Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.11.2012., 19:31   #1581


Evo sastav kreme. Citala sam da stvarno odgovara svim tipovima koze, vecina cura je prezadovoljna ovom kremom, tako da se nadam da budem i ja (inace imam normalan do suh ten).
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 13:19   #1582
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post


Evo sastav kreme. Citala sam da stvarno odgovara svim tipovima koze, vecina cura je prezadovoljna ovom kremom, tako da se nadam da budem i ja (inace imam normalan do suh ten).
Nažalost ne vidim sliku.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 19:57   #1583
Jel Diorova tonirana komedogena? :/
*ivancica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 20:37   #1584
Ne znam jel se sad vidi slika? Trebala bi.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2012., 23:20   #1585
Quote:
orangecounty kaže: Pogledaj post
Ne znam jel se sad vidi slika? Trebala bi.
Hvala, vidi se sve i ima sve ono što mi smeta, čak i silikone.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 13:47   #1586
Quote:
*ivancica* kaže: Pogledaj post
Jel Diorova tonirana komedogena? :/
Meni nije bila
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 14:11   #1587
Ja imam granierovu bb, pravo otkriće. Ali bas bi htjela probati diorovu, mozda si ju poklonim za Božić

__________________
www.jednostavnolijepa.com
Emma1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 14:13   #1588
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
Meni nije bila
Ni meni nije, a reagiram na sve

A vidjela sam da je i Lisa Eldridge koristi, a ona jako pazi što stavlja na svoju kožu
Suncokret28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 14:58   #1589
Bok cure, evo danas sam prvi put sam na forumu pa ak mi netko može pomoći Tražim BB kremu, a može i tonirana ili lagani tekući puder...

Dosad sam najviše bila zadovoljna s Garnierovom BB kremom za masnu kožu, dobro prekriva i matira, nisu mi izbili prištići, ali mi smetalo oksidiranje i alkohol... Također HM serum nijansa 51 mi je savršena, i puder mi odgovara najviše od svih podloga, ali mi izaziva sitne prištiće pa ga koristim samo za izlaske i sl..

Trebam nešto za svaki dan da mi ne radi kaos s kožom, lijepo izgleda, prekriva nedostatke, ne isušuje previše i da je dovoljno svijetle (žute) nijanse... Ak netko ima kakve preporuke..Hvala!
blondie99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 22:22   #1590
Quote:
Suncokret28 kaže: Pogledaj post
Ni meni nije, a reagiram na sve

A vidjela sam da je i Lisa Eldridge koristi, a ona jako pazi što stavlja na svoju kožu
To su dobre vijesti
Meni je to toliko divan proizvod, lagan, ugodan, a istovremeno dugotrajan na koži. Teksturom i izgledom meni je tonirana krema(odnosno) puder iz snova, no nijansa je koma, pretamna mi je Da dolazi u nijansi kao nude 020, kupovala bih samo nju
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2012., 23:30   #1591
Može li netko slikati sastav Lancomove tonirane kreme? Hvala.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2012., 08:08   #1592
Quote:
mimimozica kaže: Pogledaj post
To su dobre vijesti
Meni je to toliko divan proizvod, lagan, ugodan, a istovremeno dugotrajan na koži. Teksturom i izgledom meni je tonirana krema(odnosno) puder iz snova, no nijansa je koma, pretamna mi je Da dolazi u nijansi kao nude 020, kupovala bih samo nju
Meni je nijansa 1 savrsena, bolja ne moze bit koliko mi se stopi s mojim tenom. I stvarno je divna krema, lagano se razmaze, nakon 10ak sekundi na licu se fino zamatira i stoji cijeli dan stvarno. Plus kad ju skidam nemam onaj osjecaj da skidam cement, nego je lice fino glatko i lagano se samo umijem. Zasad mi nije izazvala nikakve probleme po licu, ali ja inace nemam problema s pristicima i sl. osim par nametnika u vrijeme PMS-a, ali nista strasno sto tonirana krema ne moze sakriti.
orangecounty is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 01:03   #1593
LIERAC TONIRANA KREMA

akontreba netko,imam viška ovu toniranu,nova zapakirana..
odlična krema
http://www.google.hr/imgres?q=lierac...9,r:7,s:0,i:86
natalija09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 14:28   #1594
Ima li netko preporuku za toniranu kremu? Rozi podton, suha koža, ne treba mi jako prekrivanje već čisto malo ujednačavanja boje i prekrivanje crvenila oko nosa. Bilo bi dobro da ima lagani dewy finish, ne volim baš mat. Cijena do 300 kuna.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:24   #1595
Ako možeš preko neta naručiti moja preporuka bi bila Nars Tinteted Moisturizer, ima dewy finish, solidno prekrivanje za toniranu, bolje od nekih pudera i SPF 30.
Festivefall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:26   #1596
Koštala je oko 40$ u USA, mislim da ima hqhair
Festivefall is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 15:33   #1597
E da, to sam zaboravila napomenuti. Voljela bih da je dostupna kod nas, da je mogu isprobati. Hvala na prijedlogu svejedno
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 21:10   #1598
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za toniranu kremu? Rozi podton, suha koža, ne treba mi jako prekrivanje već čisto malo ujednačavanja boje i prekrivanje crvenila oko nosa. Bilo bi dobro da ima lagani dewy finish, ne volim baš mat. Cijena do 300 kuna.
JA koristim Garnierovu, meni je ta super. Ali ako ju nećes, preporučila bi ti Uriage Bariesun, mislim da je Fair za svijetlij ten. Hidratantna je, ima spf zaštitu i cijena joj je nešto iznad 100kn.
__________________
www.jednostavnolijepa.com
Emma1313 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2012., 23:49   #1599
Quote:
Emma1313 kaže: Pogledaj post
JA koristim Garnierovu, meni je ta super. Ali ako ju nećes, preporučila bi ti Uriage Bariesun, mislim da je Fair za svijetlij ten. Hidratantna je, ima spf zaštitu i cijena joj je nešto iznad 100kn.
Pretamna mi je Garnier.

Pogledat ću, hvala. Primam prijedloge i dalje.
phazing is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2012., 10:39   #1600
Quote:
phazing kaže: Pogledaj post
Ima li netko preporuku za toniranu kremu? Rozi podton, suha koža, ne treba mi jako prekrivanje već čisto malo ujednačavanja boje i prekrivanje crvenila oko nosa. Bilo bi dobro da ima lagani dewy finish, ne volim baš mat. Cijena do 300 kuna.
La Roche Light nijansa. imam suhu kožu i super mi je. i nema ti mat finish
__________________
There are people who have money and people who are rich - CC
Mer girl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:31.