
__________________
buha san-kako ga tata zove L
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:19   #1016
E,da! Kupili smo i one dr.Brown bočice jer bi iz nukove posrkao sve u dahu,a sa ovom bočicom puno sporije i ljepše pije,nema zagrcavanja i preljevanja kao kod drugih bočica. Nije bilo nikakvih problema sa prelaskom na te bočice.
__________________
buha san-kako ga tata zove L
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:22   #1017
da li citate deklaraciju na kapima?? navodno da neke sadrze alkohol
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:26   #1018
Torminalis nema. Ima eterična ulja kima i komorača,ostalo je destilirana voda,fruktoza i još neke pomoćne tvari.
__________________
buha san-kako ga tata zove L
majaks is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:26   #1019
Quote:
BoniZG kaže: Pogledaj post
da li citate deklaraciju na kapima?? navodno da neke sadrze alkohol
Naravo, bar ja...Torminalis nema...
Trojke nisu imale frku s grčevima?
__________________
~naše vjenčanje~
seni001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2010., 16:46   #1020
Quote:
seni001 kaže: Pogledaj post
Naravo, bar ja...Torminalis nema...
Trojke nisu imale frku s grčevima?
si si ali oni su ad -u...pa sam promjenila hranu....kako smo presli na aptamil svi redom su prestali imati grceve...to je inace bilo prestrasno....
BoniZG is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:33.