Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.09.2004., 23:23   #41
Quote:
koan kaže:
Naravno! Uopće nije problem u Zagrebu, Rijeci ili negdje drugdje jer to ionako ne radiš svaki dan, a za dobrog sam kirurga spreman putovat. Svaka informacija je bitna, a cijena je nešto što će ti rijetko ko reći dok ne dožeš do pred sam čin. Svi će uglavnom okolišat oko toga. Ako ti nije bed, pošalji mi informacije na PM. TNX.
Iskreno, cini mi se malo sludo ozbiljno se raspititvat prek neta. Misim, pazi, moras ako hoces neke ozbiljne inofrmacije nazvati svakoga, kod nekoga mozes porazgovarati s njim na telefon, naruciti se (u vecni slucajeva pregled ti je 100 kuna).

Pa kad se narucis kod nekoga pogledaj slike prijasnjih pacijenata, kak je to izgledalo prije i poslje... kajjaznam. Cijena? Mislim da je oko 7000-8000 kuna. I po mogucnosti se raspitaj (obavezno) o mogucnim nuspojavama koje nisu za zanemariti, a i mogucnostima "kaj ak dobro ne ispadne".

Ja nisam rezala nos, al sam napuhavala usta, tako da imam (neka) iskustava s vecinom zagrebackih plasticara. Meni su neki otpali vec pri samom razgovoru jer su mlatili gluparije tipa Bagatin i jedan iz Zelinske, ubi me zaboravih mu ime, s nekima sam se zajebala (tj oni su zajebali mene) pa su mi morali vratiti lovu tipa Glumicic i Boric... tak da, sve price koje cujes ili ti neko kaze su u biti rekla-kazala, jer svako je imao razlicito iskustvo. Evo i na ovoj temi ima ljudi koji vele da im je neki xy okej, meni nije bio. Relativno. Ipak preporucam ti da Glumicica i Borica preskocis. Opako.

Evo, jedna moja je rezala nos kod Toncica i rekla je da je tip katastrofa. To je sve sto znam o rezanju nosa.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 19.09.2004., 00:08   #42
samo nemoj ko ona stara striptizeta koja je bila sanjin gost, ona koja je samo htjela mali prcasti nos..

sori, znam da je offtopic, al bilo je jace od mene.
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 19.09.2004., 00:58   #43
Quote:
alexxx kaže:
samo nemoj ko ona stara striptizeta koja je bila sanjin gost, ona koja je samo htjela mali prcasti nos..

sori, znam da je offtopic, al bilo je jace od mene.
A i ti pizdarije gledas
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Old 19.09.2004., 10:17   #44
Quote:
samo nemoj ko ona stara striptizeta koja je bila sanjin gost, ona koja je samo htjela mali prcasti nos..
Ma ustvari meni ti je Jackson uzor

Quote:
Iskreno, cini mi se malo sludo ozbiljno se raspititvat prek neta.
Znam da na forumu može biti puno toga rekla-kazala, ali već sam i ovako dobio neke informacije koje nisam imao do postavljanja ovog topica. Jer nemam nikog u blizini ko je iz bilo kojeg razloga posjećivo plastičara/e. Pokušavam samo suzit krug potencijalnih.
Lako je otić na web i na njihovim stranicama pročitat da je sve divno, ali iskustva ljudi se baš i ne moraju poklapat s tim. Ovaj forum broji puno korisnika i logično je bilo pretpostavit da su ljudi imali iskustva s plastičnom kirurgijom. Hvala vam svima.
koan is offline  
Old 19.09.2004., 13:25   #45
Quote:
dora kaže:
A i ti pizdarije gledas
sanja je nasa ervacka ikona, ona, ona.. ona. VRIJEDJAS MI SANJU!!!!
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Old 22.09.2004., 11:32   #46
Moja je frendica bila na estetskoj operaciji kod dr. Kinčla u ZGB i malo je reći da niej zadovoljna. Nakon operacije su se pojavili problemi s konstantnim curenjem nosa odnosno frajer je nešto zaribal tako da je kasnije imala gdih problema sa sinusima, te je morala na još jednu operaciju - naravno ne kod njega.

Budući da mu se već nakon nepunih mjesec dana požalila na probleme koje ranije nije imala, a tip ju lagano odjebo kao to nema veze s njim, ona je fino odjebaus njega te mu nije platila zadnju trećinu iznosa. Bilo je to prije par godina, a danas tog tipa vidim često u novinama kak'ti napravil je nove cice pevaljki iz ET-a i Šuputici...
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 28.09.2004., 14:05   #47
Nemoj bit luda ić kod Glumičića. On je samo osoba s najboljim marketingom i PR-om. Oim toga on je maksilofacijalac koji operira guzice i cice. Pa di tog ima??? Frajer nabroji brdo članstava u nekim udrugama u svijetu u kojima postaješ član samim tim što uplatiš 100 dolara i na tu foru maže oči ljudima.
Znam više ljudi koje je zeznuo, a što se tiče onih slika prije i poslije, pa nisi valjda tako naivna da misliš da će ti pokazati fotke pacijenata koje je zbrčkao.
Fosil is offline  
Old 26.06.2005., 00:39   #48
estetska operacija nosa

Evo razmisljam o tome,konkretno kod.dr.Glumičića buduci je on najpoznatiji i najbolji u Hrvatskoj,pa ako netko ima kakva iskustva sa estetskom operacijom nosa bio bih jako zahvalan ako moze napisat nesto o tome (pogotovo oni koji su bili kod Glumicica)... HVALA
 
Old 26.06.2005., 10:35   #49
Najpoznatiji da, najbolji nikako. Nemam osobno iskustvo, ali imam iskustvo dvije bliske osobe kod drugog estetskog kirurga i jos niz preporuka koje su dobile za njega prije nego su otisle na operaciju. Ako si na podrucju izmedu Splita i Dubrovnika i zainteresiran si, reci pa ti saljem podatke na PM.
viky is offline  
Old 26.06.2005., 17:14   #50
jel me moze bar onda netko savjetovati kod kojeg je estetskog kirurga najbolje izvesti taj zahvat? inace razlog je taj sto sam prije par godina slomio nos na nogometu i sad mi taj krivi nos sve vise smeta...
 
Old 27.06.2005., 08:43   #51
jedini bed je sto navodno slijedecih 6 mj ne smijes nositi naocale, niti kihnuti..

al ako je tvoj razlog cist medicinski, onda ok
Taroth is offline  
Old 27.06.2005., 09:47   #52
[QUOTE]Taroth kaže:
[B]jedini bed je sto navodno slijedecih 6 mj ne smijes nositi naocale, niti kihnuti..






..joj, porfavor..ajde ovo je totalna glupost..ko ti je to rekao?
..naocale se mogu nositi vec nakon 4 mjeseca, sad ovisi od osobe do osobe dal ce ih nositi.. a kihnut tak i tak nemres prvih tjedan dana zbog tampona, poslije onak sto lakse..mislim ova je fora za pet..

..prije ti preporucujem razgovore sa vise kirurga i odaberes si onog koji ti se cini najbolji..Glumicic jest razvikan, nije najbolji, al nije ni los ja vjerujem..svatko ima drugacija ocekivanja tak da nisu svi zadovoljni, al definitivno i oni znaju pogrijesiti..

..kaj ti bi samo plasticnu ili imas problema i s disanjem od udarca?
Leona81 is offline  
Old 27.06.2005., 10:11   #53
Re: estetska operacija nosa

Quote:
dm310888 kaže:
Evo razmisljam o tome,konkretno kod.dr.Glumičića buduci je on najpoznatiji i najbolji u Hrvatskoj,
A po čemu bi on to bio nabolji? Po tome šta je stavljo Ivani banfić silikone u sise!?

Inače, koliko ja znam u struci za gurua estatske kirurgije u Hrvata slovi prof. dr. Stanec iz KB Dubrava.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 27.06.2005., 10:59   #54
Re: Re: estetska operacija nosa

Quote:
te@ kaže:
A po čemu bi on to bio nabolji? Po tome šta je stavljo Ivani banfić silikone u sise!?

Inače, koliko ja znam u struci za gurua estatske kirurgije u Hrvata slovi prof. dr. Stanec iz KB Dubrava.
Imaš i u Vinogradskoj, u sobi preko puta moje je bilo par trebica koje su estetski operirale nos, jest da nekolicina, subjektivno, nepotrebno al....
bio je i jedan izbacivać kojem je netko polomio nos (namještali mu pod lokalnom - ne preugodnu iskustvo), a i meni su uz sinuse skužili i deformaciju septuma pa namjestili usput, poslije detamponizacije malo zateže gornju usnicu, što zbog tampona, što zbog same operacije a sama kost je bolila na dodir jedno mjesec dana (vrh nosa)
__________________
Biti jednostavan je umjetnost (by Shipka)
Musatom is offline  
Old 27.06.2005., 12:56   #55
Re: Re: Re: estetska operacija nosa

Quote:
Musatom kaže:
Imaš i u Vinogradskoj, u sobi preko puta moje je bilo par trebica koje su estetski operirale nos, jest da nekolicina, subjektivno, nepotrebno al....
bio je i jedan izbacivać kojem je netko polomio nos (namještali mu pod lokalnom - ne preugodnu iskustvo), a i meni su uz sinuse skužili i deformaciju septuma pa namjestili usput, poslije detamponizacije malo zateže gornju usnicu, što zbog tampona, što zbog same operacije a sama kost je bolila na dodir jedno mjesec dana (vrh nosa)
Moj buraz mora na jesen baš na tu operaciju nosnog septuma. A jadan mislio da će se izvuć samo s operacijom krajnika s kojima je imao grdih problema.

Na kraju ga poslali na CT i skužili da mu te bakterije na krajnike sjedaju baš zbog tog iskrivljenog septuma. I još da će na kraju možda fasovat obje operacije (septum plus krajnici).

Al ide tam na maksiofacijalnu kirurgiju u Dubravi i imaj jako dobrog liječnika, pa ono - bar nešto.
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Old 28.06.2005., 21:40   #56
Nemam problema sa disanjem,samo estetske je prirode.inace odmah nakon loma namjestali su mi nos ali svejedno je ostao krivi...
 
Old 05.09.2005., 15:05   #57
Re: Re: Re: Re: estetska operacija nosa

Quote:
te@ kaže:
Moj buraz mora na jesen baš na tu operaciju nosnog septuma. A jadan mislio da će se izvuć samo s operacijom krajnika s kojima je imao grdih problema.

Na kraju ga poslali na CT i skužili da mu te bakterije na krajnike sjedaju baš zbog tog iskrivljenog septuma. I još da će na kraju možda fasovat obje operacije (septum plus krajnici).

Al ide tam na maksiofacijalnu kirurgiju u Dubravi i imaj jako dobrog liječnika, pa ono - bar nešto.
jel buraz bio na operaciji? živo me zanima jer sam dobio par puta po surli a imam problema s krajnicima, pa me ovo sad malo zabrinulo
crosstown spinner is offline  
Old 18.11.2005., 00:03   #58
Septoplastika - operacija devijacije septuma u nosu, jel ima netko iskustva?

burazer operiran ima par dana, pa me zanima da li će
to riješiti njegove tegobe ili je sve bilo uzalud?

naime, on godinama ima problema s gnojnom upalom krajnika
pa mu je nakon svih pretraga, uključujući i ct nosa
utvrđeno da mu je jedna nosnica jedva prohodna i da je ona
razlog bakterijama koje se gomilaju i sjedaju mu
na krajnike.

sad - nije isključeno ni da mu krajnike neće morat vadit
ali me zanima jel ima netko tko je imao ovakav zahvat i
kakva su iskustva?
zahvaljujem.
Loli is offline  
Old 23.11.2005., 18:19   #59
Hajde napiši što su mu i kako radili.

Meni su prije 5 godina diagnsoticirali deviaciju septuma nazi (seljački napisano), odnosno prohodnost desne nosnice smanjena mi je za 80%.

Ja sav osokoljen došao do najboljeg ORL-a. u županiji, još preko neke preporuke. Kaže on postupak ti je 5 + 5 dana. 5 u bolnici, 5 doma. OK, reko,... vi to ono laparaskopski, endoskopski, kamerice bla,bla...

Kaže čovjek, ma jok, sve klasično. Rez iznad usnice, rez ispod nosnice, nos preklopim, temajzle i pročistim. Rekoh, hvala ako se ikad odlučim dolazim.
Znam nekoliko ljudi koji su tom operacijom pojačali ili dobili trajne migrene, unjeli bakterijice kojih se nisu nikad riješili, povećali prehlade i dobili alergije ( znam 4 osobe).

I, ... ?
Veky is offline  
Old 23.11.2005., 23:14   #60
Ja imam devijaciju u desnoj nozdrvi i već duže vreme me doktorka nagovara da je operišem. Inače, kako mi je objašnjeno, operacija se može vršiti pod lokalnom ili totalnom anestezijom. U oba slučaja vrši se kroz nozdrvu, znači, ne seče se sluzokoža iznad usana i ispod nosa kao za klasičnu operaciju nosa. Ali je postoperativni tok bolan. Inače, imam povremene "alergijske" kijavice (koje to u biti i nisu, jer nisam alergična ni na šta), tačnije pojačano lučenje sekreta iz nosa i usled toga mi se dešava oticanje sluzokože u desnoj nozdrvi što dovodi do zapušenja nozdrve. To upsešno otklanjam Olynth kapima za nos (stavim kap ili dve povremeno), mada mi doktorka kaže da će se to pogoršavati sa godinama i da bi trebalo da operišem nozdrvu. Ja se prilično dvoumim. Tim pre što sam čula i sama za slučajeve osoba koje su to uradile, pa im se stanje ništa nije promenilo.
Enchantress is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:24.