Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2010., 19:16   #1
Settlers 7

Stigao je i novi Settlers 7 po meni prilično dobra igra kolko sam gledao na youtubeu. No nažalos je od ubisofta te ima istu zaštitu kao npr. assassins creed 2... Ja naravno opet neznam rješiti taj problem ... pa ako ima ko pametan nek se javi
ante89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 23:59   #2
razmisljao sam si vec naruciti jer od Settlersa 2 cekam prave Settlerse i ovi mi izgledaju takvi, ali zbog DRMa sam odustao jer se puno ljudi zali da su kupili igru i diskonekta ih, i uostalom odbijam platiti za igru za koju da bi igrao Single Player moram biti spojen konstantno na internet....
__________________
And all those moments will be lost in time like tears in the rain. Time to die.
HumbleMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2010., 00:04   #3
Jos nista nije probijeno, pratim redovito Trenutno igram 6-icu, zabavna je, dobro izgleda. Samo se nadam da u sedmici ima vise vrsta jedinica, ovako je malo dosadno.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2010., 21:27   #4
na gamereportu od pokledaj kazu da je igra zabavna i opustajuca samo ta zastita nece jos brzo se skinuti imas nesto na youtube upisi i kada hoce s..... zajebava torrent
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 10:38   #5
?

7-ica se ne može igrati bez interneta? ili?
Mayaly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 12:37   #6
prvi crack se pojavio na pirate bayu
meni neradi ali ima ljudima kojima radi namjenjen je za vistu ,kazu za koji dan ce ga usavrsiti
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:16   #7
Quote:
Mayaly kaže: Pogledaj post
7-ica se ne može igrati bez interneta? ili?
ne, mora se biti priključen na internet. A gledam youtube gameplay i ne znam, ne izgleda mi tako fascinirajuće. Nema više onaj settlers 3 štih zbog kojeg sam obožavao igru. Ma čekati ću još recenzija ili informacija prije nego se potpuno odlučim za igru. I da, podržavam DRM usprkos tim tzv. "problemima", govorim iz iskustva, he.
Constantine is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 19:39   #8
Nikad nisam igrao settlerse- al mi izgleda na šemu caesara- rotiranje resursa, borbe- jednostavne i sporedne. 7 sigurno neću igrat ako tu zaštitu ne srede, a i štekarilo bi mi. Jel valja šestica da je jednom zaigram?
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2010., 22:39   #9
6-ica je odlicna. Jedina zamjerka u odnosu na prijasnje nastavke je pojednostavljenje borbe. Petica recimo ima hrpu jedinica, u 6-ici imas swordsmane i bowmane i to je to
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 14:37   #10
na pirate bayu imaju neko rjesenje medu konetarima ako je neko prokontao(mislim na zastitu) da mi malo pojasni na pp
thesufferingman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 20:23   #11
Imam ti ja original cd key za 200kn ak nekom treba
Lion27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:44   #12
igra je izašla u "dučane"
__________________
LJES
mortadello is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2010., 21:50   #13
Pa dugo je u ducanima, ali nigdje cracka

Ja bi je samo htio probati, nije skupa, 300 kn u Algoritmu, ako je bolja od 6-ice (koja je super) onda cu je kupiti.
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2010., 20:37   #14
što se mene tiće da imam i brdo love neću nikad spasti da kupujem igre... ionako će sve igre probit pa makar bile odlićne zaštite. Osim toga nije fora samo kupit i nasnimit... ovako ipak malo pizdiš dok pokušavaš pogrenut igru.
ante89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 20:51   #15
Jedinica je bila dobra, dvojka je bila genijalna i još uvijek je najbolja u cijelom serijalu. Trojka je razočaranje, četvorka još i veće. Petica je bila OK - šesticu sam preskočio.

Sedmica je opet na tragu stare slave i da nema onu šugavu zaštitu već bi davno bila u kolekciji.

Odigrao sam prve dvije misije - zanimljivo je. Sad se čeka nastavak rada na emulatoru kako bi mogli odigrati i ostale misije
the.elles.d is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2010., 00:45   #16
Moje misljenje:
Jedinica: odlicna, bila je prva i prema tome revolucionarna. igrao na Commodore Amigi i na PC-ju.

Dvojka: jos i bolja od jedinice, naprednija.Desetogodisnju ediciju sam propustio.Zbog Wow-a. Ili Ogejma. Ili Traviana. Ili sve trojice, ne sjecam se.

Trojka: tako-tako, nije mi se svidjela grafika, ne znam zasto.

Cetvorka: nju sam najvise igrao, sve rase (i Gargamela) i po nekoliko puta.I oko 300 custom mapa. To su one koje su prosle moje strogo sito i reseto. Onih tisucu ili tako nesto sto sam probao, odigrao napola ili naTriFrtalja niti ne spominjem.To na staroj geforce Ti-4200 kartici. I pentiumu IV.
Onda je stigao novi komp sa novom grafickom, GT 8800. I tad je pukla ljubav: u lijevom dijelu ekrana je stalno bio prisutan veliki crni pravokutnik koji je zaklanjao dio vidnog polja. Slucajno je kasnije ta graficka krepala pa sam si namjestio novu GTX 275. Moje nade u ponovno igranje settlersa 4 su potonule jer je crni pravokutnik opet prisutan. Jedino rjesenje: pokrenuti igru u Linuxu. Buduci da ja o Linuxu znam toliko da ga ne razlikujem od Linus pelena, no way Jose.

Petica me razocarala. Nisu to settlersi. Tko tvrdi da jesu, taj je obozavatelj RTS igara. Sto je u redu. ALi petica NISU settlersi. Sesticu sam igrao jako malo, samo kod prijatelja, i nije me se posebno dojmila, ne znam zasto, jednostavno nisam osjecao onaj poriv:MORAM to igrati.
Od tada je moju naklonost dobila igra iz serije anno, 1701. Odlicna, ali mi je neplanirano dosadila.Nakon nekog (kratkog) vremena se pocne ponavljati i to je pokopa, ekstra mape gore ili dolje.

Sedmica? Sedmica je kod mene podigla veliki hype, filmici na youtube su obecajuci, vidjet cemo. Vjerojatno cu kupiti original. Ne znam kako ce ta DRM zastita raditi sa VIP bezicnim internetom.Inace mi nije problem biti na netu dok igram, ionako sam stalno prikacen zbog fejsbuka (ne zbog chata nego zbog posla, bavim se iznajmljivanjem apartmana i fejs je prava bogomdana mana za moj posao. Jednom kad 'zakacim' gosta na fejs, nema mu spasa od bombardiranja reklamama ) (sala).

kako bi rekao jedan lik u staroj igri Jagged Alliance 2 "Salivating in anticipation' (Igor hehe)
Pozdrav staroj klapi.
__________________
Piće, pjesma, žene, svuda oko mene.. moj magarac OSKAR je sretan jer ima čvrstu kakicu....
Yenko is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 02:45   #17
Razor1911 :klap:
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 03:46   #18
Yep, skidat nanovo
Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2010., 23:19   #19
Baca mi error.

unable to start correctly (0xc0000005)

Ken is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2010., 18:09   #20
nije crakirano za multi a?
killler is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:32.