Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2009., 16:33   #10001
Quote:
kaljinka kaže: Pogledaj post
želiš dalje ili ćeš i ti shvatiti stupidnost takvog nastupa?
Ne, ne želim dalje ovako. Kad god ispliva potencijal pa da bi čovjek mogao i poželjeti dalje, sruši ga ovakva neka rečenica. Šteta.
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2009., 16:35   #10002
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ne, ne želim dalje ovako. Kad god ispliva potencijal pa da bi čovjek mogao i poželjeti dalje, sruši ga ovakva neka rečenica. Šteta.


lijepo da si to sam sebi sročio da ne moram ja.
kaljinka is offline  
Old 12.11.2009., 16:35   #10003
kakav je ovo topic, molim da me uputite
pa da razmislim želim li se pridružit
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 12.11.2009., 16:42   #10004
Quote:
kaljinka kaže: Pogledaj post
no, a meni se čude i snebivaju.

to sam i ja pitala koliko grdo mora biti kod kuće da se ono što bi se trebalo voditi pod "normalno" traži negdje drugdje te se glorificira kao nešto vanredno.
to je uglavnom karakteristika svih tih svemirština. ne samo ljubavničkih, nego i preljubničkih odnosa. mene je pogodilo što se ističu situacije koje bi trebale zaista biti normalne, dio svakog odnosa, da ne govorim braka, a ovdje se ističu kao nešto "posebno"

da ne uđem u konflikt, da objasnim - čim se nešto ističe na ovaj način, netko tko čita sa strane stiče dojam da u braku toga nema. jer onome tko je to normalno dobijati sve to, jednostavno to ne ističe kao nešto posebno, jer mu se to podrazumijeva.
Cameron is offline  
Old 12.11.2009., 16:47   #10005
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
čim se nešto ističe na ovaj način...
Nisam siguran da se radilo o nekakvom "isticanju" - nisu li svi opisi dani kao odgovor na pitanje "kakvi su vam ljubavnici?" - pe žene, eto, krenule opisivati kakvi su. MOguće površno čitam, ali nisam zamijetio nijednu rečenicu "a moj je kao nitko nikad nigdje, rodila ga majka...".
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2009., 16:54   #10006
lord, nemoj stvarati neke tenzije i raspravu tamo gdje nije uopće bilo vatre. ja sam, bez ikakve provokacije, postavila jasno pitanje - ono koje je postavila i tea, i objasnila sam zašto sam ga postavila.
ne vidim tu sada neke potrebe za dodatnom raspravom. ja sam stekla taj neki dojam - možebitno i krivo - zato i pitam, baš kao i tea, radi analitike i statistike i znatiželje - da li su takvi i muževi?

to je sve.
Cameron is offline  
Old 12.11.2009., 18:56   #10007
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
lord, nemoj stvarati neke tenzije i raspravu tamo gdje nije uopće bilo vatre.
E ako sam ja taj koji stvara tenzije, onda jebiga.
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2009., 19:02   #10008
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Posve nepotrebna "tko ima veći pimpek" rečenica.
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
E ako sam ja taj koji stvara tenzije, onda jebiga.
smanji malo kavu, uništava male sive stanice(.
kaljinka is offline  
Old 12.11.2009., 19:07   #10009
Quote:
kaljinka kaže: Pogledaj post
smanji malo kavu, uništava male sive stanice(.
Ne brini, nije nestašica.

Znači, problem je ako pokažeš ružnu rečenicu, a ne ako ju napišeš?
Lord Byron is offline  
Old 12.11.2009., 19:10   #10010
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
ove neke stvari koje opisujete spadaju u normalu nekog odnosa. pa zar je moguće da to u braku nemate?!
wtf?!

pa cijelo vrijeme cendramo jer u braku nemamo neku normalu odnosa.

sad ne znam jesam li ja nekaj propustila, pa lud zbunjenog ili kaj?!
InventurA is offline  
Old 12.11.2009., 20:04   #10011
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
hladan, arogantan, bahat, ciničan, elokventan- ali u duši dobar , ma jedan od rijetkih koji me uspio ušutkati a da mu se još i divim
...skrt na rijecima, bez puno emocija, vrlo konkretan kad nesto zeli, mozda cak tvrdoglaviji od mene.... ali kad shvati da me nesto smeta ili mu kazem zelim to i to potrudi se posteno da mi to i pruzi....
uzela si mi rijeci iz "pera". da nisi negdje na sjeveru a ja na jugu pomislila bih da dijelimo ljubija... mozda bi bacili jedan trojac
Gala88 is offline  
Old 12.11.2009., 21:31   #10012
Quote:
Gala88 kaže: Pogledaj post
...skrt na rijecima, bez puno emocija, vrlo konkretan kad nesto zeli, mozda cak tvrdoglaviji od mene.... ali kad shvati da me nesto smeta ili mu kazem zelim to i to potrudi se posteno da mi to i pruzi....
uzela si mi rijeci iz "pera". da nisi negdje na sjeveru a ja na jugu pomislila bih da dijelimo ljubija... mozda bi bacili jedan trojac
samo mu to spomeni
....mislim da ćek je u stanju napravitipuno više od nekih koji se smješkaju i puno, puno prićaju...vjerujem mu, jako mu vjerujem....ali bi ga nekad mogla tako zveknut

podsjeća me na hausa- a hausa od svih serija jedino volim pogledati
__________________
.
lana10 is offline  
Old 12.11.2009., 21:37   #10013
i kada smo na hausu da završimo jednom za svagda

eli

1.svatko od nas može otvoriti temu, nije umjeće i chat, moja su na ljesu bila mislim 2, pa i sastrane je nastao chat na naćin da su nam dozvolili moderatora, onda sam imala zamisli pametnih tema o dvorcima, a onda mi je postalo bezveze otvarati teme kad to mogu drugi
2. crodre se ni ne sjećam od tamo, mi imamo svoju klapu i da internu zajebanciju
3. vjeruj crodra je ćisto normalana osoba, puno normalnija od nekih koje su vam se ovdije dopale- daj te ga čitajte između redova, spajajte klonove i shvatiti će te što govori, pa ljudi on je tašto muško, kako da vam kaže imam problem, kada ga gledate kao sa planine, ma koje planine držite se kao da ste na vrhu alpa, a on je ljubičasta krava koja će upravo posrati milka čokoladu
4. ljudi se imaju pravo nasmijati i zajebavati
5. onu ve
ećer kada smo potrošili stranice ( bem ti koda ih plaćaš) perl je bila u kukiju i vidiš ostala sam sa njom jer joj je trebao netko, makar sa pjesmuljcima, nije mi rekllatrebam te, ali sam osjećala da joj treba bar netko da joj makne misli, rjećuj, glupošću, pjesmom, sranjima, čim god i za to ne treba PM jer ljude treba ponekad osjećati
eto je li priča konačno završena za sve vjeke vjekova amen...i sorry ja bum se i dalje zajebavala ako smatram da iz toga mogu izvući pouku, zabavu, ideju...
daljnja prepucavanja oko ovog je fakat na nivou baba sa placa, i to onih koje su prije bile u birtiji kod dva škrlaka

čitam unazad pa moram editirati:
eli pričaš gluposti, ja mogu simultano i pisat ozbiljno i zajebavati se, a još žešće braniti nekoga kojeg ste počele udruženo gaziti..
znaš kada jadnu malu ranjenu životinju svatko još usput udari nogom, onda ako preživi pretvara se u krvoločnu zvjer i napada sve one koje imaju osobine slične njegovom mučitelju, a vi sa ovim štiklicama još više udarate po osobi koju je možda u životu neka štikla duboko ranila u srce----TEAAAAAAAAAAA, je li sam ovo dosta jasno napisala RECIIIIIIIIIIIIIII???????
__________________
.

Zadnje uređivanje lana10 : 12.11.2009. at 22:11.
lana10 is offline  
Old 12.11.2009., 21:41   #10014
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
baš nadoknađujem pa mi je taman ovo došlo da pitam.
ove neke stvari koje opisujete spadaju u normalu nekog odnosa. pa zar je moguće da to u braku nemate?!
Quote:
kaljinka kaže: Pogledaj post
no, a meni se čude i snebivaju.

to sam i ja pitala koliko grdo mora biti kod kuće da se ono što bi se trebalo voditi pod "normalno" traži negdje drugdje te se glorificira kao nešto vanredno.
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
to je uglavnom karakteristika svih tih svemirština. ne samo ljubavničkih, nego i preljubničkih odnosa. mene je pogodilo što se ističu situacije koje bi trebale zaista biti normalne, dio svakog odnosa, da ne govorim braka, a ovdje se ističu kao nešto "posebno"

da ne uđem u konflikt, da objasnim - čim se nešto ističe na ovaj način, netko tko čita sa strane stiče dojam da u braku toga nema. jer onome tko je to normalno dobijati sve to, jednostavno to ne ističe kao nešto posebno, jer mu se to podrazumijeva.
zar "vi" - ah ta riječ, ali da ispravno sad stavljena, tu mislim na sve koje nisu bile u situacijama preljubništva, mislite da bi i jedna od nas baš ono onako išla ulaziti u takve odnose da je boldano normalno u braku.
naravno ima iznimaka, ali i to je ono sto sam pitala na prevarenima. kako biti siguran da taj preljub nije bio samo izlet, već svemirština.
pa, nakraju sam shvatila. iskristalizira se sto je sto nakon određenog vremena.



Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
kakav je ovo topic, molim da me uputite
pa da razmislim želim li se pridružit
piše ti u naslovu, chat tema....slobodne su na ljubavnicama, a udane ovdje
__________________
.....srce.....duša......tijelo.......sve je njegovo - moje je....
tea_33 is offline  
Old 12.11.2009., 21:42   #10015
Quote:
Cameron kaže: Pogledaj post
baš nadoknađujem pa mi je taman ovo došlo da pitam.
ove neke stvari koje opisujete spadaju u normalu nekog odnosa. pa zar je moguće da to u braku nemate?!
imam i to puno, , ali ja sam ti vanserijska preljubnica...
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
kakav je ovo topic, molim da me uputite
pa da razmislim želim li se pridružit
upućujem te....topik za one koje se vole i fukaju sastrane ili se jesu ili budu...

tea a rastavljene??????kam njih staviti????
__________________
.
lana10 is offline  
Old 12.11.2009., 21:45   #10016
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
tea a rastavljene??????kam njih staviti????
ak si do rastave nisu nekog našle nek idu na usamljena srca
__________________
.....srce.....duša......tijelo.......sve je njegovo - moje je....
tea_33 is offline  
Old 12.11.2009., 21:47   #10017
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
ak si do rastave nisu nekog našle nek idu na usamljena srca
jesi bezobrazna
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Old 12.11.2009., 21:47   #10018
Quote:
Ruana kaže: Pogledaj post
Ah, imam i ja svoju prvu ljubav, tihu patnju...
Ali dobra sam si s njegovom ženom tak da ni ne pomišljam na nešto, bilošto
moju prvu ljubav, kad smo razgovarali, nakon 20god i kada je ponovo želio dugu lijepu vezu shvatila sam kako sam sretna što je bila samo prva ljubav...
ostao je isti


ha, kada ne multikvotam morate gledati više puta moje sisurine....kako sam si tašta
__________________
.
lana10 is offline  
Old 12.11.2009., 21:48   #10019
Quote:
tea_33 kaže: Pogledaj post
ak si do rastave nisu nekog našle nek idu na usamljena srca
Quote:
medenany kaže: Pogledaj post
jesi bezobrazna
viš, a za mene se PMema navodno svašta....

iz malog mire tri vraga vire
__________________
.
lana10 is offline  
Old 12.11.2009., 21:50   #10020
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
viš, a za mene se PMema navodno svašta....

iz malog mire tri vraga vire
kaj se za tebe?
tračaju te ?
kaj te briga,ti si ionak carica il kraljica kaj već
__________________
kad više neznaš kamo bi išao,sjeti se odakle si došao!
medenany is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.