Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 16:50   #21
Quote:
pearljam kaže: Pogledaj post
Zar nije ova današnja epizoda Murdocha već bila jučer? Ili sam ja u epizodi Zone sumraka

Zbog tehnickih problema ponavljaju jucerasnju epizodu.
Sevilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:22   #22
Nema više serije??
chonki is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2018., 14:38   #23
ovo je bio kraj desete sezone, čeka se otkup jedanaeste koja je sad u tijeku
pearljam is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2019., 20:32   #24
Meni je ova serija super bila sam bas upratila jedno vrijeme al sam izgubila nit...
Sta je na kraju s njih 2? Imali su ono neko dijete (usvojeno) koje su vratili .. il sam zabrijala nesto sad gledam neke stare epizode... bas mi je ok serija volim pogledati kad naletim na nju pa taman i reprize
Tia Dalma is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2019., 09:29   #25
Quote:
Tia Dalma kaže: Pogledaj post
Meni je ova serija super bila sam bas upratila jedno vrijeme al sam izgubila nit...
Sta je na kraju s njih 2? Imali su ono neko dijete (usvojeno) koje su vratili .. il sam zabrijala nesto sad gledam neke stare epizode... bas mi je ok serija volim pogledati kad naletim na nju pa taman i reprize
Da, odlična serija, dragi likovi i jedva sam dočekala nove nastavke. Posvojili su dječaka ali onda se pojavio biološki otac i morali su ga vratiti. Sad pokušavaju dobiti svoje dijete no kako je Julia neplodna nakon abortusa ništa od trudnoće, za sad.
martie81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2019., 17:55   #26
Stvarno dobra serija. Veći dio epizoda se može pronaći na youtube-u.
__________________
"Izgubio sam moju evolucionističku vjeru dok me poučavao uvjerljivo najveći evolucionist 20.st. ...Car darvinovske evolucije je gol." Dr Felix Konotey-Ahulu (vodeći svjetski autoritet za anemiju srpastih stanica, profesor ljudske genetike) "Literalisti (kreacionisti) su apsolutno u pravu. Evolucija je religija." Prof.dr. Michael Ruse (ateist, filozof biologije)  
Luč is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2021., 16:56   #27
od ponedjeljka ponovno na htv1 u popodnevnom terminu
HivPozitiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2021., 20:02   #28
Zanimljiva prva epizoda, iako previse predvidljiva...
Zna li se koliko u ovoj sezoni ima epizoda?
LoveCro is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2022., 19:48   #29
opet su ih vratili na htv1

baš danas prvi put naletio na epizodu sa okupljanjem najboljih znanstvenika tog vremena(tesla, einstein, curie, rutherford, ford...)
HivPozitiv is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:20.