Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2017., 19:44   #181
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja o tom dermalorelu ne želim ni čitati. Inače sam radila sve i svašta licu, ali to mi ne pada napamet. Ma za ne znam kakav ten.

Kukumka, u vezi tanaka masažom, potpuno se slažem s tobom. I ja sam je neko vrijeme davno radila i shvatila da samo rastežem kožu i da nikakve masaže ne dolaze u obzir. Samo dobro hidratiziranje od kojega mi koža djeluje nabubreno.
mene ne zanima ni dermaroler ni tanaka masaza.

polu off:
kupila sam danas u asia storeu OKF Aloe Vera King Drink
nisu imali classic pa sam uzela pomegranate i fantastican je
mislim da cu si nabaviti zalihu.
podsjeca me na neke davne aloe drinkove iz mladosti koje sam pila svakodnevno.
hvala, Alerija, na preporuci.

kvrge su mi postojane pa nemam volje za isprobavanje niceg novog
samo skicam i saram po ebayu.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 09.11.2017., 19:47   #182
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Ja o tom dermalorelu ne želim ni čitati. Inače sam radila sve i svašta licu, ali to mi ne pada napamet. Ma za ne znam kakav ten.

Kukumka, u vezi tanaka masažom, potpuno se slažem s tobom. I ja sam je neko vrijeme davno radila i shvatila da samo rastežem kožu i da nikakve masaže ne dolaze u obzir. Samo dobro hidratiziranje od kojega mi koža djeluje nabubreno.
+1
dermarollera se bojim a masaza mi se neda, a i mislim da to natezanje isto moze napraviti stete koliko i koristi.
rosa_salvaje is offline  
Old 09.11.2017., 20:03   #183
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Evo jedna odlična cc krema koju koristim preko 2 tjedna, za sve snjeguljice i one kojima treba lagano prekrivanje ili da se koristi ispod neke bb kreme koju želite malo posvijetliti. Jako lijepo se upija i daje prirodan izgled. Ja sam je naručila isključivo da posvijetlim lice ispod moje omiljene Aritaum jedinice za koju bih voljela da je samo mrvu svjetlija. I to mi sa ovom kombinacijom baš dobro izgleda.

https://www.ebay.com/itm/Too-Cool-fo...IAAOSw-CpX-4eo
Koliko je svijetla i kojeg podtona?Za kakvu je kožu?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 09.11.2017., 21:11   #184
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Wendy ja sam te nadmašila. Meni stiže 9-ta kutija. S time da je koristi i moja mala i mogu reći da smo nas dvije komotno potrošile skoro litru te kreme. Ja bih samo nadopunila da ona kožu vizualno matira, ali kad se koža takne kao da je stalno vlažna. I to mi se jedino s njom dešava i taj osjećaj neke opuštenosti. I ja je koristim sa drugom kozmetikom.
paaaa
ako prepolovimo vas dvije - to je 4,5 kutije po osobi
a ako ćemo uzeti u obzir i ostale 2 Jigott (Whitening i Collagen) koje sam isto probala, Whitening je Mala koristila po leđima
to je 6 kom po osobi


Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
+1
dermarollera se bojim a masaza mi se neda, a i mislim da to natezanje isto moze napraviti stete koliko i koristi.
+1
ja tu dodajem i UZV masažere, ne treba se igrati s tim, ja to ostavljam u medicinske svrhe
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 09.11.2017., 21:24   #185
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
paaaa
ako prepolovimo vas dvije - to je 4,5 kutije po osobi
a ako ćemo uzeti u obzir i ostale 2 Jigott (Whitening i Collagen) koje sam isto probala, Whitening je Mala koristila po leđima
to je 6 kom po osobi

+1
ja tu dodajem i UZV masažere, ne treba se igrati s tim, ja to ostavljam u medicinske svrhe
Veselim se probati tu kremu

Ne znam ni kakvi su to masazeri
Meni su za lice kozmeticke kiseline (nisam jos ni za jake prave), hidratacija i hranjivost jedini izbor

A za tijelo vrhunac tehnologije je bio sto sam se usudila kupiti i probati IPL uredjaj.
rosa_salvaje is offline  
Old 09.11.2017., 21:36   #186
Htjela sam praviti onaj DIY mist od gothamiste ali nemam pojma koju aloe vera da uzmem.Koliko sam shvatila to je 100% sok aloe vere.Našla sam u DM-u neki Bio
https://www.dm.de/dmbio-aloe-vera-sa...355199515.html
Može li to u tu svrhu?Pretpostavljam da to smije na lice i da može i samo kao toner?
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 09.11.2017., 22:11   #187
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
:

polu off
kupila sam danas u asia storeu OKF Aloe Vera King Drink
nisu imali classic pa sam uzela pomegranate i fantastican je
mislim da cu si nabaviti zalihu.
podsjeca me na neke davne aloe drinkove iz mladosti koje sam pila svakodnevno.
hvala, Alerija, na preporuci.
yaaay bas mi je drago da ti se svida!!

Quote:
kukumka kaže: Pogledaj post
tanaka masaza
a gle ja sad isto mogu staviti stotine linkova ekipe kojoj je ta masaza jako pomogla, koji izgledaju neusporedivo bolje nakon godinu, 2,3, kako je rade.nikad necu zaboraviti jednu zenskicu od 56 godina, evropejka, koja je jako lose izgledala kad je pocela raditi, stvarno bakica look.nakon godinu dana vec je usla u 40 te, a nakon jos vremena izgleda kao max 35.svakih mjesec dana se slikala, tako da je cijeli progres evidentiran.i takvih ima na stotine.u krajnjoj liniji i ja sam jedna od njih, evo sad proslo ljeto opet sam u UK dobila under 18 rail pass bez da sam morala pokazivati ikakav id (inace se mora pokazati id ili passport) ja sam skoro 40 frendici ovaj put nije proslo, trazili su je id ona je 32...

poanta je , za sve na ovom svijetu se moze naci pro i kontra, pa evo samo u zadnjih par postova tu na temi nekima se super svida crni kohaku i savrseno lice bude ( meni isto!) a nekima bude pustninja na licu od njega.

ja osobno sto primjecujem od tanake je tonus, tonus i tonus plus ludacki botox efekt cela.

napisala sam da se masaza mora raditi polako i to je tocno, jer samo tako se moze sve napraviti fino tocno i pravilno.a sto se tice jacine napisala sam i da svatko mora sam odreditit jacinu, ja kao sto sam napisala imam baby face i ja moram drzati tu mast ispod koze pod kontrolom i recimo moram jace pritiskati odredene dijelove dok netko sa recimo visokim cheekbones ce morati vise paznje i jace pritiske raditi na drugim dijelovima lica.

ova masaza sto si linkala da radis je skresana tanaka..zasto ne, meni se osobno jedino ne svidaju 2 stvari, a to je da nema kontinuiteta na licu, previse skace od jednog dijela na 3 pa na 2 pa na 6..i ne svida mi se sto ne tjera limfu dole nakon svakog akupresurnog dodira, to je super vazno, pogotovo za okoloocno podrucje.
ali ako tebi pase, to je najbitnije od svega!

u kratko, bitno je naci sto nama pase i onda se drzati toga, jer o svakoj doslovno svakoj stvari na ovom svjetu se moze naci i pro i contra postova, blogova,foruma,.....
__________________
"I have no special talent. I am only passionately curious." - Albert Einstein
Jessica Lange : Gods And Monsters Socìetas Raffaello Sanzio
Alerija is offline  
Old 09.11.2017., 23:16   #188
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Htjela sam praviti onaj DIY mist od gothamiste ali nemam pojma koju aloe vera da uzmem.Koliko sam shvatila to je 100% sok aloe vere.Našla sam u DM-u neki Bio
https://www.dm.de/dmbio-aloe-vera-sa...355199515.html
Može li to u tu svrhu?Pretpostavljam da to smije na lice i da može i samo kao toner?
ja bih to stavila na lice
sve što smiješ pojesti - smije i na kožu
normalno, nećeš maslac mazati na masnu kožu lica (izvrstan je za grube i suhe ruke, podučila me jedna Poljakinja) ili limunov sok na osjetljive obraze kao što ja imam

aloe vera sok je 100 % negdje sredinom 90.ih je Golden akviziterski prodavao taj sok kao "katicu za sve boljke" prijateljica me špotala do iznemoglosti
__________________
Intelligence is the ability to adapt to change.

wendy01 is offline  
Old 09.11.2017., 23:45   #189
Lisa nas spominje azijatushe.
molanie is offline  
Old 10.11.2017., 02:03   #190
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Koliko je svijetla i kojeg podtona?Za kakvu je kožu?
Jako je svijetla, slično skin 79 green bb. Po meni neutralni podton. Ja imam normalno do mješovitu kožu i baš mi paše. Mislim da je više namjenjena masnijoj koži.
Estee Lauder is offline  
Old 10.11.2017., 08:22   #191
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Jako je svijetla, slično skin 79 green bb. Po meni neutralni podton. Ja imam normalno do mješovitu kožu i baš mi paše. Mislim da je više namjenjena masnijoj koži.
Onda nije za mene. Ja sam jako suha. Meni se Hera cc jako svidjela teksturom ali mi bojom ne paše. Razmišljam da kupim one kapi za posvjetljivanje pudera pa peobam korigpvati.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 10.11.2017., 09:37   #192
Quote:
Alerija kaže: Pogledaj post

a gle ja sad isto mogu staviti stotine linkova ekipe kojoj je ta masaza jako pomogla, koji izgledaju neusporedivo bolje nakon godinu, 2,3, kako je rade.

...
u kratko, bitno je naci sto nama pase i onda se drzati toga, jer o svakoj doslovno svakoj stvari na ovom svjetu se moze naci i pro i contra postova, blogova,foruma,.....
Ma neeeeee, nisam htjela nikoga odgovarati od tanake, nego samo upozoriti da stvari nekad mogu krenuti u krivom smjeru

Ja se potpuno slažem s tobom da tanaka može biti fantastična stvar!

Uostalom, ja sam je radila redovito svaki drugi dan tijekom 2 i pol godine i nije mi napravila nikakvu štetu

Puno tu ovisi o strukturi kostiju lica i potkožnom masnom tkivu. Azijati imaju drukčiju fizionomiju lica. Onima koji nemaju dosta potkožnog masnog tkiva ova masaža neće odgovarati.

A masaža koju sad radim je gotovo identična masaži na Sulwhasoo Beauty Ritual videu

https://youtu.be/uZEuTqZY7FI

Nekako mislim da mi je dovoljno samo završiti s laganom drenažom, nemam potrebu za prečestim dreniranjem limfe.

(Certificirani maseri koji su pisali na linkanom forumu tvrde da s limfnom drenažom treba oprezno, ne prečesto jer se prirodna funkcija drenaže uspori. Zato se nekima događalo da prestanu s tanakom jer ih npr. brejka po bradi, a onda im se stvore podbuhli podočnjaci jer je lice naviklo drenažu primati mehaničkim putem i tako se tijelu slala poruka da uspori s prirodnim procesom drenaže.

Isto tako, nikakva limfna drenaža ne smije se raditi u slučaju pada imuniteta, viroze, bolesti - treba čekati da organizam ozdravi.)

Enivejz, ja sam totalno za da svatko proba tanaku i vidi hoće li mu odgovarati jer je stvarno ugooodnaaaaa (i još bonus ako pomogne s tonusom i stanjem borica )

Zadnje uređivanje kukumka : 10.11.2017. at 09:47.
kukumka is offline  
Old 10.11.2017., 10:05   #193
Cure, prodajem Swanicoco Calming Bitamin C Emulsion
Novo, probano samo. Imam gomilu toga, grijeh da stoji.

https://www.ebay.com/itm/SWANICOCO-N...0498095?_ul=HR
malasjuga is offline  
Old 10.11.2017., 10:36   #194
Quote:
malasjuga kaže: Pogledaj post
Cure, prodajem Swanicoco Calming Bitamin C Emulsion
Novo, probano samo. Imam gomilu toga, grijeh da stoji.

https://www.ebay.com/itm/SWANICOCO-N...0498095?_ul=HR
pp
kukumka is offline  
Old 10.11.2017., 11:06   #195
I kod mene je u ponudi HANYUL Rice Essential Skin Emulsion, ostalo cca 60 ml, može i zamjena za jaču okoloočnu, COSRX BHA ili HADA Labo lotion


blublues is offline  
Old 10.11.2017., 15:17   #196
Alerijaaaaa, sto mi uradi s onom aloe verom!!

maloprije sam po najvecoj mogucoj guzvi po tramvajima i busevima vukla 4 litre iliti 8 bocica soka.
dobili su danas sve okuse pa sam uzela sve vrste.
jest da mi je ruka otpala, ali vrijedilo je.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 10.11.2017., 16:45   #197
Quote:
wendy01 kaže: Pogledaj post
ja bih to stavila na lice
sve što smiješ pojesti - smije i na kožu
normalno, nećeš maslac mazati na masnu kožu lica (izvrstan je za grube i suhe ruke, podučila me jedna Poljakinja) ili limunov sok na osjetljive obraze kao što ja imam

aloe vera sok je 100 % negdje sredinom 90.ih je Golden akviziterski prodavao taj sok kao "katicu za sve boljke" prijateljica me špotala do iznemoglosti
Na kraju ga nisam kupila jer to nije bistri sok već je to gusto.Ja ne znam kako bi to tako gusto stavljala na lice.Samo sam zamislila osjećaj da mažem po licu gusti sok od breskve i odustala u startu

I dalje sam u potrazi za 100% aloe verom u tečnom stanju ali bistrom da od njega mogu napraviti mist.Ako neko ima ideju gdje trašiti neko manje pakovanje bila bi zahvalna za svaku info.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Old 10.11.2017., 20:33   #198
Kako da protumačim ovu tišinu na temi
@Svizac negdje odmotava čokoladu
@menni pije pivo za zdravlje noktiju i kose
@frupy se ubija u soku od aloe vere
@Xeni je muž prerezao karticu
@wendy ne može tipkati jer su joj ruke namazane maslacem
...nastavite niz...
Ili... su svi pronašli svoje idealne rutine?
Ili... svi čekaju black friday i izbjegavaju u medjuvremenu ovu temu
Frecume is offline  
Old 10.11.2017., 20:57   #199
Draga Alerija, daj molim te link za tanaka masazu koju ti radis
mene tanaka jako zanima. Sigurno necu ludjacki natezat kozu jer vec dugo zagovaram njezan pristup kozi u svakom smislu, ali mi treba neki "botoks" cela, pocele su mi se urezivat mimicke bore (zasad ih vidim samo ja i voljela bih da tako i ostane) i rado bih si malo podigla obrve tamo gdje su bile prije 10 god
maryah1 is offline  
Old 10.11.2017., 21:03   #200
upravo se vratih s interlibera.
da ne mislite da offtopicarim: na interliberu se na SOHO standu prodaju korejske sheet maske i panda hand cream

malo mi je falilo..
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:31.