Natrag   Forum.hr > Društvo > Druženje & kava

Druženje & kava Mjesto gdje se forumaši druže

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.12.2017., 15:13   #1
Unhappy Prijatelji su me poceli izbjegavat?

Cao svim forumasima
U zadnje vrijeme sam primijetio da me najbliskiji poznanici kojih imam svega 2,3 pocinju izbjegavat u smislu da me vise ne zovu kad se idu prosetati, izaci vanka navecer i sl.
Ne znam jesam li im ja naporan (dosadan), prije bi se svakog dana vidjeli uzivo, kamoli culi preko telefona ili fb.
Neki savjet ili misljenje dobro bi mi doslo od bilo koga.
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 23:47   #2
Quote:
Iviy kaže: Pogledaj post
Cao svim forumasima
U zadnje vrijeme sam primijetio da me najbliskiji poznanici kojih imam svega 2,3 pocinju izbjegavat u smislu da me vise ne zovu kad se idu prosetati, izaci vanka navecer i sl.
Ne znam jesam li im ja naporan (dosadan), prije bi se svakog dana vidjeli uzivo, kamoli culi preko telefona ili fb.
Neki savjet ili misljenje dobro bi mi doslo od bilo koga.
Možda su prešli u drugu političku stranku, događa se.
rechtextreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 19:44   #3
Zapitaj se da li možda sam sebi smetaš ?
Recimo, da hodaš ulicom i da se ne poznaš, sretneš se i što bi rekao sam o sebi da se vidiš ?
I što bi rekao kada se upoznaš ?
__________________
33.PARA/padobranska pukovnija, 44.komando
Tora Bora 3 mj., Helmand 5 mj.,Obala Bjelokosti 3 mj., Dahomey, 5 mj., Gap Darien 6 mj., Malaja 1 mj.
Black-Eyed Hexe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 07:01   #4
^ ovo može rijetko k'o a da je objektivan pritom.

Moj savijet, odi do ljudi i pitaj ih ovo što pitaš ovdje. Oni će ti jedini znati dat odgovor. Samo hrabro prika!
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 22:18   #5
Kad pokusam samog sebe da pogledam i u ogledalo i kao osobu, cinim se sam sebi kao okej osoba, nisam ni preposten a ni pokvaren toliko opcenito, mada se povremeno znam smijat tudjoj nesreci (to moze biti jedan od razloga, a mozda i ne).
Situacija se malo popravila jer smo sinoc izasli vanka bas, a prije toga se nismo culi tj. dana otprilike, mozda im ipak koliko toliko znacim.
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 23:38   #6
Zrnce mudrosti

Zamisli život kao putovanje vlakom.Prijatelji koje imaš trenutno,ušli su na nekoj od postaja tvog vlaka,upoznao si ih i družiš se s njima,do njihove stanice.Prije,poslije,nebitno,ali skoro svi ili svi će izaći prije tebe s tog vlaka.Možda koji i ostane do tvoje odredišne stanice.
Ne opterećuj se,ući će drugi u vlak.
__________________
Life doesn't come with an instruction book
Wacky Davidson is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2017., 09:49   #7
Ma samo uvijek i sa svima, drito u glavu. Tako se sve najbrže sazna. Makar se s takvim načinom komunikacije mnogi ne znaju nositi, al' takvi otpadaju. Koji će ti klinac ljudi koji ne znaju pričati o emocijama ili se uvrijede na svaku istinitu tvrdnju.

Oči u oči i pitaj da šta je... i reci kaj osjećaš. Jbga.
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2017., 16:38   #8
Konačno, ako te izbjegavaju izbjegni ti njih..Odseli u Kanadu pa nek si misle gdje si !
__________________
33.PARA/padobranska pukovnija, 44.komando
Tora Bora 3 mj., Helmand 5 mj.,Obala Bjelokosti 3 mj., Dahomey, 5 mj., Gap Darien 6 mj., Malaja 1 mj.
Black-Eyed Hexe is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 14:56   #9
kakva ti je higijena u posljednje vrijeme?
Kapo O'makine is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:21   #10
Quote:
Mali Kapo kaže: Pogledaj post
kakva ti je higijena u posljednje vrijeme?
Nema to nikakve veze s time, inace higijena mi je na najvisem nivou.
Moguce je da me ne smatraju dovoljno dobrim za njihovo drustvo, mada se sad povremeno druzimo (osim sto sad ovih dana izlazili navecer na Badnjak i Novu godinu).
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 07:45   #11
A ništa, dok se ti misliš ode sve svojim putem. Tako je barem bilo uvijek u mom životu. Radi na sebi i biće sve ok kad i ti budeš zadovoljan sam sa sobom.

Jesi sramežljiv? Zašto ti ne bi bio 'dovoljno dobar' - znači oni to jesu? ... i po čemu? Kaj si iz nekog manjeg sela ili grada? Ne kontam uopće vašu vrstu prisnosti. Milijun pitanja...
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 14:49   #12
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
A ništa, dok se ti misliš ode sve svojim putem. Tako je barem bilo uvijek u mom životu. Radi na sebi i biće sve ok kad i ti budeš zadovoljan sam sa sobom.

Jesi sramežljiv? Zašto ti ne bi bio 'dovoljno dobar' - znači oni to jesu? ... i po čemu? Kaj si iz nekog manjeg sela ili grada? Ne kontam uopće vašu vrstu prisnosti. Milijun pitanja...
Sramezljiv znam bit samo povremeno ne toliko s obzirom kakav sam bio prije kad sam bio jos dijete, inace 19 mi je god.
To nedovoljno dobar mislim na to da nisam previse glasna (zivcana) osoba kao pojedinci od ekipe mada nije ni to toliko bitno, svatko od nas je iz grada.
Sto vise pitanja to bolje.
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 12:33   #13
Mladi ste još gospodine... nemojte se zamarati takvim trivijalnostima.
__________________
I never fall apart because I never fall together
n i k s is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 21:01   #14
Quote:
n i k s kaže: Pogledaj post
Mladi ste još gospodine... nemojte se zamarati takvim trivijalnostima.
Hvala na savjetima gospodjo odrasla
Inace 19 mi je god nisam napomenuo.
Iviy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 14:51   #15
..nekad nije loše odmaknuti se od svijeta da ga se bolje vidi kakav je. ako je neko izašao iz tvog vlaka, kako reče neko gore, ja bih ga zaboravila na stanici na kojoj je izašao jer kosmos uvijek posloži stvari najbolje za nas, kada idemo kontra toga uvijek sebe mučimo nepotrebno ...
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:20   #16
Quote:
WomCat kaže: Pogledaj post
..nekad nije loše odmaknuti se od svijeta da ga se bolje vidi kakav je. ako je neko izašao iz tvog vlaka, kako reče neko gore, ja bih ga zaboravila na stanici na kojoj je izašao jer kosmos uvijek posloži stvari najbolje za nas, kada idemo kontra toga uvijek sebe mučimo nepotrebno ...
Mali te neće razumjeti..Pomislit će da ga doslovno šalješ u univerzum..
__________________
33.PARA/padobranska pukovnija, 44.komando
Tora Bora 3 mj., Helmand 5 mj.,Obala Bjelokosti 3 mj., Dahomey, 5 mj., Gap Darien 6 mj., Malaja 1 mj.
Black-Eyed Hexe is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 16:24   #17
..možda
WomCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 17:15   #18
Ha..
__________________
33.PARA/padobranska pukovnija, 44.komando
Tora Bora 3 mj., Helmand 5 mj.,Obala Bjelokosti 3 mj., Dahomey, 5 mj., Gap Darien 6 mj., Malaja 1 mj.
Black-Eyed Hexe is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 15:51   #19
ako nije to od prije onda si stvorila gard i distancu. to se vecinom dogodi kad se prestanes druzit s njima jer si sad na nekom drugom nivou ili su u drugom problemu. jednostavno neke se zivoinje druze u coporu a neke su inividualne. ja bi svima individulanima dao medalju. jer grade puno teze mostove od ovih u coporu.
__________________
ljudi sto citaju nemaju nikavu viziju. gubljenje vremena
dden is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:50.