Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Iza katedre

Iza katedre Rad i bivstvovanje u sustavu znanosti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.04.2011., 14:22   #21
hej ljudi jel netko bio na razmjeni u Poznańu u Poljskoj?
naopaka-bajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 13:29   #22
JAvi mi se na PM pa ti mogu dat fejs od frendice
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 21:28   #23
Quote:
plavetnilo100 kaže: Pogledaj post
Mislim se prijavit za obavljanje stručne prakse u inozemstvu tijekom ljeta, 3 mjeseca... piše da oni plaćaju 365 eura... nego mene zanima kako nać smještaj? (i iskustva vas koji ste bili...)
i ja planiram praksu vani, ali gdje naći tako nešto?
__________________
I will never be the woman with the perfect hair, who can wear white and not spill on it.{Carrie}
Tesanera is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2011., 21:08   #24
mene zanima samo ovo. erasmus je samo razmjena? to ne znaci da s erasmusom mogu prebaciti se na drugi faks?
missO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 00:27   #25
Quote:
naopaka-bajka kaže: Pogledaj post
hej ljudi jel netko bio na razmjeni u Poznańu u Poljskoj?
Poznajem jednu frendicu koja je bila prošle godine tamo, zimski semestar, i znam još jednog tipa koji je otišao ove godine, isto zimski semestar. za više info, javi se na pp.
perinjo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 09:07   #26
Pozdrav ljudi,

ja sam zajedno s još dvije prijateljice izabrana za pohađanje ljetnog semestra na Cipru..je li itko bio tamo ili zna nekoga tko je bio tamo? Zahvalna sam na bilokakvoj informaciji
littleG is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 01:06   #27
pogledaj na: Erasmus forum..
dobre informacije.
čao
tej is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 18:29   #28
Quote:
littleG kaže: Pogledaj post
Pozdrav ljudi,

ja sam zajedno s još dvije prijateljice izabrana za pohađanje ljetnog semestra na Cipru..je li itko bio tamo ili zna nekoga tko je bio tamo? Zahvalna sam na bilokakvoj informaciji

Stvarno? Koji si fax?
ja sma razmišljao o tome , ali za iduću godinu!

Ti ćeš meni dati info iz prve ruke

Quote:
tej kaže: Pogledaj post
pogledaj na: Erasmus forum..
dobre informacije.
čao
Odlično!
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 18:30   #29
Quote:
missO kaže: Pogledaj post
mene zanima samo ovo. erasmus je samo razmjena? to ne znaci da s erasmusom mogu prebaciti se na drugi faks?
ne, samo razmjena. Dobivaš diplomu svog matičnog faxa!
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2012., 16:11   #30

mene samo zanima jel ja trebam znat poljski da bih se prijavila za krakow?
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2012., 09:42   #31
Ne trebaš za razmjenu, nude ponešto na engleskom što nađeš na stranicama faksa koji te zanima. Poljski bi trebala znat da tamo baš studiraš i planiraš nešto završit, dobit diplomu...
Balančana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2012., 11:39   #32
hvala
__________________
I Am Chaos, I Am Destruction
BlackLotus is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 17:10   #33
Oprostite što upadam. Studentica sam 2. godine kemije na PMF-u u Zagrebu. Imam uvjete natjecati se za priliku da putem ERASMUS-a odem na zadnji trimestar svoje 3. godine preddiplomskog studija u UK (University of Lancaster). Imam nekoliko pitanja za vas tu iskusnije. Mislite li da se isplati iskoristiti svoju jedinu ERASMUS šansu tako rano tijekom studija (osobito osobi koja kako sada stvari stoje namjerava upisati i poslijediplomski)? Mislite li da bih više mogla izvući iz boravka kasnije, kad budem zrelija i osobno i akademski? Bi li bilo bolje da čekam eventualnu priliku za neko u prirodnim znanostima još bolje sveučilište i/ili usredotočenije na kemiju (ovako bih tamo vjerojatno slušala više biologije i znanosti o okolišu, što mi se čini korisno budući da me zanimaju interdisciplinarna područja, ali ne znam jesam li u pravu s takvim razmišljanjem)? Budući da bi ovo bila samo 3 mjeseca, bi li bilo bolje da čekam priliku da kasnije odem na duže? (Riječ je baš o studentskoj mobilnosti, ne o stručnoj praksi.)
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje

Zadnje uređivanje Štreberica : 20.01.2012. at 17:29.
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 00:53   #34
Stigli su ovogodišnji rezultati. Ako ima tko da je dobio njemačku neka se javi
Ja odlazim na 12 mj.
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2012., 22:52   #35
Diogena, čestitam. kakvi rezultati ,nije mi jasno , natječaj je do 2.5. za predaju dokumenata i samu prijavu.. :/
moze li mi netko reci ako zna - da li postoje usmena ispitivanja na engleskom jeziku? seminari? prezentacije? gdje se polazu ispiti? kako izgleda ta razmjena?

isla bih,al me malo strah zbog eng. nisam bas specijalac .. i da li treba nekakav certifikat o znanju engleskog za odlazak?

hvala
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:09   #36
To ti sve ovisi od sveučilišta do sveučilšta. informiraj se o tome na stranicama svoga.

pa pisala je za 1. april, valjda toi je to dovoljno
sunshinestar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2012., 01:13   #37
Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
To ti sve ovisi od sveučilišta do sveučilšta. informiraj se o tome na stranicama svoga.

pa pisala je za 1. april, valjda toi je to dovoljno

Quote:
sunshinestar kaže: Pogledaj post
To ti sve ovisi od sveučilišta do sveučilšta. informiraj se o tome na stranicama svoga.

pa pisala je za 1. april, valjda toi je to dovoljno
s ovako velikom stvari se ipak ne bi šalila

evo rezultata


http://international.unizg.hr/_news/...30.03.2012.pdf
__________________
Kad bi me netko na svijetu uvjerio da nešto ovisi o meni, vjerojatno bi' se uozbiljila
diogena is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2012., 21:31   #38
ima li tko kakve inf o financijama sto se tice spanjolske ili portugala?
uopce nemam ni otprilike ideju koliko bi mi starci trebali dodatno slati iznad tih 400 eura sto se dobije
i to zdravstveno me zanima...procitala sam negdje da su ogromni troskovi za zdravstveno
tina899 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2012., 16:21   #39
ljudi, sta ste pisali u prijavi, koju razinu eng?? B2, C1???
crazy-cat is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2012., 19:07   #40
Quote:
crazy-cat kaže: Pogledaj post
ljudi, sta ste pisali u prijavi, koju razinu eng?? B2, C1???
Pa koju imaš/možeš dokazati? Meni je ovogodišnja prijava propala iz razloga na koje nisam mogla utjecati (tamošnje sveučilište uopće nema studijski program koji su ponudili ), ali za ubuduće se nadam da će "manjkavi" C2 (speaking je jedva C1) biti dovoljan i za Englesku i svo englesko govorno područje.
__________________
streberica.gimnazijalkaATyahoo.com Za državnu maturu I ovdje
Štreberica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:39.