Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Malezije:
negledljiva 0 0%
podnosljiva 0 0%
dobra 1 100.00%
vrlo dobra 0 0%
odlicna 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 1. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.10.2017., 18:15   #301
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Upravo tako!!, Charlie ima ovlasti to uciniti iz sigurnosnih razloga .
Sigurnosnih razloga
Ak je već u pitanju sigurnost onda stazu/grid ide sušit organizator, a ne mehaničar McLarena, Mercedesa, RB-a...

To da organizatori suše stazu nije ništ čudno niti čak ni novo, no da to rade mehaničari na gridu i da se to dozvoli samo određenim ekipa je sve samo ne normalno...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 01:10   #302
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Sigurnosnih razloga
Ak je već u pitanju sigurnost onda stazu/grid ide sušit organizator, a ne mehaničar McLarena, Mercedesa, RB-a...

To da organizatori suše stazu nije ništ čudno niti čak ni novo, no da to rade mehaničari na gridu i da se to dozvoli samo određenim ekipa je sve samo ne normalno...
Dozvolilo se svim ekipama , i dozvolio je izravno Charlie, to kaj je Force Indija mutava je njihov problem, da svoj grid je susio cak i Ferrari.

To kaj bi ti htio da svi bud dnf je tvoj problem, vratila bi se prednost Hamiltona na 28 bodova pa u potpunosti razumijem tvoju opsjednutost u ovim slucajem.

Force India si moze tuzbu zabiti u guzove.

Btw zanimljivo kako nisi bio zainteresiran kada je ocigledno Vettelu oprostena diskvalifikacija ne tako davno od strane Fia-e a koju je nedvojbeno zasluzio i usput na guzove zavrsio ispred Hamiltona!

Jebote kakav si ti cudak, kos nikad nisam vidio da je netko toliko opsjednut vozacem kao ti, jebote kad kliknem na tvoj potpis cuje vristanje Vettela na team radio nakon pobjede !
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 13:26   #303
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post

To kaj bi ti htio da svi bud dnf je tvoj problem,
Jel on ozbiljan
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:15   #304
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Jel on ozbiljan
Naravno da je ozbiljan, kuzus!, ako bi se svi diskvalificirali onda bi vracena prednost Hamiltona sa 34 boda na 28 bodova.

Ali mi smo fanbojcici a on realist, jedan je otisel sa foruma, zove se Fortibras!, znas zakaj?, zato kaj nije mogao podnjeti pobjedu Hamiltona!?

Obrati paznju sto je taj isti Fortibras pisao , dan, tjedan, mjesec prije napustanja foruma!

Obrati paznju zasto vise nema Pilatusa i od koga je i zasto dobivao banove i upozorenja!?

Zbroji dva i dva

Ja uopce nisam neki poseban navijac Hamiltona, uopce!, ja sam samo zelio i zelim biti kontra struja.

A skoro sam zaboravio na Gilla, posebno obrati paznju na njegove postove, on bi rekao da mu pokazes sliku ovce da je na slici Dinosaur!

To ti je ta struja protiv koje se ja borim i koja je vjerojatno nastala od jednog i istog covjeka ak me razmes!

Dakako Gajs je, Mario je puno liberarniji po tom pitanju!, konstantnog trovanja foruma neistinima i lazima.
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:18   #305
Ček nisam znao da fortina nema ??

Šta se dogodilo ?
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:22   #306
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Ček nisam znao da fortina nema ??

Šta se dogodilo ?
Otisao je sa foruma zbog Hamiltonove pobjede u Singapoureu, kako je rekao zauvjek!

Jbga, ili je mozda zbog kolektivnog harakrija Ferrarija u orvom zavoju, nisam ni ja siguran!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 16:47   #307
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Otisao je sa foruma zbog Hamiltonove pobjede u Singapoureu, kako je rekao zauvjek!

Jbga, ili je mozda zbog kolektivnog harakrija Ferrarija u orvom zavoju, nisam ni ja siguran!
Šta mu je forum skrivio zaboga

I meni Hamilton ide na živce, ali ne bih napustio ovaj rudnik bisera
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:40   #308
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Naravno da je ozbiljan, kuzus!, ako bi se svi diskvalificirali onda bi vracena prednost Hamiltona sa 34 boda na 28 bodova.

Ali mi smo fanbojcici a on realist, jedan je otisel sa foruma, zove se Fortibras!, znas zakaj?, zato kaj nije mogao podnjeti pobjedu Hamiltona!?

Obrati paznju sto je taj isti Fortibras pisao , dan, tjedan, mjesec prije napustanja foruma!

Obrati paznju zasto vise nema Pilatusa i od koga je i zasto dobivao banove i upozorenja!?

Zbroji dva i dva

Ja uopce nisam neki poseban navijac Hamiltona, uopce!, ja sam samo zelio i zelim biti kontra struja.

A skoro sam zaboravio na Gilla, posebno obrati paznju na njegove postove, on bi rekao da mu pokazes sliku ovce da je na slici Dinosaur!

To ti je ta struja protiv koje se ja borim i koja je vjerojatno nastala od jednog i istog covjeka ak me razmes!

Dakako Gajs je, Mario je puno liberarniji po tom pitanju!, konstantnog trovanja foruma neistinima i lazima.
Iako ovaj topic stalno citam,rijetko pisem. Upravu si od velikog slova,sve do zadnje tocke.
Zao mi je sto Pila nije tu,al jeheno je funkcionirati u nepravdi.
p.s. Ponekad bi i ti kolega mogao malo povuci rucnu. Ovo je dobronamjerna kritika.
__________________
Stara narodna kaze;"daj covjeku moc ili pare pa ces vidjeti kakav je".

Zadnje uređivanje dakako : 05.10.2017. at 17:41. Reason: pravopis
dakako is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:49   #309
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Šta mu je forum skrivio zaboga

I meni Hamilton ide na živce, ali ne bih napustio ovaj rudnik bisera
U svemu se slazemo osim prvog dijela druge recenice.
S radoscu citam upise ovdje nakon utrke.
Osim Pilatusa fale jos neki zanimljivi "starosjedioci". Nazalost.
__________________
Stara narodna kaze;"daj covjeku moc ili pare pa ces vidjeti kakav je".
dakako is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 17:50   #310
Pila je bio najkomicniji lik u povijesti svetskog foruma, britka jezika i iznimno britkih misli!

Duboki naklon!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:19   #311
VN Malezije 2017

https://youtu.be/fAWMzEFksYs

Vettel...

Kakav prvak! Kakav vozač!
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:35   #312
Fetel
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 19:47   #313
I što vam nije jasno i vidljivo iz snimke ?

Jasno se vidi položaj glave (kacige) Strolla koji uopće ne gleda u retrovizor (onaj koji bi trebao gledati) i nedovoljno konkretno skreće u zavoj što rezultira da mu se bolid nalazi na sredini zavoja (staze), što se još bolje vidi iz snimke odozada, a i zadnje je mjesto na kojem bi se bolid F1 trebao nalaziti

I sam je izjavio da nije uopće gledao u retrovizore jer "zašto bi trebao, utrka je završila"

Vettel je samo bio neoprezan i nadobudan u očekivanju da vozači dok su na stazi i gledaju kuda idu, a ne razmišljaju što će iduće postati na Instagramu dok se voze do boksa
Sonics07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.10.2017., 22:03   #314
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
A skoro sam zaboravio na Gilla, posebno obrati paznju na njegove postove, on bi rekao da mu pokazes sliku ovce da je na slici Dinosaur!

To ti je ta struja protiv koje se ja borim i koja je vjerojatno nastala od jednog i istog covjeka ak me razmes!

Dakako Gajs je, Mario je puno liberarniji po tom pitanju!, konstantnog trovanja foruma neistinima i lazima.

Gill nemam pojma ko je, al da je nečiji klon to čisto sumnjam...
on je ipak jedinstven poput Ivića, DMW-a, maminha, jože...vrit niti ih je moguće kopirat, a još su manje šanse da se sakriju

Dakle nema šanse...

Quote:
dakako kaže: Pogledaj post
Osim Pilatusa fale jos neki zanimljivi "starosjedioci". Nazalost.
I to dosta njih na žalost
za bilo kojeg od njih bi menjal 15000 DMW-a
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 08:23   #315
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Dozvolilo se svim ekipama , i dozvolio je izravno Charlie...
https://www.motorsport.com/f1/news/f...slots-962386/?

I eto li ga, viđe vraga eto sad FIA zabranjuje ono kaj je bilo zabranjeno i prije

e sad zanimljivo...od seruckanja kak su dobili dozvolu od Charliea smo stigli do ovog

Quote:
Teams that were spotted drying their grid spots in Sepang were advised by officials to stop doing so, but the matter was not reported to the race stewards because it was felt not to be a serious enough rules breach.
Toliko o tome, no fora je očito u tome da su Mercedes i specijalno Maxić svete krave koje se ne kažnjava ma što god izvodili
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 10:33   #316
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
https://www.motorsport.com/f1/news/f...slots-962386/?

I eto li ga, viđe vraga eto sad FIA zabranjuje ono kaj je bilo zabranjeno i prije

e sad zanimljivo...od seruckanja kak su dobili dozvolu od Charliea smo stigli do ovog



Toliko o tome, no fora je očito u tome da su Mercedes i specijalno Maxić svete krave koje se ne kažnjava ma što god izvodili
A Vettela se kaznjava?, tagovi Mexico, Baku!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 10:39   #317
Jbga Max valjda bude bilo bolje u utrci, hocu kisu!!!!!

Dosta je bilo drljavog Hamiltona i Vettela, dosta!!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 23:31   #318
Glasanje, ključić i idemo dalje...
__________________
No Pasarán!

Drastične situacije, zahtijevaju drastične mjere!
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.