Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2006., 05:57   #21
Btw. nick u igri mi je Persephones, pa ako tko hoce nek se javi u svemiru se lako osjecati lonely
wjewerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2006., 17:52   #22
Bome ja sam od dana jedan u dobrom društvu (ekipa sa www.arstechnica.com). Odlično društvo i genijalne korporacije Gušt totalan.

Ako nekome treba pomoći nek se javi (Axhind), obično se krećem oko Anttiri sistema (ponekad oursulaert) (caldari space naravno
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 00:10   #23
Quote:
AxMi-24 kaže:
Bome ja sam od dana jedan u dobrom društvu (ekipa sa www.arstechnica.com). Odlično društvo i genijalne korporacije Gušt totalan.

Ako nekome treba pomoći nek se javi (Axhind), obično se krećem oko Anttiri sistema (ponekad oursulaert) (caldari space naravno
Trenutno igram s trialom kao Caldari... Unistili mi pirati upravo treci cormorant... Sam sam si kriv, jer s ovakvim jadnim skillovima zujim po 0.0 - 0.3 sustavima. LOL.

Nick mi je: HeavenCanWait

Moram napomenuti da je igra genijalna. Čim mi sjedne prva plaća, a to je oko 15. iduceg mjeseca, kupujem account...

Ako može, Ax Mi-24 Hind, pridružit cu se korporaciji u kojoj si... Ovako mi je stvarno dosadnjara igrat misije, a s trialom nista od ulaska u korporaciju jer se ne isplati. Ističe za 3 dana.

p.s. Igra jako podsjeća na Freelancer-a, ali je puuuno naprednija, ogroman rts.
__________________
Najpovoljniji i najkvalitetniji HOSTING!!! + Web design, izrada 3D animacija, hosting game servera

Zadnje uređivanje (un)Lucky Luke : 08.07.2006. at 00:59.
(un)Lucky Luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 14:27   #24
Quote:
(un)Lucky Luke kaže:
Trenutno igram s trialom kao Caldari... Unistili mi pirati upravo treci cormorant... Sam sam si kriv, jer s ovakvim jadnim skillovima zujim po 0.0 - 0.3 sustavima. LOL.

Nick mi je: HeavenCanWait

Moram napomenuti da je igra genijalna. Čim mi sjedne prva plaća, a to je oko 15. iduceg mjeseca, kupujem account...

Ako može, Ax Mi-24 Hind, pridružit cu se korporaciji u kojoj si... Ovako mi je stvarno dosadnjara igrat misije, a s trialom nista od ulaska u korporaciju jer se ne isplati. Ističe za 3 dana.

p.s. Igra jako podsjeća na Freelancer-a, ali je puuuno naprednija, ogroman rts.
Pa to ti nije baš pametno zujat tamo. Možda je cool ali nije pametno. A i ako te svako malo koknu zabava malo nastrada.

Na žalost nemožeš biti član iste korporacije. To je corp samo za ekipu sa site-a (treba imat minimum 6 mjeseci staža tamo bez trolanja i sl fora). Da te poznam u RL mogao bi garantirat za tebe (pa ako usereš neš i obadvojica budemo izbačeni da te barem mogu ubit na miru ).

No ima hrpa drugih super korporacija. Samo potraži neku koja ti zvuči dobro (a i nije zabranjeno mijenjat )
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 20:24   #25
Quote:
AxMi-24 kaže:
Pa to ti nije baš pametno zujat tamo. Možda je cool ali nije pametno. A i ako te svako malo koknu zabava malo nastrada.

Na žalost nemožeš biti član iste korporacije. To je corp samo za ekipu sa site-a (treba imat minimum 6 mjeseci staža tamo bez trolanja i sl fora). Da te poznam u RL mogao bi garantirat za tebe (pa ako usereš neš i obadvojica budemo izbačeni da te barem mogu ubit na miru ).

No ima hrpa drugih super korporacija. Samo potraži neku koja ti zvuči dobro (a i nije zabranjeno mijenjat )
Ma ok, nema beda ...

Svjestan sam ja da nije pametno tam zujat, kao i to da nije nimalo ugodno izgubit brod u koji je puno vremena, znoja, truda i ISK uloženo... Al' pomoć si nisam mogao.

Zujao sam po korporacijama... Svidjela mi se jedna "Elite Bounty Hunters", al' dok postanem elita koju oni traže... Jao... Treba proć vremena. Bit će neke sitnije korporacije prije. Inače, definitivno ne odustajem od ove igre sve dok titana ne počnem vozit. Dakle, tek za kojih par mjeseci, godina... Ko' će ga znat?

Pozz
__________________
Najpovoljniji i najkvalitetniji HOSTING!!! + Web design, izrada 3D animacija, hosting game servera
(un)Lucky Luke is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2006., 20:30   #26
500 - Internal Error

The server was unable to process your request.

Support personel has been notified, no further action is needed.

« Back

e j...m te sreco
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 12:26   #27
Nabavi si EVEMon tamo možeš planirat skill-ove. Za samo ga koristit ti treba malo iznad jedne godine. Ali to je samo za letit. Da bi ga mogao koristit gađam da je minimum 2 godine potrebno. Normalnom gameru (dakle nekom tko nije ekstremno specijaliziran i debelo više).
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 12:28   #28
Quote:
Dekok kaže:
500 - Internal Error

The server was unable to process your request.

Support personel has been notified, no further action is needed.

« Back

e j...m te sreco
Kaj si probao platit ili se samo prijavit?
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 13:18   #29
Ma iso na 15 dana probe.
We"re sorry,somthing happened to our planck bubble stabilizerpOcigledno imaju nekakvih problema.
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 20:36   #30
Nemam pojma. meni igra radi odlično. Probaj opet Ili pričekaj ponedeljak pa onda vidi da li će išta reći
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2006., 23:43   #31
a bogami nemam druge nego cekati
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2006., 19:35   #32
A ponovo se registriraš i riješen problem Nije da te išta košta
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 01:00   #33
Nije da nisam probo
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 18:58   #34
Aha. A shit Nadam se da će proradit uskoro Igra je genijalna
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 23:33   #35
ja igram tek 8 dana dobro bi došla financijska potpora nikad dosta ISK (
u igri ime mi je B0rg1
keeper is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2006., 23:42   #36
Nisi jedini koji nema love.

Ja imam doduše hrpu minerala ali ih čuvam za budućnost
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2006., 23:26   #37
evo igram vec drugi dan.Mrzim rudarenje.Ima li jos koji nacin za pribavit lovu
Dekok is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2006., 02:13   #38
Ratting, missions
Rudarenje je nešto šta se radi u grupi a ne nasamo. U grupi u low sec space je bome jako napeto
__________________
Knowledge is power but ignorance is bliss
BOINC - Seti@Home - BOINC - LHC@Home - BOINC - Einstein@Home - BOINC - SIMAP - BOINC - Orbit@Home
IMF - Šah [AxMi-24 - Axhind]
AxMi-24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 10:57   #39
dižem
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2007., 11:03   #40
Treba mi neka corporacija, sad sam s nekima amerima koji su online kad mene nema i obrnuto tak da od njih nikakve koristi.

Lik mi trenutačno ima skoro sve learning skillove na lvl 4 (i advanced skillove, tu mi je ostalo dić adv will i perc sa 3 na 4), jedino karizmu nisam dizal.

Omam 10ak brodova al uglavnom vozim ili Caracala ili Cormorant, ovisi kaj radim (Cormoranta koristim za 2-10 deadspaceove, tam pobijem škvadru i imam 2 salvagera i onda sve wreckove salvagam i pokupim brdo para).

Imam i industri skilove na 3 tak da se bavim i proizvodnjom, pa i tu dignem koju paru.

Sad kad završim bildanje learning skillova onda idem nastavit trenirat ostale skilove.

Imam par lvl 5 skillova, u engenirningu skoro sve na 4 a ostale skilove koje koristim barem na lvl 2 ili 3, ovisno kolko su mi potrebni.
kpt. Willard is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:37.