Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2013., 18:59   #1001
Pozdrav spličani

Triba mi restoran/konoba od Omiša do Trogira za poć sa curom, da je uz more, da ima lipi ambijent, petak/sub/ned navecer mozda uz neku laganu muziku i tako. Da se može pojist dobar komad mesa sa grilla, lignje, da su manistre od kozica i plodova mora dobre. Cijene više manje nebitno. Od ovih 3 šta izabrat ili imate šta pametnije za dodat.

- Konoba Intrada (Kaštela)

- Konoba Bracera (Duće)

- Konoba Nikola (Stobreč)

Živili
spalatinino1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 20:32   #1002
mene isto zanima nesto zanimljivog ambienta i menia uz more ili u nekoj romanticnoj kaleto al da nisu ova 3 nego nesto novo s vise stila slozeno
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 21:18   #1003
Quote:
lovački kaže: Pogledaj post
mene isto zanima nesto zanimljivog ambienta i menia uz more ili u nekoj romanticnoj kaleto al da nisu ova 3 nego nesto novo s vise stila slozeno
Alo lovac, vidin da imas ''iskustva'' pa daj mi reci koji je po tebi broj jedan od ova 3 koja san navea? Gledan slike Intrade ali je skroz uz cest??? Nekako bezveze jedes a auti prolaze i prase ti u pijat. Nekako po slikama mi Bracera ispada najidealnija ili se varam? A Nikola isto pogled na more al ima li otvorenu teracu?
spalatinino1988 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:18   #1004
Gle, ako ti je kvaliteta spize bitna, onda se ova dva ne mogu nikako mjeriti s Nikolom u Stobrecu...a što se tice ambijenta, tu se neću miješati jer svatko ima svoje ukuse...vjerojatno Bracera u kojoj sam

bio jednom i nikad više.
macho_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2013., 23:43   #1005
Iskren da ti budem, nisma bio u nijednom, jer me ne privlace, sva 3 su debelo poznata, ako ne i masovna. Meni treba nesto novo, slatko, zanimljivo, znas ono, neprepoznatno. Ali isto tako, nemoj da te smete ovo moje, moze se u svemu uzivat, ne sumnjam da svaki od ovih sta si stavia ima svojih aduta.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2013., 06:39   #1006
Intrade- hrana nista posebno - korektna, uredenje isto nista posebno, a ta ulica nije bas nesto preprometna,..
Nikola je u podrumu obiteljske kuce, uredenje unutra okej, hrana vrhunska, al lokacija bez veze, al jos jednom, hrana je
Bracera je po lokaciji idealna za to sto trazis, a nisam bila 100g, hrana je prije bila nelosa, sad
Isto nisam bila 100g, al meni je bio ok i Zec u Trogiru i dobra je lokacija

Ako idete na neku laganini vecericu, a nije vam cilje skoljke, oborita riba i sl, Intrade nisu los izbor, jer su cijene vjerovatno najnormalnije
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 14:53   #1007
ima li netko nešto novo zanimljivo da je čua/vidia/jea?
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 19:56   #1008
šta kompliciraš?
pođi u Velo misto
gledaš more i jahte,spiza je meni vrhunska
naruči pašticadu s njokima i guštaj
konobari ok,domaća atmosfera,meni odlično
alma 188 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 20:08   #1009
radi nekompliciranja i nemamo di izać u restoran
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 20:19   #1010
Slažem se s lovačkim...i usput to u Velo Misto nije pašticada nego obično meso u šugu koje oni prodaju pod imenom pašticada.
macho_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 21:34   #1011
vjerovatno se i alma slaže samo nisam skužia kako sam na brzinu pročita
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2013., 22:59   #1012
Bija u Marula neki dan...nije jeftino, ali spiza je bila solidna i obilna, juha od kozica i skoljki izvrsna!
capee1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2013., 18:29   #1013
prijavljujem pasta2go i nelošim drvenim štekatom zauzet onaj dio matejuške di su bili alkosi kod tomića stina di je onaj mural od hajduka. doduše tek se radi, danas su iskrcali taj štekat tamo.
lovačkagozba is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 14:34   #1014
Dakle, citam topic ali vidim da je sve nabacano pa molim par savjeta dok procesljam temu.
Vodim decka prvi put kod nas na more i izmedju ostalih gradova, idemo u Split.

Molim preporuku za dobar

1. wine bar
2. restoran sa domacim specijalitetima, ne mora biti fensi
3. dobar restoran za deserte i/ili sireve

Hvala, hvala
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 14:39   #1015
Quote:
Skattemus kaže: Pogledaj post
Dakle, citam topic ali vidim da je sve nabacano pa molim par savjeta dok procesljam temu.
Vodim decka prvi put kod nas na more i izmedju ostalih gradova, idemo u Split.

Molim preporuku za dobar

1. wine bar
2. restoran sa domacim specijalitetima, ne mora biti fensi
3. dobar restoran za deserte i/ili sireve

Hvala, hvala
1+3 = Paradox, bolje u st neces nac (vino + sir), deserti mama radi najbolje

2. odi jednom u Fife, koliko god bilo negativnih komentara, vjerujem da je svima sa strane fora doc tamo - lokacija Matejuska

2. da te ne setam van grada, odi u Nostroma na ribarnici i pitaj da ti naprave nesto jednostavno, autohtono, dat ce i kakvu ideju, ne drze se slijepo menija

i nakon svega sjedni na trajekt za Vis
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 14:45   #1016
Vis je na popisu za nagodinu
__________________
I might be schizophrenic but at least we have each other.
Skattemus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 14:47   #1017
Pametno zbori Tavanka, pametno
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 15:10   #1018
Slažem se s ovim gore spomenutim osim šta bi ja samo prošetao ispred Fife, nikako tamo ne bih jeo.

A uz to, vjerojatno bi prije išao u Hvaranina nego u Noštroma...
macho_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 15:19   #1019
Quote:
macho_st kaže: Pogledaj post
Slažem se s ovim gore spomenutim osim šta bi ja samo prošetao ispred Fife, nikako tamo ne bih jeo.

A uz to, vjerojatno bi prije išao u Hvaranina nego u Noštroma...
sto se Fife tice, nisam odavno jela tamo, al dosta mojih gostiju - stranaca su bili tamo i svi redom preodusevljeni, tako pretpostavljam da netko ko nije iz st i ko se ne sjeca Fife iz najboljeg vremena od tamo izlazi zadovoljan

a apropo Hvaranina, volim njegovu spizu, al mi ni u nostroma nije losija, a Nostromo mi je daleko zivopisnije smjesten i n puta bolje sredjen
Tavanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2013., 15:24   #1020
Quote:
Tavanka kaže: Pogledaj post
sto se Fife tice, nisam odavno jela tamo, al dosta mojih gostiju - stranaca su bili tamo i svi redom preodusevljeni, tako pretpostavljam da netko ko nije iz st i ko se ne sjeca Fife iz najboljeg vremena od tamo izlazi zadovoljan

a apropo Hvaranina, volim njegovu spizu, al mi ni u nostroma nije losija, a Nostromo mi je daleko zivopisnije smjesten i n puta bolje sredjen
A ne znam šta da ti kažem, ja sam bja u zadnja dva miseca dva puta u Noštroma i nisam bija nešto oduševljen...pola toga šta je na meniju nije bilo dostupno taj dan, riža u rižotu malo raskuvana, a gregada od grdobine (nije bilo raže ) nedovoljno slana. Uz napomenu da nije bilo Marinovića i uz vijest da je odlucija prodati restoran jer mu ne ide dobro ( ovo nisam provjeravao da li je istinito ) pa možda zato malo aljkavosti u svemu...

Zadnje uređivanje macho_st : 08.05.2013. at 16:06.
macho_st is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.