Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > IT Help service

IT Help service Ovdje postavite sva vaša pitanja i probleme informatičke prirode
Podforumi: Tutorials, Security

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.10.2017., 18:05   #1
Rezanje mp3 audija

Ljudi, s YouTubea sam skinula u komadu jednu operu koju bi trebala razrezat tako da je spržim na 3 CD-a. Uglavnom sam za to koristila Movie Maker. Kako se sad više ne može tamo uvozit audio datoteke, uvezem u mp4 obliku i onda režem pa spremim u adio obliku. Međutim, strašno sporo učitava. Ima li neki način da uzmem mp3 format i da jednostavno izrežem na određenom mjestu na tri dijela?

Zadnje uređivanje amor-vincit : 05.10.2017. at 18:07. Reason: hkjk
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:28   #2
Pa, razni youtube-downloaderi (web siteovi) često uz skidanje videa u mp4 formatu nude i skidanje samo mp3 zapisa tog videa. E sad, dali potegnu mp3 sa najvećim mogućim bitrateom, to je pitanje.
Tox is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 10:02   #3
Znam to, i skinula sam i mp3 verziju, ali kako da je izrežem na tri dijela? Postoje razni programi, ali npr. Audacity mi je prekompliciran, onda neki ne podržavaju veličinu ove datoteke koja traje gotovo tri sata, itd. U Movie Maker novu verziju moram unijet mp4 ali tako se sporo učitava.
amor-vincit is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 11:49   #4
Pokusaj sa MP3 Cutter - jako malen i jednostavan program. Ja sam prije cesto velike mixeve rezao sa njim. Ne moze jednostavnije.
__________________
Čudo Od Djeteta!
Painkiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2018., 13:11   #5
Audacity
Torrio888 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2018., 21:42   #6
Quote:
Painkiller kaže: Pogledaj post
Pokusaj sa MP3 Cutter - jako malen i jednostavan program. Ja sam prije cesto velike mixeve rezao sa njim. Ne moze jednostavnije.
Jel ima gdje za skinut free taj MP3 Cutter program ? Trebam snimit mjuzu na cd za jedan event pa trazim neki program s kojim bih odrezao djelove pjesme koji se ne čuju nego da mjuza odmah krene... ako znas neki drugi program za to slobodno reci
Chocolate Thunder is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2018., 16:50   #7
Adobe Audition
pmiroslav is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2018., 18:17   #8
Quote:
pmiroslav kaže: Pogledaj post
Adobe Audition
Meni najbolji od cool edit-a . CC 2017 otvara MP4 koje snimiš kao zvuk
Templi Tovari is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:02.