Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.06.2005., 00:14   #21
Quote:
amerix kaže:
ja igram sa Dinamom i jebote glupo je što moš samo potrošit na igrace 400 000.....stupid....grrrrrr
nemogu nikoga kupiiti
Mene u DInamu nakon par sezona nije mučio novac, već maximum wage. Iznad 27 tisuća eura nisu htjeli ići, nema veze što je balans bio ekstremno pozitivan (trošio miljun na mjesec, zarađivao 4 + svi miljuni od prolaska u sljedeću fazu i osvajanja LP i svjetskog klupskog prvenstva)

To je jako glupo napravljeno
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 00:59   #22
Quote:
Ken kaže:
I da, ako skinem 5.05 patch, hoce li mi to poremetiti sejvane igre..??
Kažu na službenoj stranici da kad ga instaliraš možeš dalje igrati sejvane igre,ali da ipak preporučuju ponovni start.
Trening potraži na forumu od službene stranice,na podforumu Training and Tactical tips (ili tak nekaj sl.) u temi koja ti je skroz na vrhu (tactics download ili tak nekaj) ili ako si lijen tražiti pošaljem ti na e-mail.
__________________
Go on home British soldiers,go on home!
Have you got no fuckin' homes of your own?!
Neithan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 01:07   #23
Igram s PSG-om 4. sezonu.Dosad sam osvojio sva 3 prvenstva,
a u 3. sezoni europski superkup,kup,liga kup,ligu prvaka i već spomenuto prvenstvo.To mi je možda treći put u životu da sam osvojio 5 trofeja,a igram CM od 1998.Prekjučer je bio vrlo uspješan dan

Evo ekipe:

golmani: kjell larsen (oko 7.80 u 3. sezoni!najbolji golman kojeg sam ikad imao!), kieszek,etafia

obrana:dede,king,riggot,diawara,upson,lamey,jankul ovski,yobo,
jjloyd samuel

veza:downing,rothen,gökdeniz,ljuboja,van bommel,hasan sas, modrić,vilakazi,hleb,alex,ponzio (pokušavam ga pretrenirati za DR)

napad:zurawski,okan,budan,kone,hunt
__________________
Go on home British soldiers,go on home!
Have you got no fuckin' homes of your own?!
Neithan is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2005., 22:46   #24
ja igram iz engleske conference lige... tako da na pocettku uopce nemam budjet za kupovinu igraca. Zna li netko kojega full mladog i perspektivnog igraca koji bi potpisao za takav klub? naravno, mora biti na free transferu
__________________
Space, the final frontier. These are the voyages of the starship Enterprise. Its ongoing mission, to explore strange new worlds, to seek out new life and new civilizations, to boldly go where no man has gone before.
Jean Luc Picard is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 13:32   #25
Quote:
Neithan kaže:
Kažu na službenoj stranici da kad ga instaliraš možeš dalje igrati sejvane igre,ali da ipak preporučuju ponovni start.
Trening potraži na forumu od službene stranice,na podforumu Training and Tactical tips (ili tak nekaj sl.) u temi koja ti je skroz na vrhu (tactics download ili tak nekaj) ili ako si lijen tražiti pošaljem ti na e-mail.
našao sam, ali trebam se registirati na forum, to nije problem, problem je što mi nikako ne dolazi mail za potvrdu registracije
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2005., 15:18   #26
ajd ostavi mi e-mail pa ti pošaljem,to su 2 fajla,jedan za sve outfield igrače,jedan za golmane.
__________________
Go on home British soldiers,go on home!
Have you got no fuckin' homes of your own?!
Neithan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 23:17   #27
Football Manager 2007 [*]

fm 07, mislim da je to najzaraznija igra na svijetu, mislim opcenito. Da li znate za neke wonderkidove u toj igrici osim one koje ja znam ?
Gonzalo Higuain , Gourcuff , Marcelo , Modric , Borre , Kompany , Raul Garcia, Renato Augusto (novi Ronaldinho) ...

Poceo sam igrat sa West Hamom imam para pun k....c a neznam gdje bih ih potrosio nego na nove wonderkidove ili worldclass igrace... molim vas za pomoc
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2007., 23:38   #28
s patchem je igrica gora pet puta jer ima bug da igrači koštaju duplo od stvarnog
primjer: kupiš ronalda za 10 mil. a oduzme ti u balanceu 20 mil. i igrači ne treniraju
ja čekam patch koji će doć iza prijelaznog roka taj je uvik najbolji
inače igrica je za mene prezarazna igram svaki manager koji je izašao od 98/99

volio bih da ti mogu pomoć oko wunderkidova jer mrzim igrat sa bogatim klubovima jer tako nije zanimljivo. isto kao sto ne mogu igrat nego s hajdukom

po internetu imaju popisi , samo triba malo se potrudit i tražit
hs1911 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 00:55   #29
Micah Richards, Ismael Aissati, Corrie Evans, Gael Clichy, Anderson... to je ono čega se sad mogu sjetit
Posrnuli_Pickpocket is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:28   #30
Ja sam sa barcelonom presao 3 sezone i sada idem 4 i sve sam zivo osvojio sto sam mogao

www.topbb.com/blacks-posjetite
 
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:31   #31
FM 2007 je ka kurc i to onaj ka u mene tz. kurčina
Championship Manager 2003-2004 je bog i pička za ove managere šo su izašli posle raskola ekipe što je radila na CM 03-04,
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:35   #32
Cool

[QUOTE=ady]odigrao sam neznam koliko sezona sa dinamom godina je 2026
10. put sam osvojio ligu prvaka,bez varanja?!?
U ekipi su mi igrali Lampard Adu Kranjčar Drogba i Totti,i ovo je bez sranja jest da je svaki od njih imao o 32. godine ali su opet harali.
Evo za sve zaraženike nekih savjeta.
Čim krenete kupite sljedeće igračevandro Roncatto,Carlos Daniel Hidalgo,Ederson,Jose Julian de la Cuesta,Advaldo,Freddy Adu,Miloš Krasić,Patricioo Perez..Možda i nisu najbolji na prvi pogled,ali vam garantujem da će 80 posto njih čak i u Man uTDu nakon dvije sezone igrati standardno.?QUOTE]

Da se pohvalim kaj sam uradija sve u CM 03-04 he he
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 20:37   #33
imam taj 07 ali stvarno ne mogu da se naviknem na izgled i čudno ponašanje igrača tijekom utakmice
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 00:16   #34
i ja isto kazem da je mozda cm 03-04 bolji manager od fm 2007 al je zato ovaj fm 2007 pun kurac realniji nego ovi stariji manageri. kod njih ak si napr. milan mozes nabusit atalantu 14:0 bez problema , a u ovim novijima to je vec dosta nemoguce.
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 03:37   #35
Quote:
ady kaže:
imam taj 07 ali stvarno ne mogu da se naviknem na izgled i čudno ponašanje igrača tijekom utakmice
Ma ja iskljucim higlightse i povecam brzinu na maximum i gledam samo brojke...

Moze jedno podpitanje...da ne otvaram novi topic...

Koja je fora sa radnom dozvolom u engleskoj ligi?

Imam igraca iz Gabona kojem ne mogu produziti ugovor...

Jednog jedinog argentinca sam uspio dovesti,a ostali stranci (non-EU) ne mogu dobiti dozvolu...a dok u drugim klubovima vidim svakakvih igraca iz cijelog svijeta...

U cemu je kvaka?

Znam da je nesto sa odigranim utakmicama,ali molio bi nekoga da mi tocno objasni...

Thanx
Mago de Umago is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2007., 20:08   #36
to sa work permitima u engleskoj ligi ti je caka da igrac kojeg zelis dovest u svoj klub mora imati najmanje neznam tocno oko 20-30 nastupa za svoju reprezentaciju.
__________________
I´m forever blowing bubbles prety bubbles in the air...West ham!!!
yoboss is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 19:23   #37
Quote:
ady kaže:
FM 2007 je ka kurc i to onaj ka u mene tz. kurčina
Championship Manager 2003-2004 je bog i pička za ove managere šo su izašli posle raskola ekipe što je radila na CM 03-04,
WTF, CM 03/04 je bio mozda najgori manager od Sports Interactivea uopce. Jesi siguran da mislis na tu igru?
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2007., 20:09   #38
Quote:
yoboss kaže:
to sa work permitima u engleskoj ligi ti je caka da igrac kojeg zelis dovest u svoj klub mora imati najmanje neznam tocno oko 20-30 nastupa za svoju reprezentaciju.
mislim da treba odigrati bar 70-75 posto utakmica reprezentacije u zadnjih 20 ili koliko već nastupa
whitestone is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2007., 01:47   #39
Quote:
whitestone kaže:
mislim da treba odigrati bar 70-75 posto utakmica reprezentacije u zadnjih 20 ili koliko već nastupa
Mislim da je 75% utakmica reprezentacije u zadnje 2 godine. Plus drzava iz koje dolazi mora biti u prvih 70 na FIFA ljestvici.
Ace Rimmer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2007., 02:09   #40
Quote:
Ace Rimmer kaže: Pogledaj post
WTF, CM 03/04 je bio mozda najgori manager od Sports Interactivea uopce. Jesi siguran da mislis na tu igru?
Postoje dva managera pod nazivom CM Manager 03-04
Taj kaj si ti naveo je izdan prvii,ali je igra bila toliko pretrpana bugovima da to nije moguće,pa su najavili novu verziju,koja će biti bolja.
Između ostalog imam original CD,ove druge verzije(rodbina made in Deutschland ),a imam i pirat prve verzije stvarno se razlikuju ka nebo i zemlja,ne bitno u izgledu,nego u gameplayu
__________________
nema ga
ady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:51.