Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.09.2017., 17:04   #41
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Mislim da je Bayern u laganom padu, nije ni Barca što je nekoć bila, mislim da bi ta velika trojka osim RM mogla pasti. Vidjeti ćemo oće se to ove godine više ujednačiti, no mislim da bi tokom idućih par godina moglo napokon doći do nekog balansa, tj. da će Prem klubovi uz PSG biti opasniji. Leipzig me isto zanima.

Iskreno me najviše zanima tekma između AM i Chelsea te PSGa i Bayerna. Prva zbog 2 odlična trenera, uz to me zanima kako će Conte s 3-4-3 izgledali protiv AM koji je valjda top 3 ekipa LP u zadnje 3 godine, mislim da će to biti taktička poslastica. Isto tako me zanima kako će ovaj novi PSG s Mbappeom i Neymarom izgledati protiv Bayerna koji ne izgleda uvjerljivo na početku sezone, mislim da bi ih mogli nabiti u jednoj tekmi. Oće li Messi napokon zabiti protiv Juventusa?
Ima nade da se Debeli odluci preseliti u Kinu. Pa onda, daj sta das... jedino nam je to spas.
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 12.09.2017., 17:09   #42
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Šta je sljedeće, objasnit će svrhu otvora na Velikoj piramidi?
Živa izvedba Mozartovog "Requiema" na stadionu Santiago Bernabeu. Reprizni koncert
Sudden Sid is offline  
Old 12.09.2017., 17:14   #43
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Ima nade da se Debeli odluci preseliti u Kinu. Pa onda, daj sta das... jedino nam je to spas.
Zar nije Debeli Carlo odbacio te navode o Kini?
MagicRat is offline  
Old 12.09.2017., 17:28   #44
Quote:
ZinedineZidane kaže: Pogledaj post
Šta je sljedeće, objasnit će svrhu otvora na Velikoj piramidi?
Nazalost je pao na terenskoj nastavi.

Sto se tice postave Barcelone isto bih volio da odigramo 4-2-3-1 sa denisom i dembeleom lijevo i desno no postoji i opcija sa dembeleom lijevo a deloufeuom na desnoj strani.

U svakom slucaju se veselim danasnjem mecu da vidim da li je poraz od reala bio samo posljedica novog trenera i neuigranosti momcadi i da li imamo igru za napad na vrh.
__________________
Here he is again..here he is again...that's astonishing...absolutely world class...
Rhasta is offline  
Old 12.09.2017., 17:34   #45
Žao mi je što pišam po entuzijazmu lige prvaka, ali mislim da utakmica protiv Juventusa, koji se ni sam nije još zagrijao, neće mnogo toga pokazati. Skupinu prolaze obje momčadi skoro sigurno, a do eliminacijskih kola još ima ohoho vremena. U svakom slučaju, moj stav o ograničenosti ove ekipe neće se bitno promijeniti. Čak se nadam nekom mršavom remiju jer bi nas poraz mogao previše pogoditi (a ekipa nije tako loša), a pobjeda previše napuhati.
Sudden Sid is offline  
Old 12.09.2017., 18:00   #46
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Žao mi je što pišam po entuzijazmu lige prvaka, ali mislim da utakmica protiv Juventusa, koji se ni sam nije još zagrijao, neće mnogo toga pokazati. Skupinu prolaze obje momčadi skoro sigurno, a do eliminacijskih kola još ima ohoho vremena. U svakom slučaju, moj stav o ograničenosti ove ekipe neće se bitno promijeniti. Čak se nadam nekom mršavom remiju jer bi nas poraz mogao previše pogoditi (a ekipa nije tako loša), a pobjeda previše napuhati.
oćeš reć dobrodošao remi ?
ćiket is offline  
Old 12.09.2017., 18:12   #47
Barca ce prosut Juve, oni kukaju.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 12.09.2017., 18:19   #48
Sreća Juve nije tim koji razbija s velikom razlikom, oni to odrade 1-0 il 2-0 maksimalno. Bar neće biti blamaža.
Mister Yellow is offline  
Old 12.09.2017., 18:24   #49
Klasa optimist;3-1 za Barcu.
albundyy is offline  
Old 12.09.2017., 18:28   #50
Konačno nova sezona. Real ili PSG osvajaju klempu, ostali će promatrat
Cinque is offline  
Old 12.09.2017., 18:40   #51
Nešto ne vjerujem da će Real ponovno da osvoji. Iako možda trenutno jesu najuigraniji (ali, ko zna šta će biti na proljeće).

Sve me strah da Englezi ove godine ne izdominiraju. Ko će živ ostati od Premfanova.
Nur Gatrhan is offline  
Old 12.09.2017., 18:49   #52
Kako ce Real.osvojiti? Benz u kurcu, Bale samo sto se nine opet ozlijedio, CR stari i ne moze vise vuci...oviss o inspiraciji buduceg igraca Granade i Isca

Osvojit ce netko od tamnih konja...Liverpool ili United mozda? Ili je ovo godina za Bavarce?
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%
zoom-zoom is online now  
Old 12.09.2017., 18:50   #53
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Real je jak, uigran i samopouzdan, a ostale ekipe su slabije nego prije. PSG se nakrcao zvijezdama, ali nije uigran i nema dobru obranu. Bayern je loš pod Ancelottijem. Barca i Atletico slabiji nego prije. Juve ostao bez Bonuccija. Engleski klubovi još daleko od vrha. Naprosto ne vidim način da Real ispadne, osim ako ne naleti na nekog bunkeraša i odigra loše. Eto, mogu ispasti od Atletica i to je to.
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Istina, ali bez trolanja, Real je imao i vjerojatno će opet imati sudački poguranac.
Da, ispasti će od Atletica koji u LP od njih gubi već koliko godina?

Istina je da su i Real i Barca protiv najtežih protivnika imali sudačke pogurance. Ali ništa novo.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Old 12.09.2017., 18:52   #54
Istina je da lupetaš Daj evidence o guranju Barce ili zauvijek zašuti
Mister Yellow is offline  
Old 12.09.2017., 19:20   #55
Quote:
Mister Yellow kaže: Pogledaj post
Istina je da lupetaš Daj evidence o guranju Barce ili zauvijek zašuti
Ne pada mi na pamet kvariti dan otvaranja ni svoje vrime s više od dva posta na prljavštine tog kluba.
__________________
Nek - Andare , Partire ,Tornare
icemanST is offline  
Old 12.09.2017., 19:23   #56
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Ne pada mi na pamet kvariti dan otvaranja ni svoje vrime s više od dva posta na prljavštine tog kluba.
Da, lupetaš
Mister Yellow is offline  
Old 12.09.2017., 19:33   #57
Nadam se da će Atletico zagrist da valja uz malo sreće ko zna, dobra stvar za njih više se ne pominju toliko kao prethodnih godina, znači mirno mogu ući u sezonu a da su jaki,jesu..
mecs is offline  
Old 12.09.2017., 20:02   #58
Quote:
icemanST kaže: Pogledaj post
Da, ispasti će od Atletica koji u LP od njih gubi već koliko godina?
Kažem, trebalo bi čudo da Real ne osvoji.

Quote:
Istina je da su i Real i Barca protiv najtežih protivnika imali sudačke pogurance. Ali ništa novo.
Da, krade Sanader kao što krade mali Miro iz dućana, ništa novo

Uzvrat Real protiv Bayerna = krađa stoljeća
Sudden Sid is offline  
Old 12.09.2017., 20:07   #59
Quote:
Ndreca kaže: Pogledaj post
Ima nade da se Debeli odluci preseliti u Kinu. Pa onda, daj sta das... jedino nam je to spas.
Kažeš na kraju nije Pep bio tako loš?

Krađe stoljeća će uvijek biti CFC-Barca, uvijek.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 12.09.2017., 20:09   #60
Sve osim osvajanja Reala bilo bi čudo.
Powerbeat is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:48.